Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.322
Κριτικές
167
Like
27.509
Πόντοι
34.538
kalimera kai kalo pasxa se olous,
exo en 8ema an mporeite na me boi8isete me tis gnomes sas.eimai 22 xronon kai otan pao na kano sex mou shnkonetai arketa kai otan to bazo mesa peftei ligo ki den ginetai sosta to pragma.epeidi opos ksero kaneis den genni8ike na to kanei sosta.exo akousei apo filous kai gnostous oti einai ligo dyskolo stin arxi diladi tis protes fores.diabazo tis kritikes pou grafete kai leo ego ti kano!!parakalo an mporeite na me boi8isete.
kali synexeia
Γεια σου και σε σενα.ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.

Πρωτον...Γραφε Ελληνικα.

Δευτερο....Εισαι σε λαθος θρεντ.

Τριτο....Αν συνεχιζει το πρόβλημα,κανε μια εξεταση αιματος για Τεστοστερονη και Προλακτινη.

 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Καταρχας Καλο Πασχα σε ολους με υγεια πανω απο ολα.

Παρατηρησε κανεις οτι το τελευταιο εξαμηνο η Εφη λειπει για σχετικα μεγαλα διαστηματα? 2-3 εβδομαδων?

Οσο για την Ειρηνη...νταξει...ελεος...συμφωνω οτι κανει καλο σεξ αλλα ως εκει...απο φατσα...ειναι σαν τον Ραμπο....κ πολυ διαφημιση της καναμε...παντως καλα κανει ο Πατσινο κ τα λεει....
 

sunriseiron

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για την απαντηση σου,που αλλου να το γραψω?
Γεια σου και σε σενα.ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.

Πρωτον...Γραφε Ελληνικα.

Δευτερο....Εισαι σε λαθος θρεντ.

Τριτο....Αν συνεχιζει το πρόβλημα,κανε μια εξεταση αιματος για Τεστοστερονη και Προλακτινη.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.322
Κριτικές
167
Like
27.509
Πόντοι
34.538
ευχαριστω για την απαντηση σου,που αλλου να το γραψω?
Υπαρχουν θρεντ για σεξ και υγεια.Ψαξτα κατω δεξια.
Μπορει να βρεις παρομοιο πρόβλημα-ερωτηση με υποδείξεις-βοήθειες για την αντιμετωπιση του.
 

sunriseiron

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω και παλι αδελφε.καλη συνεχεια να εχεις
Υπαρχουν θρεντ για σεξ και υγεια.Ψαξτα κατω δεξια.
Μπορει να βρεις παρομοιο πρόβλημα-ερωτηση με υποδείξεις-βοήθειες για την αντιμετωπιση του.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
απλα δεν το περιμενα απο αυτην...μηπως ερχεται η ωρα που τα παραταει και απλα λεει οπως θελω εγω κ
οσο τραβηξει;
τα πραγματα ειναι απλα....ειχα ανοιξει και σχετικο θρεντ σε ανυποπτο χρονο και τα χω πει....

ολες οι πουτανες ειναι πονηρες,ψευτρες και φιλοχρηματες....τελος.....αρκετη αξια δινουμε στις καριολες ολες που χορτασαν εδω ψωμι.....εμεις τις εχουμε για να τις γαμαμε κι αυτες για να μας αρμεγουν....τελεία και παυλα....ολα τα αλλα ειναι αμπελοφιλοσοφιες.....κι αν μας πουλησαν καποτε ερωτα και ναζακια και κολπα και τα σχετικα ειναι για να μας δεσουν ως πελατες και οσες ειναι εξυπνες το κανουν με επιτυχια ειδικα αν κοβουν οτι μπορει να εισαι και κανενας απο αυτους που γραφουν στο ιντερνετ.....νεα μοδα γαρ αυτο και προσφατη ανακαλυψη γι αυτες ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
τα πραγματα ειναι απλα....ειχα ανοιξει και σχετικο θρεντ σε ανυποπτο χρονο και τα χω πει....

ολες οι πουτανες ειναι πονηρες,ψευτρες και φιλοχρηματες....τελος.....αρκετη αξια δινουμε στις καριολες ολες που χορτασαν εδω ψωμι.....εμεις τις εχουμε για να τις γαμαμε κι αυτες για να μας αρμεγουν....τελεία και παυλα....ολα τα αλλα ειναι αμπελοφιλοσοφιες.....κι αν μας πουλησαν καποτε ερωτα και ναζακια και κολπα και τα σχετικα ειναι για να μας δεσουν ως πελατες και οσες ειναι εξυπνες το κανουν με επιτυχια ειδικα αν κοβουν οτι μπορει να εισαι και κανενας απο αυτους που γραφουν στο ιντερνετ.....νεα μοδα γαρ αυτο και προσφατη ανακαλυψη γι αυτες ;)

Καλέ μου φίλε, τα γράφεις σωστά αλλά ξέρεις και εσύ ότι τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι, μιλάω από προσωπική εμπειρία, με κοπέλες που ήμουν πελάτης τους και που όταν σταμάτησαν με βλέπουν στο δρόμο και με φωνάζουν να μιλήσω μαζί τους, χωρίς να έχουν κανένα απολύτως όφελος, και μέσα από τη σχέση πελάτη-ιερόδουλης έχει προκύψει ανθρώπινη σχέση και αληθινή φιλία, γνωρίζω επίσης ότι δυστυχώς αυτό είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας, αλλά θα ήθελα να αναφερθώ  στη τελευταία μου εμπειρία σε μια κοπέλα την Αντριάννα.es a.k.a. Τουμπανιέθ που έχοντας γράψει μια αξιοζήλευτη πορεία έως τώρα, χωρίς καν να με γνωρίζει ποιος είμαι και βλέποντας με για πρώτη φορά στη ζωή της, μου ξηγήθηκε σαν να είμαστε γκόμενοι, και οφείλω να το πω αυτό δημόσια, γιατί ο κανόνας έχει τις ευχάριστες εξαιρέσεις του  :sunglasses:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.282
Πόντοι
7.095
Καλέ μου φίλε, τα γράφεις σωστά αλλά ξέρεις και εσύ ότι τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι, μιλάω από προσωπική εμπειρία, με κοπέλες που ήμουν πελάτης τους και που όταν σταμάτησαν με βλέπουν στο δρόμο και με φωνάζουν να μιλήσω μαζί τους, χωρίς να έχουν κανένα απολύτως όφελος, και μέσα από τη σχέση πελάτη-ιερόδουλης έχει προκύψει ανθρώπινη σχέση και αληθινή φιλία, γνωρίζω επίσης ότι δυστυχώς αυτό είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας, αλλά θα ήθελα να αναφερθώ  στη τελευταία μου εμπειρία σε μια κοπέλα την Αντριάννα.es a.k.a. Τουμπανιέθ που έχοντας γράψει μια αξιοζήλευτη πορεία έως τώρα, χωρίς καν να με γνωρίζει ποιος είμαι και βλέποντας με για πρώτη φορά στη ζωή της, μου ξηγήθηκε σαν να είμαστε γκόμενοι, και οφείλω να το πω αυτό δημόσια, γιατί ο κανόνας έχει τις ευχάριστες εξαιρέσεις του  :sunglasses:
gameover χωρις ιχνος διαθεσης για αντιπαραθεση,εσυ εισαι καλογνωμος και γενικα καλοπιστος...συγνωμη αλλα εγω εχω εντελως αντιθετη γνωμη απο σενα επι του θεματος
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Καλέ μου φίλε, τα γράφεις σωστά αλλά ξέρεις και εσύ ότι τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι, μιλάω από προσωπική εμπειρία, με κοπέλες που ήμουν πελάτης τους και που όταν σταμάτησαν με βλέπουν στο δρόμο και με φωνάζουν να μιλήσω μαζί τους, χωρίς να έχουν κανένα απολύτως όφελος, και μέσα από τη σχέση πελάτη-ιερόδουλης έχει προκύψει ανθρώπινη σχέση και αληθινή φιλία, γνωρίζω επίσης ότι δυστυχώς αυτό είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας, αλλά θα ήθελα να αναφερθώ  στη τελευταία μου εμπειρία σε μια κοπέλα την Αντριάννα.es a.k.a. Τουμπανιέθ που έχοντας γράψει μια αξιοζήλευτη πορεία έως τώρα, χωρίς καν να με γνωρίζει ποιος είμαι και βλέποντας με για πρώτη φορά στη ζωή της, μου ξηγήθηκε σαν να είμαστε γκόμενοι, και οφείλω να το πω αυτό δημόσια, γιατί ο κανόνας έχει τις ευχάριστες εξαιρέσεις του  :sunglasses:

Δλδ τι ακριβως εκανε και σου ξηγηθηκε σαν να ειστε γκομενοι? εχω πραγματικα την απορεια να μαθω σε παρακαλω πες μου...
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Η ειρηνη κανει απο τα καλυτερα γαμησια στην θεσσαλονικη κακα τα ψεματα!! και στα γλωσσοφιλα ειναι καυλιαρα και γενικα το χει ρε παιδι μου, ειναι καυλιαρα η γκομενα και αυτο που ακουσα για την φατσα της οτι μοιαζει με Ραμπο ε οκ! εχω δει πολυ χειροτερες οπως Μονικα τριδυμα που επισης ιδρωνει την φανελα!!

Το κακο στα τριδυμα και συγκεκριμενα στη μονικα ειναι με τις καποτες τι διαολο νανοι γαμανε εκει μεσα? δε μου χωραει η καποτα μεχρι την μεση φτανει και με σφιγγει και πολυ!!

Επισης πηγα και με ενα μετριοτατο μπαζακι με σγουρα μαλλια στο Casa D'amore μονο και μονο επειδη βαριομουν και εβρεχε κιολας, οκ την τυπισσα την γαμουσα ιεραποστολικο 20 λεπτα απτην βαρεμαρα μου χαχαχα!! στο τελος την γυρισα στα 4 για να τελειωνουμε επειδη βαρεθηκα!! δεν ειχε δειξει ιχνος βιασυνης, εμ που θα εβρισκε αλλον μαλακα περα απο μενα να περασει στο δωματιο?? αχαχαχα.!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Δλδ τι ακριβως εκανε και σου ξηγηθηκε σαν να ειστε γκομενοι? εχω πραγματικα την απορεια να μαθω σε παρακαλω πες μου...
Ήταν συμμετοχική υπέρ υου δέοντος στην όλη συνεύρεση, ήταν αυτό που λέμε την ίδρωσε τη φανέλα, και από αυτά που διαβάζω γι΄αυτήν δεν είμαι και ο μόνος που τα έχει κάνει.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ήταν συμμετοχική υπέρ υου δέοντος στην όλη συνεύρεση, ήταν αυτό που λέμε την ίδρωσε τη φανέλα, και από αυτά που διαβάζω γι΄αυτήν δεν είμαι και ο μόνος που τα έχει κάνει.

Οκ!!  δεν μπορω να εκφερω γνωμη για την συγκεκριμενη διοτι δεν ετυχε ακομη να την παρω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δλδ τι ακριβως εκανε και σου ξηγηθηκε σαν να ειστε γκομενοι? εχω πραγματικα την απορεια να μαθω σε παρακαλω πες μου...
κοιταξε ειναι πολλα κοριτσια που ξεφευγουν απο την απλη εννοια την τυπικη της ιεροδουλης που ειναι ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε....γενικα εμεις οι πιο παλιοι θυμομαστε πχ γαμησι στην φυλης ή σε αλλα μπουρδελα της αθηνας που ηταν ετσι.....ετσι ηταν παλια οι πουτανες.....εμπαινες σε ενα δωματιο ,γαμουσες με την μια και εφευγες....ουτε φιλια,ουτε αγκαλιτσες ουτε χαδια ουτε γλυκολογα.....τα τελευταια χρονια και ιδιως απο τοτε που μπηκε η εννοια του στουντιο και των προγραμματων στην μπουρδελοφιλολογια μπηκαν και αυτα και εν γενει η gfe συμπεριφορα....μεχρι και τα γλωσσοφιλα που παλια δεν εδινε καμια εγιναν σχεδον ενα εξτραδακι που πολλοι το ζηταν και το θελουν,οπως φυσικα και τα γλειφομουνια,γλειφοκωλια,σεξσοου,69,γυμνα στοματικα κλπ...ολα αυτα σε ενα πραγμα κατατεινουν....να δωσουν στον πελατη την ψευδαισθηση οτι γαμαει μια οικεια κοπελα σχεδον ερωτευμενη μαζι του...και φυσικα να τον τραβηξουν να ρθει και να ξαναρθει....

δεν διαφωνω με γκειμοβερ αλλα δεν ειναι δυνατον η αγαπησιαρα πχ εμμα ή καντυ ή αντριαννα κλπ να αγαπησε ολον τον κοσμο ξαφνικα και να ειναι ερωτευμενη με ολα τα μελη του φορουμ

ουτε λογος οτι εξω μπορει να μας χαιρεταν και να μας δειχνουν συμπαθεια....και γω τους πελατες της επιχειρησης μου σαφως και τους εκτιμω και τους τιμω

μπορει να ακουγομαι κυνικος αλλα αυτο ειναι το αποσταγμα εμπειριας ετων....και γω γουσταρω τα gfe αλλα δεν κατα βαθος δεν το πολυπιστευω ,απλα αρκουμαι να το απολαμβανω
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
κοιταξε ειναι πολλα κοριτσια που ξεφευγουν απο την απλη εννοια την τυπικη της ιεροδουλης που ειναι ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε....γενικα εμεις οι πιο παλιοι θυμομαστε πχ γαμησι στην φυλης ή σε αλλα μπουρδελα της αθηνας που ηταν ετσι.....ετσι ηταν παλια οι πουτανες.....εμπαινες σε ενα δωματιο ,γαμουσες με την μια και εφευγες....ουτε φιλια,ουτε αγκαλιτσες ουτε χαδια ουτε γλυκολογα.....τα τελευταια χρονια και ιδιως απο τοτε που μπηκε η εννοια του στουντιο και των προγραμματων στην μπουρδελοφιλολογια μπηκαν και αυτα και εν γενει η gfe συμπεριφορα....μεχρι και τα γλωσσοφιλα που παλια δεν εδινε καμια εγιναν σχεδον ενα εξτραδακι που πολλοι το ζηταν και το θελουν,οπως φυσικα και τα γλειφομουνια,γλειφοκωλια,σεξσοου,69,γυμνα στοματικα κλπ...ολα αυτα σε ενα πραγμα κατατεινουν....να δωσουν στον πελατη την ψευδαισθηση οτι γαμαει μια οικεια κοπελα σχεδον ερωτευμενη μαζι του...και φυσικα να τον τραβηξουν να ρθει και να ξαναρθει....

δεν διαφωνω με γκειμοβερ αλλα δεν ειναι δυνατον η αγαπησιαρα πχ εμμα ή καντυ ή αντριαννα κλπ να αγαπησε ολον τον κοσμο ξαφνικα και να ειναι ερωτευμενη με ολα τα μελη του φορουμ

ουτε λογος οτι εξω μπορει να μας χαιρεταν και να μας δειχνουν συμπαθεια....και γω τους πελατες της επιχειρησης μου σαφως και τους εκτιμω και τους τιμω

μπορει να ακουγομαι κυνικος αλλα αυτο ειναι το αποσταγμα εμπειριας ετων....και γω γουσταρω τα gfe αλλα δεν κατα βαθος δεν το πολυπιστευω ,απλα αρκουμαι να το απολαμβανω


σωστος ο gl ετσι ειναι τ πραγματα.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
κοιταξε ειναι πολλα κοριτσια που ξεφευγουν απο την απλη εννοια την τυπικη της ιεροδουλης που ειναι ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε....γενικα εμεις οι πιο παλιοι θυμομαστε πχ γαμησι στην φυλης ή σε αλλα μπουρδελα της αθηνας που ηταν ετσι.....ετσι ηταν παλια οι πουτανες.....εμπαινες σε ενα δωματιο ,γαμουσες με την μια και εφευγες....ουτε φιλια,ουτε αγκαλιτσες ουτε χαδια ουτε γλυκολογα.....τα τελευταια χρονια και ιδιως απο τοτε που μπηκε η εννοια του στουντιο και των προγραμματων στην μπουρδελοφιλολογια μπηκαν και αυτα και εν γενει η gfe συμπεριφορα....μεχρι και τα γλωσσοφιλα που παλια δεν εδινε καμια εγιναν σχεδον ενα εξτραδακι που πολλοι το ζηταν και το θελουν,οπως φυσικα και τα γλειφομουνια,γλειφοκωλια,σεξσοου,69,γυμνα στοματικα κλπ...ολα αυτα σε ενα πραγμα κατατεινουν....να δωσουν στον πελατη την ψευδαισθηση οτι γαμαει μια οικεια κοπελα σχεδον ερωτευμενη μαζι του...και φυσικα να τον τραβηξουν να ρθει και να ξαναρθει....

δεν διαφωνω με γκειμοβερ αλλα δεν ειναι δυνατον η αγαπησιαρα πχ εμμα ή καντυ ή αντριαννα κλπ να αγαπησε ολον τον κοσμο ξαφνικα και να ειναι ερωτευμενη με ολα τα μελη του φορουμ

ουτε λογος οτι εξω μπορει να μας χαιρεταν και να μας δειχνουν συμπαθεια....και γω τους πελατες της επιχειρησης μου σαφως και τους εκτιμω και τους τιμω

μπορει να ακουγομαι κυνικος αλλα αυτο ειναι το αποσταγμα εμπειριας ετων....και γω γουσταρω τα gfe αλλα δεν κατα βαθος δεν το πολυπιστευω ,απλα αρκουμαι να το απολαμβανω

Και εσυ ως επιχειρματιας μια εν δυναμει πουτανα θεωρεισαι χωρις παρεξηγηση καταλαβες πως το λεω, εισαι στην επιχειρηση σου ωστε να εξυπηρετεις τους πελατες σου αυτο δεν σημαινει οτι επειδη τους μιλας καλα η τους χερετας εξω οτι θα βγεις και μαζι τους η εισαι ερωτευμενος μαζι τους !! ειναι απλα Buisness, για μενα τυπος που νομιζει οτι οι πουτανες ερωτευονται ειναι απλα γελασμενοι !! σε βλεπουν πραγματικα ως ΕΥΡΩ!! τπτ περισσοτερο, το μονο ισως που θα βοηθησει να ειναι λιγο πιο εξυπηρετικη η κοπελα ειναι να πηγαινετε στα Στουντιο καθαροι και περιποιημενοι γτ μην ξεχνατε οτι ειναι και αυτες ανθρωποι δεν μπορει ο αλλος να βρωμαει και να λεει μετα δεν με αγκιζε δεν αφηνε φιλια δεν δεν δεν , Εεεε ναι ρε βρωμιλε κωλοασβε του ελεους υπαρχει και μια εφευρεση που ονομαζεται ΝΤΟΥΖΖ !! γαμω το σπιτι σου τραβα και πλυσουυυ!!! ειναι σαν να ερχομαι στην επιχειρηση σου ρε gl και να σου μιλαω σαν αλητης με υφακι - ειρωνεια, αγενεστατα και ετσι, Εε δεν νομιζω να με εξυπηρετησεις με το ιδιο αποτελεσμα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
κοιταξε ειναι πολλα κοριτσια που ξεφευγουν απο την απλη εννοια την τυπικη της ιεροδουλης που ειναι ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε....γενικα εμεις οι πιο παλιοι θυμομαστε πχ γαμησι στην φυλης ή σε αλλα μπουρδελα της αθηνας που ηταν ετσι.....ετσι ηταν παλια οι πουτανες.....εμπαινες σε ενα δωματιο ,γαμουσες με την μια και εφευγες....ουτε φιλια,ουτε αγκαλιτσες ουτε χαδια ουτε γλυκολογα.....τα τελευταια χρονια και ιδιως απο τοτε που μπηκε η εννοια του στουντιο και των προγραμματων στην μπουρδελοφιλολογια μπηκαν και αυτα και εν γενει η gfe συμπεριφορα....μεχρι και τα γλωσσοφιλα που παλια δεν εδινε καμια εγιναν σχεδον ενα εξτραδακι που πολλοι το ζηταν και το θελουν,οπως φυσικα και τα γλειφομουνια,γλειφοκωλια,σεξσοου,69,γυμνα στοματικα κλπ...ολα αυτα σε ενα πραγμα κατατεινουν....να δωσουν στον πελατη την ψευδαισθηση οτι γαμαει μια οικεια κοπελα σχεδον ερωτευμενη μαζι του...και φυσικα να τον τραβηξουν να ρθει και να ξαναρθει....

δεν διαφωνω με γκειμοβερ αλλα δεν ειναι δυνατον η αγαπησιαρα πχ εμμα ή καντυ ή αντριαννα κλπ να αγαπησε ολον τον κοσμο ξαφνικα και να ειναι ερωτευμενη με ολα τα μελη του φορουμ

ουτε λογος οτι εξω μπορει να μας χαιρεταν και να μας δειχνουν συμπαθεια....και γω τους πελατες της επιχειρησης μου σαφως και τους εκτιμω και τους τιμω

μπορει να ακουγομαι κυνικος αλλα αυτο ειναι το αποσταγμα εμπειριας ετων....και γω γουσταρω τα gfe αλλα δεν κατα βαθος δεν το πολυπιστευω ,απλα αρκουμαι να το απολαμβανω
με βρισκεις συμφωνο 100% ....υπαρχουνε και οι εξαιρεσεις που προσωπικα μου εχει συμβει...αλλα ειναι 1  στο 1.000.000.000...οποτε δεν μετραει...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Και εσυ ως επιχειρματιας μια εν δυναμει πουτανα θεωρεισαι χωρις παρεξηγηση καταλαβες πως το λεω, εισαι στην επιχειρηση σου ωστε να εξυπηρετεις τους πελατες σου αυτο δεν σημαινει οτι επειδη τους μιλας καλα η τους χερετας εξω οτι θα βγεις και μαζι τους η εισαι ερωτευμενος μαζι τους !! ειναι απλα Buisness, για μενα τυπος που νομιζει οτι οι πουτανες ερωτευονται ειναι απλα γελασμενοι !! σε βλεπουν πραγματικα ως ΕΥΡΩ!! τπτ περισσοτερο, το μονο ισως που θα βοηθησει να ειναι λιγο πιο εξυπηρετικη η κοπελα ειναι να πηγαινετε στα Στουντιο καθαροι και περιποιημενοι γτ μην ξεχνατε οτι ειναι και αυτες ανθρωποι δεν μπορει ο αλλος να βρωμαει και να λεει μετα δεν με αγκιζε δεν αφηνε φιλια δεν δεν δεν , Εεεε ναι ρε βρωμιλε κωλοασβε του ελεους υπαρχει και μια εφευρεση που ονομαζεται ΝΤΟΥΖΖ !! γαμω το σπιτι σου τραβα και πλυσουυυ!!! ειναι σαν να ερχομαι στην επιχειρηση σου ρε gl και να σου μιλαω σαν αλητης με υφακι - ειρωνεια, αγενεστατα και ετσι, Εε δεν νομιζω να με εξυπηρετησεις με το ιδιο αποτελεσμα.
Χαχα...ούτε μες στο δωμάτιο νάσουν, ξέχασα να αναφέρω ότι για να πάρω αυτή τη συμπεριφορά από την συγκεκριμένη κοπέλα ήμουν πεντακάθαρος και φρεσκοπλυμένος και επιπλέον με ανεβασμένη διάθεση που της την μετάδωσα και την δέχθηκε κι΄αυτή, ένας καλός λόγος και ένα κομπλιμέντο σχεδόν πάντα πιάνουν τόπο  :sunglasses:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ε ναι ρε μαν ετσι ειναι, αμα εισαι καθαρος και σεβεσαι τον αλλο θα δεις και τα αναλογα αποτελεσματα  ;)
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Πάντως να μην ξεχνάμε ότι ενημερώνονται τα κορίτσια για το ποιοι είμαστε ,πόσο μαλών αν το επιδιώκουμε κιόλας για να παίρνουμε τα δωράκια μας.Απλά και αυτές μας χρησιμοποιούν για να δημιουργήσουν κάποιο όνομα ,στην πλειοψηφία τους για λίγο καιρό στην αρχή κάνουν τα κέφια μας για να δημιουργήσουμε εμείς ντόρο γύρο από το όνομα τους και μετά τέλος...τι να κάνεις γυναίκες είναι και  :fuck2: εργαζόμενες.
Στο κάτω κάτω της γραφής και εμείς στανταράκια είμαστε για αυτές,αν δεν κάνουμε το <τάμα μας> μια φορά την βδομάδα κάτι μας λείπει  :grin:
ενοειτε οτι ενημερωνονται!η αλλη αλλαξε το ονομα της ρε σεις λες και δεν την ξερουν ολοι πια... η 2η κριτικη..

και πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι οι πουτανες ειναι οι πιο επεγγελματιες απο ολους τους επαγγελματιες..εγω στο επαγγελμα μου ξερω αμεσως τι θελει ο πελατης,ξερω τι θα του πω και θα κινηθω αναλογα με τις αναγκες του ..οι πουτανες αυτη την αντιληψη την εχουν ακονισει τοσο πολυ που δε φανταζετε κανεις!!αγοραζουν το πελατη μεσα σε milli seconds!ειμαστε και οι αντρες καλουληδες και δε θελει και πολυ...και εγω εχω παρει δωρακια..αλλα αυτα τα δωρακια ειναι δανεικα..ειναι οπως οταν εγω στο πελατη μου του καθαριζω πχ το αμαξι και του δινω δωρακι 2 αρωματικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom