Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
αν ησουν κ την κυριακη στο καπρις θα πρεπει να εφαγες φρικη οπως κ εγω αλλωστε
οχι φιλε δεν περασα
ξερω καλα τι παιζει γιατι ακριβως διπλα ειναι το εξοχικο μας
παντως δεν ειναι να πηγαινεις με την κοπελια σου
δεν μπορεις να λειτουργησεις ελευθερα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οχι φιλε δεν περασα
ξερω καλα τι παιζει γιατι ακριβως διπλα ειναι το εξοχικο μας
παντως δεν ειναι να πηγαινεις με την κοπελια σου
δεν μπορεις να λειτουργησεις ελευθερα
κ τι να την εκανα?να την παρατουσα στη μανα της?δεν ελεγε....ετσι κ αλλιως ειμασταν μεγαλη παρεα κ ηταν αλλη φαση η ολη κατασταση,δεν χωρουσε καμακι.ας μην σπαμαρουμε το θεμα ομως
 

CHRIS4

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μια ενημερωση, αν ξερει καποιος που μπορω να βρω την Σαρα που δουλευε στο Ερως...ελειπα για λιγο καιρο κ δεν ξερω που βρισκετε.
 

Επισκέπτης
παιδια μια ενημερωση, αν ξερει καποιος που μπορω να βρω την Σαρα που δουλευε στο Ερως...ελειπα για λιγο καιρο κ δεν ξερω που βρισκετε.

Μαντζάρου 10, άμα έψαχνες μερικές σελίδες πίσω όλο κ θα το έβρισκες.  ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Λοιπον αγορια μου δε μου αρεσει να ειμαι υπερβολικος αλλα σημερα δε γινεται αλλιως....Κατεθεσα πριν λιγο στην ξανθια milf Μαρθα στη Νικ.Ουρανου τερμα κατω.Μιλαμε για ηφαιστειο!!!την πηρα για 100ε με τζακουζι,γυμνο τσιμπουκι μεσα και εξω,69 και ελευθερο χυσιμο πανω της,κατοπιν συννενοησης με την ευγενικη κυρια Ελενη.μεσα στο τζακουζι αφηνε απαλα δαχτυλακια μπροστα και πισω και μου τον επαιξε με τα ποδια της!!ρουφαει αρχιδια,ρωγες,σου ριχνει σφαλιαρες..με δυο λογια τα κανει ολα.δινει και κωλο!!ηθελε +30ε σ'αυτο το προγραμμα για να δωσει κωλο.δοκιμαστε και δε θα χασετε!!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Λοιπον αγορια μου δε μου αρεσει να ειμαι υπερβολικος αλλα σημερα δε γινεται αλλιως....Κατεθεσα πριν λιγο στην ξανθια milf Μαρθα στη Νικ.Ουρανου τερμα κατω.Μιλαμε για ηφαιστειο!!!την πηρα για 100ε με τζακουζι,γυμνο τσιμπουκι μεσα και εξω,69 και ελευθερο χυσιμο πανω της,κατοπιν συννενοησης με την ευγενικη κυρια Ελενη.μεσα στο τζακουζι αφηνε απαλα δαχτυλακια μπροστα και πισω και μου τον επαιξε με τα ποδια της!!ρουφαει αρχιδια,ρωγες,σου ριχνει σφαλιαρες..με δυο λογια τα κανει ολα.δινει και κωλο!!ηθελε +30ε σ'αυτο το προγραμμα για να δωσει κωλο.δοκιμαστε και δε θα χασετε!!
κανεις λογο για τη μαρθα που δουλευε αλουμινατο
με το σιλικονατο βυζι;
 

Επισκέπτης
Βόλτα πριν λίγο κ ίδου:

Προμηθέως 25: Μελαχροινό με οκ σώμα είναι αρκετό καιρό εκεί αδοκίμαστη, νομίζω την λένε Μιραμπέλα

Απέναντι απο το μπλέ προμηθέως 14: Η ξανθιά βουλγάρα με το καλό βυζί

Τέρμα κάτω προμηθέως: Μια ξανθιά ούτε την είδα καλά γιατί ήταν καθιστή.

Δίδυμο γωνιακό: Ήρα (μοντελέ με σίλικον βυζί για όσους δεν ξέρουν)

Δίδυμο 2ο: Η μαύρη Λίλη με τη τέλεια κωλάρα.

Ανορθόγραφο: Έλενα.

Πράσινο: Μια που είναι καιρό έκει δεν θυμάμαι όνομα.

Μαρινόσπιτο: Μαρίνα.

Αλουμινάτο: Κορίνα μελαχροινή λεπτή με γαμάτο κώλο.

Έρως: Μια με ωραίο σωμα και βυζί που βγαίνει τόπλες αλλά νταλικέρης στο δωμάτιο, για
αλβανίδα μου κάνει.

Έρως (Μύλος): Μόνικα συμπαθητική κοπελίτσα τελικά μου έκανε κ γλύκες να περάσω, ίσως να έπρεπε να ενδώσω.

Ράγες: Η Milf ξανθιά που σήμερα μου φάνηκε πιο όμορφη από κάθε φορά, δεν έχω πάει ακομά βέβαια σ'αυτήν.

26ης Οκτωβρίου: Πήγαινα για να γνωρίσω την Πολωνική δύναμη αλλά δύστυχως εκείνη την ώρα ήταν μια ρουμανική βαριεστημάρα. Η πολωνική δύναμη μου είπε η τσατσά θα λείπει για 3 βδομάδες...  :( :( :( :( :( :( :( :(

Κωλέττη: Σάρα κ το βράδυ δουλεύει μια Γιάννα.

Απέναντι από το μπουτίκ: Σάρα busty γκόμενα με ενισχυμένο κώλο.

Μαντζάρου 10: Βραζιλιάνα Λάουρα νταρντάνα μαυρισμένη χαμογελαστή.

Μαντζάρου 1: Μαρίνα Μελαχροινή καλό σώμα καλή περιποίηση.
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Έρως (Μύλος): Μόνικα συμπαθητική κοπελίτσα τελικά μου έκανε κ γλύκες να περάσω, ίσως να έπρεπε να ενδώσω.
Αν εννοείς το στούντιο της Φρίξου που εχει όντως μια Μόνικα θα σε συμβούλευα να μην το επιχειρήσεις…
 

Επισκέπτης
Όχι δεν εννούσα αυτό, εκεί είναι η Χριστίνα που ξέχασα να το γράψω. Εννούσα το Έρως 16.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:(αν και ειδα την εκτενη και ωραια αναφορα  και δεν ειδα το ονομα της πουθενα( επειδη η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια... )  μηπως κανεις πετυχε καπου την Δαναη,αρχιζει συνδρομο στερησης...δουλευει γενικως αυτην την περιοδο;
 

cesc

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
πήρα τη χριστίνα στο αλουμινάτο τη προηγούμενη βδομάδα, ανέβασα σχετική κριτική. θα τη ξανατιμήσω σίγουρα. σας τη προτείνω.

ερώτηση: η μιρέλα τι κάνει, την έχει πάρει κανείς πρόσφατα? είναι ακόμα στο σαπφούς με προμηθεως?

παρατήρηση: ρίξαν όλοι τις τιμές τους στα 30 η μου φαίνεται?

 

Επισκέπτης
Νομίζω και τα τελευταία οχυρά του 40αρικου (δίδυμα) πέσαν.
 

cesc

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Maaneskyggen σύμφωνα με τα λεγόμενά σου η μιρέλα τώρα κοστολογείται στα 30 ευρώ. σούπερ. θα φροντίσω να το μάθω σύντομα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Maaneskyggen σύμφωνα με τα λεγόμενά σου η μιρέλα τώρα κοστολογείται στα 30 ευρώ. σούπερ. θα φροντίσω να το μάθω σύντομα
πριν μια εβδομαδα που πηγα
την ειχα πετυχει στο δευτερο απο τ δυδιμα
την ειχα παρει παλιοτερα απο τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει
αξιζει παιδες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Συναγωνιστές καλησπέρα....
Μετά από πολύ καιρό μεσημεριανή ταχύτατη βόλτα...
Επισκέφτηκα τη Μαρίνα στη Προμηθέως 25 παρακινούμενος απο πρωινή περιγραφη συναγωνιστή...
Λοιπον,δεν θα έλεγα ότι δεν τη συνιστώ.Καλύτερη του αναμενουμένου η θείτσα....Προσωπικά δεν θα την ξαναπαιρνα επι πληρωμή.Είναι το στυλ του milf που θα θελαμε όλοι να 'φαμε' αν ηταν η γειτόνισά μας.Κια τότε θα λέγαμε τα καλύτερα.Πολύ καλύτερη απο πολλές πιτσιρίκες,αλλά όχι και για 40€....Βυζάκια ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ C-cup...Ελαφρώς ευχάριστα για απαιτητικούς βυζολάγνους όπως εγω.Παρ'όλα αυτά,μετά απο Αφρούλα,Μαιρούλα,Μαντυ,Χριστίνας (κοροβάγκου και απο μια φορά τη Λουνα κια την Κελλυ,νομιζω ότι εχω δοκιμάσει όλα τα βυζοπουλέν της πολης....Δυστυχώς δεν υπάρχει κατι άλλο,εκτός αν κάποιος συναγωνιστής βοηθήσει....(Παρακαλώ όχι χοντρές ή γεμάτες)....Σε αυτό το θέμα απο τη στιγμή που πληρώνω έχω ψηλά τον πήχη...
ΠΡΟΣΟΧΗ στην υγιεινή....Σήμερα δεν μπορώ να πω ότι ήταν και πεντακάθαρος ο χώρος....
για μενα το καλυτερο βυζι της πολης ειναι η σαρα απο πρωην ερως16 νυν μαντζαρου...επισης πολυ καλο βυζι αν και δεν αφηνε να γλειψεις ηταν η αφροδιτη απο το ιδιο μαγαζι.αληθεια αυτη που χαθηκε;εχει κανεις ιδεα αν δουλευει ή σταματησε;ε[ισης καλο βυζακι μια αλινα που δουλευει σηνηθως βαρδαρη στην προμηθεως ;νομιζω.εγω την ειχα πετυχει κατεχακη αλλα πολυ παλιοτερα.και οι τρεις φοβερα γαμησια γενικοτερα...τελος στις βυζοπουλες και η γνωστη δαναη αλλα με παραπανισια κιλακια τελευταια που προσωπικα δεν με χαλαγαν αλλα μαλλον δεν ειναι του γουστου σου απο οτι καταλαβαινω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom