Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
ακουω προτιμήσεις σε μουνακια ! :rockon: :rockon:

αντε να δω τους μπουρδελιαριδες

23. Παντως επειδη ψαχνομαι να ανοιξω κατι δικο μου, αληθεια τι ακριβως θελει για να ανοιξεις δικο σου μπουρδελο? πιστευω δεν ειναι τοσο απλο.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
παντως καλα κανουν νεα ''σπιτακια'' , με τι θα τα γεμισουν;...σπιτια υπαρχουν, ...τανες δεν υπαρχουν
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
γυρα εχθες με γιορκιε και αχορταγο ))) τα καλυτερα κοματια για το γουστο μου τα ουκρανιδια Σοφια φριξου 14 και Νικολ στο bad girls , μια ξεπετα με την δευτερη στα σαραντα ευρω χωρις να ειναι τιποτα το ιδαιτερο στην συμμετοχη (πιπα με χερι = απαραδεκτο) αλλα εμφανιση αψογη. αυτα τα λιγα  :grin:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
γυρα εχθες με γιορκιε και αχορταγο ))) τα καλυτερα κοματια για το γουστο μου τα ουκρανιδια Σοφια φριξου 14 και Νικολ στο bad girls , μια ξεπετα με την δευτερη στα σαραντα ευρω χωρις να ειναι τιποτα το ιδαιτερο στην συμμετοχη (πιπα με χερι = απαραδεκτο) αλλα εμφανιση αψογη. αυτα τα λιγα  :grin:
  ;)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
γυρα εχθες με γιορκιε και αχορταγο ))) τα καλυτερα κοματια για το γουστο μου τα ουκρανιδια Σοφια φριξου 14 και Νικολ στο bad girls , μια ξεπετα με την δευτερη στα σαραντα ευρω χωρις να ειναι τιποτα το ιδαιτερο στην συμμετοχη (πιπα με χερι = απαραδεκτο) αλλα εμφανιση αψογη. αυτα τα λιγα  :grin:

Κοσμο ειχε?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
:new_shocked:  εντελως για το πεος μας εχουν εδω  :S
Αν κάποιος μενει μονιμα Θεσνικη ας
δει τις πτησεις της ellinair που παει
με λογικες τιμες σε ολο το ανατολικο μπλοκ ;)
Αφου μελετησει τα σχετικα θρεντ :grin:
 

NICFOITIT

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!Είμαι φοιτητής στη θεσσαλονίκη και δεν ξέρω τα κατατόπια εδώ. Ας μου προτείνει κάποιος κανα μέρος φθηνό με όμορφες πούτανες να κάνω μια βόλτα προς τα εκεί.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπέρα!Είμαι φοιτητής στη θεσσαλονίκη και δεν ξέρω τα κατατόπια εδώ. Ας μου προτείνει κάποιος κανα μέρος φθηνό με όμορφες πούτανες να κάνω μια βόλτα προς τα εκεί.
Κ.Φοιτητα, ομορφες ιεροδουλες εχουμε καποιες,φτηνες οπως το βλεπει κανεις (απο 30 ξεκινανε)Στουντιο αρκετα στην πολη οπου θα βρεις ισως την γυναικα που ψαχνεις...υπαρχει χαρτης στο σαιτ.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Κάνοντας χθες το βράδυ τσάρκα,πρόσεξα πάντως ότι υπάρχουν κάποια ελάχιστα καινούργια κομμάτια.Κατέληξα πάντως στη Μαρίζα από Las Vegas και αναμένεται κριτική.Παραθέτω τα δεδομένα,ότι θυμάμαι:

Φρίξου 14Β Τζέσυ,μια συμπαθητική κοκκινομάλλα τσουβάλα
Φρίξου 14Α ένα ωραίο ξανθό μωρό αλλά όταν μπήκα,ήταν ήδη στο σαλόνι και πήγαινε στο δωμάτιο,ίσα ίσα το είδα και έφυγα
Φρίξου 15 μετά η Μπία αν κατάλαβα καλά από περιγραφή κριτικής yorkie.Βαριεστημένη βγήκε στο σαλόνι και η τσατσά μου πρήξε τα @@@ να περάσω.Μου πε και μένα για πρόγραμμα μισή ώρας με 50 ευρώ και τελείωμα όπου θέλω
Φρίξου 13Α ένα ωραίο μωρό,που βγήκε με τα βυζιά φόρα ωστόσο δεν συγκράτησα το όνομα της και σίγουρα θα τη δοκιμάσω.Όποιος ξέρει όνομα ας πει και εντυπώσεις
Φρίξου 13 Μιρέλα εμφανώς αδυνατισμένη πάλι,εμένα πάντως τα μοντελέ δεν μ αρέσουν
Νικηφόρου Ουρανού 8 Βιολέτα,έχω βαρεθεί να τη βλέπω και δεν έχει κριτική,μοντελέ και αυτή
Vis 9-Νικηφόρου Ουρανού 20 Γκαμπριέλα
Στο κόκκινο πιο πέρα εμφανίστηκε μια Χριστίνα αν θυμάμαι καλά,αλλού ήταν πριν τη θυμάμαι
Νικηφόρου Ουρανού 28 μια κοπέλα που μου θυμίζει μια στριπτιτζού από το Blue Iguana,δεν θυμάμαι όνομα,ωστόσο μου κάνε εντύπωση και αυτή
Στο πρώτο τρίδυμο ένα άβυζο minio Φλορίτα
Στο δεύτερο δεν άνοιξαν
Στο τρίτο η milf Καρίνα
Μινώταυρου 14 η Αθηνά με τα βυζιά φόρα,χωρίς τσατσά.Όπως την είδα φέρνει λίγο σε Νικόλ,σε νεότερη έκδοση σαφώς
Μινώταυρου 16 Τόνια,φαίνεται λίγο να τουμπάνιασε το κωλαράκι της
Μινώταυρου 3 το μόνο που δεν μπήκα,υπέθεσα θα ναι η Ρουμάνα milf Χριστίνα με της βυζάρες και είχα πάει 3 φορές σ αυτήν σε μικρό χρονικό διάστημα
Las Vegas 1 η Μαρίζα με τα βυζιά φόρα και μπήκα
Las Vegas 2 δεν άνοιξαν
Las Vegas 3 η Μαρία Μολδαβέζα.Όπου φάνηκε να ξεφούσκωσε λίγο τα βυζιά της και σαν να ασχήμεινε
Πέτρου Ερημίτη στο ένα η Τζαστίν,μετά η κοπέλα με τα γυαλιά που ξεχνάω το όνομα της και μια ξανθιά Ουκρανέζα καινούργια η οποία όταν πήγα να φύγω με αγκάλιαζε και επέμενε έντονα να περάσω
Τέλος Νικηφόρου Ουρανού 1Α στο μικρό,ήταν η Ουκρανέζα Χριστίνα,ένα καστανό πολύ ωραίο πλάσμα που την επόμενη φορά θα πάω κατευθείαν σ αυτήν.Είναι η ίδια που ήταν και πέρσι,στις κριτικές;

ΥΓ. Τα δυο καινούργια Free House άνοιξαν,κάτω από τη Νικηφόρου Ουρανού,στη Μινώταυρου.Το ένα έχει με διαφορά το καλύτερο σαλόνι από τα υπόλοιπα(χωρίς να συμπεριλαμβάνω βίλες γιατί δεν έχω μπει),ωστόσο από γκόμενες μέτρια πράγματα τουλάχιστον για τα γούστα μου

 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
πολυ καλη ενημερωση φιλε teochatz, αν γινεται ας βγει ο μεγας ρεπορτερ Μπουχος να βαλει τα ονοματα που λειπουν ή ξεχαστηκαν
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom