Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Να είσαι καλά.
Αν εννοείς για την Μόνικα σιγουρα αξίζει διερεύνηση αλλά το ξαναλέω ότι με μια δοκιμή κρατάω μικρό καλάθι.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
25ο στην Εγνατία...


Ναι βρε. Το ξέρεις... κάνω promotion γυναικών σε μπρελόκ! Άστα...

Πότε θα με βγάλετε βόλτα; Μπορεί ο alfi να ξέχασε να ρωτήσει τίποτα για τα φυτά του!
το προμοσιον δεν το ελεγα για σενα αν διαβασεις ενα ποστ πριν το πω θα καταλαβεις
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Τσουτσουναράδες,

βγήκε κανείς τσάρκα Παρασκευή βράδυ ή σάββατο?

ρωτώ γιατί ψαχνω για την κορίνα η οποία με είπε ότι θα άλλαζε σπίτι από την παρασκευή. Θα έφευγε από το αλουμινάτο προς άγνωστη κατεύθυνση!

Βοήθεια γειτόνοι!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Τσουτσουναράδες,

βγήκε κανείς τσάρκα Παρασκευή βράδυ ή σάββατο?

ρωτώ γιατί ψαχνω για την κορίνα η οποία με είπε ότι θα άλλαζε σπίτι από την παρασκευή. Θα έφευγε από το αλουμινάτο προς άγνωστη κατεύθυνση!

Βοήθεια γειτόνοι!!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
αν εννοεις την μελαχρινη με ισιο μακρυ μαλλι,πριν λιγα βραδια ηταν Προμηθεως 14
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
αν εννοεις την μελαχρινη με ισιο μακρυ μαλλι,πριν λιγα βραδια ηταν Προμηθεως 14

Αυτή εννοώ. Την πήρα στο Προμηθέως 14 την Πέμπτη και με είπε ότι αλλάζει μαγαζί, αλλά δε μπορούσε να με κατευθείνει! Γι αυτό ρωτάω αν βολτάρησε κανεις ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ από το βραδάκι της Παρασκευής ίσα με τώρα!

Επίσης αν κάποιος την έχει γαμήσει να μας πει γιατί εγω 3-4 φορές που την πήρα κάναμε μόνο πίπα! Όχι ότι με χάλασε βέβαια!!!  :dancing: :rockon: :dancing: :rockon: :dancing: :rockon:

Έχει μεγάλο ταλέντο στα χείλη!!!   :pipa1: :pipa2: :pipa1: :pipa2: :pipa1: :pipa2:
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
ρε φιλε για πες καμια καλη για τωρα ποια προτεινεις?
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
χαχαχαχα...πρώτη φορά πέρασα βράδυ από το καινούριο δίπλα στο city gate?
τί καρακιτσαρία είναι αυτό ρε? σομόν-ροζ-λευκά-κόκκινα φωτάκια να αναβοσβήνουν σαν disco...μιλάμε η πρώτη εντύπωση μπαίνοντας από Αθήνα!!!!
 

Επισκέπτης
ΒΒS απογοητεύτηκα πάρα πολύ, η Μόνικα που έλεγες είναι κοντούλα γεματοαφρατούλα και με κοιμισμένη φάτσα..  :S

Προφάνως έχουμε πολύ διαφορετικό γούστο.

Και τώρα ένα κουίζ για δυνατούς λύτες.. ή μάλλον δύο.

Το ένα λέγεται Βανέσα και είναι στην Κωλέτη πρωινή έδω και κάτι μέρες συμπερυλαμβάντοντας κ την σημερινή μέρα. Είναι όμορφη ψηλή και λεπτή ( σε κυβίκα της ομόσταβλης Σάρας ) με προστυχόβατσα. Αλλά αυτό που με χάλασε στην κορασίδα ήταν η φωνή της όταν χαιρέτησε βαριά κ τραμπούκικη. Επίσης μια άλλη φορά που είχα πάει ήταν στο δωμάτιο πολύ ώρα πράγμα που σημαίνει ότι είτε ο συναγωνιστής ήταν Ράμπο ή ότι κάτι πήγε στραβά και ο συναγωνιστής είχε πρόβλημα με τον έναν τρόπο ή τον άλλον.
Υπάρχει κάποιος που να την έχει δοκιμάσει?

Το δεύτερο είναι η busty Σάρα που δουλεύει στην Κατεχάκη στο Μπουτίκ δίπλα, μου είπε η αμφιλεγόμενη τσατσά εκεί ότι είναι καινούργια. Δεν θυμάμαι την κλασική Σάρα που όλοι είστε ερωτευμένοι μαζί της αμφιβάλλω ότι είναι η ίδια ομως. Οπότε έχουμε 2 ωραίες επιλογές για πρωινές καύλες αλλά τίποτα δοκιμασμένο...

Υπάρχει κάποιος γενναίος?
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Το δεύτερο είναι η busty Σάρα που δουλεύει στην Κατεχάκη στο Μπουτίκ δίπλα, μου είπε η αμφιλεγόμενη τσατσά εκεί ότι είναι καινούργια. Δεν θυμάμαι την κλασική Σάρα που όλοι είστε ερωτευμένοι μαζί της αμφιβάλλω ότι είναι η ίδια ομως. Οπότε έχουμε 2 ωραίες επιλογές για πρωινές καύλες αλλά τίποτα δοκιμασμένο...

Υπάρχει κάποιος γενναίος?

Δεν είναι η ''γνωστή Σάρα''. Είναι όμως καλή επιλογή. Την πήρα. Καλή επαγγελματίας. Μέχρι εκεί όμως. Δεν μιλάει καλά ελληνικά αλλά μιλάει αγγλικά. Αξίζει τον κόπο η δοκιμή.
 

Επισκέπτης
Φαίνεται να έχει βυζάρα από μέγεθος και σχήμα, ετσι είναι?
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Όχι και τόοοοσο μεγάλα! Εμένα πάλι με τράβηξε ο κώλος της και μπήκα. 2άρι βυζί θα έλεγα γενικά
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Αυτή αφού έχει ψευτικα! Δεν μετρανε.  :o
το αποτελεσμα μετραει.για μενα με διαφορα το καλυτερο βυζι το εχει το χριστινακι το γνωστο.τετοιο βυζι μ αρεσει,πλαστικο αλλα σκληρο κ ολοστρογυλλο.μεγαλα κ πεσμενα δεν μ αρεσουν οπως γραφουν πολλοι εδω μεσα οτι μια γκομενα εχει βυζαρεσ κ παω κ την βλεπω κ λεω αν αυτα ειναι βυζια τοτε εγω ειμαι ζιγκολο....
 

Επισκέπτης
Το κακό με τα σιλικονάτα είναι η αίσθηση μπορεί να είναι απο σκληρά έως πέτρα.. Το χριστινάκι παραδόξως μπορεί να έχει ψεύτικο βυζί αλλά όντως είναι ωραίο στην αφή για σιλικόνη, τίποτα δεν συγκρίνεται με ένα μεγάλο ωραία σχηματισμένο φυσικό βυζί όμως!

 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
παιδια στο ερος στον βαραρη ενα εκπληκτικο ξανθο
δεν την εχω δει με πληροφορησε φιλαρακος
καποιος συναγωνιστης γνωριζει κατι παραπανω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom