Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
η μοιρα παιζει περιεργα παιχνιδια με την πορνοψυχολογια μου απο χθες...

Ειμαι χθες τετοια ωρα ακριβως στο Σεβεν Πολιχνης και βλεπω ενα ξανθο μουνι με ενα κολαν προκληση να στεκεται στο ταμειο με τουρλωμενο κωλο και να τον κουναει ταχα αμεριμνα και χαλαρα στο ρυθμο της μουσικης.Παω απο πισω κολλητα για να παρω μυρωδια...Γυρναει και ποια βλεπω?Το αγαπημενο μου θεομουνο που δυστυχως δεν ειχε ορεξη να εξελιχθει σε Νο 1 φιρμα της πολης....Καταλαβατε εεεε.... :rolleyes: :rolleyes:

Ειμαι σημερα το μεσημερι κατα τη μια η ωρα στην Κων,Καραμανλη τελοσπαντων...Βλεπω απο αποσταση να πλησιαζει ενα χαριτωμενο Γιορκσαϊρ το οποιο εξερευνα τον κοσμο γυρω του.Το χαζευω,το καμαρωνω,πλησιαζει πλησιαζει...λεω για να κοιταξω απο πισω και την ιδιοκτητρια.Και τι βλεπω ρε παιδια??... :tits: :tits:  :bigdick: :bigdick:
Ο ρωσσικος Αρμαγεδων να εχει βγαλει βολτα τον Σμαρτακο.Επαθα μια εντονη αναστατωση και την χαζευα απο πισω μεχρι οσο περπατησε και την επιανε το ματι μου...Πολυ κοντουλα ειναι ομως αλλα καυλα.

Ρε τι εχω παθει...παντου πουτανες βλεπω  :uglystupid: :uglystupid:
 

Rantis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
η μοιρα παιζει περιεργα παιχνιδια με την πορνοψυχολογια μου απο χθες...

Ειμαι χθες τετοια ωρα ακριβως στο Σεβεν Πολιχνης και βλεπω ενα ξανθο μουνι με ενα κολαν προκληση να στεκεται στο ταμειο με τουρλωμενο κωλο και να τον κουναει ταχα αμεριμνα και χαλαρα στο ρυθμο της μουσικης.Παω απο πισω κολλητα για να παρω μυρωδια...Γυρναει και ποια βλεπω?Το αγαπημενο μου θεομουνο που δυστυχως δεν ειχε ορεξη να εξελιχθει σε Νο 1 φιρμα της πολης....Καταλαβατε εεεε.... :rolleyes: :rolleyes:

Ειμαι σημερα το μεσημερι κατα τη μια η ωρα στην Κων,Καραμανλη τελοσπαντων...Βλεπω απο αποσταση να πλησιαζει ενα χαριτωμενο Γιορκσαϊρ το οποιο εξερευνα τον κοσμο γυρω του.Το χαζευω,το καμαρωνω,πλησιαζει πλησιαζει...λεω για να κοιταξω απο πισω και την ιδιοκτητρια.Και τι βλεπω ρε παιδια??... :tits: :tits:  :bigdick: :bigdick:
Ο ρωσσικος Αρμαγεδων να εχει βγαλει βολτα τον Σμαρτακο.Επαθα μια εντονη αναστατωση και την χαζευα απο πισω μεχρι οσο περπατησε και την επιανε το ματι μου...Πολυ κοντουλα ειναι ομως αλλα καυλα.

Ρε τι εχω παθει...παντου πουτανες βλεπω  :uglystupid: :uglystupid:

Σε ποια αναφέρεσαι στη 1η περίπτωση; Σόρρυ που ρωτάω αλλά κάποιος πρέπει να κάνει τη μλκ ερώτηση..  :grin:
 

alexpanas1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2014
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Αυτό δεξιά και αριστερά που εμφανίζονται τα στούντιο με φωτογραφίες των κοριτσιών που δουλεύουν με τις εικόνες και ξέρουμε πως είναι οπτικά νομίζω καλό θα ήταν να υπάρχει  και για την Θεσσαλονίκη(και όχι μόνο για την Αθήνα). Τι λέτε; :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ερωτημα....παιζει και κατι μεταξυ τους ή απλα τις γαμας την καθεμια με την σειρα της;υπαρχει εστω και οριακα λεσβιακο στοιχειο;
gl να τον βγαζεις απο τον κωλο της μιας και τον χωνεις στο στομα της αλλης ε??ω ρε μαγκα :bigdick: :bigdick: :bigdick:....

ή να τις στησεις στα 4 τη μια πανω στην αλλη και τους γλειφεις εναλλαξ τις νεαρες κωλοτρυπιδες τους εεε??....ω ρε μαγκα  :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Παρτουζα με 2 γκομενες σε στουντιο θεσσαλονικη?? σιγα?? για πειτε ρε μαγκες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
gl να τον βγαζεις απο τον κωλο της μιας και τον χωνεις στο στομα της αλλης ε??ω ρε μαγκα :bigdick: :bigdick: :bigdick:....

ή να τις στησεις στα 4 τη μια πανω στην αλλη και τους γλειφεις εναλλαξ τις νεαρες κωλοτρυπιδες τους εεε??....ω ρε μαγκα  :bigdick: :bigdick: :bigdick:
φιλε το χω ξαναπει εχω κανει πεντε παρτουζες με διαφορα ζευγαρια κοριτσιων στην βιλα εροτικα λαρισας παλιοτερα αλλα μονο ενα ζευγαρι βιολετα με μια αλλη δεν θυμαμαι ακριβως ρωσιδες επαιξαν και μεταξυ τους....πολυ καυλα να δινουν γλωσσοφιλα μεταξυ τους,να γλειφουν τα βυζια η μια της αλλης κλπ....ή να γλειφεις το μουνι της μιας και να σε καβαλαει τον πουτσο η αλλη
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
φιλε το χω ξαναπει εχω κανει πεντε παρτουζες με διαφορα ζευγαρια κοριτσιων στην βιλα εροτικα λαρισας παλιοτερα αλλα μονο ενα ζευγαρι βιολετα με μια αλλη δεν θυμαμαι ακριβως ρωσιδες επαιξαν και μεταξυ τους....πολυ καυλα να δινουν γλωσσοφιλα μεταξυ τους,να γλειφουν τα βυζια η μια της αλλης κλπ....ή να γλειφεις το μουνι της μιας και να σε καβαλαει τον πουτσο η αλλη
ωραια ειναι επισης να κανουν αυτες 69 μεταξυ τους και οπως γαμας εσυ τη μια απο τον κωλο,η αλλη να σου γλειφει και τ'αρχιδια απο κατω....ω ρε μαγκα  :bigdick: :bigdick:

τι εχω παθει αποψε ρε?  :P :P
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ναι αποτελειωστε μας βραδυατικα να δουμε πως θα κοιμηθουμε ??? ΠΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ρε τι παθαμε αποψε με τις ανωμαλιες του gl... :grin:
ανωμαλια θα ειναι οταν θα ρθω,θα παρω ενα λεβιτρα 20 και θα παω να πηδηξω αγρια την μιραμπελα αφου πρωτα τραβηξω πεντε μαλακιες σπιτι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ανωμαλια θα ειναι οταν θα ρθω,θα παρω ενα λεβιτρα 20 και θα παω να πηδηξω αγρια την μιραμπελα αφου πρωτα τραβηξω πεντε μαλακιες σπιτι
lexotanil πρεπει να παρεις αν ειναι να πας στη Μιραμπελα για να μην αρχισουν να φευγουν τιποτα κομοδινα στον αερα
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Σε ποια αναφέρεσαι στη 1η περίπτωση; Σόρρυ που ρωτάω αλλά κάποιος πρέπει να κάνει τη μλκ ερώτηση..  :grin:
Γτ στη δευτερη σε ποια αναφερεται? Ποα ειναι η Ρωσιδα με το γιορκσιρ?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Pacino kai gl  Τι παθατε και οι 2 σας να λες καλυτερα!! μας φτιαχνετε βραδυατικα με αυτα που λετεεεεε!!!! Γκρρρρρ!!!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Jimiadis,τι εγινε τελικα?Παρτουζωσες? :knockinb: :knockinb:

Μικρη τσαρκα πριν απο λιγο με καταληξη στις βυζαρες της Εβελινας.Μετρια πραγματα γενικα,αλλα ημουν και τελειως stoned. :P :grin: :cheesy: :-*
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
που την πετυχες την Εβελινα; καιρο εχω να την δω.
 

xose mparozo2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ανωμαλια θα ειναι οταν θα ρθω,θα παρω ενα λεβιτρα 20 και θα παω να πηδηξω αγρια την μιραμπελα αφου πρωτα τραβηξω πεντε μαλακιες σπιτι
μηπως θα χρειαστεις ολοκληρο το κουτι??λεω μηπως
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Jimiadis,τι εγινε τελικα?Παρτουζωσες? :knockinb: :knockinb:

Μικρη τσαρκα πριν απο λιγο με καταληξη στις βυζαρες της Εβελινας.Μετρια πραγματα γενικα,αλλα ημουν και τελειως stoned. :P :grin: :cheesy: :-*
  οχι δεν παρτουζωσα...πηγα με πολυ ορεξη εψαξα στο ανδ.γ.30 και βρηκα μεσα ενα ξανθο πετιτ αλλα πολυ καλο μωρο...(εχω ενα θεμα οταν ειμαι σε καυλωιδες mode δεν συγκρατω ονοματα)τεσπα...μου σηκωνεται εκει λεω θα παω παραδιπλα μπας και εχει...μπαινω μεσα λεει η τσατσα  μπες στο δωματιο να στις φωναξω μια μια...οπα λεωωωωωωωωωωωω εδω ειμαστε...μπαινει η πρωτη(ονομα μην ρωτησει
κανεις)καλουτσικοοο...ερχεται το 2ο νιαααααααα οχι και πολλα...ρωταω την τσατσα για παρτουζα λεει 100...λεω με τιποτα 100 μονο στη καντυ μου..μου λεει ποσα;λεω το πολυ 60...την βλεπω μα κ μου...δεν χανω καιρο λεω ασ το...παρακαλουσε τρχοντας απο πισω μου....και καταληγω στη μιρελα να παιζω μπατσες  ενω την πηδαω...(την μαλακισμενη αρχισε να με βαραει κι αυτη=διαγωνισμος χαστουκια προσωπου ειχαμε,ολο το ανδ.γεωργιου μας ακουγε)της σπαω και το βραχιολι ολες οι μπιλιες στο πατωμα...μεχρι που κοκινισαν τα μαγουλα της αντε να τελειωσω λεω..για παρτουζα πηγα σε μαχη επεσα...(αυτο το μικρο το ξανθουλικο στο ανδ.γ.30 πρεπει να το πηδηξω φανηκε πολυ δυνατο)
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Καλη εμπειρια απο την Αφροδιτη στις Βιλλες, θα γραψω κριτικη. Τι επιδερμιδα ειχε η ρουφιανα.. με γυαλοχαρτο την ετριψε;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom