Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισης καλο βυζακι μια αλινα που πολυ παλιοτερα την ειχα παρει κατεχακη αλλα τελευταια δουλευε βαρδαρη.τελος στις βυζοπουλες ανηκει και η γνωστη δαναη με παραπανισια κιλακια και ελληνικοτατο βυζι που το προσφερε απλοχερα για ρουφηγμα,κυριολεκτικα στο πεταγε μπροστα στην μαπα..μαλλον ομως δεν θα ναι των γουστων σου, ειναι λιγο στρουμπουλουλα boobsucker
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
παιδες κοψτε τα γνωστα μπουρδελάκια. φυλαξτε τα λεφτα σας και καντε δωρο στον εαυτό σας ένα ταξιδάκι στη Βιέννη.
πηγα για δευτερη φορά και ανακάλυψα 2 πολυκατοικίες γεμάτες κοπελες. κάθε διαμερισμα και μια κοπέλα. η καθε πολυκατοικία έχει περιπου 25-30 διαμερίσματα. εξω απο καθε διαμερισμα υπαρχουν αφίσες που μπορεις να δεις την κοπελα. αν σ'αρεσει, κτυπας την πόρτα, σου ανοιγει την βλεπεις κι αποφασίζεις.
Οπως εδω στα γνωστα μπουρδελάκια μια στις 10 παιζει να ειναι καλη, εκεί μια στις 10 παίζει να ΜΗΝ ειναι καλη.
οι τιμες παιζουν απο 50 ευρω για 15 λεπτα, 75 ευρω για 30 λεπτά και 100-120 ευρω για μια ωρα. Περιττό να πω οτι για τα προγραμματα 30 και 60 λεπτων ειναι σεξ για οσο αντεξετε κι οχι για μια φορα.
Μια εβδομαδα ειχα περασει σαν αρχοντας και σε καμια περίπτωση δεν υπαρχει καμια σχεση με ότι εχω δοκιμασει στη θεσσαλονίκη. Οι κοπελες ειναι επαγγελματίες.
Το μονο πρόβλημα που ειχα αντιμετωπίσει ειναι γιατι δυσκολευτηκα να βρω κοπελες να μιλανε αγγλικά. 9 στις 10 μιλανε μονο γερμανικα.

οριστε και τα sites απ'τις πολυκατοικίες

εδω καντε κλικ στο unsere maedchen. μπορειτε να κανετε κλικ και στις φωτογραφίες

κι εδω μπορειτε να κανετε κλικ στις φωτογραφίες. οι φωτογραφίες ειναι ολες αυθεντικές

κι εδω μπορειτε να περιηγηθείτε σε 3d μεσα στο κτιριο. στα δεξια υπαρχει μενου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πραγματι ρε φιλε αλλη φαση στο εξωτερικο.εδω μερικες εχουν μια νοοτροπια..δεν τιμαν τα λεφτα που παιρνουν ...δεν ξερω φταιμε κι εμεις που ειμαστε πολυ μουνοειλωτες...  στην πολη μας βεβαια υπαρχουν και φιλοτιμα κοριτσια σαρα,αφρουλα, εφη,δαναη,βικυ,εμμανουελα,χριστινα milf αλλα τα προγραματα πανακριβα σε σχεση με τον  πραγματικο χρονο που προσφερουν...ισως βεβαια φταινε και τα αφεντικα...ως γνωστον στην Ελλαδα ολοι αισχροκερδουν γιατι θα εξαιρεθει αυτος ο χωρος;εγω θα ειχα περιεργεια να μαθω ποσα πραγματικα απο τα λεφτα που δινω παν στα κοριτσια,ειναι τα μισα οπως φημολογειται ή λιγοτερα;τουλαχιστον γι αυτες που τα αξιζουν χαλαλι...τεσπα.οσο για επαγγελματισμο...μερικες νομιζουν πως η πουτσα εχει διακοπτη on-off,αλλες κανουν λες και μας πληρωνουν αυτες και εχουν μουτρα ως το πατωμα.αλλες μη μου απτου λες και παν με κανεναν απλυτο...απο ιδιοτροπιες αλλο τιποτα...ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε...τωρα βεβαια και που τα λεμε μηπως αλλαζει τιποτα;τουλαχιστον ας αποφευγουμε τις γνωστες...και οσοι δεν το αντεχουν οικονομικα ας περιμενουν κριτικες πριν σπευδουν και απογοητευονται
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Απέναντι από το μπουτίκ: Σάρα busty γκόμενα με ενισχυμένο κώλο.ρε παιδια αυτο που ανεφερε ο φιλοσ ειναι το καινουργιο απεναντι απο σιτι γκειτ η αυτο στο στενο?δαναη τι εστι και που δουλευει το κοριτση μιασ και ειμαι φαν των μεγαλων :tits:?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η σαρα φιλε ειναι πραγματι ολα τα λεφτα...την εχω παρει αρκετες φορες..φοβερη βυζαρου,αφηνει γλειψιμο στα βυζακια κανει και γλειφομουνι,special προγραμματα κλπ αριστη επιλογη..για τους λατρεις των πληθωρικων μωρων οπως εμεις και των βυζολαγνων.τωρα η δαναη ειναι ελληνιδα παλιουτσικη στον χωρο,καστανη ποτε κοντο ποτε μακρυ μαλλι πολυ παλια ηταν βαρδαρη,μετα στις ραγες ανδρεου γεωργιου 4 ως τα Χριστουγεννα περυσι,μετα προμηθεως 14 τελευταια την εχω χασει και την ψαχνω κι εγω...ομορφουλα ειναι,εξυπηρετικη,ελευθερα πιασιματακια αλλα οχι και φοβερη απο λοιπες επιδοσεις και πρωτοβουλιες..ανεβαινει παντως κι απο πανω αν θελησεις ομως και τουλαχιστον δεν σε αγχωνει ουτε βιαζεται,θελει να φυγεις ικανοποιημενος..μια φορα που βιαζομουν μου ειπε γρηγορος ησουν σημερα,πρωτοφανες για πουτανα εστω κι αν δεν το εννοουσε..τωρα αν μας φωτισει και καποιος για το που εμφανιζεται... να σου πω την αληθεια βαρδαρη δεν πολυψαχνω ειμαι της περιοχης μυλου περισσοτερο και εκει πηγαινα καρφωτη μονο για παρτη της...
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
ειναιη σαρα που δουλεωε παλια στο ερος? και μετα στην μανζταρου?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ναι για την ιδια λεμε...(κοιμηθηκα μετα ,δεν αντεχα γιαυτο και πρωινο το μηνυμα)
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους...μια ερωτηση θελω να κανω σε ολουσ τουσ γνωστες...μια βερονικα που δουλευε πιο παλια...δε θυμαμαι την οδο...δουλευει ακομα???και αν ναι ξερετε που???εκει που ηταν???
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
καλησπερα σε ολους...μια ερωτηση θελω να κανω σε ολουσ τουσ γνωστες...μια βερονικα που δουλευε πιο παλια...δε θυμαμαι την οδο...δουλευει ακομα???και αν ναι ξερετε που???εκει που ηταν???
φιλε εγω αυτα που γνωριζω ειναι οτι η βερονικα πριν και μια βδομαδα
δουλευε στον βαρδαρι στο προμηθεως 11
βραδινη βαρδια
αν σε μαθει και σε γουσταρει κανει τα παντα
αλλα οταν λεω τα παντα
τα παντα :grin:
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
την εχω παρει 2-3 φορες και μου αρεσε και τησ αρεσα και γω μαλλον...αλλα οταν λες τα παντα για δωσε λεπτομερειες...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
την εχω παρει 2-3 φορες και μου αρεσε και τησ αρεσα και γω μαλλον...αλλα οταν λες τα παντα για δωσε λεπτομερειες...
θες να σου πω λεπτομερως τι γινετε οταν σκιζομαστε
δεν εχω προβλημα αλλα ξερω γω....
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
δωστε περιγραφη για βερονικα ρε παιδια.. :think:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
δωστε περιγραφη για βερονικα ρε παιδια.. :think:
εξ ουκρανιας ορμωμενη
αρκετα ψιλη
ξανθια
μετρια μαπα
μετριο βυζι
πολυ καλη σουφρα
κωλαρα στα τεσσερα
μετριο σωμα
μετριο τσιμουκι
αλλα τουρμπο στο κρεβατι
αν σε μαθει και σε γουσταρει τα κανει ολα μεσα
σε εμενα τουλαχιστον που την εχω τιμησει καμια 10ρια φορες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ρε παιδια μια αφροδιτη που ηταν κωλεττη παλια και μετα ερως16 την θυμαστε;που την πλασαραν ως ελληνοεγγλεζα.θυμαμαι ηταν κατηγορια μοντελου,(ισως λιγο νταρντανα βεβαια).φοβερα γαμησια!!ξερει καποιος κατι αν δουλευει ή θα ξαναδουλεψει; σημερα στο κεφαλληνιας η αννα-μαρια ηταν πρωινη βραδυ η χριστινα,ουρανου η τζενη ,ανδρεου γεωργιου 4 χριστινα  πρωινη και μαρια τσεχα θα ειναι βραδυ,απο τα λιγα που προλαβα να δω..
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
ρε παιδια μια αφροδιτη που ηταν κωλεττη παλια και μετα ερως16 την θυμαστε;που την πλασαραν ως ελληνοεγγλεζα.θυμαμαι ηταν κατηγορια μοντελου,(ισως λιγο νταρντανα βεβαια).φοβερα γαμησια!!ξερει καποιος κατι αν δουλευει ή θα ξαναδουλεψει; σημερα στο κεφαλληνιας η αννα-μαρια ηταν πρωινη βραδυ η χριστινα,ουρανου η τζενη ,ανδρεου γεωργιου 4 χριστινα  πρωινη και μαρια τσεχα θα ειναι βραδυ,απο τα λιγα που προλαβα να δω..

Θα φυγει μαλλον μια καταθεσουλα στην Χριστινα την Πολωνή στο Κεφαλληνιας... Την προηγουμενη φορα με ειχε κατενθουσιασει!! :knockinb: :fuck1: :fuck2:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
νομιζω η βερινικα σταματησε. σε ενημερωνει και η καινουργια  τσατσα που υπαρχει εκει μεσα.<< η βερονικα σταματησε εμας μας ξερετε απο παλια>> και κατι αλλα τελειως ασχετα και ακαταλαβιστικα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
νομιζω η βερινικα σταματησε. σε ενημερωνει και η καινουργια  τσατσα που υπαρχει εκει μεσα.<< η βερονικα σταματησε εμας μας ξερετε απο παλια>> και κατι αλλα τελειως ασχετα και ακαταλαβιστικα
το εμας μας ξερετε απο παλια και το οτι σταματησε η βερονικα
που κολαει;
κανα ουζο ηπιε η τσατσα;
δηλαδη δεν θα ξανα εργαστει ποτε;
η μονο για τα διακοπας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom