Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
472
Κριτικές
9
Like
440
Πόντοι
21
Τι Παλιος εισαι Ρε μας Δουλευεις;;Παλιο Κλωνε..Εγω απο το 08' ειμαι Μελος και εχω Γραψει πανω απο 50 Κριτικες και δεν βγηκε Ποτε κανεις να με Αμφισβητησει.Αντε Ψαχτειτε λιγο που τα Θελετε Ολα Ετοιμα και στο πιατο.Κωλο :woldman:

αμα θελουν να πιστευουν πως δεν κανουν ακαποτα γαμισια στην σαλονικα δικαιωμα τους...
γινονται σε ολη την ελλαδα εκτος απο εδω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ε ναι, εδώ δε γίνονται! Είναι Θεσσαλονίκη αφού... :idiot:

και κάτι ακόμα.. εσείς οι αρχιτρόλαρχοι που δεν γράφετε αναφορές και κριτικές, ζητάτε με μανία ευαίσθητες πληροφορίες εμπιστευτικού χαρακτήρα... και σας φαίνεται παράξενο που δεν μαθαίνετε τίποτα εν τέλει... lol...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
αμα γινονται να βγαινετε και να τα λετε...αν δεν θελετε να τα πειτε τοτε ΣΚΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ... και μην αναφερεστε σε τιποτα...τα μισολογα στην πολιτικη,οχι εδω...αιντε ολοι εδω μεσα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
αμα γινονται να βγαινετε και να τα λετε...αν δεν θελετε να τα πειτε τοτε ΣΚΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ... και μην αναφερεστε σε τιποτα...τα μισολογα στην πολιτικη,οχι εδω...αιντε ολοι εδω μεσα...
Καταρχην μιλα καλυτερα Παλιο Λακαμα..δε θα μας πεις εμας τι θα κανουμε και τι θα λεμε!!Ξεστραβωσου να πας να μαθεις αν σε ενδιαφερει κατι,Οχι να Παρακαλας να σου πουμε το Οτιδηποτε :vomit:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Καταρχην μιλα καλυτερα Παλιο Λακαμα..δε θα μας πεις εμας τι θα κανουμε και τι θα λεμε!!Ξεστραβωσου να πας να μαθεις αν σε ενδιαφερει κατι,Οχι να Παρακαλας να σου πουμε το Οτιδηποτε :vomit:
μαλακας εισαι και φενεσαι ζωοον...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καταρχην μιλα καλυτερα Παλιο Λακαμα..δε θα μας πεις εμας τι θα κανουμε και τι θα λεμε!!Ξεστραβωσου να πας να μαθεις αν σε ενδιαφερει κατι,Οχι να Παρακαλας να σου πουμε το Οτιδηποτε :vomit:
Τυπε εχεις καταλαβει οτι με αυτο που ειπες μπορεις να προκαλεσεις πανικο ανετα οταν ξερουμε η εστω εχουμε ακουσει τετοια πραματα για καποια τα λεμε και επισεις ποια ειναι  για την προστασια του συνολου ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ επεισης αν λεμε τωρα η γκομενα εχει κολησει κατι και το κολησει σε καποιον με κανα γυμνο τσιμπουκι αυτος ο καποιος μπορει να το κολησει σε αλλη τανα και παει λεγοντας γι αυτο σε αυτον τον τομεα δεν εχει Ξεστραβωσου να πας να μαθεις αν σε ενδιαφερει ειναι σαν να πω εγω πχ οτι εχω ακουσει απο δικο μου μπουρδελιαρη που του το πε μια της δουλειας οτι καποια πολλη γνωστη εχει aids και δουλευει αλλα δε λεω ποια ειναι οποιος ενδιαφερθει ας μαθει δεν ειναι μαγκια αυτο που κανεις
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ε ναι, εδώ δε γίνονται! Είναι Θεσσαλονίκη αφού... :idiot:

και κάτι ακόμα.. εσείς οι αρχιτρόλαρχοι που δεν γράφετε αναφορές και κριτικές, ζητάτε με μανία ευαίσθητες πληροφορίες εμπιστευτικού χαρακτήρα... και σας φαίνεται παράξενο που δεν μαθαίνετε τίποτα εν τέλει... lol...
Για τα σπιτακια μιλαμε οχι γενικα μη μπερδευεσαι
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εγω πολλα χρονια που παω στην θεσσαλονικη παντα σε στουντιο ποτε δεν μου προταθηκε ακαποτο γαμησι ΠΟΤΕ!!
και φυσικα δεν με ενδιαφερει κιολας.

οτι περιεργο γνωριζεται να το λετε, ειναι καλο για ολους μας.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Ας ριξω λιγο λαδι στην φωτια, αφιερωμενο σε αυτους που νωμιζουν οτι ολα ειναι ροδινα στην Μπουρδελοσαλονικα...

:2funny:

 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Βρε Ράπτορά μου... και πες ότι σου λέμε το όνομα. Τι θα πει δηλαδή, ότι αποφεύγοντας τη συγκεκριμένη θα σωθείς? Δλδ στην ΑΛΛΗ που θα πας, δεν παίζει να έχει κάνει κάτι αντίστοιχο? Όχι αναγκαστικά μέσα στο μπουρδέλο.. Παντού. Ο κίνδυνος πάντα υπάρχει, γι' αυτό προσέχουμε. Όσοι προσέχουμε.. :sunglasses:

Τώρα αν έγινε κάτι ΜΙΑ ΦΟΡΑ ανάμεσα σε δύο άτομα που έχουν εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον, έγινε, τι να κάνουμε. Σε ενημερώνω ότι και οι τουρίστριες και οι κοπέλες της διπλανής πόρτας τα κάνουν αυτά. Δεν σώζεται η κατάσταση από τον deportivista-ανακόντα ή τον κάθε μπουρδελιάρη εδώ μέσα.

Το πρόβλημα θα ήταν αν κάποια το κάνει τακτικά και με όποιον κι όποιον. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο θα το μαθαίναμε, και θα αποφεύγαμε. Απλά δε νομίζω ότι είναι τέτοια περίπτωση.
 

Nuxteridas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Συγνωμη παιδια να πω κατι ασχετο; γιατι δεν εγκρινονται τα μηνυματα μου; επειδη ειμαι νεος;  :think:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Βρε Ράπτορά μου... και πες ότι σου λέμε το όνομα. Τι θα πει δηλαδή, ότι αποφεύγοντας τη συγκεκριμένη θα σωθείς? Δλδ στην ΑΛΛΗ που θα πας, δεν παίζει να έχει κάνει κάτι αντίστοιχο? Όχι αναγκαστικά μέσα στο μπουρδέλο.. Παντού. Ο κίνδυνος πάντα υπάρχει, γι' αυτό προσέχουμε. Όσοι προσέχουμε.. :sunglasses:

Τώρα αν έγινε κάτι ΜΙΑ ΦΟΡΑ ανάμεσα σε δύο άτομα που έχουν εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον, έγινε, τι να κάνουμε. Σε ενημερώνω ότι και οι τουρίστριες και οι κοπέλες της διπλανής πόρτας τα κάνουν αυτά. Δεν σώζεται η κατάσταση από τον deportivista-ανακόντα ή τον κάθε μπουρδελιάρη εδώ μέσα.

Το πρόβλημα θα ήταν αν κάποια το κάνει τακτικά και με όποιον κι όποιον. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο θα το μαθαίναμε, και θα αποφεύγαμε. Απλά δε νομίζω ότι είναι τέτοια περίπτωση.
Βρε Menathor πες οτι η χ κορασιδα ειχε aids η ακουσα και το μαθα μεσω του χ της ψ δε θα θελες να το ξερεις για τη συγκεκριμενη που λεει ο τυπος αν την ξερω δε παταω που ξερω εγω αυτοι που τη γαμησαν ακα αν ειχαν κατι τι φταιω να το κολησω αλλο ακα τσιμπουκι αλλο γαμησι μη λεμε μαλακιες τωρα οταν ξερουμε τετοια δε τα κραταμε για τον εαυτο μας γ αυτο υπαρχει αυτο το site για ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ διαφορετικα ποιος ο λογος υπαρξης του και δε μπορει ο καθενας να πεταει μια μαλακια και μετα δε μιλαω αν δε θελει να μιλησει ας μη το αναφερει καν
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
εγω διαπιστωνω οτι το τρολαρισμα απο καποιους παει συνεφο, πετανε μια μπουρδα και δεν την τεκμιριωνουν με επειχιρηματα εγω ξερω αν ειναι να πει καποιος κατι το λεει χωρις να αφηνει υπονοουμενα.

οσο για τον αν ισχυει αυτο για τα ακαποτα θα το διαπιστωσω μεσα στην εβδομαδα με μια επισκεψη που θα κανω σε ολα τα στουντιο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
εγω διαπιστωνω οτι το τρολαρισμα απο καποιους παει συνεφο, πετανε μια μπουρδα και δεν την τεκμιριωνουν με επειχιρηματα εγω ξερω αν ειναι να πει καποιος κατι το λεει χωρις να αφηνει υπονοουμενα.

οσο για τον αν ισχυει αυτο για τα ακαποτα θα το διαπιστωσω μεσα στην εβδομαδα με μια επισκεψη που θα κανω σε ολα τα στουντιο
Εισαι πολυ αγαθος αν πιστευεις οτι πηγαινοντας σε ολα  τα μαγαζια με τη σειρα και
λεγοντας θελω ακαποτο,οτι θα σου πουν οκ χωρις να σε ξερουν..

Και να πω τη δικια μου γνωμη-πληροφορια...φιλος απο δω εχει πηδηξει ακαποτα...αρα ισχυει..
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Εισαι πολυ αγαθος αν πιστευεις οτι πηγαινοντας σε ολα  τα μαγαζια με τη σειρα και
λεγοντας θελω ακαποτο,οτι θα σου πουν οκ χωρις να σε ξερουν..

Και να πω τη δικια μου γνωμη-πληροφορια...φιλος απο δω εχει πηδηξει ακαποτα...αρα ισχυει..

:hi:

η γνωμη σου εχει ιδαιτερη βαρυτητα και σε πιστευω γι' αυτο που γραφεις

εχω τον τροπο μου φιλε φακιρη να το διαπηστωσω και εγω με τα ματια μου καποιες τσατσαδες με ξερουν καλα και θα δω τι θα μου πουν οταν προτεινω ακαποτο  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom