Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Πηγα κι εγω στη Σαντρα στου Ερημιτη 2 χθες τη νυχτα,αν και εμφανισιακα δε μου λεει τιποτα ειχα μια περιεργεια...
Πολυ μετρια περιπτωση,λειτουργει εντελως τυπικα μεσα στα ορια του χρονου που διαθετει και μετα απο καποιο σημειο αρχιζει η γκρινια για το χρονο ενω ειχα δωσει 50ε και ηταν και πολυ αργα και δεν ειχε καθολου κινηση

Δε μιλαει καθολου ελληνικα,συνεχως ρωταει τι να κανει μετα,δεν εχει καμια ιδιαιτερη τεχνικη ουτε στην πιπα ουτε στο γαμησι,φιλια δε δινει...οποτε δε μου λεει τιποτα και νομιζω οτι δεν αξιζει ουτε καν τον κοπο να δοκιμασετε
σε εμενα δεν κοιταξε ρολοι..και εκατσε περιπου ενα 20λεπτο στο απλο..και πηρε και πρωτοβουλιες!!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Αυτο που αναφερει ο ΑΛ αλλα και πολλοι αλλοι...

Το οτι δεν εχει αλλο πελατη να περιμενει ρε παιδια,δεν σημαινει οτι η γκομενα
θα κατσει μεσα μεχρι να εμφανισθει αλλος...

Δεν παιζει ρολο αυτο,πολλοι το σχολιαζετε..
Η γκομενα θα κατσει το προβλεπομενο χρονο που πληρωσες..

Μετα θα κατσει στο δωματιο της,δεν θα γαμιεται με σενα μεχρι να ρθει αλλος...
Λαθος κανεις,κανονικα ειναι να κατσει μεχρι να τελειωσεις μια φορα,τωρα αν θα γινει αυτο σε δεκα λεπτα η σε 40 ειναι υπωχρεωμενη να κατσει μεσα και με το απλο! Αυτες παιρνουν ενα προφυλακτικο μονο εαν εσυ τελειωσεις γρηγορα καμια φορα και πριν το δεκαλεπτο μην τις ειδατε,με της παντες φευγουν απο το δωματιο! εκει ο χρονος που λες παει περιπατο εαν εσυ ξεφυγεις απο το 20 λεπτο αυτες γκρινιαζουν ολη την ωρα.Τι θελω να πω,ακομα και εκει εχουν το πανω χερι η μαγαζατορες και η κοπελες σε βαρος παλι του πελατη οπως δλδ γινεται με τις τιμες.Για μενα ποιο σωστο θα ηταν να σε ενημερωνουν οταν πας στο μαγαζι οτι το απλο εχει π.χ 30 εαν ομως ξεπερασεις καποιο χρονικο διαστημα χωρις να τελειωσεις (πανω 25-30 λεπτα)τοτε θα σε ρωταει η κοπελα αν θελεις να συνεχισεις δωσε π.χ αλλα 10 αλλιως δεν θα μπορεσω να κατσω.Ετσι πιστευω ειναι καλυτερα  :) βεβαια κανενα μαγαζι δεν το κανει αυτο γιατι εχουν μαθει στις ξεπετες και σου λεει ετσι θα παρει η κοπελα και 3-4 ατομα την ωρα μην πω παραπανω. ;)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Λαθος κανεις,κανονικα ειναι να κατσει μεχρι να τελειωσεις μια φορα,τωρα αν θα γινει αυτο σε δεκα λεπτα η σε 40 ειναι υπωχρεωμενη να κατσει μεσα και με το απλο! Αυτες παιρνουν ενα προφυλακτικο μονο εαν εσυ τελειωσεις γρηγορα καμια φορα και πριν το δεκαλεπτο μην τις ειδατε,με της παντες φευγουν απο το δωματιο! εκει ο χρονος που λες παει περιπατο εαν εσυ ξεφυγεις απο το 20 λεπτο αυτες γκρινιαζουν ολη την ωρα.Τι θελω να πω,ακομα και εκει εχουν το πανω χερι η μαγαζατορες και η κοπελες σε βαρος παλι του πελατη οπως δλδ γινεται με τις τιμες.Για μενα ποιο σωστο θα ηταν να σε ενημερωνουν οταν πας στο μαγαζι οτι το απλο εχει π.χ 30 εαν ομως ξεπερασεις καποιο χρονικο διαστημα χωρις να τελειωσεις (πανω 25-30 λεπτα)τοτε θα σε ρωταει η κοπελα αν θελεις να συνεχισεις δωσε π.χ αλλα 10 αλλιως δεν θα μπορεσω να κατσω.Ετσι πιστευω ειναι καλυτερα  :) βεβαια κανενα μαγαζι δεν το κανει αυτο γιατι εχουν μαθει στις ξεπετες και σου λεει ετσι θα παρει η κοπελα και 3-4 ατομα την ωρα μην πω παραπανω. ;)
Το πρωτο που λες ειναι οπως θα ηθελες να ειναι...δεν ειναι ετσι ομως...
Σιγα μην κατσεις 40 λεπτα...

Οσο για την ενημερωση του χρονου δτην αρχη,δεν χρειαζεται...
Ολοι ξερουμε πανω κατω ποσο χρονο εχουμε αναλογα με το τι πληρωνουμε...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Το πρωτο που λες ειναι οπως θα ηθελες να ειναι...δεν ειναι ετσι ομως...
Σιγα μην κατσεις 40 λεπτα...

Οσο για την ενημερωση του χρονου δτην αρχη,δεν χρειαζεται...
Ολοι ξερουμε πανω κατω ποσο χρονο εχουμε αναλογα με το τι πληρωνουμε...
Ναι αλλα δεν ειπες κατι για το αν τελειωσεις και στα 5 λεπτα αυτη φευγει.Αρα δεν εχουμε να κανουμε με χρονο αλλα με το αν θα τελειωσεις μια φορα οποτε και πανω απο 20 λεπτα σε βαζω ειναι υποχρεωμενη να κατσει εκτος και αν σε ενημερωσουν στην αρχη και για χρονο...τωρα ομως ετσι οπως το εχουν συμφερει μονο αυτους..δλδ τελειωσες γρηγορα φευγει δεν τελειωσες και περασε λιγη ωρα φευγει δλδ κανενας σεβασμος στον πελατη δεν υπαρχη μονο το συμφερο τους κοιτανε.  ;)
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Ναι αλλα δεν ειπες κατι για το αν τελειωσεις και στα 5 λεπτα αυτη φευγει.Αρα δεν εχουμε να κανουμε με χρονο αλλα με το αν θα τελειωσεις μια φορα οποτε και πανω απο 20 λεπτα σε βαζω ειναι υποχρεωμενη να κατσει εκτος και αν σε ενημερωσουν στην αρχη και για χρονο...τωρα ομως ετσι οπως το εχουν συμφερει μονο αυτους..δλδ τελειωσες γρηγορα φευγει δεν τελειωσες και περασε λιγη ωρα φευγει δλδ κανενας σεβασμος στον πελατη δεν υπαρχη μονο το συμφερο τους κοιτανε.  ;)
Ρε ΒΙΚΙΝΓΚ...τι λες τωρα?
Στα μπουρδελα για ενα πας και τελος...νομος ειναι αυτο...εκτος αν κανεις αλλη συμφωνια..
Μην χυσεις στο πενταλεπτο...δεν σε ζοριζει κανεις...

Τωρα αμα εισαι κοκκορακι και χυνεις μανι μανι,κανεις αλλη συμφωνια για δυο φορες...με αλλη τιμη εννοειτε...
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Αυτο που αναφερει ο ΑΛ αλλα και πολλοι αλλοι...

Το οτι δεν εχει αλλο πελατη να περιμενει ρε παιδια,δεν σημαινει οτι η γκομενα
θα κατσει μεσα μεχρι να εμφανισθει αλλος...

Δεν παιζει ρολο αυτο,πολλοι το σχολιαζετε..
Η γκομενα θα κατσει το προβλεπομενο χρονο που πληρωσες..

Μετα θα κατσει στο δωματιο της,δεν θα γαμιεται με σενα μεχρι να ρθει αλλος...

Πάρε και μιά φορά το μέρος του πελάτη..

Ειδικά όταν είναι παλιό μέλος με προσφορά και ουσία εδώ μέσα..

Δεν είσαι δίκαιος τελευταία.
Και σε άλλους τομείς.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ρε ΒΙΚΙΝΓΚ...τι λες τωρα?
Στα μπουρδελα για ενα πας και τελος...νομος ειναι αυτο...εκτος αν κανεις αλλη συμφωνια..
Μην χυσεις στο πενταλεπτο...δεν σε ζοριζει κανεις...

Τωρα αμα εισαι κοκκορακι και χυνεις μανι μανι,κανεις αλλη συμφωνια για δυο φορες...με αλλη τιμη εννοειτε...
Ναι ρε φιλε ειπαμε για ενα πας...αλλη ιστορια αν πληρωσεις για δευτερη φορα.Αυτο που λεω ειναι οτι εφοσον δεν υπαρχη στην τιμη θεμα χρονου και η κοπελα ξερει οτι αν εσυ τελειωσεις γρηγορα αυτη πρεπει να φυγει γιατι τοτε να γκρινιαζει αν περασει λιγο η ωρα  ;) ετυχε σε πολλους με το ρολοι να ειναι αυτες και μετα το δεκαλεπτο να αρχιζουν να παραμιλανε κατι που πολλους του ξενερωνει και ετσι αργουν και να τελειωσουν.Καταλαβες τωρα τι λεμε..τα εχουν ετσι ωστε να συμφερει παντα μονο αυτους,ελαχιστες κοπελες παιρνουν προτοβουλιες και καθονται περισσοτερη ωρα μεσα ακομα και αν τελειωσεις γρηγορα προσπαθουν να σε κρατησουν λιγο παραπανω μεσα ετσι ωστε να μην νιωθεις οτι εδωσες τσαμπα τα λεφτα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Ναι ρε φιλε ειπαμε για ενα πας...αλλη ιστορια αν πληρωσεις για δευτερη φορα.Αυτο που λεω ειναι οτι εφοσον δεν υπαρχη στην τιμη θεμα χρονου και η κοπελα ξερει οτι αν εσυ τελειωσεις γρηγορα αυτη πρεπει να φυγει γιατι τοτε να γκρινιαζει αν περασει λιγο η ωρα  ;) ετυχε σε πολλους με το ρολοι να ειναι αυτες και μετα το δεκαλεπτο να αρχιζουν να παραμιλανε κατι που πολλους του ξενερωνει και ετσι αργουν και να τελειωσουν.Καταλαβες τωρα τι λεμε..τα εχουν ετσι ωστε να συμφερει παντα μονο αυτους,ελαχιστες κοπελες παιρνουν προτοβουλιες και καθονται περισσοτερη ωρα μεσα ακομα και αν τελειωσεις γρηγορα προσπαθουν να σε κρατησουν λιγο παραπανω μεσα ετσι ωστε να μην νιωθεις οτι εδωσες τσαμπα τα λεφτα.
Υπαρχει στην τιμη θεμα χρονου...αναλογα τι πληρωνεις..
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Πάρε και μιά φορά το μέρος του πελάτη..

Ειδικά όταν είναι παλιό μέλος με προσφορά και ουσία εδώ μέσα..

Δεν είσαι δίκαιος τελευταία.
Και σε άλλους τομείς.
Δεν πειραζει μωρε...ας κανει και καποιος τον δικηγορο του διαβολου  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Πάρε και μιά φορά το μέρος του πελάτη..

Ειδικά όταν είναι παλιό μέλος με προσφορά και ουσία εδώ μέσα..

Δεν είσαι δίκαιος τελευταία.
Και σε άλλους τομείς.
Το σωστο λεμε.η μαλλον αυτο που ισχυει...αλλο τι μας συμφερει...
Και γω θελω να πηγαινω και να καθομαι δυο ωρες...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Υπαρχει στην τιμη θεμα χρονου...αναλογα τι πληρωνεις..
Μονο σε κανα δυο ακριβα προγραμματα (τζακουζι και τετοια) στα αλλα δεν λενε τιποτα μονο οι κοπελες στο δωματιο πετανε κατι περασαν ειδη δεκα λεπτα πρεπει να φυγω  :uglystupid: ακομα και στο χαλαρο σε λενε ειναι ποιο χαλαρα περισσοτερο χρονο αλλα ποτε ποσο περοπου θα κατσει και εκει αν ξεφυγεις λιγο σε πεταει η κοπελα το ιστορικο δεν πηρες και κανα τζακουζι για να εισαι εδω μια ωρα και εχουν περασει αντε το πολυ 15 λεπτα  :jerking: οτι να ναι δλδ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
δεν εχει κανεις την απαιτηση να κατσει 2 ωρες...
Αν ειναι χειμωνας και νυχτα Σαββατου και ειναι ανοιχτα ολα τα μπουζουκια, που μετα τις 3 γινεται χαμος στα μπουρδελα δεν εχω την απαιτηση να μου κατσει 20 λεπτα με 30ε

ομως χθες 4 παρα το πρωι σε μια αδεια πολη,με 50ε προγραμμα και τελοσπαντων δεν εισαι και η σουπερ φιρμα ακομα...ε δε μου αρεσε που ακριβως στο 10λεπτο αρχισε η γκρινια.Βεβαια με ευγενικο τροπο αλλα οσο να'ναι ειναι σπαστικο
Η Βανεσσα δηλαδη που ειναι πολυ καινουρια κι αυτη και ωραιο μουνακι πως με 50ε μου εκατσε μιση ωρα και τις φορες και δεν ειπε και τιποτα?

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
Αυτο που λεω ρε ΑΛ ειναι ανεξαρτητα αν πας 3 η ωρα το Σαββατο με πολυ κοσμο,
η 5 το πρωι με νεκρα,η σωστη κοπελα θα κατσει την ωρα που πρεπει αναλογα το προγραμμα..
Ουτε να σε ξεπεταξει,ουτε ομως και να ζητας παραπανω,ασχετα αν καποιες κανουν δωρακια τα οποια ειναι καλοδεχουμενα..
Αντε φτανει γιατι το κουρασαμε...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Πάρε και μιά φορά το μέρος του πελάτη..

Ειδικά όταν είναι παλιό μέλος με προσφορά και ουσία εδώ μέσα..

Δεν είσαι δίκαιος τελευταία.
Και σε άλλους τομείς.

Μηπως εγινε νταβατζακος κι'αυτος?  :think:

Αυτο που λεω ρε ΑΛ ειναι ανεξαρτητα αν πας 3 η ωρα το Σαββατο με πολυ κοσμο,
η 5 το πρωι με νεκρα,η σωστη κοπελα θα κατσει την ωρα που πρεπει αναλογα το προγραμμα..
Ουτε να σε ξεπεταξει,ουτε ομως και να ζητας παραπανω,ασχετα αν καποιες κανουν δωρακια τα οποια ειναι καλοδεχουμενα..
Αντε φτανει γιατι το κουρασαμε...


Μπορεις-ξερεις να μας πεις ποσο ειναι η ωρα για καθε μας ευρω,η γραφεις απλα για να γραφεις?  :tickedoff:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Υπαρχει στην τιμη θεμα χρονου...αναλογα τι πληρωνεις..
Φακιρη δεν ισχυει αυτο που λες στη γκομενα ειναι το θεμα εχει καποιες που καθοντε στο 20λεπτο το λιγοτερο με το 30αρι δε λεω ονοματα για ευνοητους λογους
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
δεν εχει κανεις την απαιτηση να κατσει 2 ωρες...
Αν ειναι χειμωνας και νυχτα Σαββατου και ειναι ανοιχτα ολα τα μπουζουκια, που μετα τις 3 γινεται χαμος στα μπουρδελα δεν εχω την απαιτηση να μου κατσει 20 λεπτα με 30ε

ομως χθες 4 παρα το πρωι σε μια αδεια πολη,με 50ε προγραμμα και τελοσπαντων δεν εισαι και η σουπερ φιρμα ακομα...ε δε μου αρεσε που ακριβως στο 10λεπτο αρχισε η γκρινια.Βεβαια με ευγενικο τροπο αλλα οσο να'ναι ειναι σπαστικο
Η Βανεσσα δηλαδη που ειναι πολυ καινουρια κι αυτη και ωραιο μουνακι πως με 50ε μου εκατσε μιση ωρα και τις φορες και δεν ειπε και τιποτα?
Αλλες καθοντε και 20λεπτο με 30 Αλ στο 50αρικο εννοητε οτι θα επρεπε να κατσει λιγο παραπανω εμενα παντος στο τεταρτο που εκατσα ισως και 20λεπτο δε με επριξε με το χρονο αλλα βλαμενο ηταν εντελως ακομα κλαιω το 30αρι
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ξέρετε αν τα σπίτια στο Λας Βέγκας έχουν διπλαβάρδια; Πριν μια βδομάδα,καθημερινή είχα περάσει και ήταν κλειστά νομίζω.Γενικά πάντως ποια έχουν διπλοβάρδυα;
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ορισμενοι δεν εχουν καταλάβει ακομα οτι πληρώνουν!!!


Πανω απ'ολα ομως,λεφτα δίνουμε,δεν μας το προσφέρουν δωρεάν!!!
Οποτε αυτο που λενε ορισμενοι για χημεία και φυσική,εμένα προσωπικα δεν μου κανει αίσθηση!!!
Οποιος θελει χημεία και φυσική ας βγάλει γκομενα,σε Πουτανα δε θα τα βρει αυτα ποτε,ο καλύτερος ηθοποιός ειναι μια Πουτανα!!!
Ετσι...  :thumbsup:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Καλησπερα μαγκεςς!!!

Αναμεσα στην Αντριαννα (Τουμπανιεθ) και την Νατασα (Τσαρινα) ποια απο τις 2 αξιζει να παρεις σε φουλ προγραμμα??? (μου αρεσουν οι βυζαρες).
Επισης ποσο παει το φουλ προγραμμα ποσο χρονο καθεται και τι περιλαμβανει το μενου ?? (δεν εχω παρει ποτε και ειπα μπας και κανω ενα δωρο στον εαυτο μου).

>> Αν εχετε να προτεινεται καποια αλλη που να αξιζει πειτε μου αλλα θα ηθελα και την γνωμη σας στο ποια ειναι καλυτερη απο τις 2 παραπανω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Καλησπερα μαγκεςς!!!

Αναμεσα στην Αντριαννα (Τουμπανιεθ) και την Νατασα (Τσαρινα) ποια απο τις 2 αξιζει να παρεις σε φουλ προγραμμα??? (μου αρεσουν οι βυζαρες).
Επισης ποσο παει το φουλ προγραμμα ποσο χρονο καθεται και τι περιλαμβανει το μενου ?? (δεν εχω παρει ποτε και ειπα μπας και κανω ενα δωρο στον εαυτο μου).

>> Αν εχετε να προτεινεται καποια αλλη που να αξιζει πειτε μου αλλα θα ηθελα και την γνωμη σας στο ποια ειναι καλυτερη απο τις 2 παραπανω.
Πλεον Νατασα Τσαρινα Δαγκωτο..γυρω στο μισαωρο τα τζακουζι και χαλαρα!! :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom