Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Η Αφρούλα είναι ο άνθρωπός σου, Δευτέρα με τετάρτη πρωί στην Κωλλέτη.
Ησυχία δεν ξέρω αν θα έχει γιατί έχει πολύ πελατεία, αλλά πιο γλυκια GFE δεν θα βρεις.
Επίσης όσος κόσμος και να περιμένει δεν βιάζεται και δεν σε αγχώνει.
Mπουρδέλο το βλέπω περασμένο το μαγαζί,με προβληματίζει λίγο;;; :think:
Ανθρώπινη κατάσταση ή του κόσμου η βρωμιά;;; :huh:
Επίσης είναι στάνταρ πρωινή βάρδια;;; :huh:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Η Αφρούλα είναι ο άνθρωπός σου, Δευτέρα με τετάρτη πρωί στην Κωλλέτη.
Ησυχία δεν ξέρω αν θα έχει γιατί έχει πολύ πελατεία, αλλά πιο γλυκια GFE δεν θα βρεις.
Επίσης όσος κόσμος και να περιμένει δεν βιάζεται και δεν σε αγχώνει.
Πάντως όπως και να έχει κατά εκεί με βλέπω!!! :rockon:
Διάβασα τώρα τις κριτικές και όλες οι κοπέλες έχουν καλές οπότε και η Αφρούλα να μην κάτσει δεν πειράζει(τώρα αν τρακάρω καμία καινούργια χάλια εεεε την τύχη μου)!!! :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Είναι η γνωστή Χριστίνα; Ή άλλη; Γιατί ψιλομετανιώνω που δεν μπήκα χθες...
Μετανιωνεις που δεν μπηκες στο αλουμινατο??φαινεται καλη η κωλαρα.δεν ειναι η γνωστη-αγγουρι Χριστινα
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ναι... πάρτε την σαν εμένα... Σαγηνεμένος από τις βυζάρες και τις λευκές μπότες ως τον γόνα! Και μέσα στο δωμάτιο 0... ή αν υπάρχει και υπό το μηδέν...

Αυτή μήπως είναι μια Ουκρανέζα που δούλευε Προμηθέως ψηλα προς Εγνατία πέρυσι;
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Συγνωμη στη θεσσαλονικη πως καταδεχονται να πληρωνουν διπλασια???


ακου εκει 40 ευρω!!!

το studio πως θα ειναι 80????
φιλε,40ε ειναι το στουντιο,τα παραπανω ειναι προγραμματα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
al,μου εφαγες την γκομενα ατιμε....δεν σου ξαναμιλαω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παιδες παντως η γκομενα γαμιεται καλα αλλα ειναι λιγο δημοσιος κινδυνος για την υγεια.κανει σε ολους ακαποτα κ την χυνουν οπου να ναι απ οτι εχω καταλαβει....
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε παιδια με εχετε μπερδεψει με ολα τα κοριτσια
προτεινετε (εκτος απο την θεα αφρουλα) κανα καλο μωρο για το βραδακυ
πηρε αυξηση ο αδελφος μου και ειπαμε να το γλεντησουμε αποψε
ευχαριστω
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε παιδια με εχετε μπερδεψει με ολα τα κοριτσια
προτεινετε (εκτος απο την θεα αφρουλα) κανα καλο μωρο για το βραδακυ
πηρε αυξηση ο αδελφος μου και ειπαμε να το γλεντησουμε αποψε
ευχαριστω
φιλε να ξερεις οτι σε αυτη τη ζωη ολα ειναι σχετικα,ετσι κ τα μωρα.οπως βρηκα την χριστινα στη φριξου κ μου εβγαλε κατι κ μου αρεσε κ μπηκα χωρις να ξερω τιποτα ετσι να κανετε κ εσεις.να παρεις τον αδερφο σου κ να τον πας κ στα 35 σπιτακια μας κ οποιο μωρο σας αρεσει περισσοτερο να το σκισετε.αν θες παλι κατι τεσταρισμενο διαβαζεις το πολυ τις 5 προηγουμενες σελιδες ολες κ βλεπεις σιγουρα πανω απο 5 μωρα να εχουν κριτικες οποτε κ διαλεγεις τι θες
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
φιλε να ξερεις οτι σε αυτη τη ζωη ολα ειναι σχετικα,ετσι κ τα μωρα.οπως βρηκα την χριστινα στη φριξου κ μου εβγαλε κατι κ μου αρεσε κ μπηκα χωρις να ξερω τιποτα ετσι να κανετε κ εσεις.να παρεις τον αδερφο σου κ να τον πας κ στα 35 σπιτακια μας κ οποιο μωρο σας αρεσει περισσοτερο να το σκισετε.αν θες παλι κατι τεσταρισμενο διαβαζεις το πολυ τις 5 προηγουμενες σελιδες ολες κ βλεπεις σιγουρα πανω απο 5 μωρα να εχουν κριτικες οποτε κ διαλεγεις τι θες

+99999999999
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Τελικα λεμε την ιδια Κορινα??αυτη που εψαχνες,ειναι αυτη που ειδα χτες και αναφερω παραπανω??
παντως ουτε κ σε μενα μ αρεσε η κορινα,πολυ ρωσσοφατσα κ λιγο μεγαλη αλλα βγαζει καυλα
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Τελικα λεμε την ιδια Κορινα??αυτη που εψαχνες,ειναι αυτη που ειδα χτες και αναφερω παραπανω??

Ναι, η ίδια είναι. το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι ο deker τη βρίσκει σιτεμένη ενω είναι νεαρή με σπασμένη μούρη! Την πήρα Κυριακή απόγευμα και πέρασα κουτσανάτα!!!

Σήμερα πάω να φάω την Νταρντανέλ-Χριστινέλ που παίζει μπάσκετ στο κλειστό της Φρίξου!!!

Θα γράψω ρεπορτάζ
 

dkechag

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
al,μου εφαγες την γκομενα ατιμε....δεν σου ξαναμιλαω
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παιδες παντως η γκομενα γαμιεται καλα αλλα ειναι λιγο δημοσιος κινδυνος για την υγεια.κανει σε ολους ακαποτα κ την χυνουν οπου να ναι απ οτι εχω καταλαβει....
φιλε deker,χθες που την εχωσα,αυτη ειναι η Μαντυ ..μηπως αλλαξε ονομα..??και χθες φανηκε να ψιλοβαριεται ηταν και κατ τις 3 τη νυχτα ,παντως ουτε ακαποτο ουτε κατι αλλο διαφορετικο απο τοτε που την ξαναχωσα στη σαπφους.μιλαμε παντα για αυτη που εχει χαντρα στην κλειτοριδα της ,που εχει κοντο μαυρο μαλλακι ,ομορφο προσωπο,γερμανιδα,και μαυρισμενη απο solarioum..
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
φιλε deker,χθες που την εχωσα,αυτη ειναι η Μαντυ ..μηπως αλλαξε ονομα..??και χθες φανηκε να ψιλοβαριεται ηταν και κατ τις 3 τη νυχτα ,παντως ουτε ακαποτο ουτε κατι αλλο διαφορετικο απο τοτε που την ξαναχωσα στη σαπφους.μιλαμε παντα για αυτη που εχει χαντρα στην κλειτοριδα της ,που εχει κοντο μαυρο μαλλακι ,ομορφο προσωπο,γερμανιδα,και μαυρισμενη απο solarioum..

Αν έχει τατουάζ ήταν η Μάντυ... αν δεν είχε είναι η αδερφή της η Χριστίνα... Επίσης μια διαφορά τους η σιλικόνη στο στήθος!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Αλλη η Μαντυ αλλη η Χριστινα φιλε.ουτε χαντρες εχει ουτε τιποτα κ δεν νομιζω να εχει τοσο μεγαλη διαφορα στο πηδημα της απο ατομο σε ατομο οπως επισης δεν την εχω πετυχει πουθενα στπ βαρδαρη αν κ ειναι 4 χρονια Ελλαδα οπως μου ειπε
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ντεκερ τι εγινε ρε φιλε? σε εχασα παλι.
ελα αδερφε,ολα καλα.εκανα κ την τσαρκα μου μετα απο καιρο κ στανιαρα.εσενα δεν βλεπω πολυ καλα αν κρινω απο τον αριθμο της εκδοσης που εχεις φτασει.τι μπορει να κανεις κ να αλλαζεις καθε μερα ρε συ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom