Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (9 μέλη και 40 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ακουσα οτι γυρισε και η Μιλφ Ευα ισχυει?? αν γνωριζει κανεις λεπτομερειες ας ριξει μια ενημερωση !!  :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ακουσα οτι γυρισε και η Μιλφ Ευα ισχυει?? αν γνωριζει κανεις λεπτομερειες ας ριξει μια ενημερωση !!  :sunglasses:
ειχε γραφτει απο καιρο οτι γυρισε στα τριδυμα αλλα δεν ξερω αν ειναι ακομη εκει....παντως εκοψε το πρωκτικο και εγινε οπως εγραφη πιο τυπικη
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
ειχε γραφτει απο καιρο οτι γυρισε στα τριδυμα αλλα δεν ξερω αν ειναι ακομη εκει....παντως εκοψε το πρωκτικο και εγινε οπως εγραφη πιο τυπικη

Μμμμμ... Μεγαλωσε και μας εγινε Κυριλε?? σαν τον τακη που εβλεπε κυκλους ενω τωρα κυριλε !!

 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Ήταν συμμετοχική υπέρ υου δέοντος στην όλη συνεύρεση, ήταν αυτό που λέμε την ίδρωσε τη φανέλα, και από αυτά που διαβάζω γι΄αυτήν δεν είμαι και ο μόνος που τα έχει κάνει.
+1 και να συμπληρώσω πως κατά τη γνώμη μου αυτή τη στιγμή το σώμα της είναι πιο καλό από ποτέ.
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Ήταν συμμετοχική υπέρ υου δέοντος στην όλη συνεύρεση, ήταν αυτό που λέμε την ίδρωσε τη φανέλα, και από αυτά που διαβάζω γι΄αυτήν δεν είμαι και ο μόνος που τα έχει κάνει.

επειδη εισαι ενεργος συναγωνιστης και εχεις πολυ καλη παρουσια τοσα χρονια εδω , δεν ξερω ποσο καλα ξερεις την rosa αλλα οτι κανει σε εσενα οπως λες τα κανει σε ολους και ακομα ποιο εντονα σε βαθμο αρκετα επικυνδινο, απλα να προσεχεις τιποτα αλλο και η κοπελα ειναι οκ ακομα, και ελπιζω να ειναι παντα! απλα παιζει με την φλογα ουκ ολιγες  φορες!!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
τραγικες επιλογες σημερα βραδυ πραγματικα. Τελικα πηγα εκει ανδρεου γε. 30 αντριαννα. Κομπλε η φαση με 40ευρω και γυμνο. Η φαση ηταν οτι υποδοχη ηταν μια ξανθια και τελικα γαμνιοταν και η ξανθια  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
επειδη εισαι ενεργος συναγωνιστης και εχεις πολυ καλη παρουσια τοσα χρονια εδω , δεν ξερω ποσο καλα ξερεις την rosa αλλα οτι κανει σε εσενα οπως λες τα κανει σε ολους και ακομα ποιο εντονα σε βαθμο αρκετα επικυνδινο, απλα να προσεχεις τιποτα αλλο και η κοπελα ειναι οκ ακομα, και ελπιζω να ειναι παντα! απλα παιζει με την φλογα ουκ ολιγες  φορες!!
ααα εχω χασει επεισοδια...πρεπει να παω σιγα σιγα  :kissass: :kissass:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Σημερα στις 6 το πρωι στην Εμμα Φριξου 13 γινοταν λαικο προσκυνημα , 2 στο δωματιο και αλλοι 3 να περιμενουν για να μπουν , τελικα πηγα για υπνο και οταν ξυπνησα πηγα στην Ειρηνη μετα απο τα σχολια του Αλ , στην οποια δεν ειχα ξαναπαει και περασα οπως ακριβως τα περιγραφει ο Αλ , φανταστικη !
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Την ντεσυ στις βιλλες την εχει δει καποιος; Πως ειναι ενφανησιακα;
 

xose mparozo2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
περασα τις προαλες και πετυχα Μιραμπελα στο σπιτακι της Εμμας.
η τσατσα πρεπει να εχει διδακτορικο στο marketing!!!προσοχη καρντασια
η Μιραμπελα μου επρηξε τα αρχιδια στην παρλα,αλλα στα του αγωνα απολυτη μετριοτητα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
περασα τις προαλες και πετυχα Μιραμπελα στο σπιτακι της Εμμας.
η τσατσα πρεπει να εχει διδακτορικο στο marketing!!!προσοχη καρντασια
η Μιραμπελα μου επρηξε τα αρχιδια στην παρλα,αλλα στα του αγωνα απολυτη μετριοτητα
ποσα χρονια φωναζουμε ολοι εδω μεσα;ποσαααααααααααα;
 

Επισκέπτης
περασα τις προαλες και πετυχα Μιραμπελα στο σπιτακι της Εμμας.
η τσατσα πρεπει να εχει διδακτορικο στο marketing!!!προσοχη καρντασια
η Μιραμπελα μου επρηξε τα αρχιδια στην παρλα,αλλα στα του αγωνα απολυτη μετριοτητα
Μην τρολαρεις ρε  :2funny: ολοι ξερουν οτι η μιραμπελα δεν τραβαει....
 

Επισκέπτης
περασα τις προαλες και πετυχα Μιραμπελα στο σπιτακι της Εμμας.
η τσατσα πρεπει να εχει διδακτορικο στο marketing!!!προσοχη καρντασια
η Μιραμπελα μου επρηξε τα αρχιδια στην παρλα,αλλα στα του αγωνα απολυτη μετριοτητα

μιραμπελα κιας μη γαμησω ποτε :grin:
 

Επισκέπτης
Σημερα μετα την ανασταση ειναι ανοιχτα γνωριζει κανεις 
Λεω να ριξω κανενα πριν την κανω για χωριο  :grin: επισης ξερει κανεις αν το βραδυ ειναι ελευθερα τα διοδια γιατι πληρωνουμαι πολλα εκει που θα παμε.  :(
Προς ενημερωση... ανοιχτα ηταν μετα την ανασταση τα ντελα σχεδον ολα. αλλα δυστυχως τα διοδια δεν ηταν ελευθερα  :headbang:
 

Επισκέπτης
Χαχα...ούτε μες στο δωμάτιο νάσουν, ξέχασα να αναφέρω ότι για να πάρω αυτή τη συμπεριφορά από την συγκεκριμένη κοπέλα ήμουν πεντακάθαρος και φρεσκοπλυμένος και επιπλέον με ανεβασμένη διάθεση που της την μετάδωσα και την δέχθηκε κι΄αυτή, ένας καλός λόγος και ένα κομπλιμέντο σχεδόν πάντα πιάνουν τόπο  :sunglasses:
Ε ναι αμα την πεις την κοπελα εισαι πολυ ομορφη κτλ. θα σε κανει ολα τα γουστα  :2funny: ερε τι διαβαζουμε εδω μεσα. Νομιζουν μερικοι επιδης πανε σε μερικες κοπελες καμια 20 αρια φορες και αυτες τους κανουν το κατι παραπανω για να τους εχουν μονιμους οτι σε ολους τους αλλους που παμε πρωτη φορα εκει ετσι θα μας συμπεριφερονται  :headbang:
 

Επισκέπτης
Ε ναι αμα την πεις την κοπελα εισαι πολυ ομορφη κτλ. θα σε κανει ολα τα γουστα  :2funny: ερε τι διαβαζουμε εδω μεσα. Νομιζουν μερικοι επιδης πανε σε μερικες κοπελες καμια 20 αρια φορες και αυτες τους κανουν το κατι παραπανω για να τους εχουν μονιμους οτι σε ολους τους αλλους που παμε πρωτη φορα εκει ετσι θα μας συμπεριφερονται  :headbang:

να της πας και λουλουδια τυπε την αλλη φορα  :tooth:
 

Επισκέπτης
να της πας και λουλουδια τυπε την αλλη φορα  :tooth:
Εχω πετυχει τυπο με λουλουδια και σοκολατακια  :2funny: :2funny: ερε γελιο που ειχαμε ριξει εκεινη τη μερα. Μαλιστα ειχε βαλει και καμια δεκαρια κιλα κολωνια ο μλκ και βρωμουσε χειροτερα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom