Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
μην τα λες ετσι φιλος αυτα...αν υπαρχει κατι τετοιο και δνε βγαινεις να το πεις εισαι συνενοχος κι εσυ...να μιλας γενικα και χωρις ονοματα δεν ειναι σωστο...η βγες και πες ποια ειναι να ξερουμε και οι αλλοι η παρ το πισω σε παρακαλω....

αυτο του λεω και εγω δεν χρειαζεται να ποσταρει δημοσια ας στειλε πμ που ουτε αυτο δεν κανει μονο υπονοουμενα αφηνει να αιωρουνται
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Για μια συγκεκριμενη που μιλαω μου το εχει πει και μια'Εργαζομενη' και ενας φιλος σου που με γνωριζει..Αν το διαβασει θα στο πει απο μονος του.
σου το ειπε-μου το ειπε μια φιλη...δεν υπαρχουνε αυτα φιλε και μην τα λες...
η βγες και πες ποια ειναι η μην το λες καθολου...να μην λες γενικα χωρις ονοματα δεν σε πιστευει κανεις και μονο αγχος και θεμα δημιουργεις
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
σου το ειπε-μου το ειπε μια φιλη...δεν υπαρχουνε αυτα φιλε και μην τα λες...
η βγες και πες ποια ειναι η μην το λες καθολου...να μην λες γενικα χωρις ονοματα δεν σε πιστευει κανεις και μονο αγχος και θεμα δημιουργεις

:hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
σου το ειπε-μου το ειπε μια φιλη...δεν υπαρχουνε αυτα φιλε και μην τα λες...
η βγες και πες ποια ειναι η μην το λες καθολου...να μην λες γενικα χωρις ονοματα δεν σε πιστευει κανεις και μονο αγχος και θεμα δημιουργεις
Το κουρασαμε το θεμα..Εγω δεν ειπα οτι Αυτη η κοπελα εχει κατι..η' Κολλησε κανεναν!!Εγω μιλησα για Αθηνα και ο Παππους απλα ειπε πως αυτα δεν γινονται στην Θεσσαλονικη,και του ειπα οτι αν Ψαχτει καλα..Γινονται και εδω!!Τωρα μη με Πρηζετε με Προσωπικα μηνυματα και ενα σωρο :jerking:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Το κουρασαμε το θεμα..Εγω δεν ειπα οτι Αυτη η κοπελα εχει κατι..η' Κολλησε κανεναν!!Εγω μιλησα για Αθηνα και ο Παππους απλα ειπε πως αυτα δεν γινονται στην Θεσσαλονικη,και του ειπα οτι αν Ψαχτει καλα..Γινονται και εδω!!Τωρα μη με Πρηζετε με Προσωπικα μηνυματα και ενα σωρο :jerking:
ασ το ..καταλαβαμε...τρολαρεις και πετας ενα 'το κουρασαμε το θεμα' γιατι δεν εχεις τι να πεις...τετοια θεματα πρεπει να κουραζουνε φιλε αλλα εσυ απο οτι φενεται ψευδεσαι....δεν υπαρχει καμια που να κανει ακαποτο στη θεσσαλονικη και μην το ξαναγραψεις..αλλοστε αν ητανε ετσι θα το ελεγες...το να κολησει κανεις κατι με το αν κανει ακαποτο ειναι ασχετο...εδω πετας βομβα και μετα κανεις την παπια...
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
H Θεσσαλονικη ΔΕΝ ειναι ρομαντικη πολη :(
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Το κουρασαμε το θεμα..Εγω δεν ειπα οτι Αυτη η κοπελα εχει κατι..η' Κολλησε κανεναν!!Εγω μιλησα για Αθηνα και ο Παππους απλα ειπε πως αυτα δεν γινονται στην Θεσσαλονικη,και του ειπα οτι αν Ψαχτει καλα..Γινονται και εδω!!Τωρα μη με Πρηζετε με Προσωπικα μηνυματα και ενα σωρο :jerking:

κοιταξε να δεις οταν βγαινεις και λες με τοση σιγουρια γι' αυτο θα πρεπει και να το τεκμηριωνεις αλλιως δεν υφησταται ενημερωση
εγω δεν το ξερω αυτο αλλα ουτε και το επιδιωξα ποτε σε στουντιο. αν γενικα γνωριζω κατι το καταθετω με επιχειριματα και δεν αφηνω να αιωρειται μια φημη.

στο λεω εντελως φιλικα οτι αν δεν μπορεις τεμιριωσεις κατι μην το αναφερεις καθολου. το μου το ειπε ενας γνωστος που του το ειπε μια εργαζομενη του χωρου ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.  :hi:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
ασ το ..καταλαβαμε...τρολαρεις και πετας ενα 'το κουρασαμε το θεμα' γιατι δεν εχεις τι να πεις...τετοια θεματα πρεπει να κουραζουνε φιλε αλλα εσυ απο οτι φενεται ψευδεσαι....δεν υπαρχει καμια που να κανει ακαποτο στη θεσσαλονικη και μην το ξαναγραψεις..αλλοστε αν ητανε ετσι θα το ελεγες...το να κολησει κανεις κατι με το αν κανει ακαποτο ειναι ασχετο...εδω πετας βομβα και μετα κανεις την παπια...

:hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
ασ το ..καταλαβαμε...τρολαρεις και πετας ενα 'το κουρασαμε το θεμα' γιατι δεν εχεις τι να πεις...τετοια θεματα πρεπει να κουραζουνε φιλε αλλα εσυ απο οτι φενεται ψευδεσαι....δεν υπαρχει καμια που να κανει ακαποτο στη θεσσαλονικη και μην το ξαναγραψεις..αλλοστε αν ητανε ετσι θα το ελεγες...το να κολησει κανεις κατι με το αν κανει ακαποτο ειναι ασχετο...εδω πετας βομβα και μετα κανεις την παπια...
Δεν ημουνα και μεσα στο Δωματιο την ωρα που κανανε οτι κανανε..Αξιοπιστος φιλος και συναγωνιστης μου το ειπε,οπως και εκδιδομενη που δουλευει λιγο πιο διπλα!!Τωρα αν λενε Μαλακιες η' Οχι..Εγω απλα δεν πηγα Ποτε να την Γαμησω!!Οπως και αν Ακουσω κατι για Καποια..θα το Αξιολογησω με την Κριση μου και θα Πραξω Αναλογως!! :uglystupid:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ημουνα και μεσα στο Δωματιο την ωρα που κανανε οτι κανανε..Αξιοπιστος φιλος και συναγωνιστης μου το ειπε,οπως και εκδιδομενη που δουλευει λιγο πιο διπλα!!Τωρα αν λενε Μαλακιες η' Οχι..Εγω απλα δεν πηγα Ποτε να την Γαμησω!!Οπως και αν Ακουσω κατι για Καποια..θα το Αξιολογησω με την Κριση μου και θα Πραξω Αναλογως!! :uglystupid:

οταν εγω ανεφερα οτι δεν γινονται αυτα  στα στουντιο της θεσσαλονικης εσυ απαντησες πλακα μας κανεις η εισαι πολυξερος και εγω σου λεω τιποτα απο τα δυο δεν ειμαι τυπε αλλα αν δεν το εχεις διαπιστωσει με τα ιδια σου τα ματια μην το αναφερεις καθολου, γιατι ετσι μονο προβλημα δημιουργεις.

εγω σε προκαλω εδω δημοσια αν ξερεις κατι να το αναφερεις και εγω ως το τελος της εβδομαδας θα παω να το εξακριβωσω ο ιδιος αν ησχυει αυτο που λες. αλλιως τρολλαρεις ασυστολα και προκαλεις χωρις λογο.

για τελευταια φορα αν εχεις κατι να πεις πεστο αλλιως να το κλεισουμε εδω  :hi:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εγω απο το σαιτ δε λεω τιποτα..ουτε Σπερνω πανικο ουτε Τιποτα!!Ο Καθενας κανει τις επιλογες του!!Εγω οταν μαθαινω οτι καποια κανει καποια εξτρα Περιεργα..απλα κανω στροφη και ουτε καν παω να την δω!!Υπαρχουν πολλες επιλογες για ολα τα γουστα ευτυχως!! :dancing:
Τυπε οταν πετας τετοια βομβα λες και λεπτομεριες δε σκορπας τρομο για ψυλλου πηδημα επειδη σου πε μια μαλακια καποιος που του το πε καποια και δε συμαζευετε αλλα ακομα κ ετσι λες ποια  ειναι η υποπτη να χουμε το νου μας δε το πετας ετσι και δε γαμιετα ετσι σπερνεις τον πανικο χωρις λογο και οχι με το να το πεις ετσι μου δινεις την εντυπωση οτι τρολαρεις και πιθανοτατα αυτο κανεις
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Επειδη ουσιαστικα απο μενα ξεκινησε ολη η ιστορια καταρχιν συγνωμη για την αναστατωση,

Εγω οσα χρονια παω στα στουντιο θεσσαλονικης και γενικα (εκτος αθηνας) που δεν γνωριζω καθολου τι παιζει εκει, ποτε καμια δεν μου προσφερε ακαποτο σεξ,
και φυσικα δεν το ζητησα και ποτε.

Εγω απλα μιλησα για την "Ελενα την "ελληνοβραζιλιανα" οπως αποκαλουν και ειναι τρανς οπως ειπατε εδω μεσα, επαθα ψυχολογικο γαμησι, αν θελετε γελαστε μαζι μου δεν εχω προβλημα γιατι οταν με εξαπατουν με αυτον τον τροπο δεν μου αρεσει καθολου,εγω πληρωσα για να παω με γυναικα.

Αυτο που με απασχολει ειναι τουλαχιστον να ειναι υγιεις γτ χεστηκα πανω μου απο τοτε και σκεπτομενος το σκηνικο χαλιεμαι πολυ ασχημα,δεν εχω ορεξη ουτε σεξ να κανω.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Επειδη ουσιαστικα απο μενα ξεκινησε ολη η ιστορια καταρχιν συγνωμη για την αναστατωση,

Εγω οσα χρονια παω στα στουντιο θεσσαλονικης και γενικα (εκτος αθηνας) που δεν γνωριζω καθολου τι παιζει εκει, ποτε καμια δεν μου προσφερε ακαποτο σεξ,
και φυσικα δεν το ζητησα και ποτε.

Εγω απλα μιλησα για την "Ελενα την "ελληνοβραζιλιανα" οπως αποκαλουν και ειναι τρανς οπως ειπατε εδω μεσα, επαθα ψυχολογικο γαμησι, αν θελετε γελαστε μαζι μου δεν εχω προβλημα γιατι οταν με εξαπατουν με αυτον τον τροπο δεν μου αρεσει καθολου,εγω πληρωσα για να παω με γυναικα.

Αυτο που με απασχολει ειναι τουλαχιστον να ειναι υγιεις γτ χεστηκα πανω μου απο τοτε και σκεπτομενος το σκηνικο χαλιεμαι πολυ ασχημα,δεν εχω ορεξη ουτε σεξ να κανω.
Ουτε καν τζαμπα ζητας συγνωμη δε πεταξες εσυ τη μαλακια οτι καποια πολλη γνωστη κορασιδα του χωρου κανει ακαποτα γαμησια και μετα πηρες τον κωλο σου πισω
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Παντως τον φακιρη τον πιστευω γιαυτα που μου ειπε για την βραζιλιανα, γιατι οντως δεν κανει τπτ ακαποτο,ουτε καν φιλια δινει,
αλλα το οτι ειναι τρανς με χαλασε.

Τεσπα για να μην πρηζω αλλο θα κοιταξω να το ξεπερασω οτι εγινε, εγινε... τι να κανω?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Παντως τον φακιρη τον πιστευω γιαυτα που μου ειπε για την βραζιλιανα, γιατι οντως δεν κανει τπτ ακαποτο,ουτε καν φιλια δινει,
αλλα το οτι ειναι τρανς με χαλασε.

Τεσπα για να μην πρηζω αλλο θα κοιταξω να το ξεπερασω οτι εγινε, εγινε... τι να κανω?
τιποτα... να πας μιρελα  ;) ;)
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ως doctor noctilucent προτεινω ομοιοπαθητικη
Ξεκινα να γαμας τραβελια μπας και το ξεπερασεις :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom