Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Καλησπέρα!Είμαι φοιτητής στη θεσσαλονίκη και δεν ξέρω τα κατατόπια εδώ. Ας μου προτείνει κάποιος κανα μέρος φθηνό με όμορφες πούτανες να κάνω μια βόλτα προς τα εκεί.
δες πμ
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Κάνοντας χθες το βράδυ τσάρκα,πρόσεξα πάντως ότι υπάρχουν κάποια ελάχιστα καινούργια κομμάτια.Κατέληξα πάντως στη Μαρίζα από Las Vegas και αναμένεται κριτική.Παραθέτω τα δεδομένα,ότι θυμάμαι:

Φρίξου 14Β Τζέσυ,μια συμπαθητική κοκκινομάλλα τσουβάλα
Φρίξου 14Α ένα ωραίο ξανθό μωρό αλλά όταν μπήκα,ήταν ήδη στο σαλόνι και πήγαινε στο δωμάτιο,ίσα ίσα το είδα και έφυγα
Φρίξου 15 μετά η Μπία αν κατάλαβα καλά από περιγραφή κριτικής yorkie.Βαριεστημένη βγήκε στο σαλόνι και η τσατσά μου πρήξε τα @@@ να περάσω.Μου πε και μένα για πρόγραμμα μισή ώρας με 50 ευρώ και τελείωμα όπου θέλω
Φρίξου 13Α ένα ωραίο μωρό,που βγήκε με τα βυζιά φόρα ωστόσο δεν συγκράτησα το όνομα της και σίγουρα θα τη δοκιμάσω.Όποιος ξέρει όνομα ας πει και εντυπώσεις
Φρίξου 13 Μιρέλα εμφανώς αδυνατισμένη πάλι,εμένα πάντως τα μοντελέ δεν μ αρέσουν
Νικηφόρου Ουρανού 8 Βιολέτα,έχω βαρεθεί να τη βλέπω και δεν έχει κριτική,μοντελέ και αυτή
Vis 9-Νικηφόρου Ουρανού 20 Γκαμπριέλα
Στο κόκκινο πιο πέρα εμφανίστηκε μια Χριστίνα αν θυμάμαι καλά,αλλού ήταν πριν τη θυμάμαι
Νικηφόρου Ουρανού 28 μια κοπέλα που μου θυμίζει μια στριπτιτζού από το Blue Iguana,δεν θυμάμαι όνομα,ωστόσο μου κάνε εντύπωση και αυτή
Στο πρώτο τρίδυμο ένα άβυζο minio Φλορίτα
Στο δεύτερο δεν άνοιξαν
Στο τρίτο η milf Καρίνα
Μινώταυρου 14 η Αθηνά με τα βυζιά φόρα,χωρίς τσατσά.Όπως την είδα φέρνει λίγο σε Νικόλ,σε νεότερη έκδοση σαφώς
Μινώταυρου 16 Τόνια,φαίνεται λίγο να τουμπάνιασε το κωλαράκι της
Μινώταυρου 3 το μόνο που δεν μπήκα,υπέθεσα θα ναι η Ρουμάνα milf Χριστίνα με της βυζάρες και είχα πάει 3 φορές σ αυτήν σε μικρό χρονικό διάστημα
Las Vegas 1 η Μαρίζα με τα βυζιά φόρα και μπήκα
Las Vegas 2 δεν άνοιξαν
Las Vegas 3 η Μαρία Μολδαβέζα.Όπου φάνηκε να ξεφούσκωσε λίγο τα βυζιά της και σαν να ασχήμεινε
Πέτρου Ερημίτη στο ένα η Τζαστίν,μετά η κοπέλα με τα γυαλιά που ξεχνάω το όνομα της και μια ξανθιά Ουκρανέζα καινούργια η οποία όταν πήγα να φύγω με αγκάλιαζε και επέμενε έντονα να περάσω
Τέλος Νικηφόρου Ουρανού 1Α στο μικρό,ήταν η Ουκρανέζα Χριστίνα,ένα καστανό πολύ ωραίο πλάσμα που την επόμενη φορά θα πάω κατευθείαν σ αυτήν.Είναι η ίδια που ήταν και πέρσι,στις κριτικές;

ΥΓ. Τα δυο καινούργια Free House άνοιξαν,κάτω από τη Νικηφόρου Ουρανού,στη Μινώταυρου.Το ένα έχει με διαφορά το καλύτερο σαλόνι από τα υπόλοιπα(χωρίς να συμπεριλαμβάνω βίλες γιατί δεν έχω μπει),ωστόσο από γκόμενες μέτρια πράγματα τουλάχιστον για τα γούστα μου
ωραια ενημερωση. :hi:
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Αυτή η τόνια στο μινωταυρου ειναι μια τόνια απο τον πειραια που εμφανιστηκε στις βιλλες;
 

axortagos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2013
Μηνύματα
49
Like
14
Πόντοι
0
γυρα εχθες με γιορκιε και αχορταγο ))) τα καλυτερα κοματια για το γουστο μου τα ουκρανιδια Σοφια φριξου 14 και Νικολ στο bad girls , μια ξεπετα με την δευτερη στα σαραντα ευρω χωρις να ειναι τιποτα το ιδαιτερο στην συμμετοχη (πιπα με χερι = απαραδεκτο) αλλα εμφανιση αψογη. αυτα τα λιγα  :grin:
νικολ ουκρανικη δυναμη   :cum: :cum: :cum:
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Χαιρετώ τους συναγωνιστές! Μια ερώτηση.. κάποια μαρίζα που αναφέρεται στο las vegas ξέρουμε αν είναι αυτή που ήταν στις βίλες κάποτε; και αν ναι, ξέρει κάποιος μέρες και ώρες έστω στο περίπου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Χαιρετώ τους συναγωνιστές! Μια ερώτηση.. κάποια μαρίζα που αναφέρεται στο las vegas ξέρουμε αν είναι αυτή που ήταν στις βίλες κάποτε; και αν ναι, ξέρει κάποιος μέρες και ώρες έστω στο περίπου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Δε το ξέρω προσωπικά, αλλά ναι έτσι είχα διαβάσει παλιότερα.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Χαιρετώ τους συναγωνιστές! Μια ερώτηση.. κάποια μαρίζα που αναφέρεται στο las vegas ξέρουμε αν είναι αυτή που ήταν στις βίλες κάποτε; και αν ναι, ξέρει κάποιος μέρες και ώρες έστω στο περίπου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Οταν πηγα στη βραδινή ηταν.Λογικα αμα πας τοτε θα τη βρεις
 

axortagos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2013
Μηνύματα
49
Like
14
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές! Μια ερώτηση.. κάποια μαρίζα που αναφέρεται στο las vegas ξέρουμε αν είναι αυτή που ήταν στις βίλες κάποτε; και αν ναι, ξέρει κάποιος μέρες και ώρες έστω στο περίπου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
φιλαρακο η μαριζα στο λας βεγκας ειναι καινουριο σχετικα κομματι, βουλγαρα απο Βαρνα οπως λεει η ιδια...δεν εχει καμια σχεση με βιλλες..
παντως απο προσφατη καταθεση μου ειναι πολυ καλη επι του αγωνος...βυζαρες κολαρα και καλη συμμετοχη...δεν μιλαει γρι ελληνικα ομως...μαλλον θα την ξαναεπισκεφτω συντομα  :kissass: :kissass: :tits: :tits:
 

Kostas Viking

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πρωινή αναφορά στην αγαπημένη ομάδα!!
-Godiva: Σαμπρίνα σε πρόγραμμα
-Vis: Η γνωστή Γκαμπριέλ(από ανδ. γεωεγιου κ ο. Ερημίτη) η οποία μούνεψε άγρια :erection: :erection: :wanker: :wanker: Ήταν αρρετά ευδιάθετη, αλλά οι ανάμικτες κριτικές με απέτρεψαν. Πάντως με τον που την είδα ανέβασα σφυγμούς.
-Freehouse: Εν λειτουργία το ένα από τα δύο.. Μια μολδαβέζα (κατα δήλωση τσατσάς) η οποία είναι για πολυ μπαμπάτσικα γούστα κ από πρόσωπο τίποτα.
-Νικηφόρου ουρανού κ Μινοταύρου (πράσινο): Η Αννούλα με σέξυ ολόσωμο κορμάκι
-Στο διπλανό κοκκινο επί της Νικ. Ουρανού: Η Ειρήνη
-Στο παραδιπλανό επί της Νικ. Ουρανού: Μια αδιάφορη μελαχρινή δεν θυμαμαι όνομα.
-Μινοταύρου Venus Angels: Η Αθηνά η Ελληνίδα με τις βόμβες φόρα παρτίδα, αλλά δεν.
-Στο ξύλινο της Μινοταύρου δεν μπήκαμε.
-Φρίξου (Ροζ): Τζούλια (Μελαχρινή)
-Φριξου (Μπλε): Τζούλια 2 (η μικρούλα)
-Φρίξου (Μπορντώ): Μιλφ (δεν θυμάμαι όνομα) Αδιάφορη. Καλύτερα να υην παίξεις τζάμπα :jerking: :jerking:
- Φρίξου (Κακά Κοριτσια): Μια μελαχρινούλα ρουμάνα τίποτα ιδιαίτερο
- Φριξου 15: Μια περουβιάνη ( :dancing: :dancing: Που τα βρισκουν κ τα λένε. Χαχαχαχαχα
- Red Light: Έμμα σε πρόγραμμα
- Villa Prive: Ντιάννα σε πρόγραμμα. Πανικός για παρκαρισμα έξω.

Σαν μοντελάκιας, θα τον σφύριζα άνετα στην Αννούλα, Γκαμπριέλα (Πολυ λαχταριστη-ευδιάθετη, αλλά η 1η φορά πριν 2 χρόνια δεν με ενθουσίασε. Σίγουρα θα έχει 2 ευκαιρία)

Αναμένω απο καποιον μύστη να επθβεβαιωσει οτι η Χριστίνα στο Lux ειναι η Παουλίνα. Αν ναι. Θα πάω καρφί. Μια φορά είχα περάσει τελεια. Μια αδιάφορα. Τρίτη κβφαρμακερή. Διαφορετικά αναμονή άφιξης Ιωάννας.

Las Vegas  κ τρίδυμα δεν πηγαμε.

Καλά τελειώμα τα σε όλους
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πρωινή αναφορά στην αγαπημένη ομάδα!!
-Godiva: Σαμπρίνα σε πρόγραμμα
-Vis: Η γνωστή Γκαμπριέλ(από ανδ. γεωεγιου κ ο. Ερημίτη) η οποία μούνεψε άγρια :erection: :erection: :wanker: :wanker: Ήταν αρρετά ευδιάθετη, αλλά οι ανάμικτες κριτικές με απέτρεψαν. Πάντως με τον που την είδα ανέβασα σφυγμούς.
-Freehouse: Εν λειτουργία το ένα από τα δύο.. Μια μολδαβέζα (κατα δήλωση τσατσάς) η οποία είναι για πολυ μπαμπάτσικα γούστα κ από πρόσωπο τίποτα.
-Νικηφόρου ουρανού κ Μινοταύρου (πράσινο): Η Αννούλα με σέξυ ολόσωμο κορμάκι
-Στο διπλανό κοκκινο επί της Νικ. Ουρανού: Η Ειρήνη
-Στο παραδιπλανό επί της Νικ. Ουρανού: Μια αδιάφορη μελαχρινή δεν θυμαμαι όνομα.
-Μινοταύρου Venus Angels: Η Αθηνά η Ελληνίδα με τις βόμβες φόρα παρτίδα, αλλά δεν.
-Στο ξύλινο της Μινοταύρου δεν μπήκαμε.
-Φρίξου (Ροζ): Τζούλια (Μελαχρινή)
-Φριξου (Μπλε): Τζούλια 2 (η μικρούλα)
-Φρίξου (Μπορντώ): Μιλφ (δεν θυμάμαι όνομα) Αδιάφορη. Καλύτερα να υην παίξεις τζάμπα :jerking: :jerking:
- Φρίξου (Κακά Κοριτσια): Μια μελαχρινούλα ρουμάνα τίποτα ιδιαίτερο
- Φριξου 15: Μια περουβιάνη ( :dancing: :dancing: Που τα βρισκουν κ τα λένε. Χαχαχαχαχα
- Red Light: Έμμα σε πρόγραμμα
- Villa Prive: Ντιάννα σε πρόγραμμα. Πανικός για παρκαρισμα έξω.

Σαν μοντελάκιας, θα τον σφύριζα άνετα στην Αννούλα, Γκαμπριέλα (Πολυ λαχταριστη-ευδιάθετη, αλλά η 1η φορά πριν 2 χρόνια δεν με ενθουσίασε. Σίγουρα θα έχει 2 ευκαιρία)

Αναμένω απο καποιον μύστη να επθβεβαιωσει οτι η Χριστίνα στο Lux ειναι η Παουλίνα. Αν ναι. Θα πάω καρφί. Μια φορά είχα περάσει τελεια. Μια αδιάφορα. Τρίτη κβφαρμακερή. Διαφορετικά αναμονή άφιξης Ιωάννας.

Las Vegas  κ τρίδυμα δεν πηγαμε.

Καλά τελειώμα τα σε όλους

Τζούλια μια μικρούλα τσουβαλοτσιγγάνα δεν λες; Αν θυμάμαι καλά μια φορά βράδυ που τη πέτυχα σε βραδινή,η τσατσά μου τη σύστησε και καλά ως Βραζιλιάνα  :idiot:
 

good villager

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
πρόσφατες επισκέψεις σε studio,

Γιασμίν στην Π.Ερημίτη σφιχτό σώμα αλλά όχι το ένα μη το άλλο...

Αθηνά στην αλάνα δίπλα στο Las Vegas, με τις βιζάρες έξω για κράχτη αλλά μέσα δεν αφήνει να αγγίξεις πάνω από 15 δεύτερα, για μένα φώλα δεν αξίζει

Μαρία (Μολδαβή) στο Las Vegas πολύ καλή, θα την ξαναεπισκεφτώ...
 

Fanoyrakosnew

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
69
Like
3
Πόντοι
0
πρόσφατες επισκέψεις σε studio,

Γιασμίν στην Π.Ερημίτη σφιχτό σώμα αλλά όχι το ένα μη το άλλο...

Αθηνά στην αλάνα δίπλα στο Las Vegas, με τις βιζάρες έξω για κράχτη αλλά μέσα δεν αφήνει να αγγίξεις πάνω από 15 δεύτερα, για μένα φώλα δεν αξίζει

Μαρία (Μολδαβή) στο Las Vegas πολύ καλή, θα την ξαναεπισκεφτώ...

υπάρχει ακόμα αυτή η Αθηνά η μπαζοκλάνα? :S
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
για Μολδαβή την παρουσίασε η τσατσά αλλά και Ρουμάνα να είναι σημασία έχει ότι είναι εντάξει στις υπηρεσίες!
πραγματι μια χαρα ειναι και την εχω παρει , απλα εκανα την διευκρινιση για την εθνικοτητα.
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Για την ώρα πάντως, ακόμα πρωϊνά στο Godiva εμφανίζεται, Παρασκευή-Δευτέρα.

Να διορθώσω/διευκρινήσω γιατί άθελα μου, έδωσα λάθος πληροφόρηση:
Η Νατάσα (τσαρίνα) ΔΕΝ εμφανίζεται (εδώ και κάποιες ημέρες) πλέον στο Godiva.

Κάτι άκουσα ότι εμφανίζεται σε ένα απο τα δύο καινούρια, αλλά δεν το έχω επιβεβαιώσει.
 

axortagos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2013
Μηνύματα
49
Like
14
Πόντοι
0
ξερει κανενας αν η ντεεα με τα τατουαζ και τα σκουλαρικια στο Ερημιτη 2 δουλευει βραδυ ή πρωί αυτη την εβδομαδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom