Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Θα κανω μια συνοπτικη τοποθετηση επι τριων θεματων που καινε αυτες τις μερες...

1)ανεφερα σαν παραδειγμα τη Μαρινα δε θυμαμαι που την ειχα δει τελευταια φορα...γουστα ειναι αυτα και ο καθενας εχει τα βιτσια του.Η Μαρινα μπορει να ειναι καλη μεσα αλλα ειναι για κανενα μπουρδελο επιπεδου Κατεχακη ή Προμηθεως 11...
Ειναι καταντια να τη βαλεις σε καινουριο στουντιο και ενδεικτικο της παρακμης που επικρατει στα μπουρδελα...

2)Συγκριση Μιρελας-Νατασας...αστοχη συγκριση,εντελως διαφορετικος τυπος γυναικων.Ναι με τη Μιρελα αν βγεις εξω μπορει να παραμιλαει ολος ο κοσμος γυρω σου αλλα θηλυκοτητα μηδεν.Θα τη βαρεθεις γρηγορα...
Η Νατασα την οποια πολλες φορες βλεπω ντυμενη εξω στο δρομο,αν περασει απο διπλα σου το πιο πιθανο ειναι να μη της δωσεις καμια σημασια...ομως ειναι το απολυτο θηλυκο σαν συνολο.Σε βαζει για πλακα στο βρακι της και σου γαμαει το μυαλο οποτε θελει...με τετοια γυναικα δε ξενερωνεις ποτε και κατα βαθος ολοι μια τετοια θελουμε

3)Τριχωτο μουνι για τον φιλο που ψαχνει...κι εγω ψαχνω αλλα δυστυχως δεν υπαρχει 
το τελευταιο τριχωτο μουνι που γαμησα ηταν πριν 2,5 χρονια στην παραλια Ασπροβαλτας,μια θειτσα 57 χρονων χηρα και λιγο παλαβιαρα  :grin: :grin: :grin:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Θα κανω μια συνοπτικη τοποθετηση επι τριων θεματων που καινε αυτες τις μερες...

1)ανεφερα σαν παραδειγμα τη Μαρινα δε θυμαμαι που την ειχα δει τελευταια φορα...γουστα ειναι αυτα και ο καθενας εχει τα βιτσια του.Η Μαρινα μπορει να ειναι καλη μεσα αλλα ειναι για κανενα μπουρδελο επιπεδου Κατεχακη ή Προμηθεως 11...
Ειναι καταντια να τη βαλεις σε καινουριο στουντιο και ενδεικτικο της παρακμης που επικρατει στα μπουρδελα...

2)Συγκριση Μιρελας-Νατασας...αστοχη συγκριση,εντελως διαφορετικος τυπος γυναικων.Ναι με τη Μιρελα αν βγεις εξω μπορει να παραμιλαει ολος ο κοσμος γυρω σου αλλα θηλυκοτητα μηδεν.Θα τη βαρεθεις γρηγορα...
Η Νατασα την οποια πολλες φορες βλεπω ντυμενη εξω στο δρομο,αν περασει απο διπλα σου το πιο πιθανο ειναι να μη της δωσεις καμια σημασια...ομως ειναι το απολυτο θηλυκο σαν συνολο.Σε βαζει για πλακα στο βρακι της και σου γαμαει το μυαλο οποτε θελει...με τετοια γυναικα δε ξενερωνεις ποτε και κατα βαθος ολοι μια τετοια θελουμε

3)Τριχωτο μουνι για τον φιλο που ψαχνει...κι εγω ψαχνω αλλα δυστυχως δεν υπαρχει 
το τελευταιο τριχωτο μουνι που γαμησα ηταν πριν 2,5 χρονια στην παραλια Ασπροβαλτας,μια θειτσα 57 χρονων χηρα και λιγο παλαβιαρα  :grin: :grin: :grin:
Εντελως ακυρο αυτο που πες για τη Μιρελα σαφεστατα η συγκριση ειναι αστοχη γιαυτο τονισα οτι η μια ειναι μικρη και η αλλη θεια αλλα αν την εχεις γκομενα τη Μιρελα η συμπεριφορα της θα ειναι εντελως διαφορετικη ο δικος της θα εισαι οχι πελατης μη μπερδευουμε το ενα με το αλλο
 

steroto

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
3)Τριχωτο μουνι για τον φιλο που ψαχνει...κι εγω ψαχνω αλλα δυστυχως δεν υπαρχει 
το τελευταιο τριχωτο μουνι που γαμησα ηταν πριν 2,5 χρονια στην παραλια Ασπροβαλτας,μια θειτσα 57 χρονων χηρα και λιγο παλαβιαρα  :grin: :grin: :grin:

Άστο τύπε, εγώ λέω αν δεν βρω κάτι με τρίχες δεν καταθέτω άλλο πλέον...

Στα 2,5 χρόνια καλά είσαι, εγώ από το 2009 σε ένα μπορντέλο της Λαμίας ήταν η τελευταία φορά που βρήκα κάτι που δεν ήταν τελείως ξυρισμένο (μια απίστευτη Μιλφάρα με μια χοντρή μοϊκάνα, ίσως το καλύτερο  :fuck2:  :fuck1: σε μπορντέλο, δεν θυμάμαι το όνομά της, Ελληνίδα ήταν από τον Αγ. Πρόδρομο - Χαλκιδικής).
Μάλλον ήταν η τελευταία των Μοϊκανών!  :rockon:

Πάραυτα συνεχίζω να ελπίζω, οπότε αν κάποιος συντοπίτης/συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι που μου διαφεύγει, είμαι όλος αυτιά!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Πάραυτα συνεχίζω να ελπίζω, οπότε αν κάποιος συντοπίτης/συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι που μου διαφεύγει, είμαι όλος αυτιά!
σε μπουρδελα ξεχασε το μαλλον...θα πηγαινεις στο κλαμπ Επαφη στη Γιαννιτσων που πανε ολο κατι γιαγιαδες που ψαχνουν να γαμηθουν.Αυτες σιγουρα οι περισσοτερες εχουν τριχωτο μουνι...
σοβαρα στο λεω
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Τις καλησπέρες μου. Ας αρχίσω στην παρεα με μια μινι κριτικη και μια ερώτηση, μιας που με έχουν βοηθήσει αρκετά εδω μεσα οι δικές σας. Χτες Π. Ερημίτη δοκιμασα την κοντούλα την τσιγγανοβουλγάρα της οποιας το ονομα το ξέχασα.
Αν και προηγούμενος συναγωνιστής βγήκε πολυ χαρούμενος, εγώ δυστυχώς δεν μπορω να πω το ιδιο. Καλή πίπα, ωραιο στήθος αλλά μηδεν προκαταρτικά και το κυριώς πιάτο απογοητευτικό και κομοδίνο. Μετά έκανα μια μίνι τσάρκα και ξαλαφρωμένος μου φάνηκε οτι έπαιζαν  πολυ καλυτερες περίπτωσεις με αυτή που ξεχώρισα μιά Άννα απο Τσεχία στα 3 σπιτάκια, υπάρχει καμοία κριτική / αποψη ?

Το τελευταιο διάστημα έχω ενεργοποιηθεί στο χώρο αλλά έχω συναντησει περισότερα κομοδίνα απο οτι σε ολο το ΙΚΕΑ, παιζει οντως αυτό ή εγω ειμαι ο παράξενος ρε παιδία ?


 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Η Νατασα ειναι μια ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ στο κρεβατι και ειδικα τωρα που εχει το πλαστικο,στο κρεβατι κλασης ανωτερη απο τον Μιρελα.Ραπτορ,ακομα ειναι στο Godiva??Τελευταια που περασα (δεν πηρα τηλ ο μαλακας) δεν δουλευει,αν ξες κατι καλως.

Πρωϊνή βάρδια, από Παρασκευή έως Δευτέρα στο Free House που είναι Ν .Ουρανού με Μινωταύρου γωνία (έχει δύο εκεί, εσύ θα πας στο αριστερό, όπως τα βλέπεις). Το απλό ξεκινάει από 30€.
Πάντως, σαν κάπως πεσμένη (ψυχολογικά) να μου φάνηκε προχθές...
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Εγώ έφαγα την φόλα με την μπιανκα και ηρέμησα αλλά είχα τόση ανάγκη το μποτικο της που δε με ένοιαζε αν και όντως είναι γυφτορουμανακι κι από τις μεγαλύτερες φολες που υπάρχουν! Κορυφαία στιγμή η πόντια τσατσά επειδή ήμουν ο πρώτος πελάτης της βάρδιας παίρνει το παράβολο και το τρίβει στον πουτσο μου για να της φέρω γούρι καλό ποδαρικό  :2funny:

Χαίρομαι που με το post μου, σε βοήθησα να ηρεμήσεις συμπαίκτη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Τις καλησπέρες μου. Ας αρχίσω στην παρεα με μια μινι κριτικη και μια ερώτηση, μιας που με έχουν βοηθήσει αρκετά εδω μεσα οι δικές σας. Χτες Π. Ερημίτη δοκιμασα την κοντούλα την τσιγγανοβουλγάρα της οποιας το ονομα το ξέχασα.
Αν και προηγούμενος συναγωνιστής βγήκε πολυ χαρούμενος, εγώ δυστυχώς δεν μπορω να πω το ιδιο. Καλή πίπα, ωραιο στήθος αλλά μηδεν προκαταρτικά και το κυριώς πιάτο απογοητευτικό και κομοδίνο. Μετά έκανα μια μίνι τσάρκα και ξαλαφρωμένος μου φάνηκε οτι έπαιζαν  πολυ καλυτερες περίπτωσεις με αυτή που ξεχώρισα μιά Άννα απο Τσεχία στα 3 σπιτάκια, υπάρχει καμοία κριτική / αποψη ?

Το τελευταιο διάστημα έχω ενεργοποιηθεί στο χώρο αλλά έχω συναντησει περισότερα κομοδίνα απο οτι σε ολο το ΙΚΕΑ, παιζει οντως αυτό ή εγω ειμαι ο παράξενος ρε παιδία ?
Tην Σαμπρινα εννοεις την μελαχρινη πολυ που της λειπει και ενα πισω δοντι; :2funny:
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Tην Σαμπρινα εννοεις την μελαχρινη πολυ που της λειπει και ενα πισω δοντι; :2funny:

Πολυ μελαχρινή, με μεγαλο τατουάζ στον κώλο και ενα στο χέρι, ονομα δεν συγκράτησα αλλά προφανως ειναι αυτή
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πολυ μελαχρινή, με μεγαλο τατουάζ στον κώλο και ενα στο χέρι, ονομα δεν συγκράτησα αλλά προφανως ειναι αυτή

Ναι αυτή είναι,τη θυμάμαι επειδή όταν την είχα πετύχει,ήταν πολύ πιεστική να περάσω
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Ναι αυτή είναι,τη θυμάμαι επειδή όταν την είχα πετύχει,ήταν πολύ πιεστική να περάσω

Τυπε διάβασα την κριτική σου για την Σαμβρίνα και το μονο που μπορώ να πω ειναι οτι η φάση με μενα ηταν ανατριχιαστικά ίδια! απο την αρχή ώς το τέλος μιλάμε, ακομα και η φάση στα 4 που δεν έμπαινε με τίποτα λεμε και αυτή να καθεται να περίμενει. Η κοπέλα έχει προφανως καποιο τρόπο να ξεκλειδώνει γιατι ο προηγούμενος συναγωνιστης χαμογελούσε μεχρι τα αυτια
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
σε μπουρδελα ξεχασε το μαλλον...θα πηγαινεις στο κλαμπ Επαφη στη Γιαννιτσων που πανε ολο κατι γιαγιαδες που ψαχνουν να γαμηθουν.Αυτες σιγουρα οι περισσοτερες εχουν τριχωτο μουνι...
σοβαρα στο λεω


:thumbsup: :headbang2: :tooth:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πήγα κατά της 1 για Αφροδίτη,Κωλέτη αλλά ήταν κλειστό.Τι ωράρια έχει αυτό; Μια-δυο φορές το χω πετύχει ανοιχτό το εν λόγω σπιτάκι.Επίσης από Ανδρέου Γεωργίου έμεινε κάτι ανοιχτό; Για το Αφροδίτη είχα διαβάσει,αλλά ήταν κλειστό μια φορά που πέρασα βράδυ.Τέλος πάντων έκανα βόλτα να δω τι παίζει και απογοητεύτηκα σε γενικές γραμμές,επειδή δεύτερη φορά είναι που πήγα στη πρώτη βάρδια μετά από καιρό.Αυτά που συγκράτησα είναι τα εξής:

Νικηφόρου Ουρανού 1 - Η θεία από τη Μόσχα που απορώ γιατί είναι ακόμα εκεί.Που μου λέει η τσατσά και ότι δεν βιάζεται.Αυτό μας έλειπε,100 κιλά βόδι να βιαστεί...
Νικηφόρου Ουρανού 8 - Η αδύνατη πιτσιρίκα ξανθιά Βιολέτα
Φρίξου 14Β - Μια Milf,Μόνικα αν θυμάμαι καλά που μου έκανε κλικ.Γνωρίζει κάποιος κάτι;
Φρίξου 15 - Η Ρωσίδα Έλενα που μια φορά βράδυ όταν την πέτυχα,η τσατσά μου τη παρουσίασε με περηφάνια και ευτυχώς που την είδα καθώς πήγαινε προς το δωμάτιο.Χεσμένη και ανέκφραστη σαν ρομπότ περπατούσε και σκεφτόμουν να μπω αρχικά
Τρίδυμα - Στο ένα η milf Αναστασία με τις βυζάρες της,με δώρο Ισπανικό όπως είπε
Free House - Στο ένα που ήταν ανοιχτό το βόδι η Αλίνα,πεταμένα λεφτά,μη μπείτε
Godiva - Η Σαμπρίνα με τα τατού
Venus Angels - Η Αθηνά με τις παντόφλες
Νικηφόρου Ουρανού 24 - Η Ντέα που μ άρεσε πάρα πολύ και σκέφτομαι να τη δοκιμάσω.Έχει θετικές κριτικές απ ότι θυμάμαι,όχι όμως από πιο σπιτάκι.Αν θυμάται κάποιος ας πει
Στο τελευταίο της Νικηφόρου Ουρανού η milf Ειρήνη που είπε η τσατσά είναι πολλά χρόνια,εμφανισιακά δεν μ άρεσε προσωπικά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πήγα κατά της 1 για Αφροδίτη,Κωλέτη αλλά ήταν κλειστό.Τι ωράρια έχει αυτό; Μια-δυο φορές το χω πετύχει ανοιχτό το εν λόγω σπιτάκι.Επίσης από Ανδρέου Γεωργίου έμεινε κάτι ανοιχτό; Για το Αφροδίτη είχα διαβάσει,αλλά ήταν κλειστό μια φορά που πέρασα βράδυ.Τέλος πάντων έκανα βόλτα να δω τι παίζει και απογοητεύτηκα σε γενικές γραμμές,επειδή δεύτερη φορά είναι που πήγα στη πρώτη βάρδια μετά από καιρό.Αυτά που συγκράτησα είναι τα εξής:

Νικηφόρου Ουρανού 1 - Η θεία από τη Μόσχα που απορώ γιατί είναι ακόμα εκεί.Που μου λέει η τσατσά και ότι δεν βιάζεται.Αυτό μας έλειπε,100 κιλά βόδι να βιαστεί...
Νικηφόρου Ουρανού 8 - Η αδύνατη πιτσιρίκα ξανθιά Βιολέτα
Φρίξου 14Β - Μια Milf,Μόνικα αν θυμάμαι καλά που μου έκανε κλικ.Γνωρίζει κάποιος κάτι;
Φρίξου 15 - Η Ρωσίδα Έλενα που μια φορά βράδυ όταν την πέτυχα,η τσατσά μου τη παρουσίασε με περηφάνια και ευτυχώς που την είδα καθώς πήγαινε προς το δωμάτιο.Χεσμένη και ανέκφραστη σαν ρομπότ περπατούσε και σκεφτόμουν να μπω αρχικά
Τρίδυμα - Στο ένα η milf Αναστασία με τις βυζάρες της,με δώρο Ισπανικό όπως είπε
Free House - Στο ένα που ήταν ανοιχτό το βόδι η Αλίνα,πεταμένα λεφτά,μη μπείτε
Godiva - Η Σαμπρίνα με τα τατού
Venus Angels - Η Αθηνά με τις παντόφλες
Νικηφόρου Ουρανού 24 - Η Ντέα που μ άρεσε πάρα πολύ και σκέφτομαι να τη δοκιμάσω.Έχει θετικές κριτικές απ ότι θυμάμαι,όχι όμως από πιο σπιτάκι.Αν θυμάται κάποιος ας πει
Στο τελευταίο της Νικηφόρου Ουρανού η milf Ειρήνη που είπε η τσατσά είναι πολλά χρόνια,εμφανισιακά δεν μ άρεσε προσωπικά
Φριξου 14α η Μονικα που λες ειναι Περουβιανη Τροφαντουλα με Μεγαλο Βυζι,την πηρα με 30 Ελευθερο Τρομπονι,καλη ειναι δεν Βιαζεται αλλα δεν Τρελαθηκα και δεν Ξαναπηγα!!
 

Nuxteridas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Νικηφόρου Ουρανού 1 - Η θεία από τη Μόσχα που απορώ γιατί είναι ακόμα εκεί.Που μου λέει η τσατσά και ότι δεν βιάζεται.Αυτό μας έλειπε,100 κιλά βόδι να βιαστεί...

[/quote]
:2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Φριξου 14α η Μονικα που λες ειναι Περουβιανη Τροφαντουλα με Μεγαλο Βυζι,την πηρα με 30 Ελευθερο Τρομπονι,καλη ειναι δεν Βιαζεται αλλα δεν Τρελαθηκα και δεν Ξαναπηγα!!
αυτη παιρνει και χυσιμο στο στομα και στη μαπα αλλα κι εγω οταν την ειχα παρει δεν ξετρελαθηκα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
σε μπουρδελα ξεχασε το μαλλον...θα πηγαινεις στο κλαμπ Επαφη στη Γιαννιτσων που πανε ολο κατι γιαγιαδες που ψαχνουν να γαμηθουν.Αυτες σιγουρα οι περισσοτερες εχουν τριχωτο μουνι...
σοβαρα στο λεω
Τριχωτό μουνι έχει η μάνα της Στελιτσας στην πιάτσα. Τις γαμησα παρτούζα και έψαχνα να βρω κλειτορίδα μέσα στο θάμνο  :2funny:
 

kwstas92

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες ανδρεα γεωργιου κλεισαν ολα ετσι;βαρδαρι παιζει τιποτα πηγε κανεις;κατι ειχα ακουσει για παρτουζες στο πρασινο...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μαγκες ανδρεα γεωργιου κλεισαν ολα ετσι;βαρδαρι παιζει τιποτα πηγε κανεις;κατι ειχα ακουσει για παρτουζες στο πρασινο...
Αδελφέ πριν κανα μηνα που πηγα ειχε ενα εικοσαχρονο γυφτοβουλγαρακι Μαγια το ονομα αν θυμαμαι καλα και αλλη μια η οποια ηταν μεσα στο δωμάτιο και δεν το ειδα.Πραγματι απο οτι ειπε η τσατσα μπορεις να παρεισ και της δυο παρτουζα.Ητιμη για μια ειναι 25 ευρο. 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
αυτη παιρνει και χυσιμο στο στομα και στη μαπα αλλα κι εγω οταν την ειχα παρει δεν ξετρελαθηκα
Σωστος Αλ και εγω με 30 την πηρα απεναντι που δουλευει τσατσα η Ρωσοποντια και την Εχυσα μεσα στο στομα αλλα δεν Τρελαθηκα μαζι της κιολας!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom