Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (6 μέλη και 36 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Καλη εμπειρια απο την Αφροδιτη στις Βιλλες, θα γραψω κριτικη. Τι επιδερμιδα ειχε η ρουφιανα.. με γυαλοχαρτο την ετριψε;;



Παλι με τα μωρομαντιλα στο χερι ειναι η τα σταματησε?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
  οχι δεν παρτουζωσα...πηγα με πολυ ορεξη εψαξα στο ανδ.γ.30 και βρηκα μεσα ενα ξανθο πετιτ αλλα πολυ καλο μωρο...(εχω ενα θεμα οταν ειμαι σε καυλωιδες mode δεν συγκρατω ονοματα)τεσπα...μου σηκωνεται εκει λεω θα παω παραδιπλα μπας και εχει...μπαινω μεσα λεει η τσατσα  μπες στο δωματιο να στις φωναξω μια μια...οπα λεωωωωωωωωωωωω εδω ειμαστε...μπαινει η πρωτη(ονομα μην ρωτησει
κανεις)καλουτσικοοο...ερχεται το 2ο νιαααααααα οχι και πολλα...ρωταω την τσατσα για παρτουζα λεει 100...λεω με τιποτα 100 μονο στη καντυ μου..μου λεει ποσα;λεω το πολυ 60...την βλεπω μα κ μου...δεν χανω καιρο λεω ασ το...παρακαλουσε τρχοντας απο πισω μου....και καταληγω στη μιρελα να παιζω μπατσες  ενω την πηδαω...(την μαλακισμενη αρχισε να με βαραει κι αυτη=διαγωνισμος χαστουκια προσωπου ειχαμε,ολο το ανδ.γεωργιου μας ακουγε)της σπαω και το βραχιολι ολες οι μπιλιες στο πατωμα...μεχρι που κοκινισαν τα μαγουλα της αντε να τελειωσω λεω..για παρτουζα πηγα σε μαχη επεσα...(αυτο το μικρο το ξανθουλικο στο ανδ.γ.30 πρεπει να το πηδηξω φανηκε πολυ δυνατο)
:2funny: :2funny: Της εδωσες και καταλαβε.Οποτε περιμενουμε ακομα κασκαντερ για το παρτουζωμα.

Για τον συναγωνιστη που ρωτησε πριν μερικες σελιδες για την Γιασμιν,ηταν χθες βραδυ στο Ανδ.Γεργιου 19.Εχει αλλαξει το μαλλι της προς το καστανο.

 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
βολτα σημερα πεμπτη μεσημερι.

σε ενα σπιτι στην ανδρεου γεωργιου, νομιζω το τελευταιο απο τη βορεια μερια του δρομου λιγο πριν το μυλο, ενω περιμενα ηρθε ο νταβας, νεος σε ηλικια  27-30 ετων και ακουγα τι εντολες εδινε στην τσατσα.

της ειπε οτι αν ξαναμαθει οτι η κοπελα (και εννοουσε αυτην που ηταν μεσα, Αλεξανδρα χοντρουλα με κοντο μαυρο μαλι, μπαζακι) παιρνει πελατες με 25 η 20 ευρω η κανει γυμνο τσιμπουκι με 30 αντι 40 θα την διωξει....

ειπα να του πω τιποτα αλλα λεω ασε...δεν εχει νοημα, αυτοι καταλαβαινουν μονο με αποχη....εν τω μεταξυ για τις ασχημουλες οπως αυτην την κοπελα αυτο ειναι μια μικρη καταδικη.....

βρε ουστ!!! παλιολινατσες, που θα μας πειτε να μην κανουμε και παζαρια.....

Τελικα κατεληξα στην γνωστη Αννα στο καραβαγκου 5. ευγενεστατη και αυτη και η τσατσα με την οποια πιασαμε κουβεντα και μου ελεγα για τη ζωη της.

η σλοβακα Αννα στα μειον εχει το οτι το βυζι της ειναι μικρο και πεσμενο με ραγαδες. κατα τα αλλα εντυπωσιακη παρουσια..
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ανωμαλια θα ειναι οταν θα ρθω,θα παρω ενα λεβιτρα 20 και θα παω να πηδηξω αγρια την μιραμπελα αφου πρωτα τραβηξω πεντε μαλακιες σπιτι
φιλε μου οι τανες ειναι σαν τους ποδοσφαιριστες.εχουν συγκεκριμενο ''κυκλο ζωης'',συγκεκριμενο χρονο που ειναι στα ντουζενια τους,μετα αρχιζει ο κατηφορος..απλα μερικες ειναι παλαιμαχοι νομιζοντας οτι προσφερουν κατι αλλα στην ουσια κοροιδευουν τον εαυτο τους...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
βολτα σημερα πεμπτη μεσημερι.

σε ενα σπιτι στην ανδρεου γεωργιου, νομιζω το τελευταιο απο τη βορεια μερια του δρομου λιγο πριν το μυλο, ενω περιμενα ηρθε ο νταβας, νεος σε ηλικια  27-30 ετων και ακουγα τι εντολες εδινε στην τσατσα.

της ειπε οτι αν ξαναμαθει οτι η κοπελα (και εννοουσε αυτην που ηταν μεσα, Αλεξανδρα χοντρουλα με κοντο μαυρο μαλι, μπαζακι) παιρνει πελατες με 25 η 20 ευρω η κανει γυμνο τσιμπουκι με 30 αντι 40 θα την διωξει....

ειπα να του πω τιποτα αλλα λεω ασε...δεν εχει νοημα, αυτοι καταλαβαινουν μονο με αποχη....εν τω μεταξυ για τις ασχημουλες οπως αυτην την κοπελα αυτο ειναι μια μικρη καταδικη.....


βρε ουστ!!! παλιολινατσες, που θα μας πειτε να μην κανουμε και παζαρια.....

Τελικα κατεληξα στην γνωστη Αννα στο καραβαγκου 5. ευγενεστατη και αυτη και η τσατσα με την οποια πιασαμε κουβεντα και μου ελεγα για τη ζωη της.

η σλοβακα Αννα στα μειον εχει το οτι το βυζι της ειναι μικρο και πεσμενο με ραγαδες. κατα τα αλλα εντυπωσιακη παρουσια..



Στην Κοροβαγκου εκανες παζαρι παιχτη η τα εσκασες χωρις δευτερη κουβεντα?
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Καλο ερωτημα....

Εννοειται οτι εκανα παζαρι. απο 60 που μου ειπε οτι ηταν το 69 με προφυλακτικο μου το αφησε στα 50.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Την είδα την Τζέσυ χθες. Δεν είναι η παλιά η γερμανίδα και δε πέρασα μέσα.
Όμορφη, μελαχρινή ψηλή με αρκετά λευκή επιδερμίδα. Το στήθος έδειχνε μεγάλο αλλά μπορεί και να με ξεγέλασε ο στηθόδεσμος και ο φωτισμός. Με το περπάτημα στα τακούνια δε το είχε καθόλου.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Την είδα την Τζέσυ χθες. Δεν είναι η παλιά η γερμανίδα και δε πέρασα μέσα.
Όμορφη, μελαχρινή ψηλή με αρκετά λευκή επιδερμίδα. Το στήθος έδειχνε μεγάλο αλλά μπορεί και να με ξεγέλασε ο στηθόδεσμος και ο φωτισμός. Με το περπάτημα στα τακούνια δε το είχε καθόλου.


Θενξ παιχτη για τις πληροφορίες,θα κανω τον κόπο να πάω κάποια στιγμή,αμα ανασανω λίγο οικονομικά και θα ενημερώσω με τη σειρά μου.
Θυμάσαι μηπως χώρα προέλευσης;
Αν και τωρα τελευταία οι βιλλες ψωνίζουν απο Βουλγαρία,την κόψαν τη Γερμανία  :headbang:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Καλησπερα συναγωνιστες , αποτυχημενη καταθεση στην Καρλα στον Μινωταυρο , σε λιγο η κριτηκη  :headbang:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Καλησπερα συναγωνιστες , αποτυχημενη καταθεση στην Καρλα στον Μινωταυρο , σε λιγο η κριτηκη  :headbang:



Τα εχω πει παιχτη ποιο πίσω γι την καρλα,διάβασε και λίγο πριν πετάξεις τα λεφτα σου!!!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Πέρασα πριν κανένα δυωρο απο το Ντελο που εχει το τζάκι στη μέση του μαγαζιού και το φιδι(ελπιζω να καταλάβατε)είχε μια παολα,ντεμεκ ελλεηνιδα.
Γνωρίζει κανένας τιποτα για την εν λόγο;
Ξανθια με κοντό μαλλί,μικρό βυζι και αδύνατη με αρκετα τατουάζ.
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
  οχι δεν παρτουζωσα...πηγα με πολυ ορεξη εψαξα στο ανδ.γ.30 και βρηκα μεσα ενα ξανθο πετιτ αλλα πολυ καλο μωρο...(εχω ενα θεμα οταν ειμαι σε καυλωιδες mode δεν συγκρατω ονοματα)τεσπα...μου σηκωνεται εκει λεω θα παω παραδιπλα μπας και εχει...μπαινω μεσα λεει η τσατσα  μπες στο δωματιο να στις φωναξω μια μια...οπα λεωωωωωωωωωωωω εδω ειμαστε...μπαινει η πρωτη(ονομα μην ρωτησει
κανεις)καλουτσικοοο...ερχεται το 2ο νιαααααααα οχι και πολλα...ρωταω την τσατσα για παρτουζα λεει 100...λεω με τιποτα 100 μονο στη καντυ μου..μου λεει ποσα;λεω το πολυ 60...την βλεπω μα κ μου...δεν χανω καιρο λεω ασ το...παρακαλουσε τρχοντας απο πισω μου....και καταληγω στη μιρελα να παιζω μπατσες  ενω την πηδαω...(την μαλακισμενη αρχισε να με βαραει κι αυτη=διαγωνισμος χαστουκια προσωπου ειχαμε,ολο το ανδ.γεωργιου μας ακουγε)της σπαω και το βραχιολι ολες οι μπιλιες στο πατωμα...μεχρι που κοκινισαν τα μαγουλα της αντε να τελειωσω λεω..για παρτουζα πηγα σε μαχη επεσα...(αυτο το μικρο το ξανθουλικο στο ανδ.γ.30 πρεπει να το πηδηξω φανηκε πολυ δυνατο)
ΣΩΠΑ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΟΥΣΤΑ Η ΜΙΡΕΛΛΑ?τοσες φορες που εχω παει και δεν τολμησα να της κοκκινισω λιγο το κωλαρακι
 

Molox

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Piga Prosfata se afto to ksilino to kainourio dipla apo to allo to demek kirile me to tzaki stin mesi...
itan mia Paola 3an8ia ... ellinida ... itan ontos....
me 40ari kani gimno kai telionis opou 8elis.... oute tsatsa oute tpt....
poli euxaristimenos 8a elega!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Piga Prosfata se afto to ksilino to kainourio dipla apo to allo to demek kirile me to tzaki stin mesi...
itan mia Paola 3an8ia ... ellinida ... itan ontos....
me 40ari kani gimno kai telionis opou 8elis.... oute tsatsa oute tpt....
poli euxaristimenos 8a elega!!!



Εσύ θέλεις να πιστέψουμε δλδ οτι εκανες έγγραφη πριν 5 μερες και δε βρηκες χρόνο να γράψεις κριτική και ξαφνικά σημερα θυμήθηκες να πεις για την παολα ε;
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Πέρασμα από Φρίξου και πέριξ σήμερα κατά τις 16.00

Φρίξου 15 : Έφη  :kissass:
Red Light : Σάρα (μαυρισμένη και αδυνατισμένη τη βρήκα, γλυκιά παρουσία όμως)
Villa Erotica : Σαντάλ (όπου και έφαγα τα μούτρα μου, μπαμπάτσικια κοπέλα αλλά μέσα δεν τα βρήκαμε καθόλου, ίσως δεν τη πέτυχα στη μέρα της αλλά δεν θα ξαναπάρω)
Villa Prive : Αφροδίτη (μελαχρινή ωραία παρουσία, στα ενδότερα δεν ξέρω)
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Παιδες πηγαμε την πεμπτη βραδυ στο νικηφορου ουρανου 26 ηταν η ειρηνη εκει,πηραμε το απλο προγραμμα ολα οκ! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom