Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σημερα στο πετρου Ερημιτη 2  δουλευε μια καινουρια συμφωνα με την τσατσα.ενα μελαχροινο ηταν 20χρονο απο ρουμανια,τζοθλη νομιζω την ειπε.την εχει φαει κανεις?ειναι οντως καινουριο?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Περασμα για να δω την Σοφιαστο Red diamond...Ρουμανα ξανθια με ψιλοσπασμενη φατσα γυρω στα 38+ ,κωλομερια πεσμενα, βυζια μικρα εως ανυπαρκτα αλλα το μωρο ηταν πολυ ευδιαθετο στο σαλοναρισμα και ελεγε " εχω τα κεφια μου σημερα"! :grin:

Η Τζεσυ των βιλλων παιζει μπαλιτσα πλεον στο Godiva με 40€ το απλο! :boobies: Ελεος!

Αυτα καπου εκανα τα ρομαντικα μου αλλα δεν θυμαμαι... :smitten: :smitten:
Αφου ρωτουσα τον Μπακαγιοκο στην μαμα Τερεζα " ρε συ ο Μπουταρης ειναι Αρειανος 'η Παοκτσης? :2funny: ;)

stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελε :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Είμαστε έτη φωτός πίσω απο την Αθηνα..Χτες σε ενα Μπουρδελακι πανω στη Φυλης :kneel: είχε μέσα 4γυναικες..2 Ρωσίδες,1 Ρουμουνα,και μια Μαύρη...Αθηνα Μαγεία Πολιτισμός!!! :wanker:

 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Περασμα για να δω την Σοφιαστο Red diamond...Ρουμανα ξανθια με ψιλοσπασμενη φατσα γυρω στα 38+ ,κωλομερια πεσμενα, βυζια μικρα εως ανυπαρκτα αλλα το μωρο ηταν πολυ ευδιαθετο στο σαλοναρισμα και ελεγε " εχω τα κεφια μου σημερα"! :grin:

Η Τζεσυ των βιλλων παιζει μπαλιτσα πλεον στο Godiva με 40€ το απλο! :boobies: Ελεος!

Αυτα καπου εκανα τα ρομαντικα μου αλλα δεν θυμαμαι... :smitten: :smitten:
Αφου ρωτουσα τον Μπακαγιοκο στην μαμα Τερεζα " ρε συ ο Μπουταρης ειναι Αρειανος 'η Παοκτσης? :2funny: ;)

stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελε :rockon: :rockon: :rockon:
Σε ποια βαρδια ειναι η Τζεσυ?
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Αφού δεν έφυγε κι αυτή.. πάλι καλά!  :kissass2:

Βέβαια με 30 θα κατέστρεφε όλο τον ανταγωνισμό για πλάκα.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Πηρε το ματι μου ενα καλο (εμφανισιακα)και καινουργιο στα τριδυμα..βραδυ, ξερουμε τιποτα για αυτην..δεν θυμαμαι ονομα  :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Πηρε το ματι μου ενα καλο (εμφανισιακα)και καινουργιο στα τριδυμα..βραδυ, ξερουμε τιποτα για αυτην..δεν θυμαμαι ονομα  :grin:
δεν πηγα απο κει, μηπως λες την Βανεσσα μια ξανθια με καρρε μαλλι που παρουσιαζετα ως Ιταλιδα και δουλευει στο Νο1?
 

Anal listis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα την προηγουμενη εβδομαδα στη γνωστη Μιρέλα. Λοιπον παραμενει κορυφη απο εμφανιση αλλα κοντεψε να μου ξεριζωσει τον πουτσο και τα αρχιδια στην πιπα  :S. Καποιος να της πει οτι η πιπα δεν θελει τοσο ενταση εκτος και αμα γυρνας καμια τσοντα brazzers
Σε ποια βαρδια ειναι?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
δεν την εχω παρει κ την εχεις ξαναδει!  :birdman:
Καλη ειναι μεσα! :grin:
:jerking: δεν την εχω παρει γιατι δεν την εχω ξαναδει και πηγαινε εσυ που εισαι εκει μερα,παραμερα να την παρεις να μας πεις αν αξιζει το καρπουζι  :birdman:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
:jerking: δεν την εχω παρει γιατι δεν την εχω ξαναδει και πηγαινε εσυ που εισαι εκει μερα,παραμερα να την παρεις να μας πεις αν αξιζει το καρπουζι  :birdman:
ωραιος ο μλκ μου ! :rockon: μου βρηκε τιτλο για την επομενη κριτικη μου
"το μωρο θελει καρπουζι" :boobies: :boobies:
 

Jonny33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα καινούριο Milf ??? Κατά προτίμησή Γαλλίδα... Γιατί έχω καιρό να κατέβω να δω τι παίζει στην πιάτσα...
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Κανένα καινούριο Milf ??? Κατά προτίμησή Γαλλίδα... Γιατί έχω καιρό να κατέβω να δω τι παίζει στην πιάτσα...
η τελευταια μιλφ γαλλιδα ηταν απο βουλγαρια αχαχαχχα ακου εκει απο την λιον... εχω κλαψει. Τωρα μιλφ γαλλιδα σε μπουρδελοστουντιο στη σαλονικη δυσκολα μεγαλε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Κανένα καινούριο Milf ??? Κατά προτίμησή Γαλλίδα... Γιατί έχω καιρό να κατέβω να δω τι παίζει στην πιάτσα...

Τύπε,εξω απο το λισε(γαλλικό ινστιτούτο)στη λεωφόρο στρατού
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Σημερα στο πετρου Ερημιτη 2  δουλευε μια καινουρια συμφωνα με την τσατσα.ενα μελαχροινο ηταν 20χρονο απο ρουμανια,τζοθλη νομιζω την ειπε.την εχει φαει κανεις?ειναι οντως καινουριο?
Ναι. Οντως καινουργιο  Τζουλια την λενε απο Ρουμανια! Μαυρομαλικο μωρο με μερικες ξανθιες ανταυγειες,γλυκο προσωπακι ,λεπτουλα και ωραια μικρα πεταχτα βυζακια! :boobies: :boobies: ας κανει ο scorpiosstelios κανενα ρομαντικο με το καινουργιο μωρο! :orchestra: :grin:
 

Jonny33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
η τελευταια μιλφ γαλλιδα ηταν απο βουλγαρια αχαχαχχα ακου εκει απο την λιον... εχω κλαψει. Τωρα μιλφ γαλλιδα σε μπουρδελοστουντιο στη σαλονικη δυσκολα μεγαλε
Ναι γιαυτό ρωτάω γιατί την έφαγα την φόλα με την δήθεν Γαλλίδα από την Λιόν... :headbang:
Από δω και πέρα Λεωφόρο Στρατού έξω από το Γαλλικό ινστιτούτο για Γαλλίδα....Τέλος... Αχαχούχα :dancing:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Ναι. Οντως καινουργιο  Τζουλια την λενε απο Ρουμανια! Μαυρομαλικο μωρο με μερικες ξανθιες ανταυγειες,γλυκο προσωπακι ,λεπτουλα και ωραια μικρα πεταχτα βυζακια! :boobies: :boobies: ας κανει ο scorpiosstelios κανενα ρομαντικο με το καινουργιο μωρο! :orchestra: :grin:
βαρδια;;; βραδυνη;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom