Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
749
Like
239
Πόντοι
26
Καλησπερα στην παρεα υπαρχει τιποτα καλο για βραδινη καταθεση ειτε στην περιοχη fix ειτεσ στον
πεθαμενο βαρδαρη??
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μεσημεριανό πέρασμα από περιοχή Φρίξου και πέριξ :

Φρίξου 15 : Έφη  :kissass: Για μία ακόμη φορά πέρασα υπέροχα μαζί της ...
Κωλέττη 17 : Βικτώρια
Villa Prive : Γαλήνη με τα προβόλια (μία φορά βρέθηκα μαζί της, όχι τίποτα το ιδιαίτερο μέσα, και τα υπερόπλα δεν ξέρει να τα χειρίζεται ακόμη, θέλει δουλειά)
Έρως 16 : Αντριάννα, η οποία δούλευε και στο τσαρδί της Βερόνικα Ανδρ. Γεωργίου 50, αν δεν με απατάει η μνήμη μου
La Femme : gilf ονόματι Τάνια από Ρωσία, ακόμη τρέχω από το θέαμα που αντίκρυσα μπροστά μου, σε κάποιους βέβαια μπορεί να αρέσει. Σε μένα ντεν ...

 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Συμπληρωνω την αναφορα του gab.
Aνδ.Γεωργιου 19 => Η petite Κατια η ντεμεκ Γαλλιδα.

Ανδ.Γεωργιου 52 => Μελαχρινο μπαζο που εχω δει σε πολλα καταστηματα.Λογικα θα ειναι καλη μεσα στο δωματιο,ειναι πολλα υποσχομενη στο σαλονι αλλα με τετοια φατσα δεν γινεται δουλεια.

Ανδ.Γεωργιου 50 => Η petite Φλωριτα.

La Femme => Nταρντανα στα ορια του gilf Ρωσιδα με stockings.Προς στιγμην σκεφτηκα να μπω για φετιχισμο αλλα ηταν αρκετα αποκρουστικη σε εμφανιση αν και ειχε κανονια.Το μυαλο μου πηγε στον al pacino  :sunglasses:

Ανδ.Γεωργιου 30 => Πολυ δυνατο καβλωτικο πιπινι,καστανο μαλλι,ωραιο στηθος και κωλαρα.Γενικα οι μικρες δεν μου εχουν βγει σε καλο οποτε την απεφυγα.

Διπλα => Η Γιαννα το πλατινε μπουζουκοπουτανο που δουλευε στον Πηγασο και golden stars.Eπαναλαμβανω τον τιτλο της κριτικης μου απο τοτε "ΜΥΣΤΕΣ ΜΑΚΡΥΑ".

Godiva => Τσεχικο μωρο με ομορφο προσωπο,μικρο στηθος και κωλαρα.Λεει η τσατσα 40 ευρω και σηκωνομαι να φυγω.Κατι αρχισε να μου λεει σε μια αντιαισθητικη γλωσσα που εχει δυστυχως γεμισει τις γειτονιες μας."Μπλιετ μπλιουτ κακ ντα παρ βαρ" κλπ.

Tριδυμο 1 => Η Κλαουντια με μαυρα stockings.Μιλφ με ξανθο μαλλι,μετριο χαμογελαστο προσωπο,καλο στηθος και μετριο κωλο.Γενικα μια μετρια παρουσια αλλα πολυ προσχαρη και με διαθεση.Εδω εγινε η καταθεση με 30 ευρω.Τα μαυρα stockings  εγιναν λευκα  :rockon: .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
La Femme : gilf ονόματι Τάνια από Ρωσία, ακόμη τρέχω από το θέαμα που αντίκρυσα μπροστά μου, σε κάποιους βέβαια μπορεί να αρέσει. Σε μένα ντεν ...
La Femme => Nταρντανα στα ορια του gilf Ρωσιδα με stockings.Προς στιγμην σκεφτηκα να μπω για φετιχισμο αλλα ηταν αρκετα αποκρουστικη σε εμφανιση αν και ειχε κανονια.Το μυαλο μου πηγε στον al pacino  :sunglasses:
μη με ξεσηκωνετε παλι ρε  :2funny: :2funny:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Συμπληρωνω την αναφορα του gab.

Godiva => Τσεχικο μωρο με ομορφο προσωπο,μικρο στηθος και κωλαρα.Λεει η τσατσα 40 ευρω και σηκωνομαι να φυγω.Κατι αρχισε να μου λεει σε μια αντιαισθητικη γλωσσα που εχει δυστυχως γεμισει τις γειτονιες μας."Μπλιετ μπλιουτ κακ ντα παρ βαρ" κλπ.

40 ευρω ε??..το ανεβασανε δηλαδη..
καλα απο μια χωρα-κοινωνια που αποδεδειγμενα εχει με βιντεο τον πρωθυπουργο της να δινει εντολες στη δικαιοσυνη  τοτε μη περιμενουμε χα΄ι`ρι απο ολους τους υπολοιπους..ο καθενας σε αυτη τη χωρα οτι δηλωσει ειναι και οτι γουσταρει κανει..
εκει που μιλαμε για μειωσεις βλεπω ολα τα μπουρδελα να το πηγενουνε στο 40ρι..
 

NAPOLI37

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη στην αννα στο villa erotika .βοηθησαν πολυ οι κριτικες που ειχε η κοπελα,ευχαριστω τα παιδια.πολυ χρονο θα ελεγα διεθεσε ολα ηταν καλα.τωρα σκεφτομαι επομενη επισκεψη στην βικυ την μολδαβη αν και οι κριτικες δεν ειναι καλες.λεω να το ρισκαρω.... :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
40 ευρω ε??..το ανεβασανε δηλαδη..
καλα απο μια χωρα-κοινωνια που αποδεδειγμενα εχει με βιντεο τον πρωθυπουργο της να δινει εντολες στη δικαιοσυνη  τοτε μη περιμενουμε χα΄ι`ρι απο ολους τους υπολοιπους..ο καθενας σε αυτη τη χωρα οτι δηλωσει ειναι και οτι γουσταρει κανει..
εκει που μιλαμε για μειωσεις βλεπω ολα τα μπουρδελα να το πηγενουνε στο 40ρι..
Δεν είναι ακριβώς έτσι, το σκεπτικό τους είναι ότι είναι μικρή και όμορφη και πρωτοεμφανιζόμενη για αυτό και τα 40 σε σχέση και με τον χώρο βέβαια, κατ΄ εμένα είναι λάθος η πολιτική αυτή, αλλά το σπίτι είναι αλλουνού και αυτός κάνει κουμάντο, για μένα δεν λέει και πολλά η κοπέλα, φυσικά δεν θα περάσω με το 40 αλλά και με το 30 θα το σκεπτόμουνα πάλι, εκτιμώ πάντως πως κάνα 10ημερο θα το κρατήσουνε ακόμη και μετά θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Τελικά ακόμα κανείς δεν έφαγε Δανάη να ανεβάσει κριτική  :tickedoff: :think:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
40 ευρω ε??..το ανεβασανε δηλαδη..
καλα απο μια χωρα-κοινωνια που αποδεδειγμενα εχει με βιντεο τον πρωθυπουργο της να δινει εντολες στη δικαιοσυνη  τοτε μη περιμενουμε χα΄ι`ρι απο ολους τους υπολοιπους..ο καθενας σε αυτη τη χωρα οτι δηλωσει ειναι και οτι γουσταρει κανει..
εκει που μιλαμε για μειωσεις βλεπω ολα τα μπουρδελα να το πηγενουνε στο 40ρι..
Ναι 40αρι τωρα για μια γκομενα που Αθηνα την πηδας με 10 το πολυ 15 ευρω.Συντομα την βλεπω στο 30αρι.
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
το θεμα ειναι απλο μαγκες...

οι μισθοι τα τελευταια 4 χρονια μειωθηκανε κατα 30% μεσο ορο σε ιδιωτικο κ δημοσιο...

δε μιλαω καν για τις στρατιες ανεργων....
εφοσον οι μισθοι πηγαν κατα μεσο ορο κατω 30% οι τιμες στα σπιτακια πηγανε κατω 30% η μεινανε ιδιες?
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
το θεμα ειναι απλο μαγκες...

οι μισθοι τα τελευταια 4 χρονια μειωθηκανε κατα 30% μεσο ορο σε ιδιωτικο κ δημοσιο...

δε μιλαω καν για τις στρατιες ανεργων....
εφοσον οι μισθοι πηγαν κατα μεσο ορο κατω 30% οι τιμες στα σπιτακια πηγανε κατω 30% η μεινανε ιδιες?
Οι τιμές στα σούπερ μάρκετ, τα αγαθά και τις υπηρεσίες γενικότερα πήγανε 30% κάτω ή μείναν ίδιες;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.282
Πόντοι
7.095
Οι τιμές στα σούπερ μάρκετ, τα αγαθά και τις υπηρεσίες γενικότερα πήγανε 30% κάτω ή μείναν ίδιες;
άρα ας μείνουν και στα μπουρδέλα αν δεν έπεσαν στα σούπερ μάρκετ, ε παίχτη?
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
άρα ας μείνουν και στα μπουρδέλα αν δεν έπεσαν στα σούπερ μάρκετ, ε παίχτη?
Για να μην πέφτουν αυτό πάει να πει πως υπάρχει ακόμα κίνηση και κατανάλωση, άντε να στο εξηγήσω.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Κοίτα για να μη μαλώνουμε. Μάλλον νομίζεις πως εγώ είμαι ιδιοκτήτης ή ότι είμαι υπέρ του να μένουν οι τιμές εκεί που είναι. Προσωπικά στη δουλεία μου έχω ρίξει τις τιμές έως 33%.
Το ότι οι τιμές δε πέφτουν σε πολλά πράγματα και υπηρεσίες είναι μια πραγματικότητα. Ο άλλος αναρωτήθηκε γιατί, και εγώ εξέφρασα την προσωπική μου άποψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom