Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ρε παιδια τωρα θα γεμισετε κανα 2 σελιδες με αμπελοφιλοσοφιες παλι?εδω εχουμε αλλα θεματα που μας καινε σημερα

εεεε λεγε ντε μας εσκασες.........τι εγινε τελικα?? :2funny: :2funny:

τι θεματα εχουμε :think:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
φιλοξενουμενε συγνωμη ρε αδερφε αλλα μπερδευεσε...............
δεν προκειτε κανενα αφεντικο να την διωξει απο κανενα μαγαζι....
οι αδιες των μπουρδελων ειναι στο ονομα τις κοπελας!!

κ μην νομιζεις οτι τα αφεντικα μπενουν κ διαβαζουν εδω η ξερουν τι τους γινετε!!!
αυτοι θελουν το παραδακι για την πραστασια που πουλανε κ την μεταφορα τις κοπελας στην χωρα!!
φιλε μειλαμε για μαγαζια με νομιμες αδειες.......δεν μειλαμε με παρανομα μασατζιδικα!!

ασε που θα φανε μπουλο αμμα δεν φερνουνε λεφτα....χεχεχε

λοιπον για να ξερεις και να μη λες οτι μπερδευομαι...
Οι αδειες ειναι σε γυναικες μεν αλλα οχι σε αυτες που ειναι διαθεσιμες. Ή τουλαχιστον οχι σε ολες τους
το καθε μαγαζι εχει 1 αδεια αλλα 2 και 3 κοπελες ...
Αυτες ειναι εργαζομενες και με ασφαλιση ιδιωτικου υπαλληλου

δε θα μπουμε ομως σε τετοια αντιπαραθεση.
Εσεις που τα ξερετε καλυτερα αν πιστευετε πως ειναι καλο να τα γραφετε ολα τοτε να τα γραφετε.
Εμενα δε μου πεφτει λογος

Καλο Πασχα παιδια!!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
λοιπον για να ξερεις και να μη λες οτι μπερδευομαι...
Οι αδειες ειναι σε γυναικες μεν αλλα οχι σε αυτες που ειναι διαθεσιμες. Ή τουλαχιστον οχι σε ολες τους
το καθε μαγαζι εχει 1 αδεια αλλα 2 και 3 κοπελες ...
Αυτες ειναι εργαζομενες και με ασφαλιση ιδιωτικου υπαλληλου

δε θα μπουμε ομως σε τετοια αντιπαραθεση.
Εσεις που τα ξερετε καλυτερα αν πιστευετε πως ειναι καλο να τα γραφετε ολα τοτε να τα γραφετε.
Εμενα δε μου πεφτει λογος

Καλο Πασχα παιδια!!!!

για να μην το πεζω κ εγω πολυξερος...........
εχω την εντυπωση οτι γιαθε κοπελα που δουλευει στο μαγαζι εχει δικια της αδεια!!
αδεια πρωσοπικη απο υγυονομικο εφορειες κ.τ.λ.!!
δεν εχει αδεια το μαγαζι σαν χωρος!!!!
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
ρε παιδια τωρα θα γεμισετε κανα 2 σελιδες με αμπελοφιλοσοφιες παλι?εδω εχουμε αλλα θεματα που μας καινε σημερα
Οι μεταξωτοί κώλοι θέλουν και μεταξωτά βρακάκια Αλ, αυτό πιστεύω πως το ξέρεις καλά...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αλ,μήπως μιλάμε για την ίδια που είχα πάρει πριν κανα μήνα(είχα ανεβάσει κριτική) και έχυσα στη μάπα ; Αυτήνα που βρωμούσανε τα πόδια της  :crazy:

Η περιγραφή σου ταιριάζει,συν αυτό που λες ότι την έκανες ό,τι ήθελες.
οχι δεν ειναι αυτη...ειναι καστανοξανθη με μακρυ μαλλι,μιλαει καλα Αγγλικα και ελαχιστα ελληνικα και δε μου ζητησε να πλυθω  :grin: :grin: δε νομιζω οτι εχει τετοια θεματα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
για να μην το πεζω κ εγω πολυξερος...........
εχω την εντυπωση οτι γιαθε κοπελα που δουλευει στο μαγαζι εχει δικια της αδεια!!
αδεια πρωσοπικη απο υγυονομικο εφορειες κ.τ.λ.!!
δεν εχει αδεια το μαγαζι σαν χωρος!!!!

τελευταιο post μου γιατι τους κουρασαμε...
το μαγαζι εχει 1 (μια) αδεια λειτουργιας
η καθε κοπελα εχει αδεια ασκησης επαγγελματος συν το βιβλιαριο υγειας που λες...

αυτα...
και παλι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
οχι δεν ειναι αυτη...ειναι καστανοξανθη με μακρυ μαλλι,μιλαει καλα Αγγλικα και ελαχιστα ελληνικα και δε μου ζητησε να πλυθω  :grin: :grin: δε νομιζω οτι εχει τετοια θεματα
Α μάλιστα,δε διάβασα προσεκτικά τότε  :cheesy:

Να'σαι καλά για την απάντηση και που ενημερώνεις για πολλοστή φορά  :cool2:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Η συγκεκριμένη έχει πελατεία που καμία δεν έχει στους χώρους – για αυτό και η μεγάλη παραμονή της στο συγκεκριμένο μέρος – αλλά και υπηρεσίες που αξίζουν για αυτά που πληρώνεις, οπότε έχει και τις ανάλογες απαιτήσεις ακόμη και από αυτούς που την προτιμούν συχνά. Για την διαφήμιση της δεν νομίζω να ιδρώνει...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Η συγκεκριμένη έχει πελατεία που καμία δεν έχει στους χώρους – για αυτό και η μεγάλη παραμονή της στο συγκεκριμένο μέρος – αλλά και υπηρεσίες που αξίζουν για αυτά που πληρώνεις, οπότε έχει και τις ανάλογες απαιτήσεις ακόμη και από αυτούς που την προτιμούν συχνά. Για την διαφήμιση της δεν νομίζω να ιδρώνει...

σορρυ που πεταγομαι σαν την  :bigdick:

αλλα ιδρωνει φιλε......ιδρωνει πιστεψε με!!
εχω κανει κουβεντα με την ειρηνη πολλες φορες συγκεκριμενα για αυτο το θεμα,που εχει δουλεια!!
κ ξερει πολυ καλα το τι λενε εδω γιαυτην!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
παιδια καλο πασχα σε ολους............
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Άντε γιατί έχει σειρά η εκκλησία, καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.282
Πόντοι
7.095
-Αν.γεωργιου 32 Μελισσες.2 κοπελες αλλα εγω ειδα μονο τη μια την οποια τη λενε Ιζαμπελα μελαχρινη με καρε μαλλι,μεγαλα βυζια χαζοπουτανιαρικη φατσα και γενικα καλη διαθεση.Και η αλλη κοπελα ειναι καινουρια λεει αλλα ηταν μεσα και σε παρτουζα.Και τις 2 κοπελες μαζι απο 40ε η καθεμια
2 μαζι? γιναμε αθηνα? τερμα οι ελεγχοι?
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
για ειρηνη δεν εχω να πω τπτ. Απο τον αλ την εμαθα και που και που για πρωινα ηταν οτι πρεπει. Για εμμα που τις ειχα σκασει πολλα φραγκα τωρα τελευταια αγγαρεια. Οποτε δεν ξαναπαω εμμα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
2 μαζι? γιναμε αθηνα? τερμα οι ελεγχοι?

Για οσους ενδιαφερονται, 2 γκομενες εχουν τα εξης πορνοσπιτια συνηθως.

- Προμηθεως 16 στον Βαρδαρη με λιγο παζαρι τις παιρνεις με 40 ευρω και τις 2.Εχω πετυχει την Μιχαελα(μελαχρινη ψιλονταρντανα) μαζι με ενα μελαχρινο λεπτο μικρο.
- Ανδρ.Γεωργιου 30 οπου δουλευει η Γιαννα το πλατινε μπουζουκοπουτανο με την Αντριαννα με 60 ευρω και τις δυο αλλα με αναλογο παζαρι εννοειται πεφτει η τιμη.
- Μελισσες ,απο τα γραφομενα του Αλ.

Εννοειται καλα εκανε ο Αλ και ενημερωσε για τις εξτρα υπηρεσιες.Ας ενημερωναν ολοι απο λιγο,σε σχεση με την νεκρα του τελευταιου 20ημερου, και ολα θα ηταν πολυ καλυτερα για την μπουρδελικη ζωη.
Αλλωστε η συγκεκριμενη,για εναν μπουρδελιαρη που ειναι χρονια στο αθλημα,κανει μπαμ απο το σαλονι.Την ειχα δει πρωτη φορα πριν 15 μερες περιπου και την εψαχνα για να καταθεσω οπωσδηποτε.

                                        ΕΣΤ’ΗΜΑΡ ΟΤΕ ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΛΙΝ ΕΛΕΥΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣ ΑΕΙ ΕΣΕΤΑΙ
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Πάντως να μην ξεχνάμε ότι ενημερώνονται τα κορίτσια για το ποιοι είμαστε ,πόσο μαλών αν το επιδιώκουμε κιόλας για να παίρνουμε τα δωράκια μας.Απλά και αυτές μας χρησιμοποιούν για να δημιουργήσουν κάποιο όνομα ,στην πλειοψηφία τους για λίγο καιρό στην αρχή κάνουν τα κέφια μας για να δημιουργήσουμε εμείς ντόρο γύρο από το όνομα τους και μετά τέλος...τι να κάνεις γυναίκες είναι και  :fuck2: εργαζόμενες.
Στο κάτω κάτω της γραφής και εμείς στανταράκια είμαστε για αυτές,αν δεν κάνουμε το <τάμα μας> μια φορά την βδομάδα κάτι μας λείπει  :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Βολτα πριν λιγο με 2 καταθεσεις  :fuck1: :fuck1:
Πρωτα στο πιπινι Αντριανα στο Αν.Γεωργιου 30 μιλαμε το μωρο δεν καταλαβαινει Χριστο κανει τα παντα με μανια και δινει και δωρακια...

και δευτερη καταθεση στη γνωστη μιλφ Ειρηνη με την οποια αποψε δινω οριστικο τελος στη σχεση μας....ναι δε διαβασατε λαθος...Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ
Βασανιστηκα παρα πολυ τωρα που οδηγουσα επιστρεφοντας σπιτι για το αν θα πρεπει να ειμαι τοσο απολυτος αλλα το γυαλι ειχε ραγισει απο τις 2 προηγουμενες φορες και σημερα εσπασε.
Εγω θα θυμαμαι τις ωραιες στιγμες μαζι της και την ευχαριστω γι'αυτες και αυτη θα θυμαται οτι ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΦΙΡΜΑ ωστε να ανεβασει το επιπεδο της και να φτασει σημερα να μου πει οτι εγω δεν πληρωνω καλα και γι'αυτο δεν θα μου δωσει κωλο με 50ε αλλα με 80ε παρα τις προηγουμενες 10 φορες στα 50ε.
Επισης πρεπει να εχω κρατησει καμια 30αρια πμ απο αυτους που τα τελευταια 3 χρονια την επισκεφτηκαν χαρη στη δικη μου επιμονη παρα τους ενδοιασμους για την εμφανιση της,και μετα μου στελνανε πμ για να με ευχαριστησουν που τους ανοιξα τα ματια.

Δε πειραζει ομως ετσι ειναι...το χρημα αλλοιωνει τον ανθρωπο και ποσο μαλλον οταν εισαι Ρουμανα.
Ο al pacino αγνος και ταπεινος οπως παντα  :rolleyes: ,ενας απλος εργατης του πορνορεπορταζ θα συνεχισει τις ερευνες του και σε βαθος χρονου σιγουρα θα ανακαλυψει κατι ισαξιο και ακομα καλυτερο μεχρι να φαει ξανα ενα χεσιμο απο καμια Ρουμανα και να ησυχασει...

περισσοτερες λεπτομερειες στις κριτικες που θα ακολουθησουν
απλα δεν το περιμενα απο αυτην...μηπως ερχεται η ωρα που τα παραταει και απλα λεει οπως θελω εγω κ
οσο τραβηξει;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους σας.  :) Για όλα όσα γράφηκαν παραπάνω για συμπεριφορές από Ειρήνη, Έμμα και κατά καιρούς και από άλλες κοπέλες, είναι ίσως φυσιολογικές και συμβαίνει όπως σε όλες τις δουλειές από τις πιο μικρές σαν ένα περίπτερο ως τις πιο μεγάλες και πολυεθνικές, στην αρχή ξεκινώντας υπάρχει ο ενθουσιασμός, η θέσπιση στόχων, η σκληρή δουλειά, η συνεχής παρακολούθηση της πορείας, η πραγμάτωση , η άνοδος, και η σταδιακή καταξίωση, στη συνέχεια η ευχαρίστηση της επιτυχίας, η συλλογή των καρπών της; προσπάθειας, αλλά παράλληλα τις περισσότερες φορές έρχεται και ο  εφησυχασμός και πως ότι όλα θα κυλήσουν όπως και πριν και εκεί έρχεται η κάθοδος και το σταδιακό τέλος. Υπάρχουν όμως και επιχειρήσεις και κατ΄ επέκτασιν οι κοπέλες που όταν διαπιστώσουν ότι έρχεται το στάδιο της καθόδου, βάζουν νέους στόχους, κάνουν επανεκκίνηση, εντείνουν την προσπάθεια και ανεβαίνουν ακόμη ψηλότερα κοκ….. Και στον μικρόκοσμο τον δικό μας για κάθε αστέρι που πέφτει ένα άλλο θα γεννιέται και θα συνεχίζεται αυτή η πορεία στο άπειρο……να περάσετε καλά όλες και όλοι σας  :) :) :)
 

sunriseiron

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
kalimera kai kalo pasxa se olous,
exo en 8ema an mporeite na me boi8isete me tis gnomes sas.eimai 22 xronon kai otan pao na kano sex mou shnkonetai arketa kai otan to bazo mesa peftei ligo ki den ginetai sosta to pragma.epeidi opos ksero kaneis den genni8ike na to kanei sosta.exo akousei apo filous kai gnostous oti einai ligo dyskolo stin arxi diladi tis protes fores.diabazo tis kritikes pou grafete kai leo ego ti kano!!parakalo an mporeite na me boi8isete.
kali synexeia
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom