Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Φίλε Thanassis1984 θα εισηγηθώ τη χρήση καινούργιου αξεσουάρ
hot-sale-full-cuticle-100-pure-virgin.jpg_350x350.jpg
  :2funny:

Κατά άλλα πραγματικά σε νοιώθω και εγώ τη γουστάρω τη μουνότριχα, αλλά η WWF έχει ήδη ανακηρύξει τη μουνόψειρα "προστατευόμενο είδος"
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Επίσης , πήγε ένας γελοιος σήμερα και της είπε να βγουνε. Του λέει Οχι. Και αυτός της είπε για μένα. Και καλά όπως βγηκες με εκείνον βγες και μαζί μου...

Η κοπελα είναι πολύ συνειδητοποιημένη επαγγελματίας .
Δουλεύει 8 10 ώρες και μετά πάει σπίτι της.
Εγω υπήρξα τυχερός και τη γνώρισα σε περίοδο που δε δούλευε.

Γνώμη μου είναι ότι δεν ενδείκνυται για αγαπουληδες γιατί μέλημά της είναι να μαζέψει χρήματα για ένα συγκεκριμένο λόγο οπότε ελλοχεύει ο κίνδυνος ο κάθε γαμπρός να την χρυσοπληρώσει εκτός μαγαζιού

Κάποιοι δε νοιώθουν καθόλου, τι να πεις με τους  :jerking:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Φίλε Thanassis1984 θα εισηγηθώ τη χρήση καινούργιου αξεσουάρ
hot-sale-full-cuticle-100-pure-virgin.jpg_350x350.jpg
   :2funny:

Κατά άλλα πραγματικά σε νοιώθω και εγώ τη γουστάρω τη μουνότριχα, αλλά η WWF έχει ήδη ανακηρύξει τη μουνόψειρα "προστατευόμενο είδος"

:2funny: :2funny: :2funny:
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Καλησπερα στην παρεα!
Θα θελα να ρωτήσω εαν ξερει καποιος μια τζεσυ ποτε δουλευει εκει στα σπιτακια του λας βεγκας?εαν δεν κανω λαθος εχει ενα τατουάζ πισω στον κωλο. Ευχαριστω.Καλο βραδι
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Επίσης , πήγε ένας γελοιος σήμερα και της είπε να βγουνε. Του λέει Οχι. Και αυτός της είπε για μένα. Και καλά όπως βγηκες με εκείνον βγες και μαζί μου...

Η κοπελα είναι πολύ συνειδητοποιημένη επαγγελματίας .
Δουλεύει 8 10 ώρες και μετά πάει σπίτι της.
Εγω υπήρξα τυχερός και τη γνώρισα σε περίοδο που δε δούλευε.

Γνώμη μου είναι ότι δεν ενδείκνυται για αγαπουληδες γιατί μέλημά της είναι να μαζέψει χρήματα για ένα συγκεκριμένο λόγο οπότε ελλοχεύει ο κίνδυνος ο κάθε γαμπρός να την χρυσοπληρώσει εκτός μαγαζιού

Δεν καταλαβαινω πως τη γνωρισες... Λες οτι την πετυχες εντελως τυχαια καπου κι ετυχε να 'ναι μια κοπελα που δουλευε παλια σε στουντιο ως Λουση κ τωρα αρχισε να ξαναδουλευει ως Βανεσα..;
Καθαρα απο συμπτωση, χωρις να γνωριζεις ποια ειναι κ που δουλευει..;
Οχι οτι με αφορα βεβαια... Δικη σας υποθεση το τι κανετε στη ζωη σας...
Αλλα μου κανει εντυπωση, πως γνωριζετε τοσα πραγματα για τη ζωη καποιων κοριτσιων...
Ισως αν εισαι σταθερος πελατης καποιας να μαθαινεις πιο πολλα...
Εγω σπανια να 'χω παει με καποια πανω απο 2-3 φορες, και με το τσιγγελι αποσπω καποιες πληροφοριες...

Οσο για αυτο που λες, περα απ' το οτι αναφερθηκε σε σενα, που 'ναι οντως μαλακια... Κι αν βγηκε με καποιον αλλον δηλαδη, ειναι υποχρεωμενη να βγει κ με καθε αλλον..;
Εγω οταν παω με καποια κοπελα, θελω να μ' αρεσει πολυ κ να τη γουσταρω, οπως θα γουσταρα κ μια γκομενα που βλεπω εξω... Με τη διαφορα οτι ξερεις οτι με 30-40 ευρω, μπορεις να την εχεις για 10-15 λεπτα... Κ στην ωραια γκομενα, που θα γνωρισεις εξω, το πιθανοτερο ειναι οτι θα φας χυλοπιτα κι ακυρο, και με την κοπελα στο στουντιο το πιθανοτερο ειναι απλα να 'χεις εναν καλο οργασμο κ να μην υπαρχει καμια συνεχεια... Αλλα δεν ειναι κακο να 'χεις την φαντασιωση κ την ψευδαισθηση, οτι υπαρχει κατι παραπανω απ' αυτο κι οτι μπορει να γουσταρει κι αυτη...

Λεφτα δεν υπαρχει περιπτωση να μου φαει καποια ουτως ή αλλως, καθως ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος...!

 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Μ' αυτα κ μ' αυτα η ωρα περασε ομως... Ηθελα να γραψω για μια τσαρκα που εκανα τελικα αποψε...
Με βαλατε στην πριζα μ' αυτην τη Βανεσα κι ετσι απο περιεργεια να τη δω πηγα κατα κει κατα τις 7 παρα πριν τελειωσει η βαρδια της... Η τσατσα την παινευε παρα πολυ και για το στηθος της, αλλα δυστυχως εκανε ενα πολυ συντομο σαλοναρισμα, ελαχιστων δευτεροπλεπτων, χωρις καν να μας κοιταξει ουσιαστικα... Οποτε την ειδα πολυ φευγαλεα... Φορουσε κι ενα τοπακι που καλυπτε εντελως το στηθος της, που φαινονταν ενισχυμενο, αλλα περιμενα πολυ μεγαλυτερο.. Κατα τ' αλλα πανυψηλη με μοντελε σωμα κι απ' τους καλυτερους πισινους, που 'χω δει σε στουντιο...
Αλλα οπως ειπα, φανταζομουν μεγαλυτερο στηθος... Ισως να το υποτιμησα, επειδη ηταν κρυμμενο, αλλα δεν ηταν σαν της Γαληνης ή κ της Μαριζας ακομα...

Εκανα μια τσαρκα μετα, κ τα γυρισα ολα, αλλα λογω χρονου θ' αναφερω τις καλυτερες κατα τη γνωμη μου...
Πηγα κ στο Ν.Ουρανου 6 κ πετυχα την Αλικη, που ηταν στο vis 9, ντυμενη ετοιμη να φυγει..
Μετα ηρθε η Βιολετα, που βγηκε στο σαλονι ολογυμνη..! Ξανθο πιπινακι, αδυνατο μικροκαμωμενο με μικρο στηθος, που μοιαζει με ανηλικη σχεδον... Ιδανικη για οποιον εχει βιτσιο με μικρουλες..!
Η τσατσα μου 'πε οτι η Μαριζα λειπει λογω περιοδου κ τετοια, κ δεν ξερει αν κ που θα γυρισει...
Στο Π.Ερημιτη 3 ειδα τη Νικολ, που μολις ειχε πιασει βαρδια.. Με τις βυζαρες να φαινονται μεσα απ' το σιθρου φορεμα κ πολυ ευδιαθετη..! Την ειχα παρει 3 φορες στο παρελθον με πολυ καλες εντυπωσεις..!
Στο Ν.Ουρανου 28 μια Τζουλια, που βγηκε γυμνοστηθη κ καλα εκανε, καθως ηταν το δυνατο της σημειο, ωραιο κ στητο..! Πιπινι κι αυτη φαινοταν, 20 χρονων ειπε, αλλα οχι τιποτα ιδιατερο απο ομορφια...
Στο Βεγκας το πανο ηταν η Αθηνα με τις αγελαδινες βυζαρες..! Περα απ' τις βυζαρες γενικα ειναι ντεγκαβλε οντως, αλλα για βυζολατρες ειναι παγιδα... Εγω τη δοκιμασα μια φορα, αλλα μου φανηκε μετρια...
Κι η Ελενα στο Ν.Ουρανου 22 ηταν καλουτσικη, αλλα οχι κ κατι φοβερο...
Αυτες μου τραβηξαν την προσοχη...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Εγώ έφαγα την φόλα με την μπιανκα και ηρέμησα αλλά είχα τόση ανάγκη το μποτικο της που δε με ένοιαζε αν και όντως είναι γυφτορουμανακι κι από τις μεγαλύτερες φολες που υπάρχουν! Κορυφαία στιγμή η πόντια τσατσά επειδή ήμουν ο πρώτος πελάτης της βάρδιας παίρνει το παράβολο και το τρίβει στον πουτσο μου για να της φέρω γούρι καλό ποδαρικό  :2funny:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Επίσης , πήγε ένας γελοιος σήμερα και της είπε να βγουνε. Του λέει Οχι. Και αυτός της είπε για μένα. Και καλά όπως βγηκες με εκείνον βγες και μαζί μου...

Η κοπελα είναι πολύ συνειδητοποιημένη επαγγελματίας .
Δουλεύει 8 10 ώρες και μετά πάει σπίτι της.
Εγω υπήρξα τυχερός και τη γνώρισα σε περίοδο που δε δούλευε.

Γνώμη μου είναι ότι δεν ενδείκνυται για αγαπουληδες γιατί μέλημά της είναι να μαζέψει χρήματα για ένα συγκεκριμένο λόγο οπότε ελλοχεύει ο κίνδυνος ο κάθε γαμπρός να την χρυσοπληρώσει εκτός μαγαζιού
Kαι τι σε πειραζει στα τετοια σου εκτος οτι ειναι πουτανα εκοψες και λασπη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Το οτι κανει σα 15χρονο δε μας ενδιαφερει μιλαμε για εμφανηση οχι για χαρακτηρα επισεις συμφωνω για τα γουστα αλλα αντικειμενικα η τσαρινα δε φτουραει μια μπροστα στη Μιρελα δε πηρε το παρατσουκλι η μοντελισια για πλακα
Παντα μιλαμε να συνδυαζει Εμφανιση με Καλς Υπηρεσιες μεσα και οχι να Παιδιαριζει και να μενεισ με το Πουλι στο χερι.Η Μιρελα εινι καλη να την εχεις Γκομενα εξω να σου κανει τα ναζακια κανα μισαωρο να σου σπαει τα αρχιδια γενικα και να της ριχνεις κανα πηδουλο και να την Κυκλοφορεις εξω μετα ετσι που ειναι Μοντελισια οπως λες και να Καυχιεσαι με υφος Καρδιναλιου και να λενε οι αλλοι που σε βλεπουν μαζι της 'Πωω τι Μουνι Γαμαει ο Τυπος'. Η τσαρινα ειναι Γυναικα με ολη τη Σημασια της λεξης με Βυζαρες για να Γλειψιματα Ισπανικα και Χυσιματα.Στο Φιναλε παρε εσυ το Μιρελακι και εγω την Τσαρινα και Καλα μας Στεφανα!!χαχαχα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Παντα μιλαμε να συνδυαζει Εμφανιση με Καλς Υπηρεσιες μεσα και οχι να Παιδιαριζει και να μενεισ με το Πουλι στο χερι.Η Μιρελα εινι καλη να την εχεις Γκομενα εξω να σου κανει τα ναζακια κανα μισαωρο να σου σπαει τα αρχιδια γενικα και να της ριχνεις κανα πηδουλο και να την Κυκλοφορεις εξω μετα ετσι που ειναι Μοντελισια οπως λες και να Καυχιεσαι με υφος Καρδιναλιου και να λενε οι αλλοι που σε βλεπουν μαζι της 'Πωω τι Μουνι Γαμαει ο Τυπος'. Η τσαρινα ειναι Γυναικα με ολη τη Σημασια της λεξης με Βυζαρες για να Γλειψιματα Ισπανικα και Χυσιματα.Στο Φιναλε παρε εσυ το Μιρελακι και εγω την Τσαρινα και Καλα μας Στεφανα!!χαχαχα
Κανενα προβλημα εγω τα βρισκω μαζι της χαχαχαχα αλλα μιλουσαμε καθαρα εμφανησιακα οχι για αποδοσεις και πιστεψε με οτι απο θεμα αποδοσης μια χαρα ειναι η Μιρελα απλα οχι με ολους κατι που κανουν οι περισσοτερες
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Δεν καταλαβαινω πως τη γνωρισες... Λες οτι την πετυχες εντελως τυχαια καπου κι ετυχε να 'ναι μια κοπελα που δουλευε παλια σε στουντιο ως Λουση κ τωρα αρχισε να ξαναδουλευει ως Βανεσα..;
Καθαρα απο συμπτωση, χωρις να γνωριζεις ποια ειναι κ που δουλευει..;
Οχι οτι με αφορα βεβαια... Δικη σας υποθεση το τι κανετε στη ζωη σας...
Αλλα μου κανει εντυπωση, πως γνωριζετε τοσα πραγματα για τη ζωη καποιων κοριτσιων...
Ισως αν εισαι σταθερος πελατης καποιας να μαθαινεις πιο πολλα...
Εγω σπανια να 'χω παει με καποια πανω απο 2-3 φορες, και με το τσιγγελι αποσπω καποιες πληροφοριες...

Οσο για αυτο που λες, περα απ' το οτι αναφερθηκε σε σενα, που 'ναι οντως μαλακια... Κι αν βγηκε με καποιον αλλον δηλαδη, ειναι υποχρεωμενη να βγει κ με καθε αλλον..;
Εγω οταν παω με καποια κοπελα, θελω να μ' αρεσει πολυ κ να τη γουσταρω, οπως θα γουσταρα κ μια γκομενα που βλεπω εξω... Με τη διαφορα οτι ξερεις οτι με 30-40 ευρω, μπορεις να την εχεις για 10-15 λεπτα... Κ στην ωραια γκομενα, που θα γνωρισεις εξω, το πιθανοτερο ειναι οτι θα φας χυλοπιτα κι ακυρο, και με την κοπελα στο στουντιο το πιθανοτερο ειναι απλα να 'χεις εναν καλο οργασμο κ να μην υπαρχει καμια συνεχεια... Αλλα δεν ειναι κακο να 'χεις την φαντασιωση κ την ψευδαισθηση, οτι υπαρχει κατι παραπανω απ' αυτο κι οτι μπορει να γουσταρει κι αυτη...

Λεφτα δεν υπαρχει περιπτωση να μου φαει καποια ουτως ή αλλως, καθως ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος...!
τα ονόματα που λες φίλε μου εγώ τα διάβασα εδώ πέρα γιατί την κοπέλα τη γνωρίζω με το κανονικό το βουλγαρικό της το όνομα.
Επειδή δεν με γνωρίζεις τα μπουρδέλα ποτέ δεν ήτανε τομέας του γούστου μου.
Επειδή υπονοείς ότι ήξερα για τη γαλήνη οι κοπέλες οι περισσότερες έχουν πλούσια κοινωνική ζωή και η πόλη μας είναι ένα μεγάλο χωριό.

τη συγκεκριμένη την γνώρισα έξω σε εστιατόριο που έτρωγε με την τσάντα της με την οποία είναι πολύ δεμένη και την γνώρισα μέσω εκείνης

Δεν ξέρω γιατί μπαίνω στη διαδικασία να σου απολογηθώ αλλά δεν έχω λόγο να γράψω κάτι το οποίο δεν ισχύει
 

NikiforosOuranos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
10
Κριτικές
6
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα ! Μια ερώτηση έχω μιας και λείπω το τελευταίο 1,5 μηνα απο την ενεργο δράση και εχω χάσει καποιες εξελίξεις ! Το λοιπον , η Νατάσα η τσαρίνα που δούλευε παλια στους κλέφτες και μετα γκοντιβα που εμφανιζεται πλεον ? Δευτερον η Αντριαννα που αναφερεται ειναι η γνωστη κλασσικη Αντι που στο ροντεο ειναι πιο καλη κι απ τη Λολα του Καρνεισον ? Αν ειναι αυτη θα ηθελα να γνωριζω επισης και για αυτην τη διευθυνση του καταστηματος της . Ευχαριστω πολυ ολους , Μπορει να μη βοηθω ακομη οσο θελω αλλα συγχωρεστε λιγο η αμαθεια λιγο η αφραγκια θα ανακαμψουμε αδερφια !!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα σε όλη την παρέα ! Μια ερώτηση έχω μιας και λείπω το τελευταίο 1,5 μηνα απο την ενεργο δράση και εχω χάσει καποιες εξελίξεις ! Το λοιπον , η Νατάσα η τσαρίνα που δούλευε παλια στους κλέφτες και μετα γκοντιβα που εμφανιζεται πλεον ? Δευτερον η Αντριαννα που αναφερεται ειναι η γνωστη κλασσικη Αντι που στο ροντεο ειναι πιο καλη κι απ τη Λολα του Καρνεισον ? Αν ειναι αυτη θα ηθελα να γνωριζω επισης και για αυτην τη διευθυνση του καταστηματος της . Ευχαριστω πολυ ολους , Μπορει να μη βοηθω ακομη οσο θελω αλλα συγχωρεστε λιγο η αμαθεια λιγο η αφραγκια θα ανακαμψουμε αδερφια !!
Η Νατάσα δουλεύει στο free house ΠΣΚΔ πρωινή βάρδια 11-20.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom