Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους...μια γρηγορη βολτα απο τα σπιτακια χωρις να γινει καταθεση κ χωρις να μπω σε ολα...θελω μια βοηθεια
μια εμμανουελα που ειναι σε ενα στη νικηφορου ουρανου δε θυμαμαι το νουμερο ειναι το δευτερο σπιτακι μετα το πρασινο που δουλευει η ελενα η ρουμανα ειναι αυτη που εχει το αλλο το σαιτ η' καμια σχεση γιατι εχω μπερδευτει, μπορει καποιος να με βοηθησει??
επισης ειδα την νικολ στο bad girls πολυ ωραιο μωρο αλλα δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα...τριδυμο νο1 μια βανεσα ιταλιδα νομιζω πλαστικο βυζι οχι τπτ ιδιαιτερο απο φατσα,τριδυμο νο2 η εβελινα,μπορω να πω οτι απο εμφανιση μου αρεσε αλλα κ δψ βοηθεια για το τι κανει μεσα,τριδυμα νο3 η φλωριτα,πολυ πολυ μινιον πρωτη φορα την βλεπω οχι κατι ιδιαιτερο για μενα...το προηγουμενο σαββατο περασα κ ειδα κ την μιρελα που μου αρεσε οπως επισης ειδα κ μια σοφια ξανθια ουκρανη νομιζω σε μια villa αυτες τισ 2 το προηγουμενο σαββατο,οποτε η λιστα μεγαλωσε...μιας κ σκεφτομαι αυριο το απογευμα να παω για μια καταθεση θελω τη βοηθεια σας μιρελα,εμμανουελα,ελανα ουκραν bad girls,σοφια ξανθια ουκρανη απο villa,εβελινα η' καποια αλλη που μου διαφευγει???ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
αλλη εμμανουελα ειναι.ειναι απο τισ παλιες καραβανες.μεσα ειναι καληξ.δεν θα σου πει οχι πουθενα και θα χυσεις και στον ουρανισκο της.η εβελινα πολυ μετριοτητα μεσα.τιποτα το ιδιαιτερο.
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση λεω να την επισκεφθω αυριο αν ειναι
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Κοιτα υπαρχουν πολυ καλυτερες απο αυτην και εμφανισιακα.η βερονικα πχ που λενε τα παιδια κτλ. απλα σχολιασα τις δυο απο αυτες που αναφερες.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
αλλη εμμανουελα ειναι.ειναι απο τισ παλιες καραβανες.μεσα ειναι καληξ.δεν θα σου πει οχι πουθενα και θα χυσεις και στον ουρανισκο της.η εβελινα πολυ μετριοτητα μεσα.τιποτα το ιδιαιτερο.
Για σενα τυπε ειναι μετριοτητα η Εβελινα εγω βγαζω πολλη καλα γουστα μαζι της
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
σωστος ο ραπτορας εννοειται πως ολα στο σεξ ειναι υποκειμενικα,ο καθενας εχει τα γουστα κ εχει κ τον τροπο του να περναει καλα αμα ταιριαξει κ με την κοπελα που εχει απεναντι του...επισης αν εχετε κ καποιες αλλες προτασεις που δεν εχω δει θα ηθελα να μ πειτε να κατεβω να τις ριξω μια ματια..ελενα ουκρανη bad girls??ειδα την κωλαρα της κ ενθουσιαστικα,λεει τπτ μεσα??
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
σωστος ο ραπτορας εννοειται πως ολα στο σεξ ειναι υποκειμενικα,ο καθενας εχει τα γουστα κ εχει κ τον τροπο του να περναει καλα αμα ταιριαξει κ με την κοπελα που εχει απεναντι του...επισης αν εχετε κ καποιες αλλες προτασεις που δεν εχω δει θα ηθελα να μ πειτε να κατεβω να τις ριξω μια ματια..ελενα ουκρανη bad girls??ειδα την κωλαρα της κ ενθουσιαστικα,λεει τπτ μεσα??
nope ουτε η ελενα ουτε η νικολ του bad girls. Μην καψεις τα φραγκα σου τζαμπα. Ειναι και οι καιροι δυσκολοι.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
σωστος ο ραπτορας εννοειται πως ολα στο σεξ ειναι υποκειμενικα,ο καθενας εχει τα γουστα κ εχει κ τον τροπο του να περναει καλα αμα ταιριαξει κ με την κοπελα που εχει απεναντι του...επισης αν εχετε κ καποιες αλλες προτασεις που δεν εχω δει θα ηθελα να μ πειτε να κατεβω να τις ριξω μια ματια..ελενα ουκρανη bad girls??ειδα την κωλαρα της κ ενθουσιαστικα,λεει τπτ μεσα??
Το καινουργιο το πιπινακι η Αννα στο πρασινο κατι λεει ειδικα απο εμφανιση ειναι πολλη καλο οπως και απο υπηρεσιες δεν ειναι ασχημο καλα περασα μαζι της μπορω να πω
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Το καινουργιο το πιπινακι η Αννα στο πρασινο κατι λεει ειδικα απο εμφανιση ειναι πολλη καλο οπως και απο υπηρεσιες δεν ειναι ασχημο καλα περασα μαζι της μπορω να πω
χθες πηγα στο vhis και ειδα ενα μαυρομαλικο με μεγαλα βυζια και λεπτουλικο...ονομα δεν ρωτησα αλλα μου αρεσε...τι γινεται με αυτην;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
χθες πηγα στο vhis και ειδα ενα μαυρομαλικο με μεγαλα βυζια και λεπτουλικο...ονομα δεν ρωτησα αλλα μου αρεσε...τι γινεται με αυτην;
Στο πρασινο ειναι αυτη που λέω εγω
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
αυτη η αννα που λες ραπτορα δουλευει σημερα ξερεις??θα κατεβψ σε καμια ωρα θα παω να δω αν ειναι η εμμανουελα να δω αν ειναι καυτη την αννα
επισης δεν εχω δοκιμασει μιρελα κ εχω ακουσει πολυ καλα λογια αξιζει??αντε πειτε κ 1-2 ακομα να δω στο τελος που θα κατσει η μπιλια...!!!!!!!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
αυτη η αννα που λες ραπτορα δουλευει σημερα ξερεις??θα κατεβψ σε καμια ωρα θα παω να δω αν ειναι η εμμανουελα να δω αν ειναι καυτη την αννα
επισης δεν εχω δοκιμασει μιρελα κ εχω ακουσει πολυ καλα λογια αξιζει??αντε πειτε κ 1-2 ακομα να δω στο τελος που θα κατσει η μπιλια...!!!!!!!!!
Δεν εχω ιδεα λογικα ναι αλλα ασε τις κανα δυο παιξε μπαλα με μια απο αυτες γιατι μετα δε θα μπορεις να αποφασισεις
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
σωστος ο ραπτορας...σ'ευχαριστω φιλαρακι για τον χρονο σου
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Προσφατα κατεθεσα στην ελενα την ρουμανα στο καινουργιο στην γωνια (πρασινο) εχει πεσει αρκετα η αποδοση της σε σημειο να ειναι απλα τυπικη.Στο σωμα αν και αδυνατησε με ξενερωσαν πολυ οι ουλες που εχει κατω απ τα στηθη της φαινονται πολυ.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Προσφατα κατεθεσα στην ελενα την ρουμανα στο καινουργιο στην γωνια (πρασινο) εχει πεσει αρκετα η αποδοση της σε σημειο να ειναι απλα τυπικη.Στο σωμα αν και αδυνατησε με ξενερωσαν πολυ οι ουλες που εχει κατω απ τα στηθη της φαινονται πολυ.
Παει αυτη ξεχνα την μας τελειωσε απο μενα εχει φαει κοκκινη εδω και αρκετο καιρο
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
χθες πηγα στο vhis και ειδα ενα μαυρομαλικο με μεγαλα βυζια και λεπτουλικο...ονομα δεν ρωτησα αλλα μου αρεσε...τι γινεται με αυτην;


Ρωτανε οι νεοι,ρωτας και συ???
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
ονομα ρωτησα βρε αγαπουλη...και ειναι και στο καινουργιο!!εσυ που εισαι λεουρας ξερεις;

Ρε γιδι 2 γκομενες εχει αυτο το 'μαγαζι' ανοιξε τα στραβα σου και πανε στη σελιδα τους και δες ποια ειναι,ελεος εισαι


οσο για το αγαπουλης,πιστεψε με του χρονου δεν τον χανεις τον τιτλο,αρκει βεβαια να γραφεις στις κριτικες σου τα παντα και οχι μισολογα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom