Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.514
Like
8.723

Συνημμένα

  • emoji-face-with-tears-of-Joy.jpg
    emoji-face-with-tears-of-Joy.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 21

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Καλησπέρααα.  Δύο ερωτήσεις

1) Στο Vis9 που αναφερει η κριτική του mpouxou , είναι αυτή η Γκαμπριέλα που δούλευε Π.Ερημ1;
2) Η Βικτώρια απο τις βιλες είναι ακόμα με κοντό μαλλί και υπεβολικά αδυνατισμένη;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Καλησπέρααα.  Δύο ερωτήσεις

1) Στο Vis9 που αναφερει η κριτική του mpouxou , είναι αυτή η Γκαμπριέλα που δούλευε Π.Ερημ1;
2) Η Βικτώρια απο τις βιλες είναι ακόμα με κοντό μαλλί και υπεβολικά αδυνατισμένη;

Η Βικτωρια εχει κουρευτει αλλα φοραει ξανθια τρεσα μακρια. Οποτε αυτο που βλεπεις ειναι ξανθο μακρυ μαλλι. Αδυνατη ειναι αλλα οχι σε ασχημο σημειο, ειναι λιγο πλακωμενη στη γυμναστικη, fit θα την ελεγα.

Πηγα σημερα μετα απο καιρο, μια χαρα ολα
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Καλησπέρααα.  Δύο ερωτήσεις

1) Στο Vis9 που αναφερει η κριτική του mpouxou , είναι αυτή η Γκαμπριέλα που δούλευε Π.Ερημ1;
2) Η Βικτώρια απο τις βιλες είναι ακόμα με κοντό μαλλί και υπεβολικά αδυνατισμένη;

Η Βικτωρια εχει κουρευτει αλλα φοραει ξανθια τρεσα μακρια. Οποτε αυτο που βλεπεις ειναι ξανθο μακρυ μαλλι. Αδυνατη ειναι αλλα οχι σε ασχημο σημειο, ειναι λιγο πλακωμενη στη γυμναστικη, fit θα την ελεγα.

Πηγα σημερα μετα απο καιρο, μια χαρα ολα

Και στο πρώτο ερώτημα που τέθηκε.

Ναί.
Αυτή είναι.
Το ίδιο πτὠμα.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Η νατασα ειπε οτι θα πιασει δουλεια σε καποιο νεο στουντιο που θ ανοιξει εκει γυρω
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Καλησπέρααα.  Δύο ερωτήσεις

1) Στο Vis9 που αναφερει η κριτική του mpouxou , είναι αυτή η Γκαμπριέλα που δούλευε Π.Ερημ1;
2) Η Βικτώρια απο τις βιλες είναι ακόμα με κοντό μαλλί και υπεβολικά αδυνατισμένη;

η βικτωρία πρέπει να πάρει σιγά σιγά τον δρόμο της Ανδριάνας...

ήταν πολύ καλή
αλλά νομίζω ήρθε η ώρα να φύγει σιγά σιγά

και φυσικά να την αντικαταστήσει κάτι εξίσου καλό
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
η βικτωρία πρέπει να πάρει σιγά σιγά τον δρόμο της Ανδριάνας...

ήταν πολύ καλή
αλλά νομίζω ήρθε η ώρα να φύγει σιγά σιγά

και φυσικά να την αντικαταστήσει κάτι εξίσου καλό
η τελευταια προταση σου μου προκαλει γελωτα!!
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
η τελευταια προταση σου μου προκαλει γελωτα!!


εγώ με τη Βικτωρία φίλε απλά είχα χημεία απ την πρώτη φορά.  gfe 100% και δεν μπορώ να πω οτι είχε κάτι το οποίο δεν μου άρεσε.

τι δεν σου άρεσε στην Βικτωρία;
φυσικά οι γνώμες είναι υποκειμενικές όπως ελπίζω αντιλαμβάνεσαι και δεν είναι αναγκαίο να έχουμε την ίδια.
όπως αντίστοιχα με άλλες κοπέλες που συνάδελφοι απο εδω μέσα μου τις πρότειναν αλλά δεν υπήρξε καθόλου χημεία μεταξύ μας.

ακόμη και με την πιτσιρίκα απο τον εύοσμο με το βρομόσκυλο έχει τύχει να την πάω spaprive και σε πληροφορώ πέρασα πολύ ωραία.
αλλα στο σπίτι όσες φορές πήγα ήταν άθλια.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα,έχω καιρό να βολτάρω στα στούντιο και διαβάζω εδώ ότι θα ανοίξουν καινούργια.Για που λέτε; Τελευταία φορά που πέρασα,θυμάμαι μόνο απέναντι από το Las Vegas που ετοίμαζαν ένα Πέτρου Ερημίτη.Και άλλο ένα Νικηφόρου Ουρανού αν θυμάμαι καλά
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα,έχω καιρό να βολτάρω στα στούντιο και διαβάζω εδώ ότι θα ανοίξουν καινούργια.Για που λέτε; Τελευταία φορά που πέρασα,θυμάμαι μόνο απέναντι από το Las Vegas που ετοίμαζαν ένα Πέτρου Ερημίτη.Και άλλο ένα Νικηφόρου Ουρανού αν θυμάμαι καλά
δυο στην ερημητη ενα διπλα σεκαθε παλιο τρια στην μινωταυρου ενα διπλα στο ξυλινο και δυο απο την αλη μερια της ουρανου εχει και πινακιδα free house.και ενα διπλα στο φριξου 14 στο στενο.αν ανοιξουν ολα ειναι εξι. τα πεντε ειναι ετοιμα την αδεια περιμενουν.στην φριξου τωρα φτιαχνεται.ελπιζω να βοηθησα φιλε.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
δυο στην ερημητη ενα διπλα σεκαθε παλιο τρια στην μινωταυρου ενα διπλα στο ξυλινο και δυο απο την αλη μερια της ουρανου εχει και πινακιδα free house.και ενα διπλα στο φριξου 14 στο στενο.αν ανοιξουν ολα ειναι εξι. τα πεντε ειναι ετοιμα την αδεια περιμενουν.στην φριξου τωρα φτιαχνεται.ελπιζω να βοηθησα φιλε.

Εννοείται.Να σαι καλά  :hi:
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρααα.  Δύο ερωτήσεις

1) Στο Vis9 που αναφερει η κριτική του mpouxou , είναι αυτή η Γκαμπριέλα που δούλευε Π.Ερημ1;
2) Η Βικτώρια απο τις βιλες είναι ακόμα με κοντό μαλλί και υπεβολικά αδυνατισμένη;

Ξανθό μακρύ μαλί φίλε μου. Αδύνατη όντως, αλλά όχι αντιαισθητική, το αντίθετο θα έλεγα.
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
δυο στην ερημητη ενα διπλα σεκαθε παλιο τρια στην μινωταυρου ενα διπλα στο ξυλινο και δυο απο την αλη μερια της ουρανου εχει και πινακιδα free house.και ενα διπλα στο φριξου 14 στο στενο.αν ανοιξουν ολα ειναι εξι. τα πεντε ειναι ετοιμα την αδεια περιμενουν.στην φριξου τωρα φτιαχνεται.ελπιζω να βοηθησα φιλε.

Δεν βοήθησες απλά. Έγραψες.
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
και πισω απο τα τριδυμα ετοιμαζουν αποτι φαινεται αν δειτε εχει κατι σκαλωσιες  :dancing:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Εκτός εμβέλειας Σφαγείων έμεινε τίποτα ανοιχτό; Εκτός Κοροβάγκου βέβαια ως γνωστόν φυσικά.Είχα διαβάσει για το Αφροδίτη,στη Κεφαλληνίας αλλά όταν πέρασα ήταν κλειστό.Το γωνιακό πράσινο Ταντάλου-Σαπφούς στους Κινέζους είναι,ωστόσο ανοίγουν μόνο σε γνωστούς απ ότι είχε γράψει ένας :uglystupid:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
εγώ με τη Βικτωρία φίλε απλά είχα χημεία απ την πρώτη φορά.  gfe 100% και δεν μπορώ να πω οτι είχε κάτι το οποίο δεν μου άρεσε.

τι δεν σου άρεσε στην Βικτωρία;
φυσικά οι γνώμες είναι υποκειμενικές όπως ελπίζω αντιλαμβάνεσαι και δεν είναι αναγκαίο να έχουμε την ίδια.
όπως αντίστοιχα με άλλες κοπέλες που συνάδελφοι απο εδω μέσα μου τις πρότειναν αλλά δεν υπήρξε καθόλου χημεία μεταξύ μας.

ακόμη και με την πιτσιρίκα απο τον εύοσμο με το βρομόσκυλο έχει τύχει να την πάω spaprive και σε πληροφορώ πέρασα πολύ ωραία.
αλλα στο σπίτι όσες φορές πήγα ήταν άθλια.
δεν με καταλαβες...η τελευταια προταση σου εγραφε΄΄ να την αντικαταστησει κατι εξισου καλο΄΄ αυτο σχολιασα απλα και οπως ειπε και ο ραπτορας...δεν υπαρχει τετοιο πραγμα.ηθελα απλα να τονισω την ανυπαρξια απο γκομενες και οχι να σε πειραξω..φευγουνε οι καλες και ερχονται τα μπαζα..με την βικτωρια δεν θυμαμαι ουτε ποσες φορες πηδηχτηκαμε ξερω ποια ειναι...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
δεν με καταλαβες...η τελευταια προταση σου εγραφε΄΄ να την αντικαταστησει κατι εξισου καλο΄΄ αυτο σχολιασα απλα και οπως ειπε και ο ραπτορας...δεν υπαρχει τετοιο πραγμα.ηθελα απλα να τονισω την ανυπαρξια απο γκομενες και οχι να σε πειραξω..φευγουνε οι καλες και ερχονται τα μπαζα..με την βικτωρια δεν θυμαμαι ουτε ποσες φορες πηδηχτηκαμε ξερω ποια ειναι...



:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Αγαπουλη,που εισαι?  :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom