Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Εγώ πήγα σε αυτο με τις πολλές σκάλες και πήρα μια Αννα απο μολδαβια ντεμεκ απ οτι μου ειπε η τσατσα.
Καλη αλλα δεν αντέχει άγρια γούστα και να τον πάρει όλο,θα γράψω και κριτική μολις ξαναβρω τον κωδικο απο τον γείτονα γιατι μου έκανε ματσακονια παλι με το Ίντερνετ :p
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
μεσημεριανη τσαρκα.

Φριξου 9 μπροστα εισοδος .Σαρα.μελαχροινη αδυνατη με 2μισαρι βυζι.πολυ ωραια γκομενα.εχω περασει παλαιοτερα.
Φριξου 9 πλαινη εισοδος.Σανταλ.νταρντανογκομενα.δεν ειναι για τα κυβικα μου.κατα τα αλλα αρκετα εντυπωσιακη.μεγαλο στηθος κτλ..μας εδωσε και το χερι να γνωριστουμε ...το δουλευουν πολυ επαγγελματικα παντως μπραβο
Φριξου 13.νομιζα θα ειναι η ξυνη Μιραμπελα αλλα ηταν μια Μονικα.αδιαφορη...
Φριξου 15 Η γνωστη Εφη.
Μινωταυρου .Παολα.ελληνιδα ειπε οτι ειναι.περιμενα να βγει απο το δωματιο και βγηκε γυμνη εντελως με το νιμου σε κοινη θεα.ζητησε συγνωμη.αδυνατη ξανθια προσχαρη φανηκε...
Νικ Ουρανου.Ειρηνη
Ερημιτη.Τζουλια.Μια λιγο γεματη μελαχροινη χαμογελαστη κοπελα...
Κοροβαγκου.Αφροδιτη.ωραιο μωρο.ρουμανα μελαχροινη...
κεφαλληνιας .Καμελια .ρουμανα και εδω μελαχροινη με λιγα εξτρα κιλα..
Ανδ.Γεωργιου 50  με τις σκαλες.Στελα.καινουρια κατα δηλωση της δεν την εχω ξαναδει.κοντουλα με τατου..
Ανδ.Γεωργιου 19 μια γεματουλα ρωσιδα.δε συγκρατησα ονομα.
Ανδ.Γεωργιου 21.Μονικα μεξικανα...μελαχροινη μιλφ..
Ανδ.Γεωργιου  38.Αλεξανδρα.μελαχροινη ρουμανα με εξτρα κιλα.εκανε τα παντα στα προγραματα της...
Λα φαμ.χριστινα μιλφ
Μιρελοσπιτο.ζωη.μιλφ προμιλφ..κατι τετοιο
Μελισσες.Καρμεν και ιζαμπελα.η πρωτη μια κοντουλα μελαχροινη η αλλη ψηλη μελαχροινη καλο μωρακι.

δεν πηγα τριδιμα και οτι αλλο δεν αναφερθηκε ηταν κλειστο..

εμφανης η δυσαρεσκεια πολλων τσατσαδων απο τις αναδουλειες.παραμιλουσαν εντονα αρκετες στο ακουσμα οτι θα γυρισω και τα υπολοιπα μαγαζια.δεν ειχα ορεξη να κατσω να τσακωθω με καμια τους..οι μονες ευγενικες ηταν απο τις βιλες,και γενικα οι μονες γκομενες που αξιζαν ηταν εκει..δυστηχως για τα πορτοφολια μας.ευτυχως ομως οι γκομενες εκει ειναι και 10 κλικ πανω σε σχεση με ολες τις αλλες.τα οικονομικα ομως δε μου επετρεψαν σημερα να παρω κατι απο τα μαγαζια ετουτα....
κατηφορισα στην παραλια που γινοταν πανικος απο μυδια...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Πέρασμα από Φρίξου και πέριξ σήμερα κατά τις 16.00

Villa Erotica : Σαντάλ (όπου και έφαγα τα μούτρα μου, μπαμπάτσικια κοπέλα αλλά μέσα δεν τα βρήκαμε καθόλου, ίσως δεν τη πέτυχα στη μέρα της αλλά δεν θα ξαναπάρω)

Δεν σε πάνε οι νταρντάνες  :tits: δεν σε πάνε  :dunno:

Εγώ πάλι χθες της έριξα ένα επικό γαμήσι στο κοροβάγκου,  :fuck1:  :knockinb: ήταν το Νο4 συνολικά και το τρίτο τις τελευταίες 3 βδομάδες, η αλήθεια βέβαια είναι πως κάτι πολύ ψιλό στο βάθος του μυαλού της είχε, αλλά εμένα τουλάχιστον δεν με επηρέασε και τον έφαγε βαθιά και ήταν όλος δικός της, πήρα και κάτι ψιλοεξτραδάκια και πέρασα πολύ καλά και θα ξαναπάρω, είναι και του γούστου μου αυτές οι μπαμπατσικές  :tits2:  :sunglasses:

Είναι λίγο αγχωμένη με τα κιλά της, κάνει γυμναστική και να γίνει πιό στυλάτη, είναι λάθος και της εξήγησα πως πρέπει να αγάπησει το σώμα της, υπάρχει κοινό μεγάλο που γουστάρει τέτοιο σωματότυπο και είναι μάταιο να προσπαθήσει να αλλάξει κάτι που η φύση της έδωσε, πιστεύω να τα κατάβαβε, είναι καλό παιδί πάντως  :) :) :)
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Δεν σε πάνε οι νταρντάνες  :tits: δεν σε πάνε  :dunno:

Εγώ πάλι χθες της έριξα ένα επικό γαμήσι στο κοροβάγκου,  :fuck1:  :knockinb: ήταν το Νο4 συνολικά και το τρίτο τις τελευταίες 3 βδομάδες, η αλήθεια βέβαια είναι πως κάτι πολύ ψιλό στο βάθος του μυαλού της είχε, αλλά εμένα τουλάχιστον δεν με επηρέασε και τον έφαγε βαθιά και ήταν όλος δικός της, πήρα και κάτι ψιλοεξτραδάκια και πέρασα πολύ καλά και θα ξαναπάρω, είναι και του γούστου μου αυτές οι μπαμπατσικές  :tits2:  :sunglasses:

Είναι λίγο αγχωμένη με τα κιλά της, κάνει γυμναστική και να γίνει πιό στυλάτη, είναι λάθος και της εξήγησα πως πρέπει να αγάπησει το σώμα της, υπάρχει κοινό μεγάλο που γουστάρει τέτοιο σωματότυπο και είναι μάταιο να προσπαθήσει να αλλάξει κάτι που η φύση της έδωσε, πιστεύω να τα κατάβαβε, είναι καλό παιδί πάντως  :) :) :)

Φιλε GAME το λάθος ήταν δικό μου που πέρασα, διότι μόλις είχε βγει από το προηγούμενο πελάτη και φαινόταν κάπως κακόκεφη το ένστικτό μου με έλεγε να μην μπω, αλλά μόλις ήρθε και με χαιρέτισε ευγενικά είπα ντέφι να γίνει και πέρασα. Αλλά μέσα στο δωμάτιο ήταν αλλού για αλλού. Εύχομαι οι υπόλοιποι να περάσουν εξίσου όμορφα όσο και εσύ.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Παιδες πηγαμε την πεμπτη βραδυ στο νικηφορου ουρανου 26 ηταν η ειρηνη εκει,πηραμε το απλο προγραμμα ολα οκ! :rockon: :rockon: :rockon:
Η Αλίνα πού έχει χαθεί? Την έχει δει κανείς τον τελευταίο καιρό? Επίσης η Δανάη από τρίδυμα ουτε έχει ακουστεί. Πέρασε και δεν ακούμπησε?  :-
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Δεν σε πάνε οι νταρντάνες  :tits: δεν σε πάνε  :dunno:

Εγώ πάλι χθες της έριξα ένα επικό γαμήσι στο κοροβάγκου,  :fuck1:  :knockinb: ήταν το Νο4 συνολικά και το τρίτο τις τελευταίες 3 βδομάδες, η αλήθεια βέβαια είναι πως κάτι πολύ ψιλό στο βάθος του μυαλού της είχε, αλλά εμένα τουλάχιστον δεν με επηρέασε και τον έφαγε βαθιά και ήταν όλος δικός της, πήρα και κάτι ψιλοεξτραδάκια και πέρασα πολύ καλά και θα ξαναπάρω, είναι και του γούστου μου αυτές οι μπαμπατσικές  :tits2:  :sunglasses:

Είναι λίγο αγχωμένη με τα κιλά της, κάνει γυμναστική και να γίνει πιό στυλάτη, είναι λάθος και της εξήγησα πως πρέπει να αγάπησει το σώμα της, υπάρχει κοινό μεγάλο που γουστάρει τέτοιο σωματότυπο και είναι μάταιο να προσπαθήσει να αλλάξει κάτι που η φύση της έδωσε, πιστεύω να τα κατάβαβε, είναι καλό παιδί πάντως  :) :) :)



Ποια φύση της χάρισε ρε game?
Τι ειναι αυτα που λες;
Δε γεννιέται κανεις χοντρος,απλα γίνεται αμα δε σταματάει να τρώει!!!
 

Molox

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
File Azazel 

itan apla to proto post pou egrapsa... den eimai gia kritikes kai tetia... afta pou grafo edo mou ftanoun ...
exo kani engrafi xronia prin.... apla i8ela na ma8o kai ego plirofories gia to sigekrimeno Bordel....
kai piga kai mou fanike a3ioprepi prospa8ia... gia 40ara idika :-D
Pane na dis ti na se po :-D
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
File Azazel 

itan apla to proto post pou egrapsa... den eimai gia kritikes kai tetia... afta pou grafo edo mou ftanoun ...
exo kani engrafi xronia prin.... apla i8ela na ma8o kai ego plirofories gia to sigekrimeno Bordel....
kai piga kai mou fanike a3ioprepi prospa8ia... gia 40ara idika :-D
Pane na dis ti na se po :-D
Καλώς ήρθες.
Στα ελληνικά γράφουμε εδώ, μας έβγαλες τα μάτια.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
ο foibos που αναφερει στο la femme τη Χριστινα μιλφ εννοει τη ρουμανα απο φριξου 14 η την αλβανιδα?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
ΣΩΠΑ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΟΥΣΤΑ Η ΜΙΡΕΛΛΑ?τοσες φορες που εχω παει και δεν τολμησα να της κοκκινισω λιγο το κωλαρακι
εννοειται φιλος...απλα θελει λιγο ζεσταμα...το μιρελακι παντα τα εκανε αυτα...απλα εγω πηγαινω και 5 χρονια τωρα...
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Η ντιανα η ταυλανδεζα παιζει καπου ξερει κανεις? 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
File Azazel 

itan apla to proto post pou egrapsa... den eimai gia kritikes kai tetia... afta pou grafo edo mou ftanoun ...
exo kani engrafi xronia prin.... apla i8ela na ma8o kai ego plirofories gia to sigekrimeno Bordel....
kai piga kai mou fanike a3ioprepi prospa8ia... gia 40ara idika :-D
Pane na dis ti na se po :-D


Που την ειδες τη 40αρα ρε φιλε?  :think:
Για πιπινι μιλαω εγω,μαλλον κανεις λαθος.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
30 εχει το απλο,στα 40 ειναι το χαλαρο και στα 50 το γυμνο με cim

Η Αλίνα πού έχει χαθεί? Την έχει δει κανείς τον τελευταίο καιρό? Επίσης η Δανάη από τρίδυμα ουτε έχει ακουστεί. Πέρασε και δεν ακούμπησε?  Undecided



 

  :d-spam:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μολις γυρισα απο πιτσιρικα Αντριανα και παλι απο Αν.Γεωργιου 30...για να επισκεφθω εγω την ιδια κοπελα 2η απανωτη φορα καταλαβενετε...Πολυ δυνατη και παλι αλλα μαλλον πετυχα λαθος ωρα μιας και οταν μπηκα ειχε ηδη εναν να περιμενει και ενω ηταν σε μενα μπηκαν και αλλοι 2 στα δωματια οποτε λιγο προς το τελος μου γκρινιαξε για την ωρα αλλα με καλο τροπο αν και τελικα εκανε την υπομονη της.Λεπτομερειες στην κριτικη...

Διπλα ακριβως η Μερτσυ και στο 24 η Μιρελα.
στο Βιλα Ερωτικα η Γαληνη μεγα μπαζο καμια σχεση με τις φωτογραφιες μου φαινεται,χαλια φατσα,στραβοχυμενος κωλος και τα βυζια δε μου φανηκαν και τοσο εντυπωσιακα μεσα σπο το σουτιεν.
Διπλα στο Red light η Μιχαελα πρωην Αντριανα που συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας τα βυζια της ειναι φυσικα  :jerking: :jerking:
Και στην Κατεχακη μου διαφευγει το ονομα αυτη τη στιγμη αλλα η κοπελα μου θυμισε πολυ εντονα κατι...τρωγοντας το μυαλο μου κατεληξα οτι μου θυμισε τη γνωστη Μαιρουλα αλλα αν ηταν αυτη καποιος θα την ειχε ανακαλυψει λογικα.Φωνη και φατσα ομως ταιριαζει πολυ αν και το μαλλι ηταν πολυ σγουρο.Αν περασει κανεις ας κοιταξει και εκει γιατι αυτη την κοπελα καπου την ξερω εγω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Μολις γυρισα απο πιτσιρικα Αντριανα και παλι απο Αν.Γεωργιου 30...για να επισκεφθω εγω την ιδια κοπελα 2η απανωτη φορα καταλαβενετε...Πολυ δυνατη και παλι αλλα μαλλον πετυχα λαθος ωρα μιας και οταν μπηκα ειχε ηδη εναν να περιμενει και ενω ηταν σε μενα μπηκαν και αλλοι 2 στα δωματια οποτε λιγο προς το τελος μου γκρινιαξε για την ωρα αλλα με καλο τροπο αν και τελικα εκανε την υπομονη της.Λεπτομερειες στην κριτικη...

Λοιπόν την πήδηξα κι΄ εγώ, εντάξει γλωσόφιλα έκανε πολύ δυνατά μάλιστα και δεν ήταν και τόσο καχεκτική όπως την περιέγραψες, δεν σου κρύβω πως από τα γραφόμενα σου την επισκεύθειν, συμμετοχή πάρα πολύ καλή, την έστρωσα και στο κομοδίνο όπως την έστρωσες κι έσύ αλλά…θέμα με τον χρόνο έχει, στο 12λεπτο μου την κοπάνησε κομψά χωρίς να έχω τελειώσει, δεν λέω και εγώ εις γνώσιν μου πήγα ενώ ήμουν κομμάτια από την κούραση και δεν ήμουν για να γαμάω, για αυτό και δεν την κατηγορώ, όμως στο 12λεπτο την έκανε   :dunno:

Διπλα ακριβως η Μερτσυ και στο 24 η Μιρελα.
στο Βιλα Ερωτικα η Γαληνη μεγα μπαζο καμια σχεση με τις φωτογραφιες μου φαινεται,χαλια φατσα,στραβοχυμενος κωλος και τα βυζια δε μου φανηκαν και τοσο εντυπωσιακα μεσα σπο το σουτιεν.
Διπλα στο Red light η Μιχαελα πρωην Αντριανα που συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας τα βυζια της ειναι φυσικα  :jerking: :jerking:

Δίπλα από τις μέλλισες και πριν από τη μερτσυ είδα πριν από κανα δίωρο ένα ουγγαρεζάκι  :tits2: από αυτά που δεν χαρίζω όταν βλέπω,  :fuck1: ιζαμπελλα την έλεγαν, δυνατό πιπίνι σε εμφάνιση και χαμογελαστή, δεν ήθελα να την κάψω όμως καθότι ήμουν από πολλές ώρες δουλειάς και την άφησα για άλλη φορά, ήταν μέσα σε ένα κοκκινο λάτεξ,  :pipa2: πολύ καύλα η μικρή :knockinb:


Και στην Κατεχακη μου διαφευγει το ονομα αυτη τη στιγμη αλλα η κοπελα μου θυμισε πολυ εντονα κατι...τρωγοντας το μυαλο μου κατεληξα οτι μου θυμισε τη γνωστη Μαιρουλα αλλα αν ηταν αυτη καποιος θα την ειχε ανακαλυψει λογικα.Φωνη και φατσα ομως ταιριαζει πολυ αν και το μαλλι ηταν πολυ σγουρο.Αν περασει κανεις ας κοιταξει και εκει γιατι αυτη την κοπελα καπου την ξερω εγω

Χαχαχα, γέρασες μου φαίνεται κι΄ άρχισες να ξεχνάς   :woldman: το ευτύχημα είναι ότι γαμάς ακόμη.  :birdman: Λοιπόν την κοπέλα και την πήδηξες, και την πήδηξα κι΄ εγώ, και κριτική της έχεις γράψει και κριτική της έχω γράψει κι΄ εγώ, ποια είναι ????? :think: εδώ σε θέλω,  :sunglasses: σκονάκια απαγορεύονται , οι υπόλοιποι μη μιλάτε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom