Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
φιλε deker,χθες που την εχωσα,αυτη ειναι η Μαντυ ..μηπως αλλαξε ονομα..??και χθες φανηκε να ψιλοβαριεται ηταν και κατ τις 3 τη νυχτα ,παντως ουτε ακαποτο ουτε κατι αλλο διαφορετικο απο τοτε που την ξαναχωσα στη σαπφους.μιλαμε παντα για αυτη που εχει χαντρα στην κλειτοριδα της ,που εχει κοντο μαυρο μαλλακι ,ομορφο προσωπο,γερμανιδα,και μαυρισμενη απο solarioum..

Εγω την Μαντυ που συνάντησα χτες δεν ειχε  καμια χάντρα στη κλειτορίδα της ( και σιγουρα δεν βαριοταν)...
Και για τον φίλο που ρωτα παραπανω υπαρχουν αναφορές για την Μαντυ και το στούντιο που βρίσκεται στη κατηγόρια με τα studio Θεσσαλονίκης...
 

pektisss

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μποτοφιλιάκ, δεν λένε για την γκοθού την Κορίνα για μια καινούργια φάτσα λένε, είναι κοντούλα με ωραίο πατούρι.


μια καστανοξανθη με πεταχτο απιστευτο κωλαρακι?για την ιδια μιλαμε?εμενα νομιζω μου ειπε οτι την λενε χριστινα...
 

Επισκέπτης
Ναι ήταν μια με ωραίο κολαράκι κοντούλα έγω κορίνα κατάλαβα.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Βολτίτσα άνω τις μίας ώρας και μισής στην περιοχή Μύλου και Βαρδάρη... ρε όλη η Θεσσαλονίκη μαμούσε χθες; Ποια κρίση και χαζά;;;

Τελικά κατέθεσα στο καινούργιο (Πέτρου Ερημίτη). Ήταν η Αλεξάνδρα μέσα. Μικρό στήθος, πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο αλλά μου έκανε κλικ... Μπήκα και βγήκα 40 λεπτά μετά (Αφού σκέφτηκα σκέψου να ήταν ο alfistas μαζί τι θα μου έσουρε...). Τέλεια όλα. Εξυπηρετική για τα λεφτά της, με συμμετοχή.
ελα ρε τα παραλες,το πολυ πολυ να ειχα μπουκαρει στο δωματιο να σε βγαλω με το ζορι,και να περνουσαμε ακομη καλυτερα στο φιναλε
ειπαμε,αν ειναι να κανεις μαραθωνιες καταθεσεις θα μου το λες να παιρνω μπυρες μαζι μου για να ξεχνιεμαι
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
725
Πόντοι
4.535
ειπαμε,αν ειναι να κανεις μαραθωνιες καταθεσεις θα μου το λες να παιρνω μπυρες μαζι μου για να ξεχνιεμαι

Γαϊδούρι... έχε χάρη που με έπιασαν οι αμυγδαλές και δεν την παλεύω...

Επίσης ρε παιδιά να το ξεκαθαρίσουμε. Η Μάντυ και η Χριστίνα είναι αδερφές. Είναι και οι δύο Γερμανίδες. Οι διαφορές τους είναι ότι η Χριστίνα δεν έχει τατουάζ και σιλικόνη. Μην μπερδεύεστε!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε παιδια μηπως αυτη η χριστινα και η μαντυ ειναι μια που συστηνεται με δυο ονοματα και εχει μπερδεψει ολοι την θεσσαλονικη?ρωταω γιατι εδω και μερες βλεπω οτι ολοι η πολη βασανιζεται να βγαλει ακρη ποια ειναι ποια!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τον «έγδυσαν» οι Βουλγάρες στην Καβάλα
22 Ιουνίου 2009, 12:50



Ακριβά κόστισε σε έναν 57χρονο από την Καβάλα η επιλογή του να φιλοξενήσει σπίτι του τις δύο νεαρές Βουλγάρες, που του κράτησαν συντροφιά το βράδυ.

Όταν ο… Μορφέας επισκέφτηκε τον 57χρονο, οι δύο κοπέλες, 19 και 20 ετών, έβαλαν σε εφαρμογή το σχέδιό τους. Πήραν τα κλειδιά του αυτοκινήτου του, που είχε σταθμευμένο έξω από το σπίτι και άρπαξαν 15.000 ευρώ που είχε μέσα και εξαφανίστηκαν.

Ο 57χρονος κατήγγειλε το περιστατικό στο Αστυνομικό Τμήμα Καβάλας και μετά από έρευνες εντοπίστηκε η 20χρονη δράστης. Οι νεαρές είχαν προλάβει να ξοδέψουν 300 ευρώ, ενώ το υπόλοιπο ποσό που βρέθηκε στην κατοχή της συλληφθείσας αποδόθηκε στον παθόντα. Η συνεργός της καταζητείται. 


ακου δω τι επαθε ο παππους!!!χαχα! :2funny:
 

Επισκέπτης
Δλδ έκανε παρτούζα με 300 ευρά.. μια χάρα την έβγαλε ο θείος. Άσχετο βέβαια με το θρέντ..
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τελειως ασχετο..απλα εγινε στην καβαλα και εχει πλακα
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
παιδια μπορει κανεις να ενημερωσει για την βιζαρου που δουλευη στο Προμηθέως 14 πρωινη βαρδια? την ειδα λιγο αδιεφορει και δυστασα να μπω, μην φαω καμια φολα,αν και εμφανισιακα με φτιαχνει.οπιως :think: εχει επισκευθη το εν λογο καταστημα και την εν λογο κυρια ας ενημερωσει :think:
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Μάγγες συνέβη χτες το πρωί σε φιλαράκι μου κατά τις 10...
Παρκάρει στο μπουρδέλο Κώττα Ρούλια με Οικονόμου δίπλα στο City Gate, μπαίνει τσεκάρει την κοπέλα και μετά πώς του ήρθε αντί να πάρει το αμάξι, είπε να περπατήσει πάνω μέχρι το Μαντζάρου 10 και το 1 να δει μήπως είναι ανοιχτά....Πάει τα βλέπει κλειστά και ξανακατεβαίνει μέχρι κάτω να πάρει το αμάξι του.... 
Επί της Μαντζάρου λοιπόν και κάτω από μια μεγάλη πολυκατοικία και απέναντι από άλλες και μια εταιρεία CPI για όσους την ξέρουν, νιώθει ένα χέρι να του πιάνει τον λαιμό από πίσω και τον ακουμπάει με μια σύριγγα ένας και του λέει "Αν βγάλεις φωνή, σου καρφώνω την χρησιμοποιημένη σύριγγα με aids στον λαιμό" και μετά "δώσε κινητο και λεφτά για να σε αφήσω".....

Να μην τα πολυλογώ του τα πήρε όλα και εξαφανίστηκε, πετιττό να σας πω ότι έκανε μια ώρα να συνέρθει από το σοκ ο φίλος μου....Και όλα αυτά στις 10 το πρωί και με πολυκατοικίες και μαγαζιά γύρω γύρω....
Οπότε παίδες προσοχή , καλύτερα με το αμάξι και όχι βόλτες άσκοπες με τα πόδια γιατί κυκλοφορούν περίεργοι....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
725
Πόντοι
4.535
"Αν βγάλεις φωνή, σου καρφώνω την χρησιμοποιημένη σύριγγα με aids στον λαιμό" και μετά "δώσε κινητο και λεφτά για να σε αφήσω".....

Παίζει να ήταν και παπάς τρελός αυτό που του είπε, αλλά το ρισκάρεις; Δεν το ρισκάρεις...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
φιλε και με το αμαξι δεν λυνετε το ζητημα
καποια στιγμη θα κατεβεις
για αυτο παντα παω με το κοληταρι μου
δυο-δυο και ελαχιστοποιουμαι οποιους κινδυνους
του πηραν πολλα λεφτα;
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Παίζει να ήταν και παπάς τρελός αυτό που του είπε, αλλά το ρισκάρεις; Δεν το ρισκάρεις...

Φίλε 99% είναι παπάς αλλά εκείνη την στιγμή το μυαλό δεν σκέφτεται καθαρά και αν ο άλλος είναι απελπισμένος για την δόση, δεν ξέρεις τί μπορεί να κάνει...
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
φιλε και με το αμαξι δεν λυνετε το ζητημα
καποια στιγμη θα κατεβεις
για αυτο παντα παω με το κοληταρι μου
δυο-δυο και ελαχιστοποιουμαι οποιους κινδυνους
του πηραν πολλα λεφτα;

Kαμιά 100€ και το κινητό...Ηταν όμως ευγενικός και του άφησε να βγάλει την κάρτα...!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Παιδια τις προαλλες πηγα να τσεκαρω το ρδελο εκει το καινουριο διπλα απο το city gate και ακριβως αυτο του ειπα οταν φευγαμε. Ειδαμε σταματημενη mercedes clk με κατι αλβανους μεσα και του λεω του φιλου μου αμεσως οτι αμα ειμουν μονος μου σιγουρα θα μου την πεφτανε αυτοι να με κλεψουνε!!! Εκεινο το μερος ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ επικινδυνο.
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κινουμε συχνα εκει το πρωι για δουλειες....
εχω δει πολλους περιεργους οπως παντου αλλα κατι τετοιο πρωτη φορα το ακουω....
μαλλον τα μπατσονια θα πρεπει να κανουν και πρωινες περιπολειες και οχι να μαζευουν μονο τα πορνιδια το βραδυ!

φυσικα αυτο θα πρεπει να το δουν και ολοι οσοι εχουν εκει επιχειρησεις και απουλητα σπιτα και το ρδελο φυσικα
γιατι μια τετοια ειδηση κυκλοφωρει ευκολα και θιγει πολλους που εχουν συμφεροντα εκει
αρα ας δρασουν!

πολλες φορες αυτο γινεται και στο Παρκινκγ toy city gate εξω το βραδυ και φυσικα υπαρχουν και ληστειες σε περαστικους και αυτοκινητα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
η περιοχη ειναι δυσκολη εκει
πιο δυσκολη και απο ξηροκρηνη,ηλιουπολη
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μια ερωτηση,, η σαρα  με τις βυζαρες δουλευει ματζαρου 10 κα8ε βραδυ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom