Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Χθεσινή μίνι τσάρκα, στη περιοχή είχε αρκετό κόσμο μπορώ να πω
Νικηφόρου ουρανού 22: η Έλενα με τις πράσινες ματαρες της έμαθε ψιλό ελληνικά, αλλά έχει χαλάσει αρκετά κατά την άποψη μου σε σχέση με αυτό που είχε πρωτοεμφανιστεί, βάφεται πολύ έντονα πλέον
Μινώταυρου 3: η Χριστίνα η Ρουμάνα η οποία με είπε ότι θα φύγει από σήμερα στη Ρουμανία για 10 μέρες διακοπές.
Πέτρου ερημίτη 1: η Χριστίνα μελαχροινή η καινούργια που αναφέρατε εμφανίσιμη κοπέλα αλλά όχι για να περάσεις κατά την άποψη μου.
Πέτρου ερημίτη 2: δε μπήκα ρώτησα ένα συναγωνιστή που έβγαινε και με είπε η Αντριάνα.
Πέτρου ερημίτη 3: η Νικόλ η Γαλλίδα στο δωμάτιο και χαρέμι στο σαλόνι να περιμένει
Las Vegas 1: η Αθήνα η ελληνίδα βγήκε φορά παρτίδα με το στήθος της να κρέμεται και σαγιονάρες  :2funny: όπου φύγει φύγει.
Las Vegas 2: μια καινούργια Αφροδίτη πολύ μουναρος με ωραίο στήθος, σώμα, πεταχτό στητό κωλο δε πέρασα και το μετανιώνω  :headbang: γιατί είχε πολύ ουρά
Las Vegas 3: κλειστό
Μινώταυρου 14  ξύλινο: δε μπήκα ρώτησα 2 τύπους με είπαν μια ελληνίδα βυζαρου ποια εννοούσαν άραγε  :think:.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αχαχαχαχαχαχαχαχαχχα ειναι καλο το κοριτσι απο την Μολδαβια,απο 40 ξεκιναει???

Η κοπέλα είναι από βουλγαρία τρελό μουνι
Γνωριστήκαμε εκτός χώρου πριν τις γιορτές
Δεν ξέρω στη δουλειά πώς είναι αλλά στην προσωπική της ζωή πηδιέται φανταστικά
Έχει όμως κάποια θέματα ψυχολογικά και έκοψα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αν καλα τα λες...Πιστευω να εχεις καταλαβει οτι πλεον ειμαστε 4-5 μλκες που ενημερωνουν πλεον!  :hi:
τι να ενημερωσσουμε ρε φιλος;αφου οι ιδιες και οι ιδιες ειναι...ηρθε η αντριαννα ενημερωσαμε 6 ατομα..ηρθε καινουργιο μπαζο ενημερωσανε αλλοι 3..μονο οταν ερχεται κατι καινουργιο καλο θα πρεπει να υπαρχει ενημερωση η αν υπαρχει φολα...στη φτωχουπολη και εσυ θελεις ενημερωση!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο Λουση-Βανεσα Μινωταυρου με Νικ.Ουρ..Τρελο Μουνι και τρελο Γαμησι!!Απο τις 11 το πρωι που πηγα δεν ειχε ερθει μου ελεγε συνεχως η τσατσα,πηγα αλλες 5-6 φορες εως τις 12 που τελικα ηρθε και ημουν ο Πρωτος της Ημερας!! :dancing: :dancing:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει το Στουντελο καταχωρημενο για να γραψω κριτικη αλλα Αποζημιωθηκα γιατι ειναι Μουναρα με Απιστευτες πλαστικες Βυζαρες :boobies: οπου τις Εγλυφα με Λυσσα και μου ελεγε θα με Φας εσυ!! :2funny: :2funny: Μια σταση μονο αυτη απο πανω να κουνιεται και Χουφτωνω αυτην την Κωλαρα Πετρα και να ριχνουμε και κατι Γλωσσοφιλα απεξω απεξω :dancing:,και δεν Αντεξα και πολυ..ειχα ριξει και 2 Παχιες χτες το βραδυ..και κατεθεσα στο Καυτο της ΜουνοΠηγαδο ολο μου τον 'Τραχανα' :fuck1:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Δεν υπαρχει το Στουντελο καταχωρημενο για να γραψω κριτικη αλλα Αποζημιωθηκα γιατι ειναι Μουναρα με Απιστευτες πλαστικες Βυζαρες :boobies: οπου τις Εγλυφα με Λυσσα και μου ελεγε θα με Φας εσυ!! :2funny: :2funny: Μια σταση μονο αυτη απο πανω να κουνιεται και Χουφτωνω αυτην την Κωλαρα Πετρα και να ριχνουμε και κατι Γλωσσοφιλα απεξω απεξω :dancing:,και δεν Αντεξα και πολυ..ειχα ριξει και 2 Παχιες χτες το βραδυ..και κατεθεσα στο Καυτο της ΜουνοΠηγαδο ολο μου τον 'Τραχανα' :fuck1:
Για ποια αναφερεσαι αδερφε και που?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Για ποια αναφερεσαι αδερφε και που?
Το εγραψα ενα μηνυμα πιο πανω..αλλα θα το ΞαναΑναφερω δεν πειραζει..Μιλαω για την Λουση-Βανεσα Μελαχρινη με πρασινα ματια Βυζαρες Σωμα Μοντελε με πολλα Τατουαζ,Μινωταυρου με Ν.Ουρ στο καινουργιο που ανοιξε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Η κοπέλα είναι από βουλγαρία τρελό μουνι
Γνωριστήκαμε εκτός χώρου πριν τις γιορτές
Δεν ξέρω στη δουλειά πώς είναι αλλά στην προσωπική της ζωή πηδιέται φανταστικά
Έχει όμως κάποια θέματα ψυχολογικά και έκοψα
Tην πηρες και εκτος μαγαζιου και δεχτηκε μπραβο εξελιξεις
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Το εγραψα ενα μηνυμα πιο πανω..αλλα θα το ΞαναΑναφερω δεν πειραζει..Μιλαω για την Λουση-Βανεσα Μελαχρινη με πρασινα ματια Βυζαρες Σωμα Μοντελε με πολλα Τατουαζ,Μινωταυρου με Ν.Ουρ στο καινουργιο που ανοιξε
Zητω συγγνωμη και σ ευχαριστω
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Αν καλα τα λες...Πιστευω να εχεις καταλαβει οτι πλεον ειμαστε 4-5 μλκες που ενημερωνουν πλεον!  :hi:
Ρε mpouxo τη να ενημερωσεις για τις ιδιες και τις ιδιες εγω πχ πλεον παω σε 2-3 που τις ξερουμε ολες ουτε καν τσαρκα δε κανω τη ενημερωση περιμενεις απο τη στιγμη που τα κοριτσια παραμενουν τα ιδια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πρεπει να παω να τη δω καποια στιγμη αυτην στις Βιλλες μονο απο φωτο στο αλλο site την ειχα δει
Φιλε χωρις Υπερβολες με το που την ειδα..τα Εχασα!!Ειχα πολυ καιρο να δω τετοιο ΥπερΜουναρο και μεσα στο δωματιο να πεταει Φωτιες!!Με την Αντριαννα την Τουμπανιεθ ειχα να το νιωσω αυτο!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Φιλε χωρις Υπερβολες με το που την ειδα..τα Εχασα!!Ειχα πολυ καιρο να δω τετοιο ΥπερΜουναρο και μεσα στο δωματιο να πεταει Φωτιες!!Με την Αντριαννα την Τουμπανιεθ ειχα να το νιωσω αυτο!!
Μεχρι τελος της αλλης εβδομαδας θα παω να τη δω να δω τη παιζει με την εν λογο
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Ρε mpouxo τη να ενημερωσεις για τις ιδιες και τις ιδιες εγω πχ πλεον παω σε 2-3 που τις ξερουμε ολες ουτε καν τσαρκα δε κανω τη ενημερωση περιμενεις απο τη στιγμη που τα κοριτσια παραμενουν τα ιδια
αφου ειναι οι ιδιες και οι ιδιες θελω να ρωτησω κατι! Ξερουμε τπτ γι αυτες?

Κερυ- las vegas
Λιζα- Vis 9
Μαρια- free house
Αννα - free house
Σαρα- Μινωταυρου 14
Μονικα-Νικ.28
Χριστινα- Πετρου Ερημιτη 1
Αλινα- Βιλλες.....
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
αφου ειναι οι ιδιες και οι ιδιες θελω να ρωτησω κατι! Ξερουμε τπτ γι αυτες?

Κερυ- las vegas
Λιζα- Vis 9
Μαρια- free house
Αννα - free house
Σαρα- Μινωταυρου 14
Μονικα-Νικ.28
Χριστινα- Πετρου Ερημιτη 1
Αλινα- Βιλλες.....
Tα ονοματα δε μου λενε κατι οι φατσες μπορει ομως ξες οτι μπορει να ναι γκομενες οι οποιες εχουν ερθει ξανα με αλλα ονοματα ασχετος αν καποιοι δεν τις ξερουμε καινουργια καινουργια εδω μονο αυτην την Τονια εχω δει και που αυτη μπορει να εχει ξαναερθει και απλα να μη την ειδα η πηρα εγω οσο ηταν εδω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Το δικο μου συμπερασμα ειναι και με την πειρα τοσων ετων πλεον αλλα και με τις δοκιμες που εκανα το καλοκαιρι οτι οι κοπελες που αξιζουν σιγουρα ειναι μονιμα η Αφροδιτη,η Νατασα,η Ειρηνη,η Γαληνη και τωρα η πιτσιρικα η Αντριαννα που επεστρεψε.
Απο κει και περα ρισκαρεις...κατι ψιλοκαλες πιτσιρικες εμφανιζονται δουλευουν 2 μηνες και εξαφανιζονται...

ο αλλος ανοιγει καινουριο στουντιο και βαζει μεσα τη Μαρινα να δουλεψει  :jerking:
Στα χρονια που ασχολουμαι με το αθλημα τετοια περιοδο παρακμης δεν εχω ξαναδει
Οποτε κι εγω αναρωτιεμαι πλεον αν οι ενημερωσεις απο τσαρκες και το γραψιμο κριτικων εχει πλεον νοημα ή ειναι τζαμπα κοπος και γι'αυτο και δε μου κανει καμια αισθηση πλεον το να γυριζω απο δω κι απο κει σε 20 μπουρδελα μπας και πετυχω το κατι καλο...
Αυτο το κατι καλο σπανιοτατα το πετυχαινω...

και οσο για τις καλοκαιρινες δοκιμες και πιο συγκεκριμενα για 3 κοπελες που πηγα λογω των καλων κριτικων που διαβασα ηταν εντελως για τον πουτσο
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Το δικο μου συμπερασμα ειναι και με την πειρα τοσων ετων πλεον αλλα και με τις δοκιμες που εκανα το καλοκαιρι οτι οι κοπελες που αξιζουν σιγουρα ειναι μονιμα η Αφροδιτη,η Νατασα,η Ειρηνη,η Γαληνη και τωρα η πιτσιρικα η Αντριαννα που επεστρεψε.
Απο κει και περα ρισκαρεις...κατι ψιλοκαλες πιτσιρικες εμφανιζονται δουλευουν 2 μηνες και εξαφανιζονται...

ο αλλος ανοιγει καινουριο στουντιο και βαζει μεσα τη Μαρινα να δουλεψει  :jerking:
Στα χρονια που ασχολουμαι με το αθλημα τετοια περιοδο παρακμης δεν εχω ξαναδει
Οποτε κι εγω αναρωτιεμαι πλεον αν οι ενημερωσεις απο τσαρκες και το γραψιμο κριτικων εχει πλεον νοημα ή ειναι τζαμπα κοπος και γι'αυτο και δε μου κανει καμια αισθηση πλεον το να γυριζω απο δω κι απο κει σε 20 μπουρδελα μπας και πετυχω το κατι καλο...
Αυτο το κατι καλο σπανιοτατα το πετυχαινω...

και οσο για τις καλοκαιρινες δοκιμες και πιο συγκεκριμενα για 3 κοπελες που πηγα λογω των καλων κριτικων που διαβασα ηταν εντελως για τον πουτσο
Ασε εχω καει κ εγω απο κριτικες γ αυτο και πλεον οι καταδρομικες γινοντε ασχετος κριτικων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom