Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
θυμασαι πως ητανε οταν πρωτοηρθε?που σ επηρα τηλεφωνο και σου ειχα πει οτι τα σπαει και μου εκανε παπαδες μεσα;ε στην δευτερη φορα που πηγα ητανε ακριβως το αντιθετο και παρεμεινε ετσι..οποτε μαυρο γιατι δεν εχει αλλαξει!!
με σωσατε απο ενα 30€! :grin: θα τα πιω στην αγαπημενη μου barwoman!( :smitten: :smitten:)
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
με σωσατε απο ενα 30€! :grin: θα τα πιω στην αγαπημενη μου barwoman!( :smitten: :smitten:)
ισως να της τα πει καποιος αυτα , και να της κανει καλο, οτι ειπε o jimiadis , αλλα λεω ας ξαναδοκιμασω ωραιο μωρο, αλλα ...
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Το θεμα ομως ειναι οτι εγω επαθα ψυχολογικο παιδια, μου δημιουργηθηκε φοβια απο αυτο, αηδιασα με τον εαυτο μου.

Ξερω πως δεν μπορω να κανω κατι πια, αλλα τουλαχιστον να ξερω οτι κανει εξετασεις η συγκεκριμενη/νος.

Δουλευει ακομα αυτη/αυτος ? μπορει να ρωτησει κανεις αν την δει να δει χαρτια-εξετασεις ?? γτ δεν ειμαι απο θεσ/νικη.

Αει στο διαολο πια δηλαδη, εχω αγανακτησει κ συγνωμη για τον τροπο μου.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Το θεμα ομως ειναι οτι εγω επαθα ψυχολογικο παιδια, μου δημιουργηθηκε φοβια απο αυτο, αηδιασα με τον εαυτο μου.

Ξερω πως δεν μπορω να κανω κατι πια, αλλα τουλαχιστον να ξερω οτι κανει εξετασεις η συγκεκριμενη/νος.

Δουλευει ακομα αυτη/αυτος ? μπορει να ρωτησει κανεις αν την δει να δει χαρτια-εξετασεις ?? γτ δεν ειμαι απο θεσ/νικη.

Αει στο διαολο πια δηλαδη, εχω αγανακτησει κ συγνωμη για τον τροπο μου.
Τυπε κ εγω την εχω πατησει ετσι και οπως λες εσυ κ εγω αηδιασα με τον εαυτο μου αλλα κλαιν το ξεπερασα οποτε κ εσυ GET OVER IT
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Το θεμα ομως ειναι οτι εγω επαθα ψυχολογικο παιδια, μου δημιουργηθηκε φοβια απο αυτο, αηδιασα με τον εαυτο μου.

Ξερω πως δεν μπορω να κανω κατι πια, αλλα τουλαχιστον να ξερω οτι κανει εξετασεις η συγκεκριμενη/νος.

Δουλευει ακομα αυτη/αυτος ? μπορει να ρωτησει κανεις αν την δει να δει χαρτια-εξετασεις ?? γτ δεν ειμαι απο θεσ/νικη.

Αει στο διαολο πια δηλαδη, εχω αγανακτησει κ συγνωμη για τον τροπο μου.

mate, κάθε έμπειρος και παλιός μπουρδελιάρης που σέβεται την ιδιότητά του και την ιστορία του, την έχει πατήσει (ή κόντεψε τελως πάντων) σαγηνεμένος από κάποια ψηλή bitch πουτανάρα "θεογκόμενα" , όντας και λιγάκι mentally light από από κανα ποτάκι ή μπαφάκι. Έτσι και εγώ παλαιότερα ... το shock αρχικά είναι μεγάλο... απλά ο καιρός γιατρεύει τις πληγές και όταν θα ξαναμπουρδελιάσεις θα είσαι σοφότερος. Πάρτο σαν παράσημο... δεν είσαι ο μόνος και είμαστε μαζί σου! Και εκεί έξω έχει απίστευτα original μουναράκια που λυσσάνε... ξεκόλλα και όρμα!
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Επίσης αν έβάλες προφυλακτικό και δεν έκανεις ακάποτες μαλακίες δεν έχεις λόγο να αγχώνεσαι...
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Επίσης αν έβάλες προφυλακτικό και δεν έκανεις ακάποτες μαλακίες δεν έχεις λόγο να αγχώνεσαι...

στα μπουρδελα και τα στουντιο της θεσσαλονικης δεν παιζουν ακαποτα ειναι πισω το χωριο μας σ' αυτα

μονο αθηνα φυλης η μεταξουργειο παιζουν ακαποτα  :hi:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
θυμασαι πως ητανε οταν πρωτοηρθε?που σ επηρα τηλεφωνο και σου ειχα πει οτι τα σπαει και μου εκανε παπαδες μεσα;ε στην δευτερη φορα που πηγα ητανε ακριβως το αντιθετο και παρεμεινε ετσι..οποτε μαυρο γιατι δεν εχει αλλαξει!!
Aκριβως τα ίδια έκανε κ σε μένα!Μαύρο δαγκωτό!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
στα μπουρδελα και τα στουντιο της θεσσαλονικης δεν παιζουν ακαποτα ειναι πισω το χωριο μας σ' αυτα

μονο αθηνα φυλης η μεταξουργειο παιζουν ακαποτα  :hi:
Τι δεν παιζουν;;Εισαι σιγουρος;;Απλως στην Αθηνα ειναι εντελως Απροκαλυπτα!!!Ψαξου καλυτερα και θα βρεις πολλα..παρα πολλα Εξτραδακια που καποια ειναι και πολυ Επικινδυνα!!! ;) ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
οσον αναφορα το θεμα των τρανς δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα να κοιτατε παντα το λαρυγγι. το λεγομενο μηλο του αδαμ. επισης μια αλλη καλη λυση ειναι να αποφευγετε σιλικονατους βυζους. ξερει κανεις που εξαφανιστηκε η βικτωρια παλι; και ηθελα να δοκιμασω αυτην την κατερινα απο βιλλες αλλα μαλλον και αυτη σταματησε. το θεμα ειναι σταματησαν οριστικα η θα ξαναερθουν;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
οσον αναφορα το θεμα των τρανς δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα να κοιτατε παντα το λαρυγγι. το λεγομενο μηλο του αδαμ. επισης μια αλλη καλη λυση ειναι να αποφευγετε σιλικονατους βυζους. ξερει κανεις που εξαφανιστηκε η βικτωρια παλι; και ηθελα να δοκιμασω αυτην την κατερινα απο βιλλες αλλα μαλλον και αυτη σταματησε. το θεμα ειναι σταματησαν οριστικα η θα ξαναερθουν;
σταματησε απλα..δε ξερει ποτε θα ξαναξεκινησει μου ειπε!!εχει κουραστει και ειναι στα προθυρα να σταματησει τελειως!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
σταματησε απλα..δε ξερει ποτε θα ξαναξεκινησει μου ειπε!!εχει κουραστει και ειναι στα προθυρα να σταματησει τελειως!!

Δεν θυμαμαι την κορασιδα, αλλα καλο ειναι να ανανεώνεται το ροστερ
Αλλα οχι με γυφτοτσουβαλες της Γιαννιτσων :S
Tην επομενη φορα που θα επισκευθω Ντορινα θα της μιλησω για Σαλονικα
γαμιεται για 15 ευρω στο μεταξι η βιζοπιπινα με φατσα ξανθοτουριστριουλας
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Επίσης αν έβάλες προφυλακτικό και δεν έκανεις ακάποτες μαλακίες δεν έχεις λόγο να αγχώνεσαι...

Τα παντα με προφυλακτικο ασε που δεν κανει τπτ χωρις προφυλακτικο η συγκεκριμενη/νος, απλα και μονο στην ιδεα ταραζομαι !!

Ελπιζω να το ξεπερασω με τον καιρο.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Τα παντα με προφυλακτικο ασε που δεν κανει τπτ χωρις προφυλακτικο η συγκεκριμενη/νος, απλα και μονο στην ιδεα ταραζομαι !!

Ελπιζω να το ξεπερασω με τον καιρο.

Yπαρχουν και χειροτερα Μύστη μου :vomit:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom