Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (2 μέλη και 55 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Παντως τον φακιρη τον πιστευω γιαυτα που μου ειπε για την βραζιλιανα, γιατι οντως δεν κανει τπτ ακαποτο,ουτε καν φιλια δινει,
αλλα το οτι ειναι τρανς με χαλασε.

Τεσπα για να μην πρηζω αλλο θα κοιταξω να το ξεπερασω οτι εγινε, εγινε... τι να κανω?
Get over it και συνεχισε την μπουρδελο ζωη σου λεμε μη κολας εκει κ οπως λεει ο jimiadis πανε στη Μιρελα θα σε βοηθησει να το ξεπερασεις ειναι και 100% γυναικα και μουναρος
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Οχι απλα φερετε λιγο σαν χαζοχαρουμενη αλλα 400 τα χει πιστεψε με
Σορρυ δεν μιλησα για ψυχικη ασθενεια, για ψυχικη διαθεση μιλησα...αλλα οκ μπορει να εχω και λαθος εντυπωση, παντως σιγουρα μονο κουτη δεν δειχνει
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ευχαριστω για τις συμβουλες σας, ναστε καλα ρε παιδια και καλες γιορτες να εχουμε ολοι μας με υγεια!! :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ολες οι γυναίκες πάνω στην καύλα τους κάποια στιγμή θα τον φάνε ακάποτα...

ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ

 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Ολες οι γυναίκες πάνω στην καύλα τους κάποια στιγμή θα τον φάνε ακάποτα...

ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ

:hi:

ναι ισχυει αυτο al
αλλο ομως πανω στη καυλα και αλλο αυτο που ελεγε ο τυπος οτι το κανουν επανηλλημενα ακαποτα πολλες κοπελες στα στυντιο και προβαλε σαν επιχειρημα μου το ειπε τυπος που του το ειπε εργαζομενη απο διπλανο σπιτακι και τρεχα γηρευε ραδιο αρβυλα. ειναι προφανες οτι ο τυπος ηθελε να τρολαρει και οταν τον ειπα να μιλησει συγκεκριμενα και εγω μεχρι τελος της εβδομαδας θα παω να το εξακριβωσω με δευτερο μαρτυρα μελος απο εδω στο σαιτ και θα γραψω και κριτικη το απεφυγε να απαντησει λεγοντας τη δικαιολογια οτι τον κουρασαμε ταχα δηθεν.

Υ.Γ. κατι ασχετο να σε ρωτησω θα πας fever στο σοου ΤΕΟ-ΙΝΝΑ;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
:hi:

ναι ισχυει αυτο al
αλλο ομως πανω στη καυλα και αλλο αυτο που ελεγε ο τυπος οτι το κανουν επανηλλημενα ακαποτα πολλες κοπελες στα στυντιο και προβαλε σαν επιχειρημα μου το ειπε τυπος που του το ειπε εργαζομενη απο διπλανο σπιτακι και τρεχα γηρευε ραδιο αρβυλα. ειναι προφανες οτι ο τυπος ηθελε να τρολαρει και οταν τον ειπα να μιλησει συγκεκριμενα και εγω μεχρι τελος της εβδομαδας θα παω να το εξακριβωσω με δευτερο μαρτυρα μελος απο εδω στο σαιτ και θα γραψω και κριτικη το απεφυγε να απαντησει λεγοντας τη δικαιολογια οτι τον κουρασαμε ταχα δηθεν.

Υ.Γ. κατι ασχετο να σε ρωτησω θα πας fever στο σοου ΤΕΟ-ΙΝΝΑ;
εσυ δηλαδη που γραφτηκες πριν ενα μηνα εδω μεσα λες για ενα πολυ παλιο μελος οτι τρολαρει για λογους εντυπωσεων??εχει λογικη αυτο που λες?

η μονη λογικη που βρισκω εγω ειναι οτι εισαι σκανταλιαρης και απλα σε τρωει να μαθεις τι και πως...

ναι μαλλον θα παω στο σοου του FEVER αν και τους εχω ξαναδει 2 φορες και δε με συγκινουν πια
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
εσυ δηλαδη που γραφτηκες πριν ενα μηνα εδω μεσα λες για ενα πολυ παλιο μελος οτι τρολαρει για λογους εντυπωσεων??εχει λογικη αυτο που λες?

η μονη λογικη που βρισκω εγω ειναι οτι εισαι σκανταλιαρης και απλα σε τρωει να μαθεις τι και πως...

ναι μαλλον θα παω στο σοου του FEVER αν και τους εχω ξαναδει 2 φορες και δε με συγκινουν πια

εγω al ειμαι πιο παλιο μελος απο αυτον εγραφα με αλλο νικ πριν απο αυτο που εχω τωρα

ναι θελω να μαθω αν ισχυει αν και σε μπουρδελοτσαρκες μου δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο. αν εχουν αλλαξει τα κοζια τωρα και υπαρχει η τακτικη στα ακαποτα που υπαρχει στα μπου του μεταξουργειου η της φυλης τοτε τι να σου πω εχω μεινει πισω απο ενημερωση  :hi:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Το ακαποτο γαμησι γινεται  ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΤΙΜΟ ΜΛΚ! :hi:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Επειδη ουσιαστικα απο μενα ξεκινησε ολη η ιστορια καταρχιν συγνωμη για την αναστατωση,

Εγω οσα χρονια παω στα στουντιο θεσσαλονικης και γενικα (εκτος αθηνας) που δεν γνωριζω καθολου τι παιζει εκει, ποτε καμια δεν μου προσφερε ακαποτο σεξ,
και φυσικα δεν το ζητησα και ποτε.

Εγω απλα μιλησα για την "Ελενα την "ελληνοβραζιλιανα" οπως αποκαλουν και ειναι τρανς οπως ειπατε εδω μεσα, επαθα ψυχολογικο γαμησι, αν θελετε γελαστε μαζι μου δεν εχω προβλημα γιατι οταν με εξαπατουν με αυτον τον τροπο δεν μου αρεσει καθολου,εγω πληρωσα για να παω με γυναικα.

Αυτο που με απασχολει ειναι τουλαχιστον να ειναι υγιεις γτ χεστηκα πανω μου απο τοτε και σκεπτομενος το σκηνικο χαλιεμαι πολυ ασχημα,δεν εχω ορεξη ουτε σεξ να κανω.

Τυπε ξεκολλα,η ελενα δεν ηταν τρανς,ηταν κοπελα αλλαγης φυλου!!!
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Καλησπέρα  αλάνια.μια ερώτηση.υπάρχει καμία κοπέλα πολύ μικροσωμη?.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Το ακαποτο γαμησι γινεται  ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΤΙΜΟ ΜΛΚ! :hi:
Προεδρε , μας διαβάζει η Αθήνα και γελάει, δεν κάνουν ακαποτα στην πιο ερωτική - ρομαντική πόλη της Ελλάδας. ???? Μας βγήκε το όνομα.  :orchestra:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Ολες οι γυναίκες πάνω στην καύλα τους κάποια στιγμή θα τον φάνε ακάποτα...

ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ
Πες τα ρε Μεγαλε Αλ!!Εγω δεν ειπα Ολες..μιλησα μονο για Μια!!και δεν εγραψα με ολους οτι το κανει..αλλα με Καποιους πολυ καλους Πελατες!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
εγω al ειμαι πιο παλιο μελος απο αυτον εγραφα με αλλο νικ πριν απο αυτο που εχω τωρα

ναι θελω να μαθω αν ισχυει αν και σε μπουρδελοτσαρκες μου δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο. αν εχουν αλλαξει τα κοζια τωρα και υπαρχει η τακτικη στα ακαποτα που υπαρχει στα μπου του μεταξουργειου η της φυλης τοτε τι να σου πω εχω μεινει πισω απο ενημερωση  :hi:
Τι Παλιος εισαι Ρε μας Δουλευεις;;Παλιο Κλωνε..Εγω απο το 08' ειμαι Μελος και εχω Γραψει πανω απο 50 Κριτικες και δεν βγηκε Ποτε κανεις να με Αμφισβητησει.Αντε Ψαχτειτε λιγο που τα Θελετε Ολα Ετοιμα και στο πιατο.Κωλο :woldman:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Προεδρε , μας διαβάζει η Αθήνα και γελάει, δεν κάνουν ακαποτα στην πιο ερωτική - ρομαντική πόλη της Ελλάδας. ???? Μας βγήκε το όνομα.  :orchestra:
ρεκτη μου εσυ πρεπει να ψαχνεις με καποτα και δεν βρισκεις! :orchestra: :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom