Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχω πετυχει τυπο με λουλουδια και σοκολατακια  :2funny: :2funny: ερε γελιο που ειχαμε ριξει εκεινη τη μερα. Μαλιστα ειχε βαλει και καμια δεκαρια κιλα κολωνια ο μλκ και βρωμουσε χειροτερα  :2funny:

ηθελε να επισπευσει την αγαπουλιστικη συμπεριφορα της πουτανας φαινεται :2funny:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εχω πετυχει τυπο με λουλουδια και σοκολατακια  :2funny: :2funny: ερε γελιο που ειχαμε ριξει εκεινη τη μερα. Μαλιστα ειχε βαλει και καμια δεκαρια κιλα κολωνια ο μλκ και βρωμουσε χειροτερα  :2funny:

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας πλυμενος και καθαρος, αμα εγω ημουν πουτανα και μου ερχοσουνα μεσα στη βρωμα μεσα στη μασχαλιλα και την πουτσιλα θα σε παραταγα οπως εισαι, και τα λεφτα πισω να πας αλλου.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
ξερει κανεις αν δουλευει σημερα η αντριαννα η πετιτ στο αν.γεωργιου 30 σημερα;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
επειδη εισαι ενεργος συναγωνιστης και εχεις πολυ καλη παρουσια τοσα χρονια εδω , δεν ξερω ποσο καλα ξερεις την rosa αλλα οτι κανει σε εσενα οπως λες τα κανει σε ολους και ακομα ποιο εντονα σε βαθμο αρκετα επικυνδινο, απλα να προσεχεις τιποτα αλλο και η κοπελα ειναι οκ ακομα, και ελπιζω να ειναι παντα! απλα παιζει με την φλογα ουκ ολιγες  φορες!!

Ντάξει, μούκανε κάποια εξτραδάκια αλλά όχι κάτι τις το επιλήψιμο ή επικύνδινο, πράγματα που παίζουν σε ακριβότερα προγράμματα, το αξιοσημείωτο όμως είναι πως ήταν η 1η μου φορά και δεν είχαμε ξανασυναντηθεί ποτέ έως τώρα, και δεν την ξέρω την κοπέλα ούτε με ξέρει, σημειώνω πάντως τα λεγόμενα σου και τα κρατώ στα υπ΄όψιν
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Ντάξει, μούκανε κάποια εξτραδάκια αλλά όχι κάτι τις το επιλήψιμο ή επικύνδινο, πράγματα που παίζουν σε ακριβότερα προγράμματα, το αξιοσημείωτο όμως είναι πως ήταν η 1η μου φορά και δεν είχαμε ξανασυναντηθεί ποτέ έως τώρα, και δεν την ξέρω την κοπέλα ούτε με ξέρει, σημειώνω πάντως τα λεγόμενα σου και τα κρατώ στα υπ΄όψιν
rosa  :think: καινούριο φρούτο ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Ε ναι αμα την πεις την κοπελα εισαι πολυ ομορφη κτλ. θα σε κανει ολα τα γουστα  :2funny: ερε τι διαβαζουμε εδω μεσα. Νομιζουν μερικοι επιδης πανε σε μερικες κοπελες καμια 20 αρια φορες και αυτες τους κανουν το κατι παραπανω για να τους εχουν μονιμους οτι σε ολους τους αλλους που παμε πρωτη φορα εκει ετσι θα μας συμπεριφερονται  :headbang:

Αν διάβασες καλά στην κοπέλα πήγα για 1η φορά, και δεν νομίζω ότι από τα γραφόμενα μου προκύπτει κάτι από τα παραπάνω που γράφεις, νομίζω πως το σχόλιο σου είναι το λιγότερο ατυχές
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Εννοει την ντουμπανιεθ ο παίκτης, δεν ξέρω βέβαια από που προκύπτει το rosa, μιας που δεν είναι αυτό το πραγματικό της όνομα

Ηταν το πρωτο ονομα της οταν ηρθε Σαλονικα, μετα το αλαξε... ;)


ΥΓ. Ο Χριστος Ανεστη.............
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
το κανονικο τις ονομα περιέχει και το roza μεσα  ;)
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Μεσα στη Μεγαλη Βδομαδα, πρωι πετυχα στο Ερως την Εβελινα που ειναι κανονικα στο Αφροδιτη και στις Βιλες κατα καιρους. Χωρις να την εχω δοκιμασει με επεισε η εμφανιση της και περασα με το απλο παραβολο. Η κοπελα ομως ειναι πολυ καλη απορω πως και δεν εχω διαβασει κατι μεχρι τωρα. Ισως βεβαια μου διαφευγει και εχει αναφερθει απο εγκυρους παικτες. Τελοσπαντων η κοπελα ειναι ψηλη ξανθια με ωραιο στηθος και ποδαρες. Στο σερβις κανει τα παντα με χαμογελο και χωρις βαισυνη. Πιπα καλη επιφανειακη στην αρχη αλλα μολις της ειπα πηγε και πιο βαθια και εγλυψε και μπαλες. Συμμετοχη πολυ ικανοποιητικη με φωνες κτλ και παιξανε και μερικα γλωσσοφιλα. Απο κει που πηγα για ενα απλο ξεφορτωμα βγηκα με το χαμογελο στα χειλη. Τι εγινε ρε παιδια?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεσα στη Μεγαλη Βδομαδα, πρωι πετυχα στο Ερως την Εβελινα που ειναι κανονικα στο Αφροδιτη και στις Βιλες κατα καιρους. Χωρις να την εχω δοκιμασει με επεισε η εμφανιση της και περασα με το απλο παραβολο. Η κοπελα ομως ειναι πολυ καλη απορω πως και δεν εχω διαβασει κατι μεχρι τωρα. Ισως βεβαια μου διαφευγει και εχει αναφερθει απο εγκυρους παικτες. Τελοσπαντων η κοπελα ειναι ψηλη ξανθια με ωραιο στηθος και ποδαρες. Στο σερβις κανει τα παντα με χαμογελο και χωρις βαισυνη. Πιπα καλη επιφανειακη στην αρχη αλλα μολις της ειπα πηγε και πιο βαθια και εγλυψε και μπαλες. Συμμετοχη πολυ ικανοποιητικη με φωνες κτλ και παιξανε και μερικα γλωσσοφιλα. Απο κει που πηγα για ενα απλο ξεφορτωμα βγηκα με το χαμογελο στα χειλη. Τι εγινε ρε παιδια?
Το μεγαλυτερο μου στανταρακι χρονια τωρα.
Καποια στιγμη πρεπει να της αφιερωσω μια συγκεντρωτικη κριτικη για αμετρητες καταθεσεις...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Χριστος Ανεστη και απο μενα με υγεια και ολα τα σχετικα. μπορει καποιος να με πει που χαθηκε η Χριστινα η ρουμανα απο φριξου 14 η καμια παραπλησια σε εμφανιση? καμια μιλφ καινουρια εθεαθη? η Γιασμιν η βραδυνη απο φριξου 14 που τη βρισκω και τι ωρες?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Χριστος Ανεστη και απο μενα με υγεια και ολα τα σχετικα. μπορει καποιος να με πει που χαθηκε η Χριστινα η ρουμανα απο φριξου 14 η καμια παραπλησια σε εμφανιση? καμια μιλφ καινουρια εθεαθη? η Γιασμιν η βραδυνη απο φριξου 14 που τη βρισκω και τι ωρες?
σ αυτο με τις πολλες σκαλες στην ανδρεου γεωργιου κοιταξες;ειχε παει εκει μετα την φριξου

η μιλφ αναστασια της φερνει καπως σε σωματοτυπο
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
ειχα παει σ αυτο που με ειπες στις μελισσες στο 32 και μου ειπε οτι δε δουλευει αλλο εδω, αυτο με τις πολλες τις σκαλες ποιο ειναι? πες μου μονο αν εισαι αρκετα σιγουρος σε ποιο ειναι για να μην κατεβαινω τζαμπα, αν γνωριζεις φυσικα, και η γιαμιν που ειναι ρε συ gl?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom