Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Έχω πάνω από 3 εβδομάδες να τη πετύχω σε κάποιο στούντιο.Δεν με βοηθούν και οι τσατσαδες.Λένε δεν ξέρουν.
στην ανδρεου γεωργιου 16 στην βραδυνη βαρδια. εκει την εχω δει.
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι επειδή έχω παρα πολύ καιρό να περάσω από θεσνίκη ξέρει κάποιος να μου πει αν είναι ακόμα ανοιχτό στο Βαρδάρη το πράσινο με την στρουμπουλή Άντζελα?Αν κάποιος πέρασε και έχει εικόνα ας πει...Θενξ
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Συνάδελφοι επειδή έχω παρα πολύ καιρό να περάσω από θεσνίκη ξέρει κάποιος να μου πει αν είναι ακόμα ανοιχτό στο Βαρδάρη το πράσινο με την στρουμπουλή Άντζελα?Αν κάποιος πέρασε και έχει εικόνα ας πει...Θενξ
ανοιχτο ειναι φιλος εχθες περασα το μεσημερι αλα η αντζελα εκανε την τσατσα.ειχε δυο βουλγαρακια και τα πλασαριζε.απο οτι με ειπε αυτη δεν δουλευει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Σημερα γαμησα τη μιλφ Αντριαννα τη Ρουμανα στο Ερημιτη 2...η οποια τελικα δεν ειναι και πολυ μιλφ και δυσκολευομαι να υπολογισω ηλικια....ας πουμε γυρω στα 35
Στρουμπουλη κοπελα με βυζαρες,ομορφουλα στη φατσα,δε μιλαει καλα ελληνικα.Στα 30 κανει γυμνο τσιμπουκι,εγω πηρα με 40ε και 69...

Με το που μπηκε με πλακωσε στα γλωσσοφιλα,ειναι καπως νευρικη στις κινησεις της και δε σ'αφηνει να κανεις καλα παιχνιδι ομως γλειφει αρχιδια,στο γαμησι επισης μετρια δε στηνεται καλα αλλα αμα αρχισεις και την καρφωνεις καυλωνει πολυ και παραδινεται.Γενικα δειχνει απειρη στο σεξ αλλα θελει να γαμηθει.
και το καλο ηρθε στο τελος...ψιλογκρινιαξε για την ωρα και την λεω ασε με να σε χυσω στη μαπα...λεει οχι γελωντας αλλα εγω επιμενω και μου λεει δωσε λεφτα...την λεω θα σε δωσω ενα 10αρικο και μου λεει οκ
Την καβαλαω απο πανω,εχω τη βυζαρα της κατω απο τα αρχιδια μου και τον παιζω μες τη μουρη της και τα αδειαζω ολα σε μαγουλα,μυτη,χειλια και λιγο στο μετωπο και μετα τα απλωνω με τον πουτσο μου και αυτη γελουσε

Γενικα θα ελεγα οτι ειναι μια μετριοτητα που προσπαθει ομως αλλα οπωσδηποτε για το χυσιμο στη μαπα αξιζει...διοτι με 30ε παιρνεις γυμνο τσιμπουκι και μετα μεσα στο δωματιο με ενα δεκαρικακι την ψηνεις να τη χυσεις κιολας  ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Τις προαλλες δοκιμασα μετα απο καιρο την γαληνη, δεν μου αρεσε καθολου και δεν προκειται να ξαναπαω μαζι της.
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τι βαρδια δουλευει η ιωαννα και τι παιζει με την αθηνα με τις βυζαρες;;,
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Αυτη η αθηνα η βυζαρου τι λεει μεσα;;;;ψαχνω να δω κριτοκες αλλα δεν βρισκω...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Το τελευταίο διάστημα αποφάσισα να αφιερώσω ένα δυνατό ποσό για να κάνω συνεχόμενες καταθέσεις. Σίγουρα δεν προλαβαίνω να γράψω review για την κάθε κοπέλα οπότε θέλω να δώσω μια γενική εικόνα του τι παίζει:


Πέτρου Ερημίτη (κόκκινο): Εκεί δουλεύει τα πρωινά η Luiza που την συνιστώ ανεπιφύλακτα και τα βράδια μια παγίδα με το όνομα Γκαμπριέλλα. Η Luiza δεν είναι το πιο παθιασμένο για sex πλάσμα στην μπουρδελογειτονιά, αλλά θα κάνει σχεδόν τα πάντα για να περάσεις καλά και είναι ωραίο κλασικό Ρουμανομωρό. Έχω περάσει αρκετές φορές μαζί της και είναι/ήταν λίρα 100. Λέω ήταν γιατί δυστυχώς δεν έχω πρόσφατη εμπειρία - για λόγους που δεν μπορώ να αναλύσω την ξενέρωσα και με ξενέρωσε οπότε δεν έχω μπει πρόσφατα. Η Γκαμπριέλλα τώρα είναι πρώτης τάξεως ξεπέτα ΑΑΑ ποιότητος. Δεν κάνει απολύτως τίποτα και όταν της ζητήσεις τα ρέστα σου τη λέει και από πάνω. Εντελώς τρελή η κυρία.

Πέτρου Ερημίτη 2: Μπήκα μόνο στην Έλενα, η οποία είναι ικανοποιητική στις υπηρεσίες της και ωραίο μωρό. Δεν ξεχώρησε όμως πουθενά.

Las Vegas (και τα 3): Δοκίμασα την Καρίνα, την milf/gilf Τάνια, την Ιωάννα και μια Ρουμάνα που νομίζω τη λένε Καμέλια. Καρίνα πολύ καλή αλλά κι αυτή δεν ξεχώρησε κάπου για να την θυμάμαι. Για την Τάνια δεν περίμενα και τίποτα σοβαρό, απλά ήθελα μια εμπειρία με τρελοβυζαρού και αυτό πήρα - ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω. Οι προσπάθειές της στο sex και την κουβέντα ήταν αρκετά ντεκαβλέ. Γενικά μακριά εκτός αν έχετε παρόμιο βίτσιο. Τώρα για την Ιωάννα έχω να πω ότι είναι καλή περίπτωση, δεν της βρήκα κανένα ψεγάδι και είναι αρκετά γλυκιά κοπελίτσα. Δεν μου κάνει και πολύ για Ελληνίδα όπως λέει ότι είναι αλλά αυτό διόλου σημασία έχει. Σίγουρα μεγάλωσε στην Ελλάδα πάντως με τα ελληνικά που μιλάει. Η Καμέλια (αν λέγεται έτσι) είναι μια από τις θεές του πάθους και του όμορφου ερωτικού παιχνιδιού και ποιοτικού sex. Δεν είναι πολύ ελκυστική στο πρόσωπο ΟΜΩΣ κατάφερε να γίνει ένα από τα αστέρια που ανακάλυψα το τελευταίο διάστημα με τα όσα κάνει στο κρεβάτι.

Μινωτάυρου: Το ξύλινο σπιτάκι ακόμα δεν έχει φέρει κάτι που θα κινήσει το ενδιαφέρον μου. Venus Angels μονίμως κλειστό τελευταία.
Νικηφόρου Ουρανού: Δεν μπήκα, αλλά γενικά τα μαγαζάκια αυτά φέρνουν καλά κορίτσια νομίζω.
Godiva: Έχω ρήξει μόνιμο άκυρο στο συγκεκριμένο λόγω κακών εμπειριών.
Τρίδυμα: Πολύ μπάζο κυκλοφορεί εκεί μέσα και ορισμένες δεν έχουν ούτε τρόπους. Μάθε να δέχεσαι την ήττα σου σαν κυρία όταν δεν μπαίνει κάποιος μέσα βρε τσόκαρο.

Φρίξου 15: Για μια ακόμα φορά τίμησα την ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΥΡΙΑ της πολής Έφη. Δεν χρειάζεται να γράψω για την Έφη, εντάξει.. Επίσης δοκίμασα και Τάνια για δεύτερη φορά. Είναι πολύ καλή και αυτή. Πλούσια σωματικά προσόντα και καλή στο κομμάτι του sex. ΔΕΝ είναι Έφη σε κάθε περίπτωση!
Φρίξου 13 (και απέναντι): Τίποτα δεν μου έκανε αίσθηση.

Villa Erotica/Red Light: Δοκίμασα την Άννα. Είναι πάρα πολύ καλή και επαγγελματίας, απλά δεν είχαμε super χημεία στο κρεβάτι και δεν ταιριάζουν τα γούστα μας. Εγώ είμαι πιο ερωτικός και αυτή πιο πορνοστάρ. Αξίζει να την επισκεφτείτε. Επίσης τσέκαρα και την Νταίζη η οποία με απογοήτευσε λιγάκι στην συμμετοχή της. Περίμενα κάτι περισσότερο. Είναι αρκετά γεματούλα, επειδή όμως μου αρέσουν οι γεμάτες (μέχρι εκείνο το σημείο και όχι παραπέρα) ήλπιζα να βρω μια να είναι υπερκαβλιάρα και παιχνιδιάρα. Δεν τη λες και ξεπέτα βέβαια. Μέτρια.

Νικηφόρου Ουρανού 8: Η Βιολέττα, πολύ ομορφούλα (μοντέλο) Ρωσίδα με υπέροχο προσωπάκι. Πάρα πολύ λεπτή σε σημείο να με χαλάει. Κατάφερε και μπήκε οριακά στην ομάδα των κοριτσιών που θεωρώ ξεπέτες. Έκανε κάποιες λίγες προσπάθειες να με ικανοποιήσει, κάτι που δεν είναι αρκετό όταν υπάρχουν τόσα άλλα φοβερά κορίτσια στην πιάτσα.

Red Diamond: Μπήκα στο δωμάτιο με μια πολύ κουρασμένη όπως μου είπε Μαρίζα. Εκπληκτικά πόδια, πρόσωπο που δεν ελκύει ιδιαίτερα. Δεν συμμετείχε καθόλου, ακόμα και κουρασμένη να ήταν δεν δικαιολογείται. Απ' ότι κατάλαβα αυτό πρέπει να είναι το στυλ της. Καθώς την σφυροκοπούσα στα 4 ξάπλωσε κάτω σαν να έψαχνε στιγμιαία ανακούφηση. Πραγματικά δεν κατάλαβα τι κόλπο ήταν αυτό, γιατί υποτίθεται ότι δεν είμαι από αυτούς που γαμάνε πολύ δυνατά.

Θα συνεχίσω με την περιοχή Μύλου όταν έχω περισσότερο χρόνο. Γενικά φαίνεται να είναι καλύτερα τα πράγματα εκεί.  :erection:


 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Το τελευταίο διάστημα αποφάσισα να αφιερώσω ένα δυνατό ποσό για να κάνω συνεχόμενες καταθέσεις. Σίγουρα δεν προλαβαίνω να γράψω review για την κάθε κοπέλα οπότε θέλω να δώσω μια γενική εικόνα του τι παίζει:
.
.
.
Θα συνεχίσω με την περιοχή Μύλου όταν έχω περισσότερο χρόνο. Γενικά φαίνεται να είναι καλύτερα τα πράγματα εκεί.  :erection:

καλώς ήρθες φίλε, καλορίζικος και συγχαρητήρια για το πλήρες rεport σου.
 

toni198080

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναθλητες.
Διαβάζω καιρό το φόρουμ αλλά έχω γραφτεί πρόσφατα και θέλω να ρωτήσω την άποψή σας.
επισκέφτηκα σήμερα το φρίξου 15 και είχε μια Μόνικα μεξικάνα όπως μου είπε η υπηρεσία.
30 το απλό αλλά συμπεριλάμβανε και το γυμνό. Αν και μου άρεσε το πίσω σύστημα που το έδινε με 50 όπως μου είπε, η κοπέλα είχε μια ξενισμένη μούρη και δεν σε έκανε να μπεις.
Υπάρχει κάποιος που την δοκίμασε και έχει άποψη;

 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Το τελευταίο διάστημα αποφάσισα να αφιερώσω ένα δυνατό ποσό για να κάνω συνεχόμενες καταθέσεις. Σίγουρα δεν προλαβαίνω να γράψω review για την κάθε κοπέλα οπότε θέλω να δώσω μια γενική εικόνα του τι παίζει:


Πέτρου Ερημίτη (κόκκινο): Εκεί δουλεύει τα πρωινά η Luiza που την συνιστώ ανεπιφύλακτα και τα βράδια μια παγίδα με το όνομα Γκαμπριέλλα. Η Luiza δεν είναι το πιο παθιασμένο για sex πλάσμα στην μπουρδελογειτονιά, αλλά θα κάνει σχεδόν τα πάντα για να περάσεις καλά και είναι ωραίο κλασικό Ρουμανομωρό. Έχω περάσει αρκετές φορές μαζί της και είναι/ήταν λίρα 100. Λέω ήταν γιατί δυστυχώς δεν έχω πρόσφατη εμπειρία - για λόγους που δεν μπορώ να αναλύσω την ξενέρωσα και με ξενέρωσε οπότε δεν έχω μπει πρόσφατα. Η Γκαμπριέλλα τώρα είναι πρώτης τάξεως ξεπέτα ΑΑΑ ποιότητος. Δεν κάνει απολύτως τίποτα και όταν της ζητήσεις τα ρέστα σου τη λέει και από πάνω. Εντελώς τρελή η κυρία.

Πέτρου Ερημίτη 2: Μπήκα μόνο στην Έλενα, η οποία είναι ικανοποιητική στις υπηρεσίες της και ωραίο μωρό. Δεν ξεχώρησε όμως πουθενά.

Las Vegas (και τα 3): Δοκίμασα την Καρίνα, την milf/gilf Τάνια, την Ιωάννα και μια Ρουμάνα που νομίζω τη λένε Καμέλια. Καρίνα πολύ καλή αλλά κι αυτή δεν ξεχώρησε κάπου για να την θυμάμαι. Για την Τάνια δεν περίμενα και τίποτα σοβαρό, απλά ήθελα μια εμπειρία με τρελοβυζαρού και αυτό πήρα - ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω. Οι προσπάθειές της στο sex και την κουβέντα ήταν αρκετά ντεκαβλέ. Γενικά μακριά εκτός αν έχετε παρόμιο βίτσιο. Τώρα για την Ιωάννα έχω να πω ότι είναι καλή περίπτωση, δεν της βρήκα κανένα ψεγάδι και είναι αρκετά γλυκιά κοπελίτσα. Δεν μου κάνει και πολύ για Ελληνίδα όπως λέει ότι είναι αλλά αυτό διόλου σημασία έχει. Σίγουρα μεγάλωσε στην Ελλάδα πάντως με τα ελληνικά που μιλάει. Η Καμέλια (αν λέγεται έτσι) είναι μια από τις θεές του πάθους και του όμορφου ερωτικού παιχνιδιού και ποιοτικού sex. Δεν είναι πολύ ελκυστική στο πρόσωπο ΟΜΩΣ κατάφερε να γίνει ένα από τα αστέρια που ανακάλυψα το τελευταίο διάστημα με τα όσα κάνει στο κρεβάτι.

Μινωτάυρου: Το ξύλινο σπιτάκι ακόμα δεν έχει φέρει κάτι που θα κινήσει το ενδιαφέρον μου. Venus Angels μονίμως κλειστό τελευταία.
Νικηφόρου Ουρανού: Δεν μπήκα, αλλά γενικά τα μαγαζάκια αυτά φέρνουν καλά κορίτσια νομίζω.
Godiva: Έχω ρήξει μόνιμο άκυρο στο συγκεκριμένο λόγω κακών εμπειριών.
Τρίδυμα: Πολύ μπάζο κυκλοφορεί εκεί μέσα και ορισμένες δεν έχουν ούτε τρόπους. Μάθε να δέχεσαι την ήττα σου σαν κυρία όταν δεν μπαίνει κάποιος μέσα βρε τσόκαρο.

Φρίξου 15: Για μια ακόμα φορά τίμησα την ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΥΡΙΑ της πολής Έφη. Δεν χρειάζεται να γράψω για την Έφη, εντάξει.. Επίσης δοκίμασα και Τάνια για δεύτερη φορά. Είναι πολύ καλή και αυτή. Πλούσια σωματικά προσόντα και καλή στο κομμάτι του sex. ΔΕΝ είναι Έφη σε κάθε περίπτωση!
Φρίξου 13 (και απέναντι): Τίποτα δεν μου έκανε αίσθηση.

Villa Erotica/Red Light: Δοκίμασα την Άννα. Είναι πάρα πολύ καλή και επαγγελματίας, απλά δεν είχαμε super χημεία στο κρεβάτι και δεν ταιριάζουν τα γούστα μας. Εγώ είμαι πιο ερωτικός και αυτή πιο πορνοστάρ. Αξίζει να την επισκεφτείτε. Επίσης τσέκαρα και την Νταίζη η οποία με απογοήτευσε λιγάκι στην συμμετοχή της. Περίμενα κάτι περισσότερο. Είναι αρκετά γεματούλα, επειδή όμως μου αρέσουν οι γεμάτες (μέχρι εκείνο το σημείο και όχι παραπέρα) ήλπιζα να βρω μια να είναι υπερκαβλιάρα και παιχνιδιάρα. Δεν τη λες και ξεπέτα βέβαια. Μέτρια.

Νικηφόρου Ουρανού 8: Η Βιολέττα, πολύ ομορφούλα (μοντέλο) Ρωσίδα με υπέροχο προσωπάκι. Πάρα πολύ λεπτή σε σημείο να με χαλάει. Κατάφερε και μπήκε οριακά στην ομάδα των κοριτσιών που θεωρώ ξεπέτες. Έκανε κάποιες λίγες προσπάθειες να με ικανοποιήσει, κάτι που δεν είναι αρκετό όταν υπάρχουν τόσα άλλα φοβερά κορίτσια στην πιάτσα.

Red Diamond: Μπήκα στο δωμάτιο με μια πολύ κουρασμένη όπως μου είπε Μαρίζα. Εκπληκτικά πόδια, πρόσωπο που δεν ελκύει ιδιαίτερα. Δεν συμμετείχε καθόλου, ακόμα και κουρασμένη να ήταν δεν δικαιολογείται. Απ' ότι κατάλαβα αυτό πρέπει να είναι το στυλ της. Καθώς την σφυροκοπούσα στα 4 ξάπλωσε κάτω σαν να έψαχνε στιγμιαία ανακούφηση. Πραγματικά δεν κατάλαβα τι κόλπο ήταν αυτό, γιατί υποτίθεται ότι δεν είμαι από αυτούς που γαμάνε πολύ δυνατά.

Θα συνεχίσω με την περιοχή Μύλου όταν έχω περισσότερο χρόνο. Γενικά φαίνεται να είναι καλύτερα τα πράγματα εκεί.  :erection:
Ωραιος τυπε..  :thumbsup: Φαινεται απο αυτα που γραφεις οτι εισαι παλιος μπουρδελιαρης και γνωριζεις καλα τις κοπελες.Τετοιες αναφορες θελει η μπουρδελοκατασταση για να παρει παλι τα πανω της  ;)
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Ωραιος τυπε..  :thumbsup: Φαινεται απο αυτα που γραφεις οτι εισαι παλιος μπουρδελιαρης και γνωριζεις καλα τις κοπελες.Τετοιες αναφορες θελει η μπουρδελοκατασταση για να παρει παλι τα πανω της  ;)
Για να παρει τα πανω της η μπουρδελοκατασταση χρειαζονται νεες πουτανες.Οι αναφορες ερχονται οταν υπαρχει υλικο.Μην αρχισουμε να λεμε παλι τα ιδια.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
γυρα πριν απο λιγο τιποτα καινουργιο.καταθεση στην βικυ αφου δεν υπηρχε τιπτα καλυτερο.κ αν ειναι να βρεθουμε κανα 2 ακομα νατην κανουμε αθηνα πασ κ γαμησουμε κανα καλο μουνι γιατι στο χωριο δεν εμεινε τιποτα καλο
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ευχαριστώ παίχτες για τα θετικά σας σχόλια. Συνεχίζω με την περιοχή Μύλου.

Villa Prive/Bad Girls: Όταν πέρασα από εδώ δούλευε η Χριστίνα star. Είναι Πολωνέζα αρκετά λεπτή, με χαλαρό βυζί και πολύ σλαβόφατσα. Οπότε από σωματικά προσόντα δεν. Το θετικό της είναι ότι όταν γαμιέται το γουστάρει και είναι πολύ έμπειρη σε αυτό, δεν είναι καθόλου νευρική. Ακόμη, δεν είναι μόνο πρόστυχη η ίδια αλλά σε παροτρίνει να γίνεις κι εσύ.  :o

Αφροδίτη: Οι ίδιες κοπέλες που ήταν και παλιότερα. Δεν αξίζουν ιδιαίτερα.
Ανδρέου Γεωργίου 38: Έχει έρθει μια καινούρια, Ελίνα αν δεν κάνω λάθος. Πολύ συνεσταλμένη, περισσότερο για μοναχή κάνει παρά για πόρνη. Το σεξ μαζί της ήταν αγκαρία.

Και τώρα πάμε στα ωραία.
Ladie's (το γωνιακό): Τα βράδια δουλεύει η γλυκιά Ουκρανή Ελένη. Αντικειμενικά δεν είναι πολύ όμορφη, όμως την βρίσκω πολύ sexy - είναι στο στυλ που προτιμώ. Έχει πιασιματάκια και σε όλα της είναι πάνω του μετρίου εκτός του προσώπου που όπως είπα εγώ το βρίσκω ωραίο. Μπήκα με απλό των 30. Στα προκαταρκτικά για περίπου μισό λεπτό ήταν περίεργα (ίσως γιατί δεν μιλάει καλά ελληνικά, είναι 4 μήνες εδώ) αλλά και οι δύο θέλαμε να σπάσουμε τον πάγο γρήγορα. Στη συνέχεια αφού την είχα φιλήσει παντού και αυτή το ίδιο μου έκανε κίνηση για γλωσσόφιλο στο οποίο ανταποκρίθηκα χωρίς δεύτερη σκέψη. Όταν συνειδητοποίησα το πάθος με το οποίο με φιλούσε εκστασιάστηκα! Ήταν η ΠΡΩΤΗ φορά που μου συνέβη σε μπουρδέλο (είχε προηγηθεί με city tour) και ήταν μακράν η καλύτερη σε αυτό στη ζωή μου. Από τότε και στην υπόλοιπη γύρα που έκανα το 2016 μου συνέβη τουλάχιστον άλλες 5-6 φορές να με φιλήσουν όμορφα μουνάκια, και λέω τι στο διάλο τόσο καβλιάρης έγινα? Όχι.. απλά οι γκόμενες κατάλαβαν τι γουστάρουμε και ο ανταγωνισμός είναι σκληρός. Αλλά μιλάμε για άλλο επίπεδο η Ελένη. Μου θύμησε κάτι βιντεάκια που είχα δει με λυσσάρες Γιαπωνέζες λεσβίες που είχε σχεδόν φάει η μιά τη γλώσσα της άλλης. Το έβλεπα και έλεγα τι κάνουν οι αθεόφοβες, γιατί δεν ζω στην Ιαπωνία..  :2funny: Και να μου συμβαίνει το ίδιο στη Θεσσαλονίκη? Τρελάθηκα. Έγινε το πουλάκι μου σιδερόβεργα σε 2 σέκοντς. Εκτός όμως από αυτό διαθέτει και ένα ακόμα trademark move το οποίο φαντάζομαι το κάνει στον κόσμο αβέρτα γιατί είναι πολύ έμπειρη σε αυτό, και αυτό είναι γλύψιμο σε λαιμό και αυτί σαν να μην υπάρχει αύριο. Για να μην τα πολυλογώ ούτε πίπα χρειάστηκε, το γαμήσι ήταν πολύ καλό. Ξεκίνησα πόδια στους όμους, μετά στα 4 και αφού έχυσα την πήρα μια μεγάλη αγκαλιά όπως είμουν από πίσω και μείναμε έτσι για λίγη ώρα. Μετά μιλήσαμε ελάχιστα γιατί δεν ξέρει και πολύ τη γλώσσα, της έβαλα και ένα 20ρικο στο στρινγκ δώρο επειδή με ξεπαρθένιασε στοματικά και της χάρισα ένα ζευγάρι κάλτσες όπως συνηθίζω στις καλές περιπτώσεις γιατί είμαι και ποδολάγνος. Όταν βγήκε από το δωμάτιο νομίζω άκουσα ένα "αυτός είναι πελάτης" (ή ήταν ιδέα μου?) lol. Καριόλες πόσο γουστάρετε το χρήμα χαχα.!  :2funny: Αυτά από την Ελενίτσα, πήγα άλλη μια φορά και έγιναν πάνω κάτω τα ίδια χωρίς μείωση του πάθους. Έκτοτε πάντα επιδιώκω να κάνω την γυναίκα να αισθανθεί αρκετά άνετα ώστε να επιχειρήσει κάτι τέτοιο και δείχνω διακριτικά ότι γουστάρω τέτοιες φάσεις. Άλλωστε αυτά τα πράγματα δεν μπορούν να εκβιαστούν.

La Femme: Έχει γίνει με διαφορά το καλύτερο οίκημα στη Θεσσαλονίκη έχοντας σχεδόν μόνιμα τα δύο τεράστια ταλέντα Βανέσσα και Μιλάνα. Πέρασα από την Βανέσσα για 2η φορά και είμαι πια βέβαιος ότι η κοπέλα είναι το μεγαλύτερο μοντέλο που κυκλοφορεί στην πόλη μας. Η δεύτερη φορά ήταν εξίσου απολαυστική με την πρώτη, απόλυτα ερωτική εμπειρία. Βγάζω τρελλά γούστα με την συγκεκριμένη κοπέλα και νομίζω ότι 40 ευρώ ίσως να είναι λίγα για το υψηλό επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρει. Αυτό μεταξύ μας γιατί δεν περισσεύουν φράγκα και αν ανέβει το 30ρι ή το 40ρι θα υπάρξει χοντρό θέμα. Σεβαστείτε την λοιπόν σαν world class μοντέλο που είναι και ελπίζω να μείνει μαζί μας για αρκετό καιρό. Τώρα η Μιλάνα είναι ένα τρίκαυλο τρελοκόριτσο γι' αυτό και πήγα ΤΡΕΙΣ φορές μαζί της αυτό το έτος. Είναι νέα άφοιξη από την Μόσχα όπως μου είπε. Τα μόνα που της λείπουν είναι λίγο ύψος και η εμπειρία. Βέβαια η εμπειρία θα έρθει γι' αυτό η Μιλάνα είναι ανερχόμενο αστέρι. Πολύ τσαχπίνα και βγάζει μια εκπληκτική θετική αύρα. Μου αρέσει που βλέπει το σεξ σαν παιχνίδι και κάνει πράγματα που γουστάρει η ίδια. Είναι τρελή στο κρεβάτι αλλά και γλυκιά ταυτόχρονα, πάνω στο σεξ της πετούσα κάτι "ναι μωρό μου" κτλ και μου απαντούσε στα Ρώσικα και καυλώναμε! χαχα. epic φάσεις μαζί της.

Μέλισσες: Πανέμορφο Ρουμανοclassic μωρό Κάρλα. Δυστυχώς δεν είχαμε χημεία. Αυτό ή γενικά την ενδιαφέρει να σε ανάψει μόνο όσο χρειάζεται ώστε να τελειώσεις και να πάει στον επόμενο. Δεν ξέρω τι από τα δύο ειλικρινά.

Ανδρέου Γεωργίου 24: Μπήκα ανυποψίαστος στο τραγικό Βαρδαροδωμάτιο με την Μιραμάρ, μια καινούρια κοπελιά, ψηλή και όμορφη. Μιλάει ελάχιστα αγγλικά και καθόλου ελληνικά. Ήταν από την αρχή κρύα, προσπάθησα να της εξηγήσω ότι θέλω να βγάλει πάθος για να προχωρήσουμε. Πρώτα αρχίζοντάς την με λίγα φιλιά και αποθόντας την προσπάθειά της να μου φορέσει προφυλακτικό, και ύστερα προσπάθησα να της εξηγήσω και με λόγια. Επειδή δεν έδιχνε να καταλαβαίνει και δεν είμαι εκεί για το γαμήσι και την εκσπερμάτωση, σηκώθηκα και πήγα να φύγω. Τι να κάνω, αφού ήταν φανερά αδιάφορη, και αντί να προσπαθεί να με ανεβάσει μου έλεγε μλκίες του στυλ τα χέρια σου είναι κρύα βάλτα στο αερόθερμο να ζεσταθούν, μη με αγγίζεις κτλ η μαλάκω. Εντωμεταξύ αυτό δεν δούλευε και είχε κρύο. Ο χώρος τραγικός. Φυσικά ζήτησα τα λεφτά μου πίσω. ΠΟΛΥ έντονα. Αφού ούτε πίπα μου έκανε. Για τρεις μέρες πήγα και ξαναπήγα με σκοπό να βρω κάποιον υπέυθυνο. Μάταια. Τελικά η Μιρέλα με έπεισε να μην κυνηγήσω το θέμα περισσότερο, αφού είχα ξοδέψει τον χρόνο της κοπέλας και άλλη φορά να βγαίνω νωρίτερα. Ελεεινές καταστάσεις και κοροϊδία. Δεν θα ξαναπατήσω εκεί μέσα.

Έρως: Δύο συναντήσεις με την Ντόνα και μία με την Αθηνά. Για την Ντόνα θέλω να πω ότι την συμπαθώ πάρα πολύ και έχει ΤΕΛΕΙΟ μοντελοπροσωπάκι. Έχει διάφορα θεματάκια όμως, ραγάδες και παράλληλα σφιχτό πισινό που οκ τα παραβλέπω δεν πειράζει. Μιλάει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για άσχετα πράγματα στα ελάχιστα προκαταρκτικά που αφήνει και δεν μπορείς να καυλώσεις. Δεν βλέπει το παιχνίδι ερωτικά αλλά καθαρά σαν sex, και την δεύτερη φορά που πήγα κατάλαβα ότι δύσκολο έως σχεδόν αδύνατο να της αλλάξω την νοοτροπία. Φταίω κι εγώ γιατί είμουν κουρασμένος όταν πήγα βέβαια. Επίσης με δυσκόλεψε στις διάφορες στάσεις ακόμα και στα 4 που είναι ίσως η πιο απλή στάση. Κουνιόταν, έκανε περίεργα, τέσπα. Είναι καλό μωρό, αλλά σαν να μην θέλει από μόνη της να ανέβει επίπεδο και να ξεχωρίσει. Αθηνά τώρα. Θυμάστε τις περισσότερες ελεεινίδες γκόμενες που είχατε και σας έκαναν να βλασφημίσετε την ώρα και τη στιγμή που τις συναντήσατε και εν τέλει σας έστειλαν στα μπουρδέλα? Ε λοιπόν έστειλαν αντιπρόσωπο εδώ για να μας θυμίζει τι υπάρχει εκεί έξω και να παραμείνουμε πελάτες. Αφού εντάξει, γκόμενα που μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει απ' το βάλε αντισηπτικό στα χέρια.....  :uglystupid: μετά κρύβει τους βύζους της και σε κοιτάει με βλέμα "δε γαμιέσαι κι εσύ". Προφανώς ΔΕ γαμιέμαι γιατί μπήκα με εσένα και όχι με την Έφη. Ουστ!

Τέλος θα ολοκληρώσω με δύο ακόμα κορίτσια από τις βίλες που θυμήθηκα. Γαλήνη και Βικτώρια. Η Γαλήνη έχει θεικούς βύζους, μέτριο-καλό σώμα, μέτριο-προς-κακό πρόσωπο και δεν συμμετέχει ιδιαίτερα. Δεν συνιστώ. Η Βικτώρια είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ, και δυστυχώς όταν πήγα είμουν ντεφορμέ. Αλλά εντάξει η κοπέλα δεν παίζεται και μου πρότεινε από μόνη της πράγματα που έμεινα μλκς όταν τα άκουσα. Είναι πορνοθεά. Αλλά πρέπει να βάλει λίγα κιλά πιστεύω και θα γίνει τέλεια. Θα ξαναπάω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom