Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
ο.ο γυρισε η βικτωρια. για τον τυπο που ρωτουσε για κωλο και πρωινη ειναι τιμια επιλογη. για την μιρελα που λετε μπορει καποιος να δωσει λεπτομερη περιγραφη της και που και ποιες ωρες δουλευει??
δεν κανει κωλο αλλο η βικτωρια...μιρελα...1.70 μελαχρινη..σωμα μοντελου..ομορφο προσωπο..συμπεριφορα 14χρονου με διαθεση..δεχεται μπατσακια στο κωλαρακι ανετα και σφυροκοπημα οσο αντεχεις...παρ την στα 4 αν πας ειναι ποιημα..βραδινη αλλα αλλαζει συνεχεια μαγαζι..δε ξερω που ειναι τωρα θα σε γελασω!!
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ήθελα να πάω Χριστίνα-Παουλίνα αλλά διάβασα ότι κατάντησε κομοδίνο σαν την Κάρλα και κατέληξα στην Αλίνα,στο Free House που η τσατσά μου τη σύστησε ως Ολλανδέζα  :2funny:.Προδόθηκα από τη κωλάρα της,συναγωνιστές προσέξτε μη κάνετε το ίδιο λάθος και σεις.Η κοπέλα απλά ΔΕΝ το χει.Ότι να ναι πέρασμα καπότας,τον έβαζε πεσμένο στο μουνί της,σε ότι στάση τη πήρα τραγική.Μόνο καλή πίπα έκανε τουλάχιστον
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ήθελα να πάω Χριστίνα-Παουλίνα αλλά διάβασα ότι κατάντησε κομοδίνο σαν την Κάρλα και κατέληξα στην Αλίνα,στο Free House που η τσατσά μου τη σύστησε ως Ολλανδέζα  :2funny:.Προδόθηκα από τη κωλάρα της,συναγωνιστές προσέξτε μη κάνετε το ίδιο λάθος και σεις.Η κοπέλα απλά ΔΕΝ το χει.Ότι να ναι πέρασμα καπότας,τον έβαζε πεσμένο στο μουνί της,σε ότι στάση τη πήρα τραγική.Μόνο καλή πίπα έκανε τουλάχιστον
ε μα και εσυ...ο κοσμος ρωταει πριν παει...
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
ε μα και εσυ...ο κοσμος ρωταει πριν παει...

Ναι όντως,απροετοίμαστος πήγα.Βέβαια είχα διαβάσει κάπου πρόσφατα μια κάκιστη αναφορά για την Αλίνα αλλά μου ξέφυγε και τη πάτησα δυστυχώς
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ε...δυο μερες ολο γι αυτη μιλαει...

Λες να ντρεπεται να μας πει τι θελει?

Οχι δε ντρεπομαι να πω,ρωταω γιατι εξαφανιστηκε αποτομα και επειδη πηγα μαζι της φοβηθηκα μηπως εχει τιποτα και σταματησε την δουλεια.
ξερω ειμαι λιγο μαλακας με αυτα που λεω αλλα ψιλοχεστηκα απο τοτε που το ειπατε οτι ειναι τρανς.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Οχι δε ντρεπομαι να πω,ρωταω γιατι εξαφανιστηκε αποτομα και επειδη πηγα μαζι της φοβηθηκα μηπως εχει τιποτα και σταματησε την δουλεια.
ξερω ειμαι λιγο μαλακας με αυτα που λεω αλλα ψιλοχεστηκα απο τοτε που το ειπατε οτι ειναι τρανς.
Ελα ρε φιλε ο Οιδιποδας πιο cool το πηρε
Αλλη περιπτωση βεβαια αλλα ενα γαμησι ηταν :dunno:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Μιρελλα ?? τελευταια την ειδα στο Φριξου 13, τωρα Α ή Β δεν θυμαμαι, αχ Τζιμιαδη ή την ξεπερασες ή αγαπησες αλλη για να μην ξερεις, εχει καιρο εκει λεει
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
περασμα σημερα απο τα σπιτακια.παντου οι ιδειεσ πατσαβουρεσ.το μονο καινουργιο μια σαλωμη στην μινοταυρου οπου κ μπηκα για να κανω το κασκαντερ [οπωσ λεει κ ο πομακοσ ο αζαζελ]κ εκλαψα τα τριαντα.υ.γ.κ συναντηση με τζαμαικανο οπου θυμηθηκαμε εποχεσ βαρδαριου τι πουτανεσ επαιζαν μπαλα. :cheesy: :cheesy:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Μιρελλα ?? τελευταια την ειδα στο Φριξου 13, τωρα Α ή Β δεν θυμαμαι, αχ Τζιμιαδη ή την ξεπερασες ή αγαπησες αλλη για να μην ξερεις, εχει καιρο εκει λεει
ξερεις τι παιζει με αυτο το κοριτισι;οσο ητανε μικρη την δικαιολογουσα...ειχε την τρελα της..αλλα ρε φιλε μετα απο 7 χρονια ακομα μωρουδιζει και αυτο με εχει ξενερωσει...μπαινεις μεσα και λες να της δωσω την πουτσα στο στομα η κανονικο γλυφιτζουρι?αν καποια στιγμη ανεβαζε και το προγραμμα της θα ητανε αλλιως...αλλα απο την μερα που ηρθε ολα τα ιδια...δεν εξελιχθηκε...καλα κανει αλλα εγω δεν μπορω ετσι..
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
περασμα σημερα απο τα σπιτακια.παντου οι ιδειεσ πατσαβουρεσ.το μονο καινουργιο μια σαλωμη στην μινοταυρου οπου κ μπηκα για να κανω το κασκαντερ [οπωσ λεει κ ο πομακοσ ο αζαζελ]κ εκλαψα τα τριαντα.υ.γ.κ συναντηση με τζαμαικανο οπου θυμηθηκαμε εποχεσ βαρδαριου τι πουτανεσ επαιζαν μπαλα. :cheesy: :cheesy:
Από εκεί γυρνάω κ εγώ.

Πέρασες με Κέρι;

Προχτές ήτανε στο μεσαίο Las Vegas.
Και σήμερα σκεφτόμουν το ίδιο με σένα αλλά κρατήθηκα.

Περαστικά  :-
Ανέβασε κριτική να σώσεις κόσμο.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Κερι??? καινουρια?? δωσε καμια περιγραφη, λεει??
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Κερι??? καινουρια?? δωσε καμια περιγραφη, λεει??
Νεαρή,μελαχρινή τίγκα στις ζωγραφιές.
Νορμάλ αδύνατος σωματότυπος..δεν συγκράτησα περισσότερα..θα ξαναπήγαινα μήπως κ το σκεφτόμουν να περάσω αλλά μετά από την ενημέρωση του pame gia alla το βρίσκω πολύ απίθανο..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
κατσε Κερι και Σαλωμη το ιδιο?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Νεαρή,μελαχρινή τίγκα στις ζωγραφιές.
Νορμάλ αδύνατος σωματότυπος..δεν συγκράτησα περισσότερα..θα ξαναπήγαινα μήπως κ το σκεφτόμουν να περάσω αλλά μετά από την ενημέρωση του pame gia alla το βρίσκω πολύ απίθανο..
κατσε Κερι και Σαλωμη το ιδιο?
Καλησπερα σας.Νομιζω για αλλη μιλαει ο συναδελφος, η καινουργια(σαλωμη)ειναι ξανθια αν θυμαμαι καλα, νεαρη στην ηλικια λιγο ψιλη με αρκετα ομορφο προσωπακι και αν δεν κανω λαθος απο ρουμανια.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Από εκεί γυρνάω κ εγώ.

Πέρασες με Κέρι;

Προχτές ήτανε στο μεσαίο Las Vegas.
Και σήμερα σκεφτόμουν το ίδιο με σένα αλλά κρατήθηκα.

Περαστικά  :-
Ανέβασε κριτική να σώσεις κόσμο.
δεν την ειδα την κερι που λεσ.ρουμανα σαλομη ειναι αυτη που πηρα κ ηταν για τοπικο το κοριτση.ξανθια ψιλη κ ηλικια 22με 24.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
δεν την ειδα την κερι που λεσ.ρουμανα σαλομη ειναι αυτη που πηρα κ ηταν για τοπικο το κοριτση.ξανθια ψιλη κ ηλικια 22με 24.
Σε ποιό σπίτι της Μινωταύρου;

Εγώ αναφέρομαι στο παλιό με το ενυδρείο με το φίδι.
Δίπλα απ'το ξύλινο.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
δεν την ειδα την κερι που λεσ.ρουμανα σαλομη ειναι αυτη που πηρα κ ηταν για τοπικο το κοριτση.ξανθια ψιλη κ ηλικια 22με 24.
Ναι αυτην ειδα κι εγω.Καλα ειπα οτι μιλαει για αλλη ο συναδελφος.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Οχι δε ντρεπομαι να πω,ρωταω γιατι εξαφανιστηκε αποτομα και επειδη πηγα μαζι της φοβηθηκα μηπως εχει τιποτα και σταματησε την δουλεια.
ξερω ειμαι λιγο μαλακας με αυτα που λεω αλλα ψιλοχεστηκα απο τοτε που το ειπατε οτι ειναι τρανς.
Mε εχεις μπερδεψει λιγο τυπε τη σημασια εχεις αν ειναι τρανς η κανονικη γυναικα στο θεμα της αρρωστιας  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Mε εχεις μπερδεψει λιγο τυπε τη σημασια εχεις αν ειναι τρανς η κανονικη γυναικα στο θεμα της αρρωστιας  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Θελω να πω οτι απο την στιγμη που μας αποκρυπτουν το φυλο της κοπελας τουλαχιστον οι εξετασεις τους να γινοντε νομιμα αφου τις βαζουν στα στουντιο και εχουν το δικαιωμα να δουλευουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom