Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
η απολυτη απατη πλεον η τουμπανιεθ....φυσικα και μονο οτι χρησιμοποιεί τις ιδιες φωτο πριν γινει μανα....πρεπει να σε βαζουν σε υποψίες..

κριμα κριμα παει το καλο το στανταρακι...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Aν λες για τη Σαντρα εμφανησιακα πολλη καλη ειδικα ο κωλος της κολαση στο δωμα δε ξερω δε τη δοκιμασα αλλα θα δοκιμαστει λιαν συντομος

εννοει την καινουργια απο π.ερημιτη 1 οχι την σαντρα
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
η απολυτη απατη πλεον η τουμπανιεθ....φυσικα και μονο οτι χρησιμοποιεί τις ιδιες φωτο πριν γινει μανα....πρεπει να σε βαζουν σε υποψίες..

κριμα κριμα παει το καλο το στανταρακι...
  Φιλος,εννοεις από εμφανιση μονο η και από υπηρεσίες ?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
η απολυτη απατη πλεον η τουμπανιεθ....φυσικα και μονο οτι χρησιμοποιεί τις ιδιες φωτο πριν γινει μανα....πρεπει να σε βαζουν σε υποψίες..

κριμα κριμα παει το καλο το στανταρακι...
Με την πρωην τουμπανιεθ τυπε και γω εφαγα ητα την προηγουμενη φορα που ηρθε καμμια σχεση με τις φωτο φυσικα το καταλαβα στο δωμα μεσα οπου ηταν πλεον αργα να την κανω με ελαφρα πηδηματακια οποτε ενα 40αρι χαμενο
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Aν λες για τη Σαντρα εμφανησιακα πολλη καλη ειδικα ο κωλος της κολαση στο δωμα δε ξερω δε τη δοκιμασα αλλα θα δοκιμαστει λιαν συντομος
Φίλε στο 2 είναι η σαντρα πήγα και την  προτείνα στον jimiadis ...να πας πολύ καλή έγραψε κριτική ο jimiadis την άλλη την είδα όμορφη αλλά ξενέρωτη δείχνει
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Φίλε στο 2 είναι η σαντρα πήγα και την  προτείνα στον jimiadis ...να πας πολύ καλή έγραψε κριτική ο jimiadis την άλλη την είδα όμορφη αλλά ξενέρωτη δείχνει
εγω οταν πηγα το νουμερο 1 ητανε κλειστο μονο το 2 δουλευε...οποτε εκει ειναι και η σαντρα!!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
εν τω μεταξυ να προσθεσω σχετικα με την χωροθετηση των στουντιο (ισως να αλλαξει και στο site) ....εχουν βαλει το γωνιακο 1ο λας βεγκας ερημιτη 1, το κοκκινο διπλα ερημιτη 3, 2 σ αυτο της σαντρας αλλα διπλα ειδα φτιαχεται ενα αλλο που αν δεν ειναι συνεχεια θα παρει αυτο το 2 και το αλλο το 4 ...του ερημιτη το καγκελο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chris_reg

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα είμαι νεος και στο σαιτ και σε φασεις με μπουρδελα.  :2on1: θελω πολύ να παω αλλα ειμαι αρκετα ντροπαλος και δεν θελω να απογοητευτω με το αποτέλεσμα.
τι εχουν να μου προτείνουν οι πιο εμπειροι του είδους;
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Με την πρωην τουμπανιεθ τυπε και γω εφαγα ητα την προηγουμενη φορα που ηρθε καμμια σχεση με τις φωτο φυσικα το καταλαβα στο δωμα μεσα οπου ηταν πλεον αργα να την κανω με ελαφρα πηδηματακια οποτε ενα 40αρι χαμενο


+1    τη γαμούσα και λυπόμουνα ρε φίλε ταυτόχρονα...

κρίμα..

αρκετά έβγαλε τόσα χρόνια, χαλάλι της αλλα δεν έπρεπε να γυρίσει

θα φάει μεγάλο ψυχολογικό ξενέρωμα να την βλέπουν και να την αποφεύγουν σαν κάτι μπάζα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
καλησπέρα είμαι νεος και στο σαιτ και σε φασεις με μπουρδελα.  :2on1: θελω πολύ να παω αλλα ειμαι αρκετα ντροπαλος και δεν θελω να απογοητευτω με το αποτέλεσμα.
τι εχουν να μου προτείνουν οι πιο εμπειροι του είδους;

Τύπε,να ξεκινήσουμε απο τα βασικα,εισαι 18+ ???
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
καλησπέρα είμαι νεος και στο σαιτ και σε φασεις με μπουρδελα.  :2on1: θελω πολύ να παω αλλα ειμαι αρκετα ντροπαλος και δεν θελω να απογοητευτω με το αποτέλεσμα.
τι εχουν να μου προτείνουν οι πιο εμπειροι του είδους;

μην πας δεν ειναι για σενα τα μπουρδελα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
+1     τη γαμούσα και λυπόμουνα ρε φίλε ταυτόχρονα...

κρίμα..

αρκετά έβγαλε τόσα χρόνια, χαλάλι της αλλα δεν έπρεπε να γυρίσει

θα φάει μεγάλο ψυχολογικό ξενέρωμα να την βλέπουν και να την αποφεύγουν σαν κάτι μπάζα
Στ αρχιδια μας ρε φιλε επιλογη της
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
η απολυτη απατη πλεον η τουμπανιεθ....φυσικα και μονο οτι χρησιμοποιεί τις ιδιες φωτο πριν γινει μανα....πρεπει να σε βαζουν σε υποψίες..

κριμα κριμα παει το καλο το στανταρακι...
Γιατι ρε παιδια;τι αλλαξε;παχυνε; έγινε κομοδινο;τι σας χαλασε;να μην περάσουμε δλδ από εκει;
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
+1     τη γαμούσα και λυπόμουνα ρε φίλε ταυτόχρονα...

κρίμα..

αρκετά έβγαλε τόσα χρόνια, χαλάλι της αλλα δεν έπρεπε να γυρίσει

θα φάει μεγάλο ψυχολογικό ξενέρωμα να την βλέπουν και να την αποφεύγουν σαν κάτι μπάζα
Μου κάνει εντυπωση;γιατί χαλαστηκες;
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
Με την πρωην τουμπανιεθ τυπε και γω εφαγα ητα την προηγουμενη φορα που ηρθε καμμια σχεση με τις φωτο φυσικα το καταλαβα στο δωμα μεσα οπου ηταν πλεον αργα να την κανω με ελαφρα πηδηματακια οποτε ενα 40αρι χαμενο
Και εσύ ραπ;αυτή ήταν καλή μέσα θυμάμαι. Να δώσω άκυρο δλδ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom