Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Η αφρουλα που χαθηκε πηρα σημερα τηλ να μαθω ποια δουλευει και μου ειπανε μια καινουρια Βανεσα...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Εχει περιοδο μυστη μου...και σαν ενας αλλος terminator της καυλας  SHE WILL BE BACK :2funny: ;)
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ενα λιγο καθυστερημενο ρεπορτακι απο το Στουντιο διπλα στο Βενζιναδικο στην Ανδρεου Γεωργιου. Δουλευε εκει η γνωστην Χριστινα η τσεχογερμανοσλοβακα. Η τσατσα μου εδωσε διαφημιστικο φυλλαδιο μολις μπηκα. Ωραιο Μουνι η Χριστινα! Ψηλη καστανοξανθη αδυνατη με ωραιο φυσικο βυζι. Πολυ ωραιο δερματακι. Μαζι μου μπηκαν και δυο αλλοι συναγωνιστες που λακισαν μολις ακουσαν το σαρανταρι. Εδωσα πενηντα ευρω με προγραμμα με μασαζακι. Ηρθε η Χριστινα και μου εκανε καλο μασαζακι με μπειμπιοιλ και μετα τσιμπουκι. Στο γαμησι αλλαξαμε στασεις. Πολυ ωραιο το πισωκολλητο να χαζευεις και να ζουλας το κωλαρακι της. Η κωλοτρυπιδα της αν και φαινοταν δουλεμενη μου ειπε οτι δεν την δινει. Η συμμετοχη της ηταν μετρια προς το καλο αλλα ευχαριστηθηκα χουφτωμα-ζουληγμα τουλαχιστον. Αφου εχυσα καθησε για κουβεντουλα. Μου ελεγε οτι φοβαται μην καποιος πελατης εχει κρυφει καμερα και την κινηματογραφησει την ωρα του γαμησιου. Πολυ χαλαρη και φιλικη στην κουβεντουλα. Το τιμησε το πενηνταρακι. Σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος που γαμησα και χουφτωσα ενα τετοιο μουνι. 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ρε γαμωτο στην Αφρουλα δεν μπορω να καταθεσω γιατι δεν με βολευουν καθολου οι πρωινες τσαρκες. Δουλευει καθολου απογευματα-βραδια? Να δουμε ποτε θα 'τρυγησω' και εγω αυτην την τοσο εξυπηρετικη κοπελα.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τα σαιτ των στουντιο της Αθηνας βοηθουν πολυ στο να μαθεις ποια κοπελα δουλευει εκεινη την ωρα και ποσο χρεωνουν. Βλεπεις και καμια φωτο της κοπελας. Απορω γιατι δεν ανεβαινει κανενα παρομοιο σαιτ και για τα στουντιο της Θεσσαλονικης.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Λοιπον εχουμε καιρο να μαλωσουμε,οποτε ας το κανουμε αποψε.....κατεθεσα πριν λιγο στην περιβοητη Χριστινα στην Κεφαλληνιας.ναι στην γνωστη Πολωνεζα αναφερομαι.Τι αγγουρι ειναι αυτο ρε σεις???μ'αυτην ειστε ξετρελαμενοι??ατεχνη πιπα,καθολου καυλωτικη σε βαθμο να σου ποναει τα αρχιδια,ψευτικα βογγητα σε υπερβολικο βαθμο,δε γλειφει ρωγες,δεν αφηνει ρουφηγμα της δικης της,δεν αφηνει φιλακια λαιμο και τα υπολοιπα.εδωσα 50ε για πιο χαλαρα ταχα,στο 10λεπτο αρχισε να γκρινιαζει.και στο τελος μου εξηγησε οτι ειναι επαγγελματιας και τις γνωστες μαλακιες...τα ιδια ακριβως μου ειχε κανει η Αφροδιτη,το διμετρο μοντελο που δουλευε στο Ερως τα πρωινα.εκεινη ομως ηταν πραγματικα πανεμορφη και κορμαρα.η Χριστινα δεν ειναι ιδιαιτερως ομορφη και εχει σχετικα χαλαρο κορμι.ειλικρινα απορω προς τι τοση φασαρια??Και την συγκρινετε αυτην με Εφη και Μαρινα??να'μαστε λιγο σοβαροι.ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ,ΣΚΕΤΟ ΑΓΓΟΥΡΙ Η ΚΟΠΕΛΑ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Στα υπολοιπα τωρα...
-Προμηθεως τερμα πανω.Η Βανεσσα.καυλιαρα πολυ.με 100ε δινει κωλο και με 80 παιρνει χυσιμο στο στομα
-Προμηθεως μπλε σπιτι.μια μαυρη στα 30ε οχι κατι σπουδαιο
-Προμηθεως απεναντι.η Κορινα μελαχρινη με πολυ μακρια μαλλια σε gothic στυλακι.εχει αρνητικες κριτικες παλιοτερα
-Προμηθεως τερμα κατω η βΕΡΟΝΙΚΑ στα 40ε.φοβερη κωλαρα ομορφη στο προσωπο
-Σαπφους πρωτο απ'τα διδυμα η Κλαουντια στα 40ε.γλυκεια προσχαρη ξανθια με καλη συμμετοχη
-Σαπφους δευτερο απ'τα διδυμα η Ευγενια(οχι η γνωστη).μελαχρινη νταρντανουλα σχετικα milf
-Σαπφους ανορθογραφο.η Ρουμανα Αντρεα ψηλη μελαχρινη γκομεναρα στα προτυπα πορνοσταρ
-Τανταλου πρασινο σπιτι.Η Αλικη(αγαπημενη του deker).μικροκαμωμενη μελαχρινη στα 30ε.μοιαζει με γυφτακι,εχει αρνητικες κριτικες
-Τανταλου Ερως.η περιφημη Κελυ ξανθια milf με ωραια κωλαρα.εχει καλες αλλα και κακες κριτικες.δεν εχω δοκιμασει δεν ξερω
-Τανταλου αλουμινατο μια ομορφη ξανθια με γαλανα ματια και ωραια πιασιματα.δινει κωλο με 130ε
-Κωλετη η Σαρα η Τσεχα.φοβερο ευχαριστο γκομενακι στα 40ε
-Νικ.Ουρανου εκκλησια η ΤΡελοΤζενη στα 40ε.80ε κωλαρακι ή γυμνο τσιμπουκι
και τελος υπαρχει καινουργιο σπιτι πισω απο το city gate.εναν δρομο κατω απο την Κατεχακη.δουλευε μια Χριστινα με ωραιο κωλο.απο 30ε αυτη και κανει κατι προγραμματακια.στο συγκεκριμενο σπιτι κανουν 3 βαρδιες οπως ειπε η τσατσα
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον εχουμε καιρο να μαλωσουμε,οποτε ας το κανουμε αποψε.....κατεθεσα πριν λιγο στην περιβοητη Χριστινα στην Κεφαλληνιας.ναι στην γνωστη Πολωνεζα αναφερομαι.Τι αγγουρι ειναι αυτο ρε σεις???μ'αυτην ειστε ξετρελαμενοι??ατεχνη πιπα,καθολου καυλωτικη σε βαθμο να σου ποναει τα αρχιδια,ψευτικα βογγητα σε υπερβολικο βαθμο,δε γλειφει ρωγες,δεν αφηνει ρουφηγμα της δικης της,δεν αφηνει φιλακια λαιμο και τα υπολοιπα.εδωσα 50ε για πιο χαλαρα ταχα,στο 10λεπτο αρχισε να γκρινιαζει.και στο τελος μου εξηγησε οτι ειναι επαγγελματιας και τις γνωστες μαλακιες...τα ιδια ακριβως μου ειχε κανει η Αφροδιτη,το διμετρο μοντελο που δουλευε στο Ερως τα πρωινα.εκεινη ομως ηταν πραγματικα πανεμορφη και κορμαρα.η Χριστινα δεν ειναι ιδιαιτερως ομορφη και εχει σχετικα χαλαρο κορμι.ειλικρινα απορω προς τι τοση φασαρια??Και την συγκρινετε αυτην με Εφη και Μαρινα??να'μαστε λιγο σοβαροι.ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ,ΣΚΕΤΟ ΑΓΓΟΥΡΙ Η ΚΟΠΕΛΑ
ισως να μην τις αρεσουν τα μουτρα σου ,γιαυτο σου ξιγειθικε αλμυρο φυστικη
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
το καινουργιο που ανηξε ειναι η φωτο που σας χρωσταω που λεει "οχι αλλο μπουρδελο"
το οποιο φυσικα θα το εσβησαν πιστευω αλλα την φωτο θα σας την ανεβασω να την δειτε  :2funny:
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
προφανως θα εννοούσε στο ολοκαινουριο στουντιο που ανοιξε στην γωνια στο οπισθεν ανοιχτο παρκινγκ του city-gate, το οποιο προς μεγαλη μου εκπληξη το απλο προγραμμα ξεκινα απτα 30ευρώ!!! αυτο σημαινει πολλα! επιτελους το 30αρι σε στουντιο αρχιζει σιγα σιγα να γινεται πραγματικοτητα, μακαρι να μην το κλεισουνε τα παραξενα κυκλωματα και να το αφησουνε κανονικα να συνεχισει να λειτουργει, ωστε να το ακολουθησουν κ τα υπολοιπα στουντιο στο 30αρι, επιτελους μαγκες, προς μεγαλη μου χαρα, η αποχη μας απτο 40αρι πιανει τοπο, η αποχη τελευταια βλεπετε ειναι της μοδας, αλλα φερνει κ τα επιθυμητα αποτελεσματα!! γροθια στο κατεστημενο λοιπον ολοι στον αγωνα που ξεκινησαμε αδερφια (για μια ποιοτικοτερη μπουρδελικα θεσ/νικη) :s&m_1:

Φίλε εμένα 40άρι μου είπε και γιατί το λες studio?
Ενα απλό μπουρδέλο είναι...Και η μαλακία είναι ότι παρατήρησα ότι όποιος μπαίνει και βγαίνει φαίνεται από ψηλά από αυτούς που κάθονται πάνω στις καφετέριες του City Gate...
Και έχουν βάλει οι μαλάκες και έναν φωτισμό λες και είναι διαστημόπλοιο....:)
Η ακριβής διεύθυνση είναι Kώττα Ρούλια 8 ανάμεσα σε Μαντζάρου και Οικονόμου.
 

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς που δουλεύει η Γιέλενα;
 

Επισκέπτης
Πρωινή περίπολος σχεδόν σε ποσοστό 80% των επιλογών.

Βαρδάρης.

Προμηθέως 25 πάνω: Μια νταρντανέ θεία με εκπληκτικά τεράστια κ στητά βυζιά, ρώτησα την τσατσά αν είναι αληθινα κ μου είπε ναι. Τώρα αν κ η συγκεκριμένη τσατσά είναι πολύ καλή κρατάω επιφυλάξεις επειδή ακριβώς με την ίδια κατάσταση την έχω πατήσει παλιά κ έφαγα τρελή ξενέρα μέσα στο δωμάτιο.

Μπλε: Πήγα για την Μαίρη αλλά δυστυχώς δεν την πέτυχα δούλευε αυτή η Γιέλενα πως την λένε που χαμηλώνει τα φώτα, νόμιζω έχει αδυνατίσει από την πρώτη φορά που την είδα κ φαίνεται καλύτερη.

Απέναντι απο το μπλέ: Άννα βαριεστημένη φαινόταν με βυζάρες (πιθανό κρεμαστάρ).

Στο κάτω στην προμηθέως δεν πήγα επείδη το πρωί εκείνη η καφετέρια μαζεύει κόσμο κ ντρέπομαι όσο να'ναι.

Γώνιακό δίδυμο ( προμηθέως σαπφούς): Ήρα το fit babe με τους σίλικον βύζους.

Ανορθόγραφο: Έλενα (ρωσσίδα μιλφ με ωραία φιγούρα).

Απέναντι (έτερο δίδυμο): Νταρντάνα αδιάφορη.

Πράσινο: Η αγενής τσατσα με την μελάχροινή ομορφούλα που έχει φάει μαύρισμα απο συναγωνιστές Εύα νομίζω είναι το ονομά της.

Μαρινόσπιτο: Η μαρίνα.

Έρως: Η νταρντάνα με τους κοθόρνους.

Αλουμινάτο: Ο μαλακισμένος τσάτσος ο Λευτέρης μια ένα καινούργιο κοριτσάκι με γυαλάκια λίγο ενισχυμένη πόδια απ ότι κατάλαβα κ αν το βιονικό μου μάτι ανταποκρίνεται σωστά μάλλον κ καλή περίπτωσουλα απο βυζάκι.

Στούντιο!

Κωλέττη: Καινούργια μελαχροινή κοπελίτσα σε σωματότυπο Σάρας, φαινόταν καλή περίπτωση κ σκέφτομαι ότι εκεί έπρεπε να πάω τελικά.

Μαντζάρου (καινούργιο): Μαρίνα

Αυτό το καινούργιο στο σίτι γκέιτ: Μια νταρντάνα που ήθελε να μας πάρει παρτούζα μαζί με νεαρό συναγωνιστή.

Κατεχάκη: Η μιλφ Χριστίνα(?) που δούλευε παλιά Κεφαλληνιάς.

Ville Erotica: Ψιλόλιγνη λίγο αγγούρε στυλάκι με χαλαρή επιδερμίδα.

Νικ. Ουρανού: Ίγκα αρκέτα ικανοποιητίκο βύζι σε όγκο αλλά χαλαρό όπως αποδείχτηκε, οκ κώλος όμορφα ποδαράκια. Εκεί κατάθεσα κάνω απλόουντ την κριτική σε λίγο.
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Σ αυτο που δε πηγε ο συναγωνιστης ηταν μια κοπελα Βαρκελωνη την ελεγε η τσατσα.ωραια ηταν σε φαση μιλφ αλλα δεν γνωριζω πως ειναι στο δωματιο.τιμη ειχε 30 ε.εκει  κολλησα αν ηταν σ αλλο θα ζητουσε 40 χαχα..
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Χθες το βράδυ κατά τις 00:30... κατάθεση στην Μαντζάρου 14 (πρώην 10) στην γνωστή Σάρα.

Ε ναι λοιπόν... αυτή είναι κοπέλα. Έμεινα μέσα μέχρι τις 01:24 χωρίς ενοχλήσεις ούτε από έξω, ούτε από μέσα! Τέλεια όπως πάντα η Σάρα, πιο αδύνατη αλλά με πιασίματα, το καινούργιο μαλλί μ' άρεσε πιο πολύ και της το είπα... και χάρηκε και μου το έδειξε!
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Συναγωνιστη dokimazo η Σαρα μεχρι προτινος δε δουλευε στο Μαντζαρου 1Α απεναντι απο το παλιο Καλιγουλα? Αλλαξε τοπο εργασιας κ αυτη? Το Μαντζαρου 14 ειναι αυτο που ανοιξε προσφατα λιγο πιο κατω ε? Και πηγε και βραδυνη βαρδια κιολας το Σαρακι ε... ηταν πρωι οταν την ειχα παρει εγω πριν 2 βδομαδες.
Παντως το σεξ μαζι της ειναι οντως απολαυση :fuck1: Επειδη ειδικα την εχω τιμησει πολλες φορες κατα το παρελθον και με ξερει, μου φερεται αψογα :knockinb:

ΥΓ.: Πηρες προγραμμα 1 ωρας? Ποσο πηγε το μαλλι? Και τι περιελαμβανε? :)
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Χθες το βράδυ κατά τις 00:30... κατάθεση στην Μαντζάρου 14 (πρώην 10) στην γνωστή Σάρα.

Ε ναι λοιπόν... αυτή είναι κοπέλα. Έμεινα μέσα μέχρι τις 01:24 χωρίς ενοχλήσεις ούτε από έξω, ούτε από μέσα! Τέλεια όπως πάντα η Σάρα, πιο αδύνατη αλλά με πιασίματα, το καινούργιο μαλλί μ' άρεσε πιο πολύ και της το είπα... και χάρηκε και μου το έδειξε!

Φίλε το μπουρδέλο αυτό είναι στην διεύθυνση Μαντζάρου 10, λίγο πιο κάτω από το 1Α και όχι Μαντζάρου 14, το λέω για να μην μπερδευτεί κανας φίλος γιατί στο 14 έχει μια αποθήκη και στο 12 πολυκατοικία...

Επίσης επιτρέψτε μου να πιστέυω από το στυλ που γράφουν μερικοί εδώ μέσα , ότι 100% μπαίνουν οι νταβατζήδες και με ψεύτικα reviews σπρώχνουν τις πουτάνες τους....
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
χαχαχαχαχαχαχα....
"στην συνέχεια την είχαμε πίπα και μουνί και αργότερα είχε την ιδέα από μόνη της να βάλει και τα 2 καυλιά στο μουνάκι της μαζί! φυσικά συμφωνήσαμε και το απολαύσαμε"

Ε Λ Ε Ο Σ
 

Επισκέπτης
Την περίοδο που έχει γραφτεί αυτό το ριβιού στο συγκεκριμένο μαγαζί ήταν η Λάουρα η ψήλη ξανθιά, η οποία όντως είχε παρτουζά στο μενού της. Τωρά όλες αυτές οι λεπτομέριες δεν ξέρω κατά πόσο είναι αληθεία, το θέμα είναι πάντως πως καλό είναι να είσαι επιφυλακτικός σχετικά με κριτικές από άτομα με άγνωστα ονόματα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
συμπολιτε συναγωνισται
μηπως καποιος απο εσας θυμαται ενα μπουρδελακι που υπηρχε στο κεντρο της πολης
ακριβως πισω απο το ιερο της εκκλησιας Αχειροποιητου(απεναντι απο τα μακντοναλτς της αγιας σοφιας) αυτο τωρα βεβαια εχει κλεισει,το θυμαμαι γιατι σε εκεινη την περιοχη ειχα μεγαλωσει
και επακριβως ξανα φερνω στο μυαλο μου τις μαλακιες εκανα εγω και τα φιλαρακια
για την ιστορια,θυμαμαι που ειχα πεταξει μια κοτρονα στην πορτα του μπουρδελου,και βγηκε η τανα και με ενα απιστευτο 100αρι  μαγκωσε ενα φιλαρακι και του ριξε μια αναστροφηηηηηηηηηηηη
τεσπα αυτα ελαβαν χωρα πριν 6 χρονια περιπου
μηπως καποιος μεγαλυτερος σε ηλικια συναγωνιστης το ειχε επισκφτει ποτε
γιατι παντα το ειχα σε περιεργια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom