Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Σημερα μετα την ανασταση ειναι ανοιχτα γνωριζει κανεις 
Λεω να ριξω κανενα πριν την κανω για χωριο  :grin: επισης ξερει κανεις αν το βραδυ ειναι ελευθερα τα διοδια γιατι πληρωνουμαι πολλα εκει που θα παμε.  :(

που θα πατε???
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Βολτα πριν λιγο με 2 καταθεσεις  :fuck1: :fuck1:
Πρωτα στο πιπινι Αντριανα στο Αν.Γεωργιου 30 μιλαμε το μωρο δεν καταλαβαινει Χριστο κανει τα παντα με μανια και δινει και δωρακια...

και δευτερη καταθεση στη γνωστη μιλφ Ειρηνη με την οποια αποψε δινω οριστικο τελος στη σχεση μας....ναι δε διαβασατε λαθος...Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ
Βασανιστηκα παρα πολυ τωρα που οδηγουσα επιστρεφοντας σπιτι για το αν θα πρεπει να ειμαι τοσο απολυτος αλλα το γυαλι ειχε ραγισει απο τις 2 προηγουμενες φορες και σημερα εσπασε.
Εγω θα θυμαμαι τις ωραιες στιγμες μαζι της και την ευχαριστω γι'αυτες και αυτη θα θυμαται οτι ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΦΙΡΜΑ ωστε να ανεβασει το επιπεδο της και να φτασει σημερα να μου πει οτι εγω δεν πληρωνω καλα και γι'αυτο δεν θα μου δωσει κωλο με 50ε αλλα με 80ε παρα τις προηγουμενες 10 φορες στα 50ε.
Επισης πρεπει να εχω κρατησει καμια 30αρια πμ απο αυτους που τα τελευταια 3 χρονια την επισκεφτηκαν χαρη στη δικη μου επιμονη παρα τους ενδοιασμους για την εμφανιση της,και μετα μου στελνανε πμ για να με ευχαριστησουν που τους ανοιξα τα ματια.

Δε πειραζει ομως ετσι ειναι...το χρημα αλλοιωνει τον ανθρωπο και ποσο μαλλον οταν εισαι Ρουμανα.
Ο al pacino αγνος και ταπεινος οπως παντα  :rolleyes: ,ενας απλος εργατης του πορνορεπορταζ θα συνεχισει τις ερευνες του και σε βαθος χρονου σιγουρα θα ανακαλυψει κατι ισαξιο και ακομα καλυτερο μεχρι να φαει ξανα ενα χεσιμο απο καμια Ρουμανα και να ησυχασει...

περισσοτερες λεπτομερειες στις κριτικες που θα ακολουθησουν
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538
Βολτα πριν λιγο με 2 καταθεσεις  :fuck1: :fuck1:
Πρωτα στο πιπινι Αντριανα στο Αν.Γεωργιου 30 μιλαμε το μωρο δεν καταλαβαινει Χριστο κανει τα παντα με μανια και δινει και δωρακια...

και δευτερη καταθεση στη γνωστη μιλφ Ειρηνη με την οποια αποψε δινω οριστικο τελος στη σχεση μας....ναι δε διαβασατε λαθος...Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ
Βασανιστηκα παρα πολυ τωρα που οδηγουσα επιστρεφοντας σπιτι για το αν θα πρεπει να ειμαι τοσο απολυτος αλλα το γυαλι ειχε ραγισει απο τις 2 προηγουμενες φορες και σημερα εσπασε.
Εγω θα θυμαμαι τις ωραιες στιγμες μαζι της και την ευχαριστω γι'αυτες και αυτη θα θυμαται οτι ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΦΙΡΜΑ ωστε να ανεβασει το επιπεδο της και να φτασει σημερα να μου πει οτι εγω δεν πληρωνω καλα και γι'αυτο δεν θα μου δωσει κωλο με 50ε αλλα με 80ε παρα τις προηγουμενες 10 φορες στα 50ε.
Επισης πρεπει να εχω κρατησει καμια 30αρια πμ απο αυτους που τα τελευταια 3 χρονια την επισκεφτηκαν χαρη στη δικη μου επιμονη παρα τους ενδοιασμους για την εμφανιση της,και μετα μου στελνανε πμ για να με ευχαριστησουν που τους ανοιξα τα ματια.

Δε πειραζει ομως ετσι ειναι...το χρημα αλλοιωνει τον ανθρωπο και ποσο μαλλον οταν εισαι Ρουμανα.
Ο al pacino αγνος και ταπεινος οπως παντα  :rolleyes: ,ενας απλος εργατης του πορνορεπορταζ θα συνεχισει τις ερευνες του και σε βαθος χρονου σιγουρα θα ανακαλυψει κατι ισαξιο και ακομα καλυτερο μεχρι να φαει ξανα ενα χεσιμο απο καμια Ρουμανα και να ησυχασει...

περισσοτερες λεπτομερειες στις κριτικες που θα ακολουθησουν
Τετοι σκηνικο ρε ΑΛ?ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ..
Προλαβαινει να παει στην εκκλησια να μετανοησει αποψε...
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
καλημερα στην παρεα..........
ποια λεσ ρε αδερφε :think: :think:????βραδινη βαρδια?? το προμηθεως 16 πριν 10 χρονια δεν ειχε σκαλακια κ αν θυμαμαι καλα ειταν ενα μπουρδελο που ειχε ολο καθρεπτες μεσα!!

κανενας χελπ!???

Αυτη ειναι η Ελσα ,
την θυμαμαι πριν 20 χρονια στην Προμηθεως στο τελευταιο αριστερα πριν την Αισωπου σε οροφο ψηλα. με κανονικες σκαλες η οικοδομη.
πρωινα δουλευε.
Την ξαναειδα πριν 7 8 χρονια στην Κοζανη εξω σε καφε και μου ειχε πει οτι ειχε παρει εκει 1 απο τα 3 σπιτια της πολης.
Τεραστιο βυζι ανεκαθεν αν και τοτε οντως δεν εκανε πιπα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
στα υπολοιπα σπιτια

-Φριξου 15.Στεφη
-Κωλετη.Βικτωρια
-Αν.Γεωργιου 52.η μικρη Μονικα με τα πλαστικα βυζια
-Αν.Γεωργιου 21.η Μονικα δηθεν Μεξικανα,δηλαδη γυφτοΡουμανα ή γυφτοΒουλγαρα,μελαμψη προμιλφ με εκφυλη φατσα και πουτανιαρικο κορμι και γυμνο τσιμπουκι με χυσιμο στο στομα στα 40ε και πολυ ωρα ηταν μεσα στο δωματιο και προς στιγμην το σκεφτηκα σοβαρα να μπω
-Αν.Γεωργιου 19.το πετιτ γκομενακι Κατια η γαλλιδουλα  :jerking:
-Αν.Γεωργιου 38.η Καρινα που ειχα δει και προχθες τη νυχτα
-Λαφαμ.η Μονικα και παλι  :grin: :grin: μελαχρινο κοριτσι με συμπαθητικη φατσα αλλα μεχρι εκει.Εχω την εντυπωση οτι ο φωτισμος και η διακοσμηση του σαλονιου δεν ευννοουν πλεον το σαλοναρισμα των κοριτσιων
-Αν.γεωργιου 32 Μελισσες.2 κοπελες αλλα εγω ειδα μονο τη μια την οποια τη λενε Ιζαμπελα μελαχρινη με καρε μαλλι,μεγαλα βυζια χαζοπουτανιαρικη φατσα και γενικα καλη διαθεση.Και η αλλη κοπελα ειναι καινουρια λεει αλλα ηταν μεσα και σε παρτουζα.Και τις 2 κοπελες μαζι απο 40ε η καθεμια
-Αν.Γεωργιου 30.η Ρουμανα Αντριαννα πιτσιρικι το πολυ 22-23 χρονων,μικροσκοπικη καμια 40 κιλα ολο κι ολο με ανυπαρκτο βυζι αλλα ομορφο πεταχτο τρυφερο κωλαρακι και εκφυλη φατσουλα με σαπια δοντακια μπροστα.Δυναμιτης στο δωματιο την πηρα για 40ε με γυμνο-69 αλλα μεσα την εκανα ο,τι ηθελα την πηρα κι απο τον κωλο αλλαξαμε 10 στασεις τη γαμουσα πανω απο μιση ωρα.Μιλαμε για τρομερη αποκαλυψη
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
στα υπολοιπα σπιτια

-Φριξου 15.Στεφη
-Κωλετη.Βικτωρια
-Αν.Γεωργιου 52.η μικρη Μονικα με τα πλαστικα βυζια
-Αν.Γεωργιου 21.η Μονικα δηθεν Μεξικανα,δηλαδη γυφτοΡουμανα ή γυφτοΒουλγαρα,μελαμψη προμιλφ με εκφυλη φατσα και πουτανιαρικο κορμι και γυμνο τσιμπουκι με χυσιμο στο στομα στα 40ε και πολυ ωρα ηταν μεσα στο δωματιο και προς στιγμην το σκεφτηκα σοβαρα να μπω
-Αν.Γεωργιου 19.το πετιτ γκομενακι Κατια η γαλλιδουλα  :jerking:
-Αν.Γεωργιου 38.η Καρινα που ειχα δει και προχθες τη νυχτα
-Λαφαμ.η Μονικα και παλι  :grin: :grin: μελαχρινο κοριτσι με συμπαθητικη φατσα αλλα μεχρι εκει.Εχω την εντυπωση οτι ο φωτισμος και η διακοσμηση του σαλονιου δεν ευννοουν πλεον το σαλοναρισμα των κοριτσιων
-Αν.γεωργιου 32 Μελισσες.2 κοπελες αλλα εγω ειδα μονο τη μια την οποια τη λενε Ιζαμπελα μελαχρινη με καρε μαλλι,μεγαλα βυζια χαζοπουτανιαρικη φατσα και γενικα καλη διαθεση.Και η αλλη κοπελα ειναι καινουρια λεει αλλα ηταν μεσα και σε παρτουζα.Και τις 2 κοπελες μαζι απο 40ε η καθεμια
-Αν.Γεωργιου 30.η Ρουμανα Αντριαννα πιτσιρικι το πολυ 22-23 χρονων,μικροσκοπικη καμια 40 κιλα ολο κι ολο με ανυπαρκτο βυζι αλλα ομορφο πεταχτο τρυφερο κωλαρακι και εκφυλη φατσουλα με σαπια δοντακια μπροστα.Δυναμιτης στο δωματιο την πηρα για 40ε με γυμνο-69 αλλα μεσα την εκανα ο,τι ηθελα την πηρα κι απο τον κωλο αλλαξαμε 10 στασεις τη γαμουσα πανω απο μιση ωρα.Μιλαμε για τρομερη αποκαλυψη

θα τολμησω να πω οτι εκανες ενα φαουλ Αλ...
Εσυ καταφερες με τη μαγκια σου και τον τροπο σου να την κανεις οτι θελεις και να σου δωσει και κωλο με 40 ευρω...
Σε χαιρομαι ειλικρινα.
Γραφοντας το ομως θα παει ο καθε πικραμενος και θα ζηταει τα ιδια.
Καλο ειναι να γραφουμε τις στανταρ παρεχομενες υπηρεσιες των κοριτσιων.
Αλλιως θα ζητανε ολοι οπως προειπα τα ιδια και επισης εκτιθεται η κοπελα γιατι με 40 ευρω εδωσε πιο πολλα απο οτι πρεπει.
Το γουσταρε και δικαιωμα της αλλα τα αφεντικα δε νομιζω να συμφωνουν με κατι τετοια...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Βολτα πριν λιγο με 2 καταθεσεις  :fuck1: :fuck1:
Πρωτα στο πιπινι Αντριανα στο Αν.Γεωργιου 30 μιλαμε το μωρο δεν καταλαβαινει Χριστο κανει τα παντα με μανια και δινει και δωρακια...

και δευτερη καταθεση στη γνωστη μιλφ Ειρηνη με την οποια αποψε δινω οριστικο τελος στη σχεση μας....ναι δε διαβασατε λαθος...Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ
Βασανιστηκα παρα πολυ τωρα που οδηγουσα επιστρεφοντας σπιτι για το αν θα πρεπει να ειμαι τοσο απολυτος αλλα το γυαλι ειχε ραγισει απο τις 2 προηγουμενες φορες και σημερα εσπασε.
Εγω θα θυμαμαι τις ωραιες στιγμες μαζι της και την ευχαριστω γι'αυτες και αυτη θα θυμαται οτι ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΦΙΡΜΑ ωστε να ανεβασει το επιπεδο της και να φτασει σημερα να μου πει οτι εγω δεν πληρωνω καλα και γι'αυτο δεν θα μου δωσει κωλο με 50ε αλλα με 80ε παρα τις προηγουμενες 10 φορες στα 50ε.
Επισης πρεπει να εχω κρατησει καμια 30αρια πμ απο αυτους που τα τελευταια 3 χρονια την επισκεφτηκαν χαρη στη δικη μου επιμονη παρα τους ενδοιασμους για την εμφανιση της,και μετα μου στελνανε πμ για να με ευχαριστησουν που τους ανοιξα τα ματια.

Δε πειραζει ομως ετσι ειναι...το χρημα αλλοιωνει τον ανθρωπο και ποσο μαλλον οταν εισαι Ρουμανα.
Ο al pacino αγνος και ταπεινος οπως παντα  :rolleyes: ,ενας απλος εργατης του πορνορεπορταζ θα συνεχισει τις ερευνες του και σε βαθος χρονου σιγουρα θα ανακαλυψει κατι ισαξιο και ακομα καλυτερο μεχρι να φαει ξανα ενα χεσιμο απο καμια Ρουμανα και να ησυχασει...

περισσοτερες λεπτομερειες στις κριτικες που θα ακολουθησουν

καλησπερα στην παρεα..........

καλα ρε συ πατσινο τι εγινε?????
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Η ΕΙΡΗΝΗ???
μην μου πεις οτι την πατησες οπως εγω με την κατερινα στο 16???

ε οχι ρε π......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τετοι σκηνικο ρε ΑΛ?ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ..
Προλαβαινει να παει στην εκκλησια να μετανοησει αποψε...
οχι δε μου χαλασε καθολου την ψυχολογια αυτο φαινοταν απο καιρο απλα επρεπε να το επιβεβαιωσω οριστικα...Συνηθως παντα εκει καταληγουμε.
Δεν κραταω κακια και της ευχομαι να βρεθει και καποιος αλλος μετα απο μενα που επι 3 χρονια θα γραφει εδω μεσα με καθε ευκαιρια οτι ειναι η καλυτερη και λεει και τα ιδια στα πμ σε ολα τα μελη,ωστε να ανεβει κι αλλο η φημη της θεογκομενας και μετα να ζηταει 100ε για τον κωλο της απο εναν τετοιο κακοπληρωτη σαν εμενα

θα τολμησω να πω οτι εκανες ενα φαουλ Αλ...
Εσυ καταφερες με τη μαγκια σου και τον τροπο σου να την κανεις οτι θελεις και να σου δωσει και κωλο με 40 ευρω...
εχω παρει κωλο και με 30ε...αλλα στην τελικη μπορει να λεω και μαλακιες
Ομως πρεπει να τα λεμε αυτα διοτι μετα την αποκαθηλωση της Ειρηνης απο τις καρδιες μας βρισκομαστε ηδη στην αναζητηση της επομενης σουπερ φιρμας.

Υπενθυμιζω οτι τα πιπινια Λιζα και Αντριανα που δοκιμασα σημερα,αν και δεν ειναι το στυλ γυναικων που μου αρεσουν εμενα,ειναι 2 πολυ καλες ανερχομενες περιπτωσεις.
Για Καντυ την οποια επισης πρωτοδοκιμασα προσφασα απλα δεν εχω λογια ειναι κορυφη.
Αρα μεσα σε ενα μηνα εχω 3 φοβερες για μενα ανακαλυψεις
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
θα τολμησω να πω οτι εκανες ενα φαουλ Αλ...
Εσυ καταφερες με τη μαγκια σου και τον τροπο σου να την κανεις οτι θελεις και να σου δωσει και κωλο με 40 ευρω...
Σε χαιρομαι ειλικρινα.
Γραφοντας το ομως θα παει ο καθε πικραμενος και θα ζηταει τα ιδια.
Καλο ειναι να γραφουμε τις στανταρ παρεχομενες υπηρεσιες των κοριτσιων.
Αλλιως θα ζητανε ολοι οπως προειπα τα ιδια και επισης εκτιθεται η κοπελα γιατι με 40 ευρω εδωσε πιο πολλα απο οτι πρεπει.
Το γουσταρε και δικαιωμα της αλλα τα αφεντικα δε νομιζω να συμφωνουν με κατι τετοια...

φιλοξενουμενε συγνωμη αλλα σε βρισκω εγω λαθος(γνωμη μου κ χωρις παρεξηγηση ετσι!?)

μηπως πρεπει να τα λεμε πλεον κ οχι να τα κραταμε κρυφα??
μηπως πρεπει ο κοσμος να αρχιζει να ζηταει περισοτερες υπηρεσιες με λιγοτερα λεφτα???
Κ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙ???
μηπως πλεον δεν πρεπει να το θεορουμε ντροπη κ οχι κρυφο η να νομιζουμε οτι θιγουμε την κοπελα για το αν την πηραμε κωλο με 20-30-40???
μηπως πραγματικα οι κεροι ειναι τοσο δυσκολοι που πρεπει ολοι να πραστατευουμε τις τσεπες μας?? κ δυστιχος τα λεφτα εχουνε αποκτησει αλλη αξια πλεον για ολουσ μασ!!

Καταλαβενω το γεγονος οτι μερικοι εδω δεν καταλαβενουν απο ευγενεια κ δεν ειναι λιγο συγκρατιμενοι κ διακριτικοι.............αλλα μηπως καλα κανουν???

εχω την εντυπωση οτι πρεπει να αλλαξουνε λιγο τα δεδομενα.......
κ οσοι ισων να ειναι θρασυβουλοι κ με καθε μικρη πληροφορια που περνουνε απο εδω να την εκμεταλευονται με λαθος τροπο π.χ. να πανε να ζητανε στις κοπελες κωλο με 40 ευρω!!
ΜΗΠΩΣ καλα κανουν??

 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
η αναζητηση και η αναδειξη της επομενης σουπερ φιρμας ειναι ασχετο με αυτο που σου ειπα.
Αν θεωρεις εσυ οτι η κοπελα θα δωσει κωλο και θα κανει τα παντα σε ολους με 40 ευρω τοτε παω πασο...

εχω να παω σε μπουρδελο ή στουντιο 15 χρονια και δεν το παιζω ειδημων.
Απλα θα πω κατι που πριν χρονια το εγραψα σε thread για μασατζιδικα.
Το να εχω πηδηξει την κοπελα που δουλευει στο φουρνο της γειτονιας μου δε σημαινει πως οποιος θα παει για ψωμι θα την πηδαει.
Ακομα και οι κατ'επαγγελμα πουτανες ειναι γυναικες και βγαζουν γουστα , καλη ωρα με εσενα Αλ.
Δεν ειναι πρεπον τα γουστα τους να τα αναγουμε σε στανταρ υπηρεσιες .
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
φιλοξενουμενε συγνωμη αλλα σε βρισκω εγω λαθος(γνωμη μου κ χωρις παρεξηγηση ετσι!?)

μηπως πρεπει να τα λεμε πλεον κ οχι να τα κραταμε κρυφα??
μηπως πρεπει ο κοσμος να αρχιζει να ζηταει περισοτερες υπηρεσιες με λιγοτερα λεφτα???
Κ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙ???
μηπως πλεον δεν πρεπει να το θεορουμε ντροπη κ οχι κρυφο η να νομιζουμε οτι θιγουμε την κοπελα για το αν την πηραμε κωλο με 20-30-40???
μηπως πραγματικα οι κεροι ειναι τοσο δυσκολοι που πρεπει ολοι να πραστατευουμε τις τσεπες μας?? κ δυστιχος τα λεφτα εχουνε αποκτησει αλλη αξια πλεον για ολουσ μασ!!

Καταλαβενω το γεγονος οτι μερικοι εδω δεν καταλαβενουν απο ευγενεια κ δεν ειναι λιγο συγκρατιμενοι κ διακριτικοι.............αλλα μηπως καλα κανουν???

εχω την εντυπωση οτι πρεπει να αλλαξουνε λιγο τα δεδομενα.......
κ οσοι ισων να ειναι θρασυβουλοι κ με καθε μικρη πληροφορια που περνουνε απο εδω να την εκμεταλευονται με λαθος τροπο π.χ. να πανε να ζητανε στις κοπελες κωλο με 40 ευρω!!
ΜΗΠΩΣ καλα κανουν??

Αλλο το δικαιο αιτημα μας για λιγοτερα χρηματα και περισσοτερες υπηρεσιες και αλλο να εκθετουμε μια κοπελα.
Αν το αφεντικο της της πει :" Ωπ, τι λενε για σενα ??? Κωλο με  40 ???  αντε σπιτι σου κοριτσακι μου... "
πες μου ειναι σωστο ?

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538
Αλλο το δικαιο αιτημα μας για λιγοτερα χρηματα και περισσοτερες υπηρεσιες και αλλο να εκθετουμε μια κοπελα.
Αν το αφεντικο της της πει :" Ωπ, τι λενε για σενα ??? Κωλο με  40 ???  αντε σπιτι σου κοριτσακι μου... "
πες μου ειναι σωστο ?
To αν θα δωσει κωλο μια κοπελα,δεν εχει να κανει με το αφεντικο,νομιζω...
Αυτά είναι εξτρα δικα της,νομιζω παλι...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
κ πραγματικα φιλοξενουμενε θα σταθω στον πικραμενο που ανεφερες..........

ολοι πικραμενοι ειμαστε αδερφε......εγω τουλαχιστον ειμαι!!
Κ ως πικραμενος θα παω στην γκομενα κ θα ζητησω η κωλο η cim η οτι αλλο μπορει να σκευτει ο καθενας με τα λιγοτερα λεφτα κ με την κλ=αλητερη αντιμετωπηση απ την κοπελα!!

αυτο που κανει την διαφορα ειναι στον ΤΡΟΠΟ που ζηταει ο καθενας!!
γιατι εχω πετυχει κατι ΜΕΓΑΛΟΥΣ GRANDE Μ..... που μπενουνε στα σπιτια κ με τον χειροτερο τροπο μειλανε ασχημα κ κανουν οτι νανε!! για μπατσες δηλαδη!
δεν αναφερομαι σε αυτους τους Μ.... να ξερεις!!

εγω θα το πω κ δημοσια πλεον μιας κ το θεμα με ενδιαφερει πολυ.........
οτι εγω την ειρηνη την επερνα με 40 κωλαρακι!! οσοι θελετε πηστευετε!!
ΑΠΛΑ με τροπο........
αν θυμαμαι σωστα στις αρχες(που το κανω συχνα σε πολλες κοπελες που με αρεσουνε)
οταν εδινα το 30αρι μετα στο δωματιο προτινα( να σε δωσω ενα 10αρικακι ακομα για το κωλαρακι σου??)
κ ετσι τουλαχιστον εμεινε για μενα με την ειρηνη.....

τωρα ομως???
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
Το να εχω πηδηξει την κοπελα που δουλευει στο φουρνο της γειτονιας μου δε σημαινει πως οποιος θα παει για ψωμι θα την πηδαει.
Ακομα και οι κατ'επαγγελμα πουτανες ειναι γυναικες και βγαζουν γουστα , καλη ωρα με εσενα Αλ.
Δεν ειναι πρεπον τα γουστα τους να τα αναγουμε σε στανταρ υπηρεσιες .
:thumbsup:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
κ πραγματικα φιλοξενουμενε θα σταθω στον πικραμενο που ανεφερες..........

ολοι πικραμενοι ειμαστε αδερφε......εγω τουλαχιστον ειμαι!!
Κ ως πικραμενος θα παω στην γκομενα κ θα ζητησω η κωλο η cim η οτι αλλο μπορει να σκευτει ο καθενας με τα λιγοτερα λεφτα κ με την κλ=αλητερη αντιμετωπηση απ την κοπελα!!

αυτο που κανει την διαφορα ειναι στον ΤΡΟΠΟ που ζηταει ο καθενας!!
γιατι εχω πετυχει κατι ΜΕΓΑΛΟΥΣ GRANDE Μ..... που μπενουνε στα σπιτια κ με τον χειροτερο τροπο μειλανε ασχημα κ κανουν οτι νανε!! για μπατσες δηλαδη!
δεν αναφερομαι σε αυτους τους Μ.... να ξερεις!!

εγω θα το πω κ δημοσια πλεον μιας κ το θεμα με ενδιαφερει πολυ.........
οτι εγω την ειρηνη την επερνα με 40 κωλαρακι!! οσοι θελετε πηστευετε!!
ΑΠΛΑ με τροπο........
αν θυμαμαι σωστα στις αρχες(που το κανω συχνα σε πολλες κοπελες που με αρεσουνε)
οταν εδινα το 30αρι μετα στο δωματιο προτινα( να σε δωσω ενα 10αρικακι ακομα για το κωλαρακι σου??)
κ ετσι τουλαχιστον εμεινε για μενα με την ειρηνη.....

τωρα ομως???

οντως ολοι ειμαστε...
αλλα εννοω κατι μπουφους που θα μπουν στο μπουρδελο και με το smartphone στο χερι θα της πουν : " δες δες !!! θελω και εγω τα ιδια , αφου τα κανεις "
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Αλλο το δικαιο αιτημα μας για λιγοτερα χρηματα και περισσοτερες υπηρεσιες και αλλο να εκθετουμε μια κοπελα.
Αν το αφεντικο της της πει :" Ωπ, τι λενε για σενα ??? Κωλο με  40 ???  αντε σπιτι σου κοριτσακι μου... "
πες μου ειναι σωστο ?

φιλοξενουμενε συγνωμη ρε αδερφε αλλα μπερδευεσε...............
δεν προκειτε κανενα αφεντικο να την διωξει απο κανενα μαγαζι....
οι αδιες των μπουρδελων ειναι στο ονομα τις κοπελας!!

κ μην νομιζεις οτι τα αφεντικα μπενουν κ διαβαζουν εδω η ξερουν τι τους γινετε!!!
αυτοι θελουν το παραδακι για την πραστασια που πουλανε κ την μεταφορα τις κοπελας στην χωρα!!
φιλε μειλαμε για μαγαζια με νομιμες αδειες.......δεν μειλαμε με παρανομα μασατζιδικα!!

ασε που θα φανε μπουλο αμμα δεν φερνουνε λεφτα....χεχεχε
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
-Αν.Γεωργιου 30.η Ρουμανα Αντριαννα πιτσιρικι το πολυ 22-23 χρονων,μικροσκοπικη καμια 40 κιλα ολο κι ολο με ανυπαρκτο βυζι αλλα ομορφο πεταχτο τρυφερο κωλαρακι και εκφυλη φατσουλα με σαπια δοντακια μπροστα.Δυναμιτης στο δωματιο την πηρα για 40ε με γυμνο-69 αλλα μεσα την εκανα ο,τι ηθελα την πηρα κι απο τον κωλο αλλαξαμε 10 στασεις τη γαμουσα πανω απο μιση ωρα.Μιλαμε για τρομερη αποκαλυψη

Αλ,μήπως μιλάμε για την ίδια που είχα πάρει πριν κανα μήνα(είχα ανεβάσει κριτική) και έχυσα στη μάπα ; Αυτήνα που βρωμούσανε τα πόδια της  :crazy:

Η περιγραφή σου ταιριάζει,συν αυτό που λες ότι την έκανες ό,τι ήθελες.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ρε παιδια τωρα θα γεμισετε κανα 2 σελιδες με αμπελοφιλοσοφιες παλι?εδω εχουμε αλλα θεματα που μας καινε σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom