Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Το δικο μου συμπερασμα ειναι και με την πειρα τοσων ετων πλεον αλλα και με τις δοκιμες που εκανα το καλοκαιρι οτι οι κοπελες που αξιζουν σιγουρα ειναι μονιμα η Αφροδιτη,η Νατασα,η Ειρηνη,η Γαληνη και τωρα η πιτσιρικα η Αντριαννα που επεστρεψε.
Απο κει και περα ρισκαρεις...κατι ψιλοκαλες πιτσιρικες εμφανιζονται δουλευουν 2 μηνες και εξαφανιζονται...

ο αλλος ανοιγει καινουριο στουντιο και βαζει μεσα τη Μαρινα να δουλεψει  :jerking:
Στα χρονια που ασχολουμαι με το αθλημα τετοια περιοδο παρακμης δεν εχω ξαναδει
Οποτε κι εγω αναρωτιεμαι πλεον αν οι ενημερωσεις απο τσαρκες και το γραψιμο κριτικων εχει πλεον νοημα ή ειναι τζαμπα κοπος και γι'αυτο και δε μου κανει καμια αισθηση πλεον το να γυριζω απο δω κι απο κει σε 20 μπουρδελα μπας και πετυχω το κατι καλο...
Αυτο το κατι καλο σπανιοτατα το πετυχαινω...

και οσο για τις καλοκαιρινες δοκιμες και πιο συγκεκριμενα για 3 κοπελες που πηγα λογω των καλων κριτικων που διαβασα ηταν εντελως για τον πουτσο

Θέμα ρίσκου πιστεύω δεν τίθεται.Πας δοκιμάζεις,μένεις ευχαριστημένος,ξαναπάς.Δεν μένεις,δεν ξαναπάς.Εκτός αν δεν έμεινες ευχαριστημένος και θες να ξαναπάς επειδή ακούς θετικά λόγια για τη κοπέλα και θεωρείς ότι δεν ήταν σε καλή μέρα ή κάτι τέλος πάντως δεν πήγε καλά.Τότε ναι θα το εκλάμβανα ως ρίσκο,όπως και να πας σε κάποια που ούτως ή άλλως έχει αρνητικές εντυπώσεις
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Περασα πριν και ειδα την Βανεσσα(πρωην Λουση)και εχω να πω ενα πραμα ρε μαλακες τη αλογα ειναι αυτη η σωματαρα της ειναι σαν της Μιρελας και μη πω και καλητερη τωρα στο δωμα δε ξερω τη παιζει γιατι απλα περασα να τη δω λογο οτι ημουν προς τα εκει για μια δουλεια μιας και δε την εχω ξαναδει απο κοντα ουτε οταν ηταν στις βιλλες και δεν ειχα χρονο.Παντος και φολα να ειναι σιγουρα θα τη δοκιμασω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Περασα πριν και ειδα την Βανεσσα(πρωην Λουση)και εχω να πω ενα πραμα ρε μαλακες τη αλογα ειναι αυτη η σωματαρα της ειναι σαν της Μιρελας και μη πω και καλητερη τωρα στο δωμα δε ξερω τη παιζει γιατι απλα περασα να τη δω λογο οτι ημουν προς τα εκει για μια δουλεια μιας και δε την εχω ξαναδει απο κοντα ουτε οταν ηταν στις βιλλες και δεν ειχα χρονο.Παντος και φολα να ειναι σιγουρα θα τη δοκιμασω.
Στο ειπα..ΥπερΜουναρος!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Eπιπεδο Μιρελας και ισως και λιγο καλητερη εγκεφαλικο κοντεψα να παθω οταν την ειδα
Mονο λιγο Καλυτερη;Επιπεδου Αντριαννα Τουμπανιεθ!! Η Νατασα η Ρωσιδα πιο καλη απο την Μιρελα που λες
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Mονο λιγο Καλυτερη;Επιπεδου Αντριαννα Τουμπανιεθ!! Η Νατασα η Ρωσιδα πιο καλη απο την Μιρελα που λες
Ωπα ωπα μαν μη λεμε οτι θελουμε η τσαρινα ειναι ποιο μεγαλη απο τη Μιρελα και δεν εχει ουτε ειχε εστω και στο παραμικρο την κορμαρα της Μιρελας η οποια εχει κλασης ανωτερο σωμα απο την τσαρινα επισεις η τουμπανιεθ ωραιο μουνι με κορμαρα παλια δηλάδη γιατι τωρα χαλασε αλλα μοντελισια δε τη λες η Μιρελα πηρε αυτο το παρατσουκλι η μοντελισια γιατι το σωμα της μοιαζει με μοντελου η Βανεσσολουση ειναι μοντελισια και αυτη ειναι στο επιπεδο της Μιρελας και ισως και καλητερη
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μη τα ισοπεδώνεις. Η Αντριάννα είναι μια κατηγορία μόνη της.
Εκτός αν μιλάς μόνο για την εμφάνιση.
Μιλας προφανος για την παλια τουμπανιεθ γιατι πλεον μονο τουμπανιεθ δεν ειναι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μη τα ισοπεδώνεις. Η Αντριάννα είναι μια κατηγορία μόνη της.
Εκτός αν μιλάς μόνο για την εμφάνιση.
Eννοειτε μιλαω για εμφανιση..Μεσα στο δωματιο εχω περασει πανω απο 15 φορες με την Αντριαννα και ειχα και τα..Δωρακια μου τα Εξτρα και παντα περνουσα Τελεια!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ωπα ωπα μαν μη λεμε οτι θελουμε η τσαρινα ειναι ποιο μεγαλη απο τη Μιρελα και δεν εχει ουτε ειχε εστω και στο παραμικρο την κορμαρα της Μιρελας η οποια εχει κλασης ανωτερο σωμα απο την τσαρινα επισεις η τουμπανιεθ ωραιο μουνι με κορμαρα παλια δηλάδη γιατι τωρα χαλασε αλλα μοντελισια δε τη λες η Μιρελα πηρε αυτο το παρατσουκλι η μοντελισια γιατι το σωμα της μοιαζει με μοντελου η Βανεσσολουση ειναι μοντελισια και αυτη ειναι στο επιπεδο της Μιρελας και ισως και καλητερη
Ρε φιλε ομως η Μιρελα απο βυζι ειναι..Πλακα λιτοχωρου!!Τι να λεμε τωρα..Η Νατασα εστω και πλαστικο αλλα ειναι Τουμπανη!!Η Μιρελα μεσα κανει σα 15χρονο και περναει ο χρονος γρηγορα,η Τσαρινα ειναι Γυναικα Εμπειρη για Γουστα.Τελος παντων αυτα ειναι Υποκειμενικα και θεμα γουστου.Παντως και οι 2 ειναι πολυ καλες εμφανισιακα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ρε φιλε ομως η Μιρελα απο βυζι ειναι..Πλακα λιτοχωρου!!Τι να λεμε τωρα..Η Νατασα εστω και πλαστικο αλλα ειναι Τουμπανη!!Η Μιρελα μεσα κανει σα 15χρονο και περναει ο χρονος γρηγορα,η Τσαρινα ειναι Γυναικα Εμπειρη για Γουστα.Τελος παντων αυτα ειναι Υποκειμενικα και θεμα γουστου.Παντως και οι 2 ειναι πολυ καλες εμφανισιακα
Εμφανησιακα μιλαμε ασε το κρεβατι τωρα οσον αφορα το βυζι εγω προτιμω να πιανω ενα ποιο μικρο σαν της Μιρελας που ναι μικρο ειναι αλλα οχι και πλακα το εχω πιασει αρκετες φορες παρα ενα ψευτικο μεγαλο πλαστικο.Την τσαρινα τουμπανη δε τη λες κωλο δεν εχει καν
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
αφου ειναι οι ιδιες και οι ιδιες θελω να ρωτησω κατι! Ξερουμε τπτ γι αυτες?

Κερυ- las vegas
Λιζα- Vis 9
Μαρια- free house
Αννα - free house
Σαρα- Μινωταυρου 14
Μονικα-Νικ.28
Χριστινα- Πετρου Ερημιτη 1
Αλινα- Βιλλες.....
τωρα εσυ γιατι στραβωσες τοσο βρε...σαφως και εχεις δικιο αλλα τι να κανεις ...θα το βουλωσεις και εσυ;;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
τωρα εσυ γιατι στραβωσες τοσο βρε...σαφως και εχεις δικιο αλλα τι να κανεις ...θα το βουλωσεις και εσυ;;
φιλε μου καποιοι γνωριζουν τις φολες και τις πολυ καλες (καινουργιες που εχουν τουλαχιστον 1 μηνα) και δεν λενε τπτ...περιμενουν να γραψουν οι 4-5 μλκες για να πεταχτουν!  :hi: Εγω γραφτηκα εδω για να κανω αυτο που ειναι οτι πιο σημαντικο να γραφεις ολοκληρωμενη τσαρκα!( :grin:) Ας ειναι οι ιδιες και οι ιδιες. Ποτε δεν ειπα πως θα παψω να γραφω , αν το πω την αλλη μερα πανω απο το mpouxos θα γραφει "ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ"! :hi:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Ο Αλ τα είπε όλα για την μπουρδελοκατασταση για τα τελευταία 5 χρόνια τουλάχιστον η γνώμη μου είναι ταυτόσημη,παρ'ολα αυτά θέλω να γράφετε για μποτικα ακόμη κι αν είναι φόλα,  ο λόγος που γράφτηκα στο site είναι να διαβάζω ποιες κοπέλες έχουν στοκινκ & μποτικα δε με νοιάζει αν είναι τελειωμένες φολες είμαι άρρωστος φετιχιστης και θα πάω στην Μπιάνκα τέλος! Ξέρουμε τι βάρδια δουλεύει; είναι με την αντιπαθητική πόντια τσατσά που ζητάει φιλοδώρημα;
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλημερα συναδελφοι! Σε αυτο το σαιτ μπηκα για να ενημερωνω και να ενημερωνομαι,να γραφω κριτικες και να διαβαζω κριτικες και φυσικα να συζηταω με αλλους.Αυτο νομιζω ειναι το νοημα εδω,τωρα αν μερικοι συναδελφοι θεωρουν τους εαυτους τους μλκ γιατι ενημερωνουν δικο τους θεμα εγω δεν το βλεπω ετσι.Προσφερουμε για να μας προσφερουν εδω περα.. οσο μπορει ο καθενας βεβαια.
 

steroto

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Ψάχνω εδώ και καιρό και δεν μπορώ να βρω κοπέλα στη Σαλόνικα (είτε σε μπουρδέλο ή βίζιτα) που να μην είναι τελείως ξυρισμένη (το τελείως αξύριστη αποδεκτό ;-) )...  :zfuck:

Φαντάζομαι οι περισσότεροι τυπάδες θα με κράξετε αφού προτιμάτε φαλακρίτσα, αλλά ρε μάγκες εγώ θέλω το μουνί να έχει την τριχούλα του (άλλο θέμα η καθαριότητα).

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα είμαι ευγνώμων!  :helpplea: :helpplea:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Είσαι παράξενο παιδί...
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Εμφανησιακα μιλαμε ασε το κρεβατι τωρα οσον αφορα το βυζι εγω προτιμω να πιανω ενα ποιο μικρο σαν της Μιρελας που ναι μικρο ειναι αλλα οχι και πλακα το εχω πιασει αρκετες φορες παρα ενα ψευτικο μεγαλο πλαστικο.Την τσαρινα τουμπανη δε τη λες κωλο δεν εχει καν

Η Νατασα ειναι μια ΣΕΞΟΒΟΜΒΑ στο κρεβατι και ειδικα τωρα που εχει το πλαστικο,στο κρεβατι κλασης ανωτερη απο τον Μιρελα.Ραπτορ,ακομα ειναι στο Godiva??Τελευταια που περασα (δεν πηρα τηλ ο μαλακας) δεν δουλευει,αν ξες κατι καλως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom