Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

elihakos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
πως ειναι η φαση; μπαινω σε ενα μπουρδελο και λεω θελω να γαμησω; διαλεγω εγω κοπελα; τιμες;

Μπαίνεις όμορφα ωραία και κάθεσαι στον καναπε αν εχει αλλιώς μενεις για λιγο όρθιος και ερχεται η Τσατσα και σου λεει το προγραμα και καπακι ερχεται η κοπέλα να την δεις ...δεν λες τιποτα και αναλόγως αν σε αρεσει παιρνας η αποχωρείς όμορφα και ωραία αν δε σε άρεσε η κοπέλα ...δε δίνεις αναφορά σε κανέναν,εσυ εχεις τα λεφτα
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
πως ειναι η φαση; μπαινω σε ενα μπουρδελο και λεω θελω να γαμησω; διαλεγω εγω κοπελα; τιμες;
Οχι δεν τους λες θελω να γαμησω γιατι απαγορευεται.Τους λες, Καλησπερα θελω να συνουσιαστω με μια κοπελας σας.Αυτοι μετα θα σου δειξουν της κοπελες του μαγαζιου που ειναι συνηθως πεντε-εξι πανεμορφα μοντελα! ηλικιες 18-23 και αφου διαλεξεις μια απο αυτες τοτε θα σε οδηγησουν στο δωματιο οπου θα σε ρωτησουν με ποσα λεφτα θελεις να κανεις σεξ μαζι της.Εκει εσυ πεστους με 5 ευρω! ειναι η καλυτερη τιμη για να περασεις μια ωρα με την κοπελα στο δωματιο.Αυτα προς το παρον ,αν εχεις αλλη απορια εδω ειμαστε.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Οχι δεν τους λες θελω να γαμησω γιατι απαγορευεται.Τους λες, Καλησπερα θελω να συνουσιαστω με μια κοπελας σας.Αυτοι μετα θα σου δειξουν της κοπελες του μαγαζιου που ειναι συνηθως πεντε-εξι πανεμορφα μοντελα! ηλικιες 18-23 και αφου διαλεξεις μια απο αυτες τοτε θα σε οδηγησουν στο δωματιο οπου θα σε ρωτησουν με ποσα λεφτα θελεις να κανεις σεξ μαζι της.Εκει εσυ πεστους με 5 ευρω! ειναι η καλυτερη τιμη για να περασεις μια ωρα με την κοπελα στο δωματιο.Αυτα προς το παρον ,αν εχεις αλλη απορια εδω ειμαστε.
:2funny: μια απορια εχω ρεκτη μου! Με καποτα 'η ακα? :grin:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επειδή δεν βρήκα το σχετικό θέμα,είπα να ρωτήσω εδώ που είναι το πιο πλησιέστερο κατά κάποιον τρόπο...Έχω μια κάρτα από το Blue Iguana στο Βαρδάρη και λέει Full Strip 20E.Εννοεί με ένα 20ρικο κάνει όλο το πακέτο με τους χορούς η κοπέλα ή τα βγάζει όλα απλώς και κάνει 2 χορους; Στο Όνειρο ισχύει το δεύτερο πάντως που είχα πάει,αλλά είδα στη κάρτα το Full Strip και μου κίνησε τη περιέργεια
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Αχ εκείνη η ειρήνη μια ξανθιά ελληνιδα που δουλευε π ερημίτη τι να απογινε;;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επειδή είμαι πολύ επιλεκτικός,μπορεί να μου πει κάποιος ποια έχει το καλύτερο βυζί στη πόλη αυτή τη στιγμή και που; Βέβαια είναι ανάλογα τα γούστα.Εγώ κοιτάω 60% μέγεθος και 40% εμφάνιση.Σαν της Γαλήνης ένα πράμα προτιμώ και μιας ξανθιάς Ουκρανέζας που δεν θυμάμαι το όνομα της,πέρσυ το καλοκαίρι εθεάθη τελευταία φορά στα μέρη μας απ όσο θυμάμαι.Είναι το κυριότερο πράγμα που κοιτάω πάντα
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Επειδή είμαι πολύ επιλεκτικός,μπορεί να μου πει κάποιος ποια έχει το καλύτερο βυζί στη πόλη αυτή τη στιγμή και που; Βέβαια είναι ανάλογα τα γούστα.Εγώ κοιτάω 60% μέγεθος και 40% εμφάνιση.Σαν της Γαλήνης ένα πράμα προτιμώ και μιας ξανθιάς Ουκρανέζας που δεν θυμάμαι το όνομα της,πέρσυ το καλοκαίρι εθεάθη τελευταία φορά στα μέρη μας απ όσο θυμάμαι.Είναι το κυριότερο πράγμα που κοιτάω πάντα
Ωραια, ξερεις τι πρεπει να κανεις  :) Πας κανεις μια μεγαλη τσαρκα σε ολα τα σπιτια βλεπεις τι παιζει και τι ψαχνεις εσυ και ερχεσαι μετα εδω και γραφεις ολοκληρη την τσαρκα που θα εχεις κανει.Απλα πραγματα  ;)
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ωραια, ξερεις τι πρεπει να κανεις  :) Πας κανεις μια μεγαλη τσαρκα σε ολα τα σπιτια βλεπεις τι παιζει και τι ψαχνεις εσυ και ερχεσαι μετα εδω και γραφεις ολοκληρη την τσαρκα που θα εχεις κανει.Απλα πραγματα  ;)

Ναι σωστό και αυτό,δεν το σκέφτηκα.Απλώς διαβάζοντας εδώ διάφορες περιπτώσεις ξεχώρισα κανά δυο-τρεις και ρώτησα.Κυρίως της Μαρίζας.Τελευταία κριτική που χα διαβάσει ήταν πριν κανά μήνα τουλάχιστον.Πέτρου Ερημίτη ή τρίδυμα αν θυμάμαι καλά,πρωινή βάρδια.Ξες που μπορώ να τη βρω τώρα;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ναι σωστό και αυτό,δεν το σκέφτηκα.Απλώς διαβάζοντας εδώ διάφορες περιπτώσεις ξεχώρισα κανά δυο-τρεις και ρώτησα.Κυρίως της Μαρίζας.Τελευταία κριτική που χα διαβάσει ήταν πριν κανά μήνα τουλάχιστον.Πέτρου Ερημίτη ή τρίδυμα αν θυμάμαι καλά,πρωινή βάρδια.Ξες που μπορώ να τη βρω τώρα;

Τελευταια φορα που την ειδα,ηταν στις βιλες  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom