Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Ε μην κοροϊδεύεις τώρα. Σκοπός είναι να γλιτώσω το 40αρι.τι άλλαξε θα μας πειτε;έβαλε κιλα;

εγω δεν εχω παει προσωπικα δεν ξερω αλλα βλεπω πολλες αρνητικες κρητικες οι οποιες με προκαταβαλουν αρνητικα γιαυτο πρεπει να εμπιστευοματε και το ενστικτο μας και να δοκιμαζουμε μπορει για σενα να γινει στανταρακι του αλου το κομοδινακι :grin:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
Οκ. Ας απαντήσουν τότε αυτοί που πήγαν.  Να μάθουμε τον λόγο που έφαγε άκυρο η τουμπανιεθ
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
Τι εννοεις;το ότι ήταν αρνητικες;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πριν απο λιγο Καταθεση στην Σαντρα απο Π.Ερημητη..Ενταξει απλα καλη!!Οχι τοσος Ντορος που Δημιουργησατε μερικοι..Ακολουθει Κριτικη!!Παντως πηρα και το Κοπλιμεντα μου για το..Ανακοντα μου!! :2funny: :2funny:
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Πριν απο λιγο Καταθεση στην Σαντρα απο Π.Ερημητη..Ενταξει απλα καλη!!Οχι τοσος Ντορος που Δημιουργησατε μερικοι..Ακολουθει Κριτικη!!Παντως πηρα και το Κοπλιμεντα μου για το..Ανακοντα μου!! :2funny: :2funny:

ποσα ρε φιλε τον εχεις να συκγρινουμε τα φιδια μας
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Και εσύ ραπ;αυτή ήταν καλή μέσα θυμάμαι. Να δώσω άκυρο δλδ;
Moλις τη δεις μεσα απο κοντα θα μετανιωσεις τα φραγκα που εδωσες με εμενα σε υπηρεσιες ηταν καλη αλλα εμφανισιακα χαλασε πολλη πλεον ειναι πρωην τουμπανιεθ
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
Moλις τη δεις μεσα απο κοντα θα μετανιωσεις τα φραγκα που εδωσες με εμενα σε υπηρεσιες ηταν καλη αλλα εμφανισιακα χαλασε πολλη πλεον ειναι πρωην τουμπανιεθ
Παχυνε;ασχημυνε; είναι κρυα;ψυχρη;βοηθήστε λίγο.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Παχυνε;ασχημυνε; είναι κρυα;ψυχρη;βοηθήστε λίγο.

εχει γίνει πετσί και κόκκαλο ρε φίλε...  ο κόλος δεν υπαρχει.. μόνο κόκκαλα
συνεχίζει και είναι πολύ θερμή μέσα, πολυ ευγενική

αν την ήξερες απο παλια θα καταλάβεις.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
εχει γίνει πετσί και κόκκαλο ρε φίλε...  ο κόλος δεν υπαρχει.. μόνο κόκκαλα
συνεχίζει και είναι πολύ θερμή μέσα, πολυ ευγενική

αν την ήξερες απο παλια θα καταλάβεις.
Ευχαριστω φιλε
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Πριν απο λιγο Καταθεση στην Σαντρα απο Π.Ερημητη..Ενταξει απλα καλη!!Οχι τοσος Ντορος που Δημιουργησατε μερικοι..Ακολουθει Κριτικη!!Παντως πηρα και το Κοπλιμεντα μου για το..Ανακοντα μου!! :2funny: :2funny:
ειναι  καλη...το οτι γραφουνε και ρωτανε για αυτην δεν παει να πει οτι την κανουνε αστερι...ο ντορος γινεται για το που θα την βρουνε οχι για το ποσο καλη ειναι...να ξεχωριζετε τον ντορο αναλογα με το τι γραφεται στα ποστ...αλλο ο ντορος για υπηρεσιες και αλλο για να την βρουνε!!
επισης ,σου λεω καλοπροαιρετα οτι επειδη διαβασα την κριτικη σου,για να βοηθηθουνε και οι υπολοιποι,να προσπαθησεις να γραφεις πραγματα που αφορουνε την κοπελα και υστερα το πως την πηδηξες.
το μονο που αναφερεις ειναι το ποσο καλα την πηδηξες και τι σου ελεγε για το πουλι σου...αυτο δεν βοηθαει κανενα..εμφανιση-αποδοση..κανεις δεν ενδιαφερεται για τους διαλογους που κανουμε με τις πουτανες!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Χθεσινη βραδυνη μινι τσαρκα μαζι με Azazel! :grin: ....Εντωμεταξυ εχθες εκλεινα 2 χρονια στο bou( :rockon:) δεν τον ειπα τιποτα για να μην κερασω γαμησακι! :2funny:

Πετρου Ερημιτη 2: Σαντρα. Απο ρουμανια το κοντοπουτανο μωρο μας! Με μαυρο μακρυ μαλλι,γλυκια φατσουλα με ωραια ματια,σκουροχρωμη κωλαρα για φιλημμα( :kissass2:) και ταττου μια φραουλιτσα στον μουνοδηγο της! :grin: Η τσατσα μας γνωριζει καλα οποτε μας βλεπει και μας λεει " συνεχεια μαζι ειστε τα 2 σας στην βολτα!" :2funny: επισης μας ελεγε και για το σαιτ..πως καθοτανε ενας στο σαλονι και διαβαζε την κριτικη του jimiadi( :kneel:) για την Σαντρα! " δεν μπορει να μην το γνωριζετε! Συνεχεια στην γυρα ειστε!" :grin: :orchestra:
Πετρου Ερημιτη 1: Βικυ. Απο ουκρανια το ξανθο μωρακι. Τσουβαλακι και με εμφανες ιχνη κυτταρυτιδας..Με ελεγε ο μλκ μου μπες αφου σου αρεσε! :grin:
Las vegas: Αμελια. Η ψηλη ρουμανα με τα παραπανισια κιλακια της και την χαλια φατσουλα, που ομως μεσα το 7 κιλο μου καλο ειναι! :grin:
Las vegas: Τανια. Η τζιλφ ρωσσιδα με τις τεραστιες βυζαρες! Λεει η τσατσα τον aza " εδω δεν μπαινεις με τις μικρες! Με την μεγαλη θα μπεις!?"( :kneel:) :2funny:
Las vegas: Μαρια. Με κερδισε στο σαλοναρισμα ( :tits:) αλλα μεσα κομοδινε! :s&m_1:
Μινωταυρου 16: Αθηνα. Μας ελεγε τα προγραμματα της στο σαλονι με τις παντοφλιτσες τις! ( :tits:) θα τον ψησω τον μλκ μου για παρτουζιτσα μαζι της! :2funny: Α! Αλλαξτε κι ενα νερο στα ψαρια μεσα στο ενυδρειο,θα σας ψοφησουν και θα ψαχνετε παλι φιδια! :2funny:
Μινωταυρου 14: Ντονα. Με μαυρισμενη πλεον την κωλαρα της( :kissass:)
Ελεγε στην τσατσα της για μενα " αυτος που και που μπαινει!" :grin:
- την λεω " σου αρεσω που και που"! :2funny: ...Μολις βγαιναμε ερχεται μεχρι την εξωπορτα και μου λεει μωρο μου μεχρι το πρωι θα ειμαι!( :smitten:) :rockon:
Μινωταυρου 3: Χριστινα. Η ξανθια ρουμανα βυζαρου! :tits:
Η τσατσα μας επιανε απο τα χερια και μας ελεγε " καλε ποιος ενδιαφερεται να περασει . Αξιζει το μωρο μου"- την λεω το παιδι ενδιαφερεται ερχεται απο τα εξοχικα Σερρας! :2funny:
Νικ.22: Αννα. Απο ρουμανια το μωρακι. Εχει καταπληκτικο προσωπο το μωρο,που θα μπορουσε οπουδηποτε να πει τις ειδησεις του καιρου!(  :rockon::rockon:) ,κωλαρα κολαση σε μαυρο στρινγακι ,μικρα βυζακια και μαλλι πιασμενο καστανου χρωματος με ξανθιες ανταυγειες! :grin:
Παντως εναν πουτσομεζε στην ξανθια τσατσα με τα γυαλακια θα της το ριχνα. :wanker:
Villa erotika: Τζεσσικα. Απο Μολδαβια το μωρο. Λεπτο και στο καταλληλο υψος το μωρο,μακρυ μαλλι μαυρο,ευδιαθετο φαινοταν και σκουροχρωμη επιδερμιδα με πολλα ταττου! ( :kissass2:)


Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε!!! :rockon: ξερω πως σας ελειψα μου το σφυριξαν! :grin:
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
μεσες ακρες οι συναγωνιστες απαντησαν για την τουμπανιεθ ακα αντριαδα ανα ροζα κτλ κτλ κτλ

ειναι ενα κλικ πριν το ανορεκτικο κορμι...αυτο και μονο με εκανε να φυγω πυξ λαξ , τρομαξα γιατι οταν αδυνατιζουν οι γυναικες και δε μετα απο γενα.....ειναι πολυ περιεργο ισως κατι αλλο να συμβαινει.

δεν μπηκα καν στο δωματιο παροτι γνωριζομαστε ευγενικα εκανα πως χτυπησε το κινητο και εγινα καπνος.

αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom