Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

panosbr

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
118
Like
1
Πόντοι
1
συμπολιτε συναγωνισται
μηπως καποιος απο εσας θυμαται ενα μπουρδελακι που υπηρχε στο κεντρο της πολης
ακριβως πισω απο το ιερο της εκκλησιας Αχειροποιητου(απεναντι απο τα μακντοναλτς της αγιας σοφιας) αυτο τωρα βεβαια εχει κλεισει,το θυμαμαι γιατι σε εκεινη την περιοχη ειχα μεγαλωσει
και επακριβως ξανα φερνω στο μυαλο μου τις μαλακιες εκανα εγω και τα φιλαρακια
για την ιστορια,[size=10pt]θυμαμαι που ειχα πεταξει μια κοτρονα στην πορτα του μπουρδελου,[/size]και βγηκε η τανα και με ενα απιστευτο 100αρι  μαγκωσε ενα φιλαρακι και του ριξε μια αναστροφηηηηηηηηηηηη
τεσπα αυτα ελαβαν χωρα πριν 6 χρονια περιπου
μηπως καποιος μεγαλυτερος σε ηλικια συναγωνιστης το ειχε επισκφτει ποτε
γιατι παντα το ειχα σε περιεργια

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
χαχαχαχαχα....οχι, δεν το θυμάμαι αυτό!
ΑΛΛΑ ποιός θυμάται το άλλο μπουρδέλο στο κέντρο στην Αλ.Σβόλου πριν φτάσεις Αγ.Σοφίας δεξιά, που είχε μια ταμπέλα που έλεγε "Το στενάκι της Σούζυ" ? :)
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
χαχαχαχαχα....οχι, δεν το θυμάμαι αυτό!
ΑΛΛΑ ποιός θυμάται το άλλο μπουρδέλο στο κέντρο στην Αλ.Σβόλου πριν φτάσεις Αγ.Σοφίας δεξιά, που είχε μια ταμπέλα που έλεγε "Το στενάκι της Σούζυ" ? :)
την σουζι ολοι οι γνωστες του αθληματος πρεπει λογικα να την ξερουν
εχει παει κανεις ποτε σε αυτο που αναφερει ο τερις3
  μαι που σε βρηκα αδελφε ο αμπρεου τελικα θα ερθει;
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
το ξέρουν μόνο οι παλιοί φίλε, εγώ το έβλεπα εποχές 95-99...
ο αμπρέου είναι el loco και με την τρέλα που κουβαλάει κανείς δεν ξέρει :)
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Συναγωνιστές καλησπέρα....
Μετά από πολύ καιρό μεσημεριανή ταχύτατη βόλτα...
Επισκέφτηκα τη Μαρίνα στη Προμηθέως 25 παρακινούμενος απο πρωινή περιγραφη συναγωνιστή...
Λοιπον,δεν θα έλεγα ότι δεν τη συνιστώ.Καλύτερη του αναμενουμένου η θείτσα....Προσωπικά δεν θα την ξαναπαιρνα επι πληρωμή.Είναι το στυλ του milf που θα θελαμε όλοι να 'φαμε' αν ηταν η γειτόνισά μας.Κια τότε θα λέγαμε τα καλύτερα.Πολύ καλύτερη απο πολλές πιτσιρίκες,αλλά όχι και για 40€....Βυζάκια ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ C-cup...Ελαφρώς ευχάριστα για απαιτητικούς βυζολάγνους όπως εγω.Παρ'όλα αυτά,μετά απο Αφρούλα,Μαιρούλα,Μαντυ,Χριστίνας (κοροβάγκου και απο μια φορά τη Λουνα κια την Κελλυ,νομιζω ότι εχω δοκιμάσει όλα τα βυζοπουλέν της πολης....Δυστυχώς δεν υπάρχει κατι άλλο,εκτός αν κάποιος συναγωνιστής βοηθήσει....(Παρακαλώ όχι χοντρές ή γεμάτες)....Σε αυτό το θέμα απο τη στιγμή που πληρώνω έχω ψηλά τον πήχη...
ΠΡΟΣΟΧΗ στην υγιεινή....Σήμερα δεν μπορώ να πω ότι ήταν και πεντακάθαρος ο χώρος....


 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Συναγωνιστές καλησπέρα....
Μετά από πολύ καιρό μεσημεριανή ταχύτατη βόλτα...
Επισκέφτηκα τη Μαρίνα στη Προμηθέως 25 παρακινούμενος απο πρωινή περιγραφη συναγωνιστή...
Λοιπον,δεν θα έλεγα ότι δεν τη συνιστώ.Καλύτερη του αναμενουμένου η θείτσα....Προσωπικά δεν θα την ξαναπαιρνα επι πληρωμή.Είναι το στυλ του milf που θα θελαμε όλοι να 'φαμε' αν ηταν η γειτόνισά μας.Κια τότε θα λέγαμε τα καλύτερα.Πολύ καλύτερη απο πολλές πιτσιρίκες,αλλά όχι και για 40€....Βυζάκια ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ C-cup...Ελαφρώς ευχάριστα για απαιτητικούς βυζολάγνους όπως εγω.Παρ'όλα αυτά,μετά απο Αφρούλα,Μαιρούλα,Μαντυ,Χριστίνας (κοροβάγκου και απο μια φορά τη Λουνα κια την Κελλυ,νομιζω ότι εχω δοκιμάσει όλα τα βυζοπουλέν της πολης....Δυστυχώς δεν υπάρχει κατι άλλο,εκτός αν κάποιος συναγωνιστής βοηθήσει....(Παρακαλώ όχι χοντρές ή γεμάτες)....Σε αυτό το θέμα απο τη στιγμή που πληρώνω έχω ψηλά τον πήχη...
ΠΡΟΣΟΧΗ στην υγιεινή....Σήμερα δεν μπορώ να πω ότι ήταν και πεντακάθαρος ο χώρος....
σχετικα μεγαλο βυζι εχει αυτη η καινουρια που περιγραφω απο το αλουμινατο.βραδυνη βαρδια.εχει και πολυ ομορφα ματια
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Με ψηνεις φιλε.....Αξιζει να κετεβω? Αλλα χαρακτηριστικα της?Εννοω γεματη?Αδύνατη?Σ ευχαριστω παντως για την πληροφορία...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Με ψηνεις φιλε.....Αξιζει να κετεβω? Αλλα χαρακτηριστικα της?Εννοω γεματη?Αδύνατη?Σ ευχαριστω παντως για την πληροφορία...
Eιναι κανονικη με ωραια πιασιματα και πολυ ομορφο προσωπο.δεν την εχω παρει.δινει και κωλο
 

Kostikas_

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
καταθεση πριν μια ωρα περιπου στο ερως 16, σην μιλανα...
παιδια, η κοπελα ειναι απιστευτη!
σου φερεται σαν να εισαι ο γκομενος της...
γλυψιμο στην αρχη, πολλα χαδια, καθολου βιασυνες...
40 ευρωπουλα βεβαια, αλλα δεν το μετανιωσα!!
θα την ξανατιμησω συντομα..
ειπε οτι κατα πασα πιθανοτητα, την εβδομαδα που μας ερχεται, θα δουλεψει πρωι...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μετα λεμε για προμοσιον στις κοπελες..........
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Φίλε το μπουρδέλο αυτό είναι στην διεύθυνση Μαντζάρου 10, λίγο πιο κάτω από το 1Α και όχι Μαντζάρου 14, το λέω για να μην μπερδευτεί κανας φίλος γιατί στο 14 έχει μια αποθήκη και στο 12 πολυκατοικία...

Επίσης επιτρέψτε μου να πιστέυω από το στυλ που γράφουν μερικοί εδώ μέσα , ότι 100% μπαίνουν οι νταβατζήδες και με ψεύτικα reviews σπρώχνουν τις πουτάνες τους....

Φίλε και εγώ έτσι πίστευα... αλλά έχει ταμπελίτσα απ' έξω από το οίκημα και το λέει...

Όσο για το σχόλιο ελπίζω να μην πήγαινε σε μένα γιατί με ξέρουν συμπολεμιστές από δω μέσα...

συμπολιτε συναγωνισται
μηπως καποιος απο εσας θυμαται ενα μπουρδελακι που υπηρχε στο κεντρο της πολης
ακριβως πισω απο το ιερο της εκκλησιας Αχειροποιητου(απεναντι απο τα μακντοναλτς της αγιας σοφιας) αυτο τωρα βεβαια εχει κλεισει,το θυμαμαι γιατι σε εκεινη την περιοχη ειχα μεγαλωσει
και επακριβως ξανα φερνω στο μυαλο μου τις μαλακιες εκανα εγω και τα φιλαρακια
για την ιστορια,θυμαμαι που ειχα πεταξει μια κοτρονα στην πορτα του μπουρδελου,και βγηκε η τανα και με ενα απιστευτο 100αρι  μαγκωσε ενα φιλαρακι και του ριξε μια αναστροφηηηηηηηηηηηη
τεσπα αυτα ελαβαν χωρα πριν 6 χρονια περιπου
μηπως καποιος μεγαλυτερος σε ηλικια συναγωνιστης το ειχε επισκφτει ποτε
γιατι παντα το ειχα σε περιεργια

Το θυμάμαι... πήγαινα στο σχολείο εκεί κοντά και περνούσα για πλάκα... αλλά ήμουν μικρός και άβγαλτος και δεν είχα μπει...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
αδελφε ''δοκιμαζω''
πηγαινες στο 17ο στην χρηστοπουλου; :sunglasses: :sunglasses:
ρε μπας και ημασταν συμμαθηται;
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
α ρε δοκιμαστη εγινες και προαγογος

πλακα κανω ετσι!!!!!!!



υ.γ πρεπει να βγουμε παλι βολτα συναγωνιστη
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
αδελφε ''δοκιμαζω''
πηγαινες στο 17ο στην χρηστοπουλου; :sunglasses: :sunglasses:
ρε μπας και ημασταν συμμαθηται;

25ο στην Εγνατία...

α ρε δοκιμαστη εγινες και προαγογος

πλακα κανω ετσι!!!!!!!



υ.γ πρεπει να βγουμε παλι βολτα συναγωνιστη

Ναι βρε. Το ξέρεις... κάνω promotion γυναικών σε μπρελόκ! Άστα...

Πότε θα με βγάλετε βόλτα; Μπορεί ο alfi να ξέχασε να ρωτήσει τίποτα για τα φυτά του!
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σας παιδες.
Να δώσω και εγώ ,με την καλή μου την καρδιά, 3 πληροφορίες και 1 δώρο.
1. Η Χριστίνα Κοροβάγκου που μετακόμισε Κεφαλληνίας Πέμπτη με Κυριακή πρωινή βάρδια ,χθές δούλευε βραδυνή.Πιθανώς να είναι μόνιμη η αλλαγή από πρωί σε βράδυ.
2. Η Βανέσα από Προμηθέως ψηλά κάνει εμφανίσεις και στην Κατεχάκη, που λειτουργεί κάτω από την ίδια διεύθυνση.
3. Η Γιάννα που δούλευε στο Πράσινο το πάει για γάμο και μπορεί να σταματήσει.
Και 1 δώρο.
Στο Ερως του Μύλου εμφανίστηκε καινούριο μωρό (εγώ τουλάχιστον δεν την είχα ξαναδεί), Μόνικα την λένε (όχι η Μιλάνα) , απο Βουλγαρία είναι , ξανθιά με σπαστό μαλλί, καλό πρόσωπο, μετρίου αναστήματος, φυσικό καλούτσικο ζυβί,με πιασίματα αλλά όχι χοντρή και με πολύ καλή συμετοχή και διάθεση, βάρδια όχι σταθερή μου είπε, Ελλήνικος λίγκος.
Κάτι σαν την Βανέσα (προμηθέως) από κόλπα αλλά πιο όμορφη. Επειδή όμως ήταν πρώτη φορά κρατάω μικρό καλάθι.
Αν  την έχει δοκιμάσει και κανένας άλλος να μας πεί.  
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Γεια σας παιδες.
Να δώσω και εγώ ,με την καλή μου την καρδιά, 3 πληροφορίες και 1 δώρο.
1. Η Χριστίνα Κοροβάγκου που μετακόμισε Κεφαλληνίας Πέμπτη με Κυριακή πρωινή βάρδια ,χθές δούλευε βραδυνή.Πιθανώς να είναι μόνιμη η αλλαγή από πρωί σε βράδυ.
2. Η Βανέσα από Προμηθέως ψηλά κάνει εμφανίσεις και στην Κατεχάκη, που λειτουργεί κάτω από την ίδια διεύθυνση.
3. Η Γιάννα που δούλευε στο Πράσινο το πάει για γάμο και μπορεί να σταματήσει.
Και 1 δώρο.
Στο Ερως του Μύλου εμφανίστηκε καινούριο μωρό (εγώ τουλάχιστον δεν την είχα ξαναδεί), Μόνικα την λένε (όχι η Μιλάνα) , απο Βουλγαρία είναι , ξανθιά με σπαστό μαλλί, καλό πρόσωπο, μετρίου αναστήματος, φυσικό καλούτσικο ζυβί,με πιασίματα αλλά όχι χοντρή και με πολύ καλή συμετοχή και διάθεση, βάρδια όχι σταθερή μου είπε, Ελλήνικος λίγκος.
Κάτι σαν την Βανέσα (προμηθέως) από κόλπα αλλά πιο όμορφη. Επειδή όμως ήταν πρώτη φορά κρατάω μικρό καλάθι.
Αν  την έχει δοκιμάσει και κανένας άλλος να μας πεί.  
ρε παοκι αυτη που περιγραφεις η μιλανα ειναι
τωρα με εχεις μπερδεψει λιγακι
για τι σκεφτομουν να παω σημερα το βραδυ
ποια να περιμενω να εμφανιστει;
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Δεν είναι η Μιλάνα φιλαράκι, αφού το διευκρινίζω κιόλας , γιατί η περιγραφή ταιριάζει. Την μιλάνα την ξέρω από τότε που δούλευε στο αλουμινάτο.
Χθές το βράδυ δούλευε η Μιλάνα και σήμερα το πρωί η Μόνικα.
Σήμερα το βράδυ λογικά πάλι η Μιλάνα θα δουλεύει.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δεν είναι η Μιλάνα φιλαράκι, αφού το διευκρινίζω κιόλας , γιατί η περιγραφή ταιριάζει. Την μιλάνα την ξέρω από τότε που δούλευε στο αλουμινάτο.
Χθές το βράδυ δούλευε η Μιλάνα και σήμερα το πρωί η Μόνικα.
Σήμερα το βράδυ λογικά πάλι η Μιλάνα θα δουλεύει.
μεταξυ βερονικας απο βαρδαρη και μιλανας ποια θα μου προτεινες
ευχαριστω εκ των προτερων
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Δεν μπορώ να σου προτείνω γιατί είναι θέμα προσωπικού γούστου. Θα σου πω απλώς τη γνώμη μου αλλά αυτό δεν σημαίνει και πολλά.
Την Βερόνικα την ξέρω αρκετά καλύτερα και την προτιμώ, ειναι πολύ κορμί και άν και από κάποιους διαβάζω και καλές και κακές κριτικές , εγώ την βρίσκω καλή και στο δωμάτιο χωρίς να κάνει τίποτα παραπάνω από τα κλασσικά.
Την Μιλάνα την δοκίμασα 2 φορές μόνο τότε που δούλευε στο αλουμινάτο (νομίζω έχει 2-3 χρόνια)
Την πρώτη φορά με απογείωσε και την δεύτερη με ξενέρωσε και δεν ξαναπήγα. Τώρα που ξαναεμφανίστηκε στο Ερως διαβάζω καλές κριτικές αλλά αν δεν δοκιμάσεις ποτέ δεν ξέρεις. 
 

Επισκέπτης
Πάντα ουσιώδης όταν γράφεις εδω ΒΒS, ενδιαφέρουσα πληροφορία που αξίζει διερεύνηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom