Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εγω θα κανω την πλεον κλασικη ερωτηση που την εχω κανει αρκετες φορες και στα θεματα με τρανς.Οι γκομενες που δουλευουν στα μπουρδελλα οταν βρισκονται με τον γκομενο γαμιουνται ακαποτα ΝΑΙ Η ΟΧΙ;;;;;;;;;;;Ας βγει καποιος και ας μου πει τι γινεται..Ο γκομενος μετα αν του κατσει κατι αλλο γαμαει με η χωρις καποτα;;;;;απαντηστε με επιχειρηματα σε αυτα που ρωταω και μετα τα ξαναλεμε.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
οποιος θελει την απολυτη ασφαλεια σχετικα με τα ΣΜΝ απλα αγοραζει μια  κουκλα και δεν την δανειζει σε κανεναν  :s&m_2: εκτος και αν παθει φουιτ  :2funny:
ολα αυτα που συζηταμε  ειναι μεσα στο παιχνιδι ,στο κατω κατω δεν μας υποχρεωνει κανενας να παρουμε μερος σε παιχνιδι με τανες και τα αλλα  :rolleyes:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
οποιος θελει την απολυτη ασφαλεια σχετικα με τα ΣΜΝ απλα αγοραζει μια  κουκλα και δεν την δανειζει σε κανεναν  :s&m_2: εκτος και αν παθει φουιτ  :2funny:
ολα αυτα που συζηταμε  ειναι μεσα στο παιχνιδι ,στο κατω κατω δεν μας υποχρεωνει κανενας να παρουμε μερος σε παιχνιδι με τανες και τα αλλα  :rolleyes:
:2funny: :2funny: :2funny: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Εγω θα κανω την πλεον κλασικη ερωτηση που την εχω κανει αρκετες φορες και στα θεματα με τρανς.Οι γκομενες που δουλευουν στα μπουρδελλα οταν βρισκονται με τον γκομενο γαμιουνται ακαποτα ΝΑΙ Η ΟΧΙ;;;;;;;;;;;Ας βγει καποιος και ας μου πει τι γινεται..Ο γκομενος μετα αν του κατσει κατι αλλο γαμαει με η χωρις καποτα;;;;;απαντηστε με επιχειρηματα σε αυτα που ρωταω και μετα τα ξαναλεμε.
Γιατί ρε συ να μη γαμιούνται ακάποτα με το γκόμενο;  Ψυχή δεν έχουν αυτές;  Φυσικά κι έχουν, οπότε μια χαρά πηδιούνται ακάποτα με τον γκόμενο, τον αγαπούλη, το χορηγό τους, ή όποιον άλλον τις κάνει να νιώθουν μια ερωτική έλξη, παρέα με ασφάλεια και εμπιστοσύνη. Ομοίως και εμείς, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί μας κάνει εντύπωση ότι γίνεται αυτό. 

Όσο για τον γκόμενο/αγαπούλη/χορηγό, προφανώς το έχει κάνει και αλλού, ή/και το κάνει παράλληλα, οπότε γιατί το κουράζουμε;
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Συγνωμη παιδια να πω κατι ασχετο; γιατι δεν εγκρινονται τα μηνυματα μου; επειδη ειμαι νεος;  :think:

Φίλε είδα ότι έγραψες μια απάντηση σε μνμ μου και δεν δημοσιεύτηκε ποτέ. Παίζει να ήταν τελευταίο ποστ της σελίδας κιόλας. Μην ανησυχείς, 100% παράβλεψη είναι. Και σε 'μένα συνέβη πριν φτάσω τα 5 μηνύματα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
οσο για τον αν ισχυει αυτο για τα ακαποτα θα το διαπιστωσω μεσα στην εβδομαδα με μια επισκεψη που θα κανω σε ολα τα στουντιο
επιμενεις να γραφεις αυτη τη βλακεια ενω εισαι ασχετος...τι περιμενεις δηλαδη,οτι θα βγαινουν οι τσατσαδες να σου πουν προγραμματα και μεσα σ'αυτα θα σου πουν και ποιες τον παιρνουν ακαποτα??εισαι αφελης ή παριστανεις τον αφελη για να τσιμπησεις ό,τι μπορεις μπας και χωσεις και συ το λιλί σου σε ενα ζεστό και υγρο μουνακι??

μη γραφεις αλλες βλακειες και μην κανεις τον αθωο και τον αφελη
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Γιατί ρε συ να μη γαμιούνται ακάποτα με το γκόμενο;  Ψυχή δεν έχουν αυτές;  Φυσικά κι έχουν, οπότε μια χαρά πηδιούνται ακάποτα με τον γκόμενο, τον αγαπούλη, το χορηγό τους, ή όποιον άλλον τις κάνει να νιώθουν μια ερωτική έλξη, παρέα με ασφάλεια και εμπιστοσύνη. Ομοίως και εμείς, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί μας κάνει εντύπωση ότι γίνεται αυτό. 

Όσο για τον γκόμενο/αγαπούλη/χορηγό, προφανώς το έχει κάνει και αλλού, ή/και το κάνει παράλληλα, οπότε γιατί το κουράζουμε;
καταρχας την καλησπερα και τα σεβη μου.. :hi: :hi: :hi:Δεν ανακαλυψα τωρα την αμερικη... :grin: :grin: :grin: αλλα πολλες φορες θα πρεπει να αναφερονται και τα αυτονοητα :rolleyes: :rolleyes:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Δεν την ειχα ξαναδει την συγκεκριμενη μαν μου γιαυτο κ τοσος φοβος δεν ξερω αν εσυ την γνωριζεις να δουλευει χρονια σε στουντιο??
ξερω οτι κανουν τακτικα εξετασεις απλα ειμαι γενικα και εγω χεστης να σου πω την αληθεια.

την ειχα πετυχει στο φριξου 14Β διπλα απο το sex and the city, ελπιζω αυτο το στουντιο να κραταει ενα επιπεδο στο θεμα υγειας τουλαχιστον.

φίλε αν φοβασαι τοσο πολυ, πηγαινε κανε δωρεαν εξετασεις για σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα (aids, ηπατιτιδα b & c) για να σου φυγει η ανασφαλεια και να ηρεμησεις
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
:hi:

η γνωμη σου εχει ιδαιτερη βαρυτητα και σε πιστευω γι' αυτο που γραφεις

εχω τον τροπο μου φιλε φακιρη να το διαπηστωσω και εγω με τα ματια μου καποιες τσατσαδες με ξερουν καλα και θα δω τι θα μου πουν οταν προτεινω ακαποτο  :hi:

Κάτι τέτοιο μόνο σε μπελάδες πρόκειται να σε βάλει.

Γνώμη μου πως ίσως να στραφείς αλλού για αυτό που ψάχνεις..
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6

Nuxteridas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε είδα ότι έγραψες μια απάντηση σε μνμ μου και δεν δημοσιεύτηκε ποτέ. Παίζει να ήταν τελευταίο ποστ της σελίδας κιόλας. Μην ανησυχείς, 100% παράβλεψη είναι. Και σε 'μένα συνέβη πριν φτάσω τα 5 μηνύματα.
thanx φιλος  :hi: διαβαζω αρκετο καιρο και προσπαθω να μπω στο κλιμα
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
επιμενεις να γραφεις αυτη τη βλακεια ενω εισαι ασχετος...τι περιμενεις δηλαδη,οτι θα βγαινουν οι τσατσαδες να σου πουν προγραμματα και μεσα σ'αυτα θα σου πουν και ποιες τον παιρνουν ακαποτα??εισαι αφελης ή παριστανεις τον αφελη για να τσιμπησεις ό,τι μπορεις μπας και χωσεις και συ το λιλί σου σε ενα ζεστό και υγρο μουνακι??

μη γραφεις αλλες βλακειες και μην κανεις τον αθωο και τον αφελη
Πολύ σωστά. Καμία δεν θα σου πει για ακαποτα και αν τα ζητήσεις μπορεί να σε πετάξουν και έξω. Η άποψη μου είναι πως δεν κάνει καμία ακαποτα εκτός και αν το έχει πελώρια λαχτάρα λόγο χημείας και οικειότητας. Η χημεία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και το γνωρίζουν όλοι οι καλοί συναγωνιστές. Κάτι άλλο που θέλω να πω είναι πως όλες οι κοπέλες που έρχονται από Ρουμανία ή Ρωσία ή αλλού είναι οι ίδιες που πάνε και Αθήνα και Θεσσαλονίκη δεν πιστεύω να υπάρχει κάποιος που να διαλέγει ποιες κάνουν ακαποτα και τις στέλνει Αθήνα και όποιες δεν κάνουν Θεσσαλονίκη.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εγω πολλα χρονια που παω στην θεσσαλονικη παντα σε στουντιο ποτε δεν μου προταθηκε ακαποτο γαμησι ΠΟΤΕ!!
και φυσικα δεν με ενδιαφερει κιολας.

οτι περιεργο γνωριζεται να το λετε, ειναι καλο για ολους μας.
Μην ανησυχείς δεν θα σου προταθεί ποτέ.....
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Τυπε,ο κομπρα ζει;
Νόμιζα τον σκότωσαν τα ανάποδα.
Ζει αδερφέ μου, ξεκίνησε τα Χριστούγεννα που μας πέρασαν επισκέψεις στα παιδιά του από τους παράνομους κρεμπιεδες και ακόμα δεν τελείωσε  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom