Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
βραδυνη ναι.την πηρα εγω παντως,δεν ελεγε τιποτα.τριχες κατσαρες
 

geralt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρετε αν παίζει κανα μικροκαμωμενο με μοντελε σωματακι κωλαρακι ετσι μικρο και ζουμερο?  :erection:
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
οποιος περασει σημερα απο την εβελινα(τριδυμα) :tits: :tits: :tits: θα ειναι μαυρισμενη απο τον ηλιο διοτι εθεαθει σημερα στο sahara resort beach καθως γυρνουσα απο το μπαρ αυτη ερχοταν με την φιλη της του ιδιου βεληνικους αλλα δεν μπορω να καταλαβω ποια ηταν σπαω το κεφαλι  :headbang: :headbang: μου και ηρθαμε προσωπο με προσωπο με καταλαβε γιατι με κοιταζε επιμονα καθως περνουσε διπλα μου  ηταν ολο καυλα το παλιοπουτανη φορουσε ενα φουξια με κιτρινες γραμμες μπραζιλ μπικινι ολο τρελα με αναψε ο μουναρος  μερημεριατικα ευτυχως που εκατσε σχετικα κοντα μου ποιο διπλα χωρις να με παρει χαμπαρει που καθομουν αλλα εγω την εβλεπα και καυλωνα με αυτα που εκανε  :grin: :grin: :grin: με αναστατωσε και θα την επισκευτω για ενα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: λιαν συντομως!!!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.203
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Καμμια φωτο δεν εβγαλές?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
οποιος περασει σημερα απο την εμμανουελα(τριδυμα) :tits: :tits: :tits: θα ειναι μαυρισμενη απο τον ηλιο διοτι εθεαθει σημερα στο sahara resort beach καθως γυρνουσα απο το μπαρ αυτη ερχοταν με την φιλη της του ιδιου βεληνικους αλλα δεν μπορω να καταλαβω ποια ηταν σπαω το κεφαλι  :headbang: :headbang: μου και ηρθαμε προσωπο με προσωπο με καταλαβε γιατι με κοιταζε επιμονα καθως περνουσε διπλα μου  ηταν ολο καυλα το παλιοπουτανη φορουσε ενα φουξια με κιτρινες γραμμες μπραζιλ μπικινι ολο τρελα με αναψε ο μουναρος  μερημεριατικα ευτυχως που εκατσε σχετικα κοντα μου ποιο διπλα χωρις να με παρει χαμπαρει που καθομουν αλλα εγω την εβλεπα και καυλωνα με αυτα που εκανε  :grin: :grin: :grin: με αναστατωσε και θα την επισκευτω για ενα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: λιαν συντομως!!!!!
εμμανουελα;;; μηπως εβελινα ;;
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Την καινουργια την Εμμα που ειναι στις βιλλες περασε κανεις να την δει απο κοντα?Αν ναι πως ειναι καλη οπως φαινεται στις φωτογραφιες.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Την καινουργια την Εμμα που ειναι στις βιλλες περασε κανεις να την δει απο κοντα?Αν ναι πως ειναι καλη οπως φαινεται στις φωτογραφιες.

Γιατί, φαίνεται τόσο καλή στις φωτογραφίες? :grin:
Πολύ ερασιτεχνικές!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ναι. Οντως καινουργιο  Τζουλια την λενε απο Ρουμανια! Μαυρομαλικο μωρο με μερικες ξανθιες ανταυγειες,γλυκο προσωπακι ,λεπτουλα και ωραια μικρα πεταχτα βυζακια! :boobies: :boobies: ας κανει ο scorpiosstelios κανενα ρομαντικο με το καινουργιο μωρο! :orchestra: :grin:
Φοβάμαι μην με ερωτευτεί  :birdman:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Την καινουργια την Εμμα που ειναι στις βιλλες περασε κανεις να την δει απο κοντα?Αν ναι πως ειναι καλη οπως φαινεται στις φωτογραφιες.

Ακομα δεν πηγες?
Μια βδομαδα περασε...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
παιδια μηπως πηγε καποιος απο σας στο καινουριο  Φριξου 14β;;
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Γιατί, φαίνεται τόσο καλή στις φωτογραφίες? :grin:
Πολύ ερασιτεχνικές!
Οντως οι φωτογραφιες  ειναι της πλακας αλλα η κοπελα φαινεται να εχει ωραιο σωμα απο φατσα μετρια πραματα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Δεν ειχα χρονο να παω και ελεγα αν καποιος περασε και την ειδε εστω απο κοντα  να μας  πει τη γνωμη του.
Eμφανησιακα ομορφη κοπελα με πολλη ομορφο προσωπο καλο σωματακι λιγο μεγαλο κωλο με κυταριτιδα στο δωμα δε ξερω δε τη δοκιμασα ακομα ειναι στο προγραμα ομως
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Eμφανησιακα ομορφη κοπελα με πολλη ομορφο προσωπο καλο σωματακι λιγο μεγαλο κωλο με κυταριτιδα στο δωμα δε ξερω δε τη δοκιμασα ακομα ειναι στο προγραμα ομως
Ευχαριστω φιλε για την πληροφορηση σκεφτομαι και εγω να παω απο στηθος τι λεει?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
στα τριδυμα στο ν1 πηρα την ντεμεκ ιταλιδα,φολαρα με τα ολα της,αγευστη και τυπικη σε ολα,κρυα πραματα....
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
περασμα πριν λιγο απο το red light να δω την εμμα την καινουργα που εχει το σαιτ...
πολυ μικρη σχεση με το κοριτσι στις φωτο...
αφου νομιζα εκει που ρωτησα την τσατσα,αν εχει καλο μωρο οτι θα μου πει την γνωστη ατακα της διαφημισης=το δικο μου ειναι δγακοοος!!
τωρα για μεσα δεν ξερω τι κανει αφου πηρα τα μπογαλακια μου και σπιτι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom