Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (5 μέλη και 70 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μπορεί να λές την Μιλάνα, ντάξει κάλη είναι όχι για τρέλα όμως.. Εμφανισιακά μιλάμε για performance δεν έχω ιδέα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ώρες, μέρες και αδρή περιγραφή πιστεύω θα βοήθαγε! Την απόλαυσε ο φιλαράκος?
για αυτο ρωτησα και εγω,γιατι το συγκεκριμενο κοκκινοσπιτο δεν φημιζετε για τις καλες πορνες
ναι ο φιλος μου την εφαγε,  αλλα το μονο που μου ειπε ειναι οτι ειναι ενα φανταστικο κουτσικο ξανθο
το βραδυ εχθες πηγε
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
για αυτο ρωτησα και εγω,γιατι το συγκεκριμενο κοκκινοσπιτο δεν φημιζετε για τις καλες πορνες
ναι ο φιλος μου την εφαγε,  αλλα το μονο που μου ειπε ειναι οτι ειναι ενα φανταστικο κουτσικο ξανθο
το βραδυ εχθες πηγε

Άντε μωρε και μας τρόμαξες!!! (με την καλή έννοια!)

Η γνωστή κοντοπούτανη ελληνίδα (?) που δεν θυμάμαι το όνομά της είναι!

Την είχα πάρει 2 φορές στο ανορθόγραφο παλιότερα με ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΕΣ εως κακές εντυπώσεις. Οι περισσότεροι την λατρεύουν
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Άντε μωρε και μας τρόμαξες!!! (με την καλή έννοια!)

Η γνωστή κοντοπούτανη ελληνίδα (?) που δεν θυμάμαι το όνομά της είναι!

Την είχα πάρει 2 φορές στο ανορθόγραφο παλιότερα με ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΕΣ εως κακές εντυπώσεις. Οι περισσότεροι την λατρεύουν
αυτη που ειχε δουλεψει σε αυτο δηλαδη μαπε ολε;
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Άντε μωρε και μας τρόμαξες!!! (με την καλή έννοια!)

Η γνωστή κοντοπούτανη ελληνίδα (?) που δεν θυμάμαι το όνομά της είναι!

Την είχα πάρει 2 φορές στο ανορθόγραφο παλιότερα με ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΕΣ εως κακές εντυπώσεις. Οι περισσότεροι την λατρεύουν

και το όνομα αυτής ... Κέλλυ!!!
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Αυτή αφού έχει ψευτικα! Δεν μετρανε.  :o

Γιατί δεν δοκιμάζεις τη μισέλ? βραδινή έναντι ανορθόγραφου με τιτανοτεράστιες βυζάρες, μπόλικα πιασίματα αλλά και ... μύτρα ταχύτητας!!! εμένα δεν με κάνει αλλά άλλο εγώ, άλλο εσυ
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Γιατί δεν δοκιμάζεις τη μισέλ? βραδινή έναντι ανορθόγραφου με τιτανοτεράστιες βυζάρες, μπόλικα πιασίματα αλλά και ... μύτρα ταχύτητας!!! εμένα δεν με κάνει αλλά άλλο εγώ, άλλο εσυ

Και ώρες ώρες μια ξινίλα στα μούτρα που μου θυμίζει ώρες Final Four Πράγας...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
λοιπον παιδες,περασα απο τα καινουρια σημερα στις 20:40,απεναντυ απο city gate η κορινα,κοντο μαυρομαλλικο δεν μου λεει πολλα,στις νταλικες πισω τα ιδια,δεν μου αρεσε κ πολλυ.φριξου τεραστιος χωρος,μπηκα μεσα στην αρχη κ εφυγα για να παω στα αλλα κ μετα ξαναγυρισα γιατι η γκομενα μου αρεσε περισσοτερο απ ολες.πηγα να φυγω την πρωτη  φορα κ με πηρε απο πισω κ με τραβουσε απο την πουτσα.δευτερη φορα που πηγα ειχε κατα ενθουσιαστει που με ειδε.καλο μωρο,χριστινα στο ονομα,κοντο μαλλακι μετριο βυζακι ωραιο κωλαρακι.μπαινουμε στο δωματιο κ ηταν μιση ωρα μεσα,μιλουσαμε με χαιδευε,εβαζε τον πουτσο μου στα βυζια της κ με το που με φτιαχνει τον βαζει ετσι στο στομα της ακαποτο χωρις να εχω παρει προγραμμα(της ειπα οτι δεν εχω παρει προγραμμα κ μου ειπε οτι της αρεσει η γευση του κ της αρεσω κ εγω)μπορει να το λεει σε ολους.αφου την αφησα για λιγο αν κ ξενερωσα γιατι δεν γουσταρα βαλαμε καποτα κ εκατσε πανω μου,μετα στα 4 και μετα την εβαλα κατω.παιδια οταν εχυσα,τον πηρε με την καποτα παλι στο στομα κ μετα πηγε να με φιλησει.....δεν την παλευε.πολυ καλο πηδημα,με μανια κ τρελα,μπραβο στο κοριτσι,αλλα στο τελος αυτο με το φιλι με ξενερωσε τελειως,ευτυχως δεν με πηρε.αυτα.....
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Σαββατο μεσημερι, Προμηθεως 14.
Το μωρο λεγεται Ελενα, ειναι ξανθια γυρω στο 1,75 με βυζι 3-4 και πρεπει να ειναι καινουργια στη Θεσσαλονικη.Ειχε το γνωστο προγραμμα που ειναι της μοδας στην περιοχη, που ξεκιναει απο απλο 30€ και καταληγει κουλουρι με 80€..
Με μιση καρδια (γιατι σκεφτομουν οτι την προηγουμενη εβδομαδα στην Αθηνα με 80€ εφαγα 4 κουλουρια! :rockon:)πηρα το προγραμμα των 80€, και τελικα δεν το μετανιωσα. Ξεκινησε με φιλια στο στηθος κατεβηκε σε ακαποτη πιπα, γλυψιμο μπαλλες ενω εγω εξερευνουσα με τα δαχτυλα μου τις τρυπες της..Μετα μου εβαλε καποτα και καθισε με το κουλουρι επανω μου, δινοντας μου εκπληκτικη θεα..την γυρισα στα 4 και την σφυροκοπησα αγρια μεχρι να χυσω :fuck1:, ενω αυτη δεν θα πω οτι το απολαμβανε, αλλα δεν δυσανασχετουσε κιολας.. :dancing:
Ολα καλα γενικως, αλλα τα 80 ειναι 80... :think:
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
ΒΒS απογοητεύτηκα πάρα πολύ, η Μόνικα που έλεγες είναι κοντούλα γεματοαφρατούλα και με κοιμισμένη φάτσα..  :S

Προφάνως έχουμε πολύ διαφορετικό γούστο.
Εντάξει ,γούστα είναι αυτά.
Δεν είπα ότι είναι κανένα μοντέλο , ούτε εγώ ενθουσιάστηκα με την εμφάνισή της αλλά με την απόδοσή της.
Για εμένα μετράει περισσότερο η διάθεση και η συμμετοχή αρκεί η κοπέλα να μην είναι μπάζο, και για τα δικά μου γούστα η συγκεκριμένη δεν είναι μπάζο.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
καλο μωρο,χριστινα στο ονομα,κοντο μαλλακι μετριο βυζακι ωραιο κωλαρακι.

Ταιριάζει σε πολλά με την αδερφή της Μάντυ αλλά όχι στο μέτριο βυζί...

Α ρε deker εραστή...
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και τωρα μια φωτο που εδω και καιρο χρωσταω και τωρα ειναι επικαιρη γιατι εκει ανηξε το νεο ρδελακι!!!!

ΠΟΥΡΙΤΑΝΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ!!!!!!!!!!!!!



 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Ναι ρε φίλε... Ιστορική!
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
ξερει κανεις αν βρω σημερα την πολυδιαφημησμενη αφρουλα?και που?δεν την εχω παρει ακομα!!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κανε μια βολτα απο κολετη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom