Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (4 μέλη και 66 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ετσι να τους λες οτι ειναι στανταρακι και οτι εχεις παει πολλες φορες μαζι τους γιατι σιγουρα σε εσενα θα κανουν το κατι παραπανω απο τι σε καποιον που παει πρωτη φορα μαζι τους και με το απλο. ;)
στο απλο ειναι αυτα που ειπα!!και δε μου κανει κατι παραπανω.απλα ομορφη τυπικη καταθεση!!
 

kostasemma

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
25
Κριτικές
5
Like
123
Πόντοι
280
ενδιαφέρον!! ωραία θα περάσω μια βόλτα !!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
την τζεσυ την εχω στανταρακι...οχι ειναι παλια απλα ανανεωσε τις φωτο..δεκτικη σε ολα δεν κοιταει ρολοι..στα 4 μπορεις να τις κοκινισεις ανετα το κολαρακι και να την σκισεις ανελεητα...πιπα με προφυλακτικο-δε κανει πρωκτικο...αξιζει τα λεφτα αλλα οχι για παραπανω απο 2-3 φορες!!

Ξεχασες να πεισ οτι πας και ενα ταψι μπακλαβα για να σου τα κανει ολα αυτα τοσο ωραια,ειδικα την πιπα με καποτα  :vomit:
 

wow1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εκτός από το gr eece la di es υπάρχει άλλο σάιτ με το πρόγραμμα από τις κοπέλες που δουλεύουν στα στούντιο;
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Μινι τσαρκα πριν απο λιγο και καταθεση στην γνωστη ελενα που δεν μας τα λεει καλα το τελευταιο καιρο.Τα εκοψε σχεδον ολα και μαλιστα με ειπε μες την μαπα επειδης αργησα να τελειωσω οτι θελει πελατες που να τους ξεπεταει στο πενταλεπτο.
Νικηφόρου Ουρανού.Οπως ειπα η ελενα,μηδεν φιλια πλεον και αλλα κομενα που εκανε..εετσι αμα συνεχισει θα χασει πολλους πελατες.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas)Χριστινα πετιτ στο πρωτο,τανια μιλφ με τα μεγαλα βυζια στο μονο του.Καρινα στο αλλο
Πέτρου Ερημίτη 1.Μια καινουργια με μεγαλα βυζια και σχετικα μικρη ηλικια...αλα χοντρη λιγο...νομιζω ινα την ειπε
Πέτρου Ερημίτη 2.Γκαμπριελα αλλα πλεον πολυ αδυνατη.
Φρίξου 13.Η νικολ εδω
Φρίξου 13Α.Η μικρη τζουλια,ψιλο στραβωσε που εφυγα..ασε μας κουκλιτσα μου που εχεις γινει κομοδινο κι εσυ
Φρίξου 14.Μια καινουργια λεπτη...στην φατσα με φανηκε ομορφη...δυστυχως δεν συγκρατησα ονομα.

 

Anakin1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

Θα ανέβω την Πέμπτη για μια μέρα Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να επισκεφτώ και τα εκεί σπιτάκια...
Αν έχω καταλάβει από τιμές παίζουμε 30+ ευρώ ή έχω χάσει κάτι;
Επίσης τι προτείνετε για μία και μόνο φορά; Ποια είναι η top κοπέλα; Το ξέρω ότι είναι γούστα αυτά, αλλά κουβέντα να γίνεται...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μινι τσαρκα πριν απο λιγο και καταθεση στην γνωστη ελενα που δεν μας τα λεει καλα το τελευταιο καιρο.Τα εκοψε σχεδον ολα και μαλιστα με ειπε μες την μαπα επειδης αργησα να τελειωσω οτι θελει πελατες που να τους ξεπεταει στο πενταλεπτο.
Νικηφόρου Ουρανού.Οπως ειπα η ελενα,μηδεν φιλια πλεον και αλλα κομενα που εκανε..εετσι αμα συνεχισει θα χασει πολλους πελατες.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas)Χριστινα πετιτ στο πρωτο,τανια μιλφ με τα μεγαλα βυζια στο μονο του.Καρινα στο αλλο
Πέτρου Ερημίτη 1.Μια καινουργια με μεγαλα βυζια και σχετικα μικρη ηλικια...αλα χοντρη λιγο...νομιζω ινα την ειπε
Πέτρου Ερημίτη 2.Γκαμπριελα αλλα πλεον πολυ αδυνατη.
Φρίξου 13.Η νικολ εδω
Φρίξου 13Α.Η μικρη τζουλια,ψιλο στραβωσε που εφυγα..ασε μας κουκλιτσα μου που εχεις γινει κομοδινο κι εσυ
Φρίξου 14.Μια καινουργια λεπτη...στην φατσα με φανηκε ομορφη...δυστυχως δεν συγκρατησα ονομα.
Φιλε παει αυτη τελειωσε κ εγω που πηγαινα συνεχεια εχω να παω πολλη καιρο και δε ξαναπαω μετα την τελευταια επισκεψη πολλη ξεπετα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Καλησπέρα παιδιά,

Θα ανέβω την Πέμπτη για μια μέρα Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να επισκεφτώ και τα εκεί σπιτάκια...
Αν έχω καταλάβει από τιμές παίζουμε 30+ ευρώ ή έχω χάσει κάτι;
Επίσης τι προτείνετε για μία και μόνο φορά; Ποια είναι η top κοπέλα; Το ξέρω ότι είναι γούστα αυτά, αλλά κουβέντα να γίνεται...
κατσε σπιτι....
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Καλησπέρα παιδιά,

Θα ανέβω την Πέμπτη για μια μέρα Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να επισκεφτώ και τα εκεί σπιτάκια...
Αν έχω καταλάβει από τιμές παίζουμε 30+ ευρώ ή έχω χάσει κάτι;
Επίσης τι προτείνετε για μία και μόνο φορά; Ποια είναι η top κοπέλα; Το ξέρω ότι είναι γούστα αυτά, αλλά κουβέντα να γίνεται...
Πανε φριξου 15 στην εφη! θα περασεις καλα  ;) Πανε λιγο νωρις μονο γιατι ειναι μεχρι τις 4 το μεσημερι.
 

megaSponsoras

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
404
Like
2
Πόντοι
1
στο Λας Βεγκα΅η γρια τανια αξιζεει? ή απλα γαμας μια γρια? :hi: :hi: :hi:
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
στο Λας Βεγκα΅η γρια τανια αξιζεει? ή απλα γαμας μια γρια? :hi: :hi: :hi:
τι καλη αυτη επρεπε να δουλευει τσατσα και οχι μεσα στα δωματια. γυρω στα 60 ειναι ασε που ειναι αχωνευτη και σε κοιταζει στραβα αν δεν περνας.στην κοζανη που ηταν εμαθα οτι εκοβε το ρευμα και εκανε δυσφημηση σε διπλανο οικο γεια να δουλευει αυτη.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
αυτη ειναι σαπια  :vomit:μην ασχολεισαι.αν και τελευταια πολες εχει η πολη μας.καλη σου μερα και καλα  :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom