Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (2 μέλη και 48 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Ναι! Οντως η Παουλινα ξαναγυρισε.( :boobies:).
Εφαγα και μια μετριοτητα με μια τσουβαλα απο το freehouse(1) την Αλινα απο Ρουμανια η οποια μοιαζει παρα πολυ την Jaylene Rio( :tits:) ! :wanker:
Και για να φυγουν ολα... στο Καρινακι Νικ.26 ...
Τι παιρνει το μωρο κ δεν μας δινει!( :pipa3: :pipa3:) Ειναι Τουρμπο! :rockon:

Ρε μλκ azazel ποσες ζητησες εχθες για πολιτικο γαμο θυμασαι?? :2funny: :2funny: :2funny:( :grin:)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ναι! Οντως η Παουλινα ξαναγυρισε.( :boobies:).
Εφαγα και μια μετριοτητα με μια τσουβαλα απο το freehouse(1) την Αλινα απο Ρουμανια η οποια μοιαζει παρα πολυ την Jaylene Rio( :tits:) ! :wanker:
Και για να φυγουν ολα... στο Καρινακι Νικ.26 ...
Τι παιρνει το μωρο κ δεν μας δινει!( :pipa3: :pipa3:) Ειναι Τουρμπο! :rockon:

Ρε μλκ azazel ποσες ζητησες εχθες για πολιτικο γαμο θυμασαι?? :2funny: :2funny: :2funny:( :grin:)
εταξε γαμοοοο;ε τον πυρφορο....ποια παουλινα ρε;αυτη που ηταν στο lux καποτε και την πρωτη φορα μονο που δεν με εφαγε και την δευτερη ητανε φολα;τζεκιλ και χαιντ?
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Ένα ευχαριστώ σε όσους βοήθησαν στην ερώτηση περί μαρίζας. Δεν απάντησα ξεχωριστά για να μην γεμίζει άδικα η σελίδα. Άν την πετύχω θα την φάω για ακόμη μια φορά (εαν είναι αυτή που ήτσν βίλες παλιά) και θα ενημερώσω!
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ξέρει κανείς για πόσο ακόμα θα μείνει η Τόνια; Επειδή ακούγεται έντονα ότι φεύγει τώρα τελευταία
 

Kostas Viking

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0

Τζούλια μια μικρούλα τσουβαλοτσιγγάνα δεν λες; Αν θυμάμαι καλά μια φορά βράδυ που τη πέτυχα σε βραδινή,η τσατσά μου τη σύστησε και καλά ως Βραζιλιάνα  :idiot:

Ναι αυτή ήταν.. Μάλιστα η τσατσά έκανε και εκπτώσεις χαχαχαχα
 

Kostas Viking

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Χριστινά - Παουλίνα ήντα όντως Τζέκυλ και Χάιντ  :idiot: Ελπίζω σήμερα (αν δουλευει;) να είναι στις καλές της. Εχει προνομαραθώνιο :wanker:
 

Kostas Viking

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή πλούταρχε επειδή είμαι νέος στο φορουμ δεν μπορώ να σου στείλω pm. Μολις συμπληρώσω 5post θα σου απαντήσω
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Kαινούργια μαγαζιά στην πιάτσα?
Σε μια βδομαδα ερχομαι hometown
θα τιμηθούν :rockon: :rockon: :rockon:
 

Fanoyrakosnew

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
69
Like
3
Πόντοι
0
Καινουρια μαγαζια,παλιές πουτάνες!!!

περασμα απο βαρδαρη στα παρανομα στο πρασινο ειχε μια πατοζα  :S και ομως γεματα τα δματια,ποιοι μαλακες γαμανε στις παραγγες αυτες? :think:στο αλλο 2 μπαζα βαραγανε μυγες σκατοχοντρες και αυτες :vomit:
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
έκανα μια χθεσινή βόλτα (κυριακή) το βράδυ κυρίως προς αναζήτηση της Ιωάννας, την οποία πάλι δε βρήκα. Στο μονό σπίτι του Las Vegas, η τσατσά είπε πως η Ιωάννα θα έπιανε δουλειά σήμερα, δευτέρα, αλλά δεν ήξερε τη βάρδια πρωί ή βράδυ. Η στύση μου κατέληξε στη Μοίρα, για την οποία θα ανεβάσω κριτική σύντομα. Στα άλλα σπίτια είχε στο red diamond μια Ινω, στο godiva μια Μιχαέλα και στις βίλες δε θυμάμαι να πω την αλήθειά. Στο Las vegas θα πάω λογικά Τετάρτη βράδυ ή πέμπτη βράδυ, όχι νωρίτερα. Ξέρει κανείς που δουλεύει η Τζέσσυ (ξανθιά αδύνατη με ανύπαρκτο βυζί, υπερευαίσθητερς ρώγες και πανέμορφο βλέμμα)? Επίσης έχω χάσει λίγο τα ωράρια της Έφης. έχει κανείς τελευταία ενημέρωση?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Σημερινη τσαρκα για στοχευμενες κορασιδες καταθεση σε Μιρελα και Τονια πολλη καλες και οι 2 τη Μιρελα την ξερω πολλη καιρο και προσωπικα περναω καλα μαζι της αν και ειναι με τις ωρες της την Τονια την πηρα πρωτη φορα και μπορω να πω μου αφησε καλες εντυπωσεις αν και σε 3 πραγματα ηταν απαραδεκτη πρωτον αξυριστη μπρος πισω δευτερο μου ηρθε ολιγον απλυτη απο μπροστα το οποιο με ξενερωσε γιατι υπηρχε η μυρωδια της αναγκης και τριτον η τσιγαριλα της αναπνοης της κατα τ αλλα πολλη κοινωνικη και αρκετα καλη στο κρεβατι μπορω να πω
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Σημερινη βολτα.

Φριξου 13 : Μιρελα. ΚΩΩΩΩΩΩΩΩΛΑΡΑ
Red Diamond : Βαλερια
Νικ ουρ 6 : Βιολετα νομιζω ειπε η τσα. Μοντελε κοριτσι αλλα ξινομουρα και βαριεστημενη
Red Light : Εμμανουελα, ΤΟΡΠΙΛΕΣ, αλλα δεν με ψηνει να την δοκιμασω.
Godiva : Μιχαελα
Νικ Ουρ 24 : Ελενα
Τα δυο καινουρια απεναντι απορω τι στο καλο σκεφτονται οταν ανοιγουν νεα μαγαζια και φερνουν τετοιες τσουβαλες...
Νικ Ουρ 26 : Καρινα
Νικ Ουρ 28 : Ντεα
Πετρ Ερημ : Μιρα, την απεφευγα παντα αλλα σημερα δεν ειδα αλλες επιλογες και μπηκα. Περασα πολυ δυνατα
Πετρ Ερημ : Τζαστιν
Μινωταυρου : Τονια
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σημερινη βολτα.

Φριξου 13 : Μιρελα. ΚΩΩΩΩΩΩΩΩΛΑΡΑ
Red Diamond : Βαλερια
Νικ ουρ 6 : Βιολετα νομιζω ειπε η τσα. Μοντελε κοριτσι αλλα ξινομουρα και βαριεστημενη
Red Light : Εμμανουελα, ΤΟΡΠΙΛΕΣ, αλλα δεν με ψηνει να την δοκιμασω.
Godiva : Μιχαελα
Νικ Ουρ 24 : Ελενα
Τα δυο καινουρια απεναντι απορω τι στο καλο σκεφτονται οταν ανοιγουν νεα μαγαζια και φερνουν τετοιες τσουβαλες...
Νικ Ουρ 26 : Καρινα
Νικ Ουρ 28 : Ντεα
Πετρ Ερημ : Μιρα, την απεφευγα παντα αλλα σημερα δεν ειδα αλλες επιλογες και μπηκα. Περασα πολυ δυνατα
Πετρ Ερημ : Τζαστιν
Μινωταυρου : Τονια
Ποια Ελενα ηταν στην νικηφορου Ουρανου??? Παιδες πρεπει οπωσδηποτε να βγαλουμε καποια nicknames στις πουτανες γιατι ετσι δουλεια δεν γινεται.να ξερουμε ποια εννοει ο αλλος.τωρα ενα ονομα δεν λεει τιποτα.ουτε η εθνικοτητα.ελενα απο ρουμανια πχ  εχουν περασει κατα καιρους πολλες με τετοιο ονομα.Να βγαλουμε καποιο παρατσουκλι χαρακτηριστικο στην καθεμια για να ξερουμε τι μας γινεται. π.χ  οπως λεγαμε ''κομοδινοπουλου''  δεν την μπερδευαμε με καμμια.Εχω μπερδευτει με τις αννες τις εμμανουελες,τις χριστινες κτλ κτλ
 

Fanoyrakosnew

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
69
Like
3
Πόντοι
0
Ποια Ελενα ηταν στην νικηφορου Ουρανου??? Παιδες πρεπει οπωσδηποτε να βγαλουμε καποια nicknames στις πουτανες γιατι ετσι δουλεια δεν γινεται.να ξερουμε ποια εννοει ο αλλος.τωρα ενα ονομα δεν λεει τιποτα.ουτε η εθνικοτητα.ελενα απο ρουμανια πχ  εχουν περασει κατα καιρους πολλες με τετοιο ονομα.Να βγαλουμε καποιο παρατσουκλι χαρακτηριστικο στην καθεμια για να ξερουμε τι μας γινεται. π.χ  οπως λεγαμε ''κομοδινοπουλου''   δεν την μπερδευαμε με καμμια.Εχω μπερδευτει με τις αννες τις εμμανουελες,τις χριστινες κτλ κτλ

μια ιωάννα παιζει παιδιά απογευμα?και που?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ποια Ελενα ηταν στην νικηφορου Ουρανου??? Παιδες πρεπει οπωσδηποτε να βγαλουμε καποια nicknames στις πουτανες γιατι ετσι δουλεια δεν γινεται.να ξερουμε ποια εννοει ο αλλος.τωρα ενα ονομα δεν λεει τιποτα.ουτε η εθνικοτητα.ελενα απο ρουμανια πχ  εχουν περασει κατα καιρους πολλες με τετοιο ονομα.Να βγαλουμε καποιο παρατσουκλι χαρακτηριστικο στην καθεμια για να ξερουμε τι μας γινεται. π.χ  οπως λεγαμε ''κομοδινοπουλου''   δεν την μπερδευαμε με καμμια.Εχω μπερδευτει με τις αννες τις εμμανουελες,τις χριστινες κτλ κτλ
Η Ελενα η Ρουμανα με τα μαυρα μαλια κ τα πρασινα ματια. :fuck2:
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
Ποια Ελενα ηταν στην νικηφορου Ουρανου???

Στο πράσινο το γωνιακό. Έλενα, μαυρομάλλα με πρασινα μάτια όπως λέει και από πάνω ο φίλος. Καυλόφατσα έχει αλλά εμένα με χαλάει στο δωμάτιο όταν βγαζει το φορεματάκι της και εμφανίζονται τα βυζιά. Την έχει σφάξει η δόκτορας και έχει πολύ μεγάλες τομές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom