Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με Azazel :rockon:

Ανδρ.19: Ελένη. Ουκρανικό προμιλφ με μαύρο καρέ μαλλάκι και καλουτσικη χοντροκωλαρα!  :grin:
Τον λέω τον άζα είναι καλή μέσα!
- Μου λέει "ημουν σίγουρος ότι Τσουβαλιασες κι αυτήν"! :grin:
Ανδρ.38: Ρίνα. Νεανικό μωρό από Ρουμανία με σκούρο μακρύ μαλλί ,έχει ωραιο πίσω σύστημα. Αλλά το μωρό ήταν στα Χαμεννα και πάλι,αφού μπήκε σε δωμάτιο χωρίς πελάττη! :o
Ανδρ.32: Κάρλα. Ή ξανθιά ωραία ρουμανιτσα με την κυτταριδουλα της! :grin:
Ανδρ.24: Μιρέλα. Κεφατο το μωρό! :kissass2:
Red diamond: Βαλερία. Ή ξανθιά ρωσσίδα ωραια παρουσία και με ωραίο κωλαρακι που στην μέση της έχει και ταττου! :grin:
Νικ.8: Μερτσυ. Έπιασε κουβέντα με τον άζα! :orchestra:
Πάμε να φύγουμε ....Μας λέει: εδώ δεν είναι καφετέρια! Καθιστε να ακούσετε τα προγράμματα!
:jerking:
Άζα: " Δεν μου αρέσες φεύγω! Τι να ακούσω?" :2funny:
Φρίξου 13α: Τζούλια. Το ρουμανικό μαυριδερο κωλαροπουτανο ! :grin: Φορούσε κι ένα σετ εσωρούχων γκρι γυαλιστερο σαν τυλιγμενο αλουμινένιο κοριτσάκι ήταν! :grin:
Φρίξου 14: Καρολίνα. Από Ουκρανία το μωρό με φάτσα Τρυποκάρυδος by blast! :grin: Λεπτουλα με διχτυωτες καλτσουλες μέχρι τα μπουτια! Ο Άζα το Ξεροεχυσε... :wanker:
Φρίξου 15: Τάνια. Ή ισπανίδα με την κωλαρα της! Το μωρό αρχίζει και μιλάει Σαλονικιοτικα! :grin:
Τρίδυμα Νο1: Βαλεντίνα. Σε πρόγραμμα!
Τρίδυμα Νο2 : Εβελίνα. Σε πρόγραμμα! :boobies:
Red light: Γαλήνη. Μινιόν κοριτσάκι με τις νερουλες! :tits:
Villa erotika: Χριστίνα star. Με τις μπότες τις και το μαυρο κορδονακι της! :grin:
Godiva: Τζούλια. Το τσεχικό μωρό με το μαύρο μπουκλε μακρύ μαλλι και τα ταττου της. Ή τσατσά μας ξενάγησε σε όλα τα δωμάτια του μαγαζιού! :rockon: Έχει στο τέρμα μια δωμάτιαρα με ριχτες μαυρες κουρτίνες που αγνοφενεται το τζακουζι ... Έχει και wc τα δύο δωματια από τα 4,αν μας πιάσει κάνα κόψιμο έχουμε 2 επιλογές πλέον Μέλισσες και Godiva! :tooth:
Νικ.20 (VIS 9): Αντριάννα. Με σιλικονατες βυζαρες από Ρουμανία την γνώρισα από τα χαρακτηριστικά ταττου που έχει γύρω από την μέση της! Με παρελθόν venus angels! :hi:
Νικ.26: Αλινα. Ή τσατσά κατευθείαν βουνο έχω,αλλά είναι στο δωμάτιο! :grin:
- εγώ: Το Αλινακι έχεις καλέ? :2funny:
Νικ.28: Έλενα. Το ρουμανικό μιλφ με τις πράσινες ματαρες! :grin:
Την Πειραξά στο σαλοναρισμα.. Την λέω" θέλεις relax!"
Μου χαμογελούσε και την λέω "δωσμου ένα φιλάκι στο μαγουλο". Ο άζα δεν σταμάτησε να γελάει με το σόου που της έκανα! :2funny:
Μινώταυρου 14: Αμέλια. Το νταρντανομωρο με την χαλιά φατσουλα! :grin:
Las vegas: Χριστίνα . Μινιόν!
Las vegas: Καρίνα. Ή Ρουμάνα με την χοντροκωλαρα της σε διχτυωτο ολόσωμο μας βγήκε!
Las vegas: Μισέλ. Ή γνωστή από τις Βίλλες! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 1: Γκαμπριέλλα. Πολύ ξυνισμενη βγήκε στο σαλοναρισμα! :s&m_1:
Πέτρου Ερημίτη 2: Τζάστιν. Ή ξανθιά Ολλανδέζα μιλφ, με την ωραία ΚΩΛΑΡΑ της! :kissass2:

Ένας μπου από τα παλιά!
Ένας χος από τις παλιές ένδοξες Μέρες του! :wanker: :wanker:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με Azazel :rockon:


Ένας μπου από τα παλιά!
Ένας χος από τις παλιές ένδοξες Μέρες του! :wanker: :wanker:


Αυτό είναι μάγκα, διεξοδικότατος!


..και παίζει να είμουν εγώ στην Αλίνα όταν περνούσατε lol.
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Ενημερώνω για έλευση μουνάρας εκ Ρουμανίας στο ολοκαίνουργιο  studio VIS9 - Νικ.Ουρανού 20 στη βραδυνή βάρδια εχθές > Η υποδοχή μου τη σύστησε ώς Αλίκη αλλά μέσα η ίδια μου συστήθηκε ώς Αντριάνα (WTF?) . Αφιερωμένη στους λάτρεις των μεγάλων και στητών βύζων καρφωμένων πάνω σε γυμνασμένη κορμάρα με φατσάρα και ματάρες. Εχω την εντύπωση πως την είχα ξαναδεί αρκετά παλαιότερα αλλά μου είπε οτι δούλευε σε άλλη πόλη (όχι Αθήνα) και επειδή δεν υπάρχει καταχωρημένο studio θα γράψω την κριτική μου εδώ.

Η κοπελιά πρέπει να είναι γύρω στα 25-30 , έχει το ιδανικό attitude στο σαλονάρισμα, iσιο μαλλί, γυμνασμένο όσο πρέπει κορμί με σωστές αναλογίες, tattoo στη γραμμή του bikini, μια όμορφο-καυλόφατσα άλλο πράγμα, μεγάλες και στητές βυζάρες (fake?-δε νομίζω!) και απίστευτο κώλο που σε κάνει να χαζεύεις. Πήρα το χαλαρό με 40 (ξεκινάει στα 30) Στο δωμάτιο  όταν κατέβηκε από τα τακούνια, στο ύψος δεν πρέπει να ξεπερνάει το 1,68.  Άψογη συμπεριφορά με άψογα ελληνικά , και χωρίς υπερβολές σε προτρέπει να ξεκινήσεις την αποπλάνηση. Τέλεια πίπα(+κ) γονατιστός και αυτή στα 4, και στη συνέχεια μου στήνεται για μουνοκάρφωμα με τη θέα του κώλου της να με συναρπάζει. Με το που ξεκινάει μπες-βγές ο σύρτης στην στενή πουτσοφωλιά της, αρχίζει προστυχόλογα και όταν τα άιματα ανάψαν για τα καλά, μου λέει «θέλεις να σε χύσω?» και ρωτάω «κανονικά ή με τσισάκια» και σαν να ψιλοψάρωσε λίγο (ρε λέτε να κάνει όντως squirting? ). Αλλά γρήγορα ξανάρχισε να χτυπιέται πάνω στην ψώλα μου μανιασμένα με φωνές και με καύλωσε τόσο πού το μόνο που σκεφτόμουν ήταν σε τι στάση να γεμίσω την καπότα . Επέλεξα ιεραποστολικό, δεν ξέρω γιατί αλλά έτσι μου βγήκε, ήθελα να βλέπω την καυλοφατσούλα της. Άψογη κοπελιά σώμα 8/10, φάτσα 9/10,  συμπεριφορά/συμμετοχή 10/10, studio 8/10, σχέση απόδοσης/τιμής 9/10. 

Αν και είμαι ορκισμένος milfάκιας , γουστάρω να γλύφω ξεβαμμένα νύχια ποδιών και fisting σε ξεχειλωμένα πυγάδια, δηλώνω το εξής για την πιτσιρίκα : Εκτός από το ότι είναι ξεκάθαρα μουνάρα,  τηρεί το βασικότερο κανόνα για μένα : να είναι περισσότερο «πουτάνα» από όσο είμαι εγώ!
Τα σέβη μου!
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Παιδιά το 2ο μέρος του review μου περιμένει έγκριση εδώ και 1-2 μέρες. Αν διαβάζει κανείς διαχειριστής μπορεί να εγκρίνει ή να διαγράψει για να καταλάβω κι εγώ τι συμβαίνει.
Κι αν έχω γράψει τίποτα περίεργο πείτε μου να ποστάρω κάτι πιο ήπιο..
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Αγαπουληδες με μετρο αυριο τα γλυκα και τα λουλουδια στα κοριτσια (εξαιρειτε ο φουρναρης)Αυτος ας παει οσα θελει,ετσι κι αλλιως ολο το χρονο αυτο κανει  :P
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αγαπουληδες με μετρο αυριο τα γλυκα και τα λουλουδια στα κοριτσια (εξαιρειτε ο φουρναρης)Αυτος ας παει οσα θελει,ετσι κι αλλιως ολο το χρονο αυτο κανει  :P
περνα απο το μαγαζι να σου ετοιμασω ενα καλαθι να το πας εκει κρυφα στη βιλλα που πας..(ξερεις εσυ)  :dancing:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
περνα απο το μαγαζι να σου ετοιμασω ενα καλαθι να το πας εκει κρυφα στη βιλλα που πας..(ξερεις εσυ)   :dancing:
Μην ξεχασεις αυριο να παρεις και τον μπουχο μαζι..εχει κι αυτος να μοιρασει κατι γλυκα :-*
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
ωρε παιδια παιζει τιποτα καινουργιο στα σπιτακια η τα ιδια μπαζακια εδω κ 3 μηνεσ.υ.γ το μεσημερη που περασα απο νατασα λαικο προσκυνημα.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
ωρε παιδια παιζει τιποτα καινουργιο στα σπιτακια η τα ιδια μπαζακια εδω κ 3 μηνεσ.υ.γ το μεσημερη που περασα απο νατασα λαικο προσκυνημα.

Δε νομίζω να παίζει τίποτα πέρα από αυτήν που ανέφερε ο florinios (η οποία είναι 99% ανακύκλωση κι όλας). Είναι καυλάκι αλλά μακριά από αυτήν για όσους περιμένουν gfe.
Πήγαινε στα standarάκια.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Δε νομίζω να παίζει τίποτα πέρα από αυτήν που ανέφερε ο florinios (η οποία είναι 99% ανακύκλωση κι όλας). Είναι καυλάκι αλλά μακριά από αυτήν για όσους περιμένουν gfe.
Πήγαινε στα standarάκια.
Συμφωνώ!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ενημερώνω για έλευση μουνάρας εκ Ρουμανίας στο ολοκαίνουργιο  studio VIS9 - Νικ.Ουρανού 20 στη βραδυνή βάρδια εχθές > Η υποδοχή μου τη σύστησε ώς Αλίκη αλλά μέσα η ίδια μου συστήθηκε ώς Αντριάνα (WTF?) . Αφιερωμένη στους λάτρεις των μεγάλων και στητών βύζων καρφωμένων πάνω σε γυμνασμένη κορμάρα με φατσάρα και ματάρες. Εχω την εντύπωση πως την είχα ξαναδεί αρκετά παλαιότερα αλλά μου είπε οτι δούλευε σε άλλη πόλη (όχι Αθήνα) και επειδή δεν υπάρχει καταχωρημένο studio θα γράψω την κριτική μου εδώ.

Η κοπελιά πρέπει να είναι γύρω στα 25-30 , έχει το ιδανικό attitude στο σαλονάρισμα, iσιο μαλλί, γυμνασμένο όσο πρέπει κορμί με σωστές αναλογίες, tattoo στη γραμμή του bikini, μια όμορφο-καυλόφατσα άλλο πράγμα, μεγάλες και στητές βυζάρες (fake?-δε νομίζω!) και απίστευτο κώλο που σε κάνει να χαζεύεις. Πήρα το χαλαρό με 40 (ξεκινάει στα 30) Στο δωμάτιο  όταν κατέβηκε από τα τακούνια, στο ύψος δεν πρέπει να ξεπερνάει το 1,68.  Άψογη συμπεριφορά με άψογα ελληνικά , και χωρίς υπερβολές σε προτρέπει να ξεκινήσεις την αποπλάνηση. Τέλεια πίπα(+κ) γονατιστός και αυτή στα 4, και στη συνέχεια μου στήνεται για μουνοκάρφωμα με τη θέα του κώλου της να με συναρπάζει. Με το που ξεκινάει μπες-βγές ο σύρτης στην στενή πουτσοφωλιά της, αρχίζει προστυχόλογα και όταν τα άιματα ανάψαν για τα καλά, μου λέει «θέλεις να σε χύσω?» και ρωτάω «κανονικά ή με τσισάκια» και σαν να ψιλοψάρωσε λίγο (ρε λέτε να κάνει όντως squirting? ). Αλλά γρήγορα ξανάρχισε να χτυπιέται πάνω στην ψώλα μου μανιασμένα με φωνές και με καύλωσε τόσο πού το μόνο που σκεφτόμουν ήταν σε τι στάση να γεμίσω την καπότα . Επέλεξα ιεραποστολικό, δεν ξέρω γιατί αλλά έτσι μου βγήκε, ήθελα να βλέπω την καυλοφατσούλα της. Άψογη κοπελιά σώμα 8/10, φάτσα 9/10,  συμπεριφορά/συμμετοχή 10/10, studio 8/10, σχέση απόδοσης/τιμής 9/10. 

Αν και είμαι ορκισμένος milfάκιας , γουστάρω να γλύφω ξεβαμμένα νύχια ποδιών και fisting σε ξεχειλωμένα πυγάδια, δηλώνω το εξής για την πιτσιρίκα : Εκτός από το ότι είναι ξεκάθαρα μουνάρα,  τηρεί το βασικότερο κανόνα για μένα : να είναι περισσότερο «πουτάνα» από όσο είμαι εγώ!
Τα σέβη μου!

Η κοπελα ειναι ανακυκλωση.
Τις ιδιες μαλακιες ειπε και σε μενα,αλλα δεν εδωσα βαση.Δεν ξερω αμα κανει δουλεια στα 40ε αλλα στα 30ε που πηρα εγω το απλο ηταν τραγικη και ολη την ωρα πετουσε μαλακιες.τα υπολοιπα στη κριτικη
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Η κοπελα ειναι ανακυκλωση.
Τις ιδιες μαλακιες ειπε και σε μενα,αλλα δεν εδωσα βαση.Δεν ξερω αμα κανει δουλεια στα 40ε αλλα στα 30ε που πηρα εγω το απλο ηταν τραγικη και ολη την ωρα πετουσε μαλακιες.τα υπολοιπα στη κριτικη
Χαχα ετσι, γιατι συνηθως οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι  ;)
 

tsontopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
133
Κριτικές
8
Like
449
Πόντοι
281
Χαχα ετσι, γιατι συνηθως οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι  ;)

Σήμερατο βράδυ  θα κάνω καταδρομικό για την εν λόγο κορασίδα να διαπιστωσω εν ιδιοις ομασοι το πλήθος των κερασιων  κ ίσως να ακολουθήσει μικρη μπουτσαρκα στα πέριξ όσοι πιστοί  ας στείλουν πμ να κανονισουμε να φαμε κ ενα βρώμιο καντινοειδες αφτερ συνοδεία μπυρας για το καλτ της όλης φάσης. Θα υπαρξη λαιτ ενημερωση αργοτερα μουτσ μουτσ
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Προς ενημέρωση, γύρισε η Χριστίνα η ρουμάνα η βυζαρού, πρωινή στο Π. Ερημιτη 2  :tits2:
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
ξαναγυρισε απο την προηγουμενη εβδομαδα :grin: :grin: :grin: :grin: ολο μεσα στη χαρα ητανε οταν την ειδα ειπα ο θεε μου τι βυζια :boobies: :boobies: :boobies: ειναι αυτα πυραυλακατη!!!!!!!!!!
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Μπουρδελιάριδές μου σήμερα έκλεισε για 'μένα ο κύκλος των δοκιμών, μια περίοδος περίπου 30 ημερών στην οποία πλήρωσα περίπου 30 φορές κορίτσια για τις υπηρεσίες τους. Κοινώς το τερμάτισα. Βγήκα νοκ-άουτ ορισμένες μέρες. Οι τελευταίες μου εμπειρίες ήταν 2η φορά με Ιωάννα, επέστρεψε σήμερα σε πρωινή βάρδια φρεσκότατη, μετά μια ΞΕΝΕΡΑ και αντί να πάω σπιτάκι μου να ηρεμίσω από αυτήν, πήγα στην Λορένα γιατί ήθελα "να κλείσω τον κύκλο".  :headbang:

Η Ιωάννα μπορώ να πω ότι είναι για τα studio, ότι είναι μια σοκολατόπιτα για τα ζαχαροπλαστεία: δηλαδή ό,τι πιο γλυκό έχουν να σου προσφέρουν. Και κάποια μικρολαθάκια άμα κάνει δεν δίνεις σημασία γιατί είναι τόσο καλή κοπέλα. Η Λορένα ήταν πολύ καλή στα προκαταρκτικά. Μόνο που το συνολάκι που φόρεσε ήταν βρεγμένο, που οκ καθαριότητα μεν - αλλά χάνεις αρκετά από το feeling του χαμουρέματος. Πολύ ερωτική γυναίκα και στις δύο στάσεις που δοκίμασα ήταν ιδανικά στημένη και συμμετείχε. Κι εγώ δεν μπορούσα να τελειώσω κυρίως γιατί το μυαλό μου ήταν στην ΞΕΝΕΡΑ που σχετίζεται με κοπέλα στην οποία έχω αδυναμία. Συμπέρασμα: η ψυχολογία είναι το παν. Ποτέ σεξ με πεσμένη ψυχολογία, δεν έχει νόημα. Κατατάσω την Λορένα στο top 5 των βιλών βάση εμφάνισης αλλά κυρίως ερωτικότητος.

Θα ποστάρω ακόμα, το 2ο μέρος του γενικού review μου, το οποίο όσο είμουν νέο μέλος ή ξεχάστηκε ή δεν εγκρίθηκε. Δυστυχώς δεν έμαθα ποτέ τι από τα δύο. Απολαύστε..  :cheesy:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Γενικό review των studio, μέρος 2ο. Αφορά την περιοχή Μύλου.

Villa Prive/Bad Girls: Όταν πέρασα από εδώ δούλευε η Χριστίνα star. Είναι Πολωνέζα αρκετά λεπτή, με χαλαρό βυζί και πολύ σλαβόφατσα. Οπότε από σωματικά προσόντα δεν (για τα δικά μου γούστα). Το θετικό της είναι ότι όταν γαμιέται το γουστάρει και είναι πολύ έμπειρη σε αυτό, δεν είναι καθόλου νευρική. Ακόμη, δεν είναι μόνο πρόστυχη η ίδια αλλά σε παροτρίνει να γίνεις κι εσύ.  :o

Αφροδίτη: Οι ίδιες κοπέλες που ήταν και παλιότερα. Δεν αξίζουν ιδιαίτερα.
Ανδρέου Γεωργίου 38: Έχει έρθει μια καινούρια, Ελίνα αν δεν κάνω λάθος. Πολύ συνεσταλμένη, περισσότερο για μοναχή κάνει παρά για πόρνη. Το σεξ μαζί της ήταν αγκαρία.

Και τώρα πάμε στα ωραία.
Ladie's (το γωνιακό): Τα βράδια δουλεύει η γλυκιά Ουκρανή Ελένη. Αντικειμενικά δεν είναι και η πιο όμορφη, όμως την βρίσκω πολύ sexy - είναι στο στυλ που προτιμώ. Έχει πιασιματάκια και σε όλα της είναι πάνω του μετρίου εκτός του προσώπου που όπως είπα εγώ το βρίσκω ωραίο. Μπήκα με απλό των 30. Στα προκαταρκτικά για περίπου μισό λεπτό ήταν περίεργα (ίσως γιατί δεν μιλάει καλά ελληνικά, είναι 4 μήνες εδώ) αλλά και οι δύο θέλαμε να σπάσουμε τον πάγο γρήγορα. Στη συνέχεια αφού την είχα φιλήσει παντού και αυτή το ίδιο μου έκανε κίνηση για γλωσσόφιλο στο οποίο ανταποκρίθηκα χωρίς δεύτερη σκέψη. Όταν συνειδητοποίησα το πάθος με το οποίο με φιλούσε εκστασιάστηκα! Ήταν η ΠΡΩΤΗ φορά που μου συνέβη σε μπουρδέλο (είχε προηγηθεί με city tour) και ήταν η θεϊκότερη εμπειρία μου ως τότε. Από τότε και στην υπόλοιπη γύρα που έκανα το 2016 μου συνέβη τουλάχιστον άλλες 5-6 φορές να με φιλήσουν όμορφα μουνάκια, και λέω τι στο διάλο τόσο καβλιάρης έγινα? Όχι.. απλά οι γκόμενες κατάλαβαν τι γουστάρουμε και ο ανταγωνισμός είναι σκληρός. Αλλά μιλάμε για άλλο επίπεδο η Ελένη. Μου θύμησε κάτι βιντεάκια που είχα δει με λυσσάρες Γιαπωνέζες λεσβίες που είχε σχεδόν φάει η μιά τη γλώσσα της άλλης. Το έβλεπα και έλεγα τι κάνουν οι αθεόφοβες, γιατί δεν ζω στην Ιαπωνία..   :2funny: Και μου συμβαίνει το ίδιο στη Θεσσαλονίκη? Τρελάθηκα. Έγινε το πουλάκι μου σιδερόβεργα σε 2 σέκοντς. Εκτός όμως από αυτό διαθέτει και ένα ακόμα trademark move το οποίο φαντάζομαι το κάνει στον κόσμο αβέρτα γιατί είναι πολύ έμπειρη σε αυτό, και αυτό είναι γλύψιμο σε λαιμό και αυτί σαν να μην υπάρχει αύριο. Για να μην τα πολυλογώ ούτε πίπα χρειάστηκε, το γαμήσι ήταν πολύ καλό. Ξεκίνησα πόδια στους όμους, μετά στα 4 και αφού έχυσα την πήρα μια μεγάλη αγκαλιά όπως είμουν από πίσω και μείναμε έτσι για λίγη ώρα. Μετά μιλήσαμε ελάχιστα γιατί δεν ξέρει και πολύ τη γλώσσα, της έβαλα και ένα 20ρικο στο στρινγκ δώρο επειδή με ξεπαρθένιασε στοματικά και της χάρισα ένα ζευγάρι κάλτσες όπως συνηθίζω στις καλές περιπτώσεις γιατί είμαι και ποδολάγνος. Όταν βγήκε από το δωμάτιο νομίζω άκουσα ένα "αυτός είναι πελάτης" (ή ήταν ιδέα μου?) lol. Καριόλες πόσο γουστάρετε το χρήμα χαχα.!  :2funny: Αυτά από την Ελενίτσα, πήγα άλλη μια φορά και έγιναν πάνω κάτω τα ίδια χωρίς μείωση του πάθους. Έκτοτε πάντα επιδιώκω να κάνω την γυναίκα να αισθανθεί αρκετά άνετα ώστε να επιχειρήσει κάτι τέτοιο και δείχνω διακριτικά ότι γουστάρω τέτοιες φάσεις. Άλλωστε αυτά τα πράγματα δεν μπορούν να εκβιαστούν.

La Femme: Έχει γίνει με διαφορά το καλύτερο οίκημα στη Θεσσαλονίκη έχοντας σχεδόν μόνιμα τα δύο τεράστια ταλέντα Βανέσσα και Μιλάνα. Πέρασα από την Βανέσσα για 2η φορά και είμαι πια βέβαιος ότι η κοπέλα είναι το μεγαλύτερο μοντέλο που κυκλοφορεί στην πόλη μας. Η δεύτερη φορά ήταν εξίσου απολαυστική με την πρώτη, απόλυτα ερωτική εμπειρία. Βγάζω τρελλά γούστα με την συγκεκριμένη κοπέλα και νομίζω ότι 40 ευρώ ίσως να είναι λίγα για το υψηλό επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρει. Αυτό μεταξύ μας γιατί δεν περισσεύουν φράγκα και αν ανέβει το 30ρι ή το 40ρι θα υπάρξει χοντρό θέμα. Ελπίζω να μείνει μαζί μας για αρκετό καιρό. Τώρα η Μιλάνα είναι ένα τρίκαυλο τρελοκόριτσο γι' αυτό και πήγα ΤΡΕΙΣ φορές μαζί της αυτό το έτος. Είναι νέα άφοιξη από την Μόσχα όπως μου είπε. Τα μόνα που της λείπουν είναι λίγο ύψος και η εμπειρία. Βέβαια η εμπειρία θα έρθει γι' αυτό η Μιλάνα είναι ανερχόμενο αστέρι. Πολύ τσαχπίνα και βγάζει μια εκπληκτική θετική αύρα. Μου αρέσει που βλέπει το σεξ σαν παιχνίδι και κάνει πράγματα που γουστάρει η ίδια. Είναι τρελή στο κρεβάτι αλλά και γλυκιά ταυτόχρονα, πάνω στο σεξ της πετούσα κάτι "ναι μωρό μου" κτλ και μου απαντούσε στα Ρώσικα και καυλώναμε! χαχα. epic φάσεις μαζί της.

Μέλισσες: Πανέμορφο Ρουμανοclassic μωρό Κάρλα. Δυστυχώς δεν είχαμε χημεία. Αυτό ή γενικά την ενδιαφέρει να σε ανάψει μόνο όσο χρειάζεται ώστε να τελειώσεις και να πάει στον επόμενο. Δεν ξέρω τι από τα δύο ειλικρινά.

Ανδρέου Γεωργίου 24: Μπήκα ανυποψίαστος στο τραγικό Βαρδαροδωμάτιο με την Μιραμάρ, μια καινούρια κοπελιά, ψηλή και όμορφη. Μιλάει ελάχιστα αγγλικά και καθόλου ελληνικά. Ήταν από την αρχή κρύα, προσπάθησα να της εξηγήσω ότι θέλω να βγάλει πάθος για να προχωρήσουμε. Πρώτα αρχίζοντάς την με λίγα φιλιά και αποθόντας την προσπάθειά της να μου φορέσει προφυλακτικό, και ύστερα προσπάθησα να της εξηγήσω και με λόγια. Επειδή δεν έδιχνε να καταλαβαίνει και δεν είμαι εκεί για το γαμήσι και την εκσπερμάτωση, σηκώθηκα και πήγα να φύγω. Τι να κάνω, αφού ήταν φανερά αδιάφορη, και αντί να προσπαθεί να με ανεβάσει μου έλεγε μλκίες του στυλ τα χέρια σου είναι κρύα βάλτα στο αερόθερμο να ζεσταθούν, μη με αγγίζεις κτλ η μαλάκω. Εντωμεταξύ αυτό δεν δούλευε και είχε κρύο. Ο χώρος τραγικός. Φυσικά ζήτησα τα λεφτά μου πίσω. ΠΟΛΥ έντονα. Αφού ούτε πίπα μου έκανε. Για τρεις μέρες πήγα και ξαναπήγα με σκοπό να βρω κάποιον υπέυθυνο. Μάταια. Τελικά η Μιρέλα με έπεισε να μην κυνηγήσω το θέμα περισσότερο, αφού είχα ξοδέψει τον χρόνο της κοπέλας και άλλη φορά να βγαίνω νωρίτερα. Ελεεινές καταστάσεις και κοροϊδία. Δεν θα ξαναπατήσω εκεί μέσα.

Έρως: Δύο συναντήσεις με την Ντόνα και μία με την Αθηνά. Για την Ντόνα θέλω να πω ότι την συμπαθώ πάρα πολύ και έχει ΤΕΛΕΙΟ μοντελοπροσωπάκι. Έχει διάφορα θεματάκια όμως, ραγάδες και παράλληλα σφιχτό πισινό που οκ τα παραβλέπω δεν πειράζει. Μιλάει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για άσχετα πράγματα στα ελάχιστα προκαταρκτικά που αφήνει και δεν μπορείς να καυλώσεις. Δεν βλέπει το παιχνίδι ερωτικά αλλά καθαρά σαν sex, και την δεύτερη φορά που πήγα κατάλαβα ότι δύσκολο έως σχεδόν αδύνατο να της αλλάξω την νοοτροπία. Φταίω κι εγώ γιατί είμουν κουρασμένος όταν πήγα βέβαια. Επίσης με δυσκόλεψε στις διάφορες στάσεις ακόμα και στα 4 που είναι ίσως η πιο απλή στάση. Κουνιόταν, έκανε περίεργα, τέσπα. Είναι καλό μωρό, αλλά σαν να μην θέλει από μόνη της να ανέβει επίπεδο και να ξεχωρίσει. Αθηνά τώρα. Θυμάστε τις περισσότερες ελεεινίδες γκόμενες που είχατε και σας έκαναν να βλασφημίσετε την ώρα και τη στιγμή που τις συναντήσατε και εν τέλει σας έστειλαν στα μπουρδέλα? Ε λοιπόν έστειλαν αντιπρόσωπο εδώ για να μας θυμίζει τι υπάρχει εκεί έξω και να παραμείνουμε πελάτες. Αφού εντάξει, γκόμενα που μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει απ' το βάλε αντισηπτικό στα χέρια.....   :uglystupid: μετά κρύβει τους βύζους της και σε κοιτάει με βλέμα "δε γαμιέσαι κι εσύ". Προφανώς ΔΕ γαμιέμαι γιατί μπήκα με εσένα και όχι με την Έφη. Ουστ!

Τέλος θα ολοκληρώσω με δύο ακόμα κορίτσια από τις βίλες που θυμήθηκα. Γαλήνη και Βικτώρια. Η Γαλήνη έχει θεϊκούς βύζους, μέτριο-καλό σώμα, μέτριο-προς-κακό πρόσωπο και δεν συμμετέχει ιδιαίτερα. Δεν συνιστώ. Η Βικτώρια είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ, και δυστυχώς όταν πήγα είμουν ντεφορμέ. Αλλά εντάξει η κοπέλα δεν παίζεται και μου πρότεινε από μόνη της πράγματα που έμεινα μλκς όταν τα άκουσα. Είναι πορνοθεά. Αλλά πρέπει να βάλει λίγα κιλά πιστεύω και θα γίνει τέλεια. Θα ξαναπάω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom