Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Κοίτα για να μη μαλώνουμε. Μάλλον νομίζεις πως εγώ είμαι ιδιοκτήτης ή ότι είμαι υπέρ του να μένουν οι τιμές εκεί που είναι. Προσωπικά στη δουλεία μου έχω ρίξει τις τιμές έως 33%.
Το ότι οι τιμές δε πέφτουν σε πολλά πράγματα και υπηρεσίες είναι μια πραγματικότητα. Ο άλλος αναρωτήθηκε γιατί, και εγώ εξέφρασα την προσωπική μου άποψη.

φιλε εσυ ομως αναγκαστηκες να ριξεις τιμες για να κρατησεις πελατες...ενω καποιοι αλλοι οχι...

βασικα δε διαφωνω σε οσα λες...

αλλα απο την αλλη εσυ οπως κ πολλοι αλλοι αναγκαστηκαν να ριξουν τιμες....
εγω οπως κ πολλοι αλλοι παιρνουμε λιγοτερα...
αλλα καποιοι αλλοι παιρνουν τα ιδια... :think:

πολυς κοσμος εχασε λεφτα αλλα μια σημαντικη μεριδα ακομα εχει λεφτα να ξοδευει...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.282
Πόντοι
7.095
Κοίτα για να μη μαλώνουμε. Μάλλον νομίζεις πως εγώ είμαι ιδιοκτήτης ή ότι είμαι υπέρ του να μένουν οι τιμές εκεί που είναι. Προσωπικά στη δουλεία μου έχω ρίξει τις τιμές έως 33%.
Το ότι οι τιμές δε πέφτουν σε πολλά πράγματα και υπηρεσίες είναι μια πραγματικότητα. Ο άλλος αναρωτήθηκε γιατί, και εγώ εξέφρασα την προσωπική μου άποψη.
φυσικά και δε νομίζω κάτι τέτοιο...είμαι μερικά χρόνια στο site όπως κι εσύ οπότε και να μην ήξερα κάποιο nick θα καταλάβαινα και μόνο από το ύφος τι λέει.
το ότι δεν πέφτουν (αν και έπεσαν και τώρα πάνε να τις ξανανεβάσουν σιγά σιγά) οι τιμές δε σημαίνει πως είναι και fair
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Ακριβώς, δεν είχα πελάτες και κατέβασα τις τιμές μου για να έχω. Για να τις έχουν ίδιες, πάει να πει πως κάποιοι έχουν και τα δίνουν. Υποθέτω πως -πέρα από αυτούς που έχουν δικές τους καλές επιχειρήσεις ή έχουν ακίνητα- είναι 50ρηδες και πάνω που προλάβαν τις καλές εποχές.
Δεν είναι δίκαιο αλλά δε ξέρω τι μπορεί να γίνει.
Κάτι άλλο που έχω σκεφτεί είναι πως ίσως και οι κοπέλες δε δέχονται μείωση. Με τη λογική πως μια νέα και όμορφη έχει 10-15 χρόνια μπροστά της για να βγάλει λεφτά. Αν δε τα βγάζει μπορεί να σκεφτεί να πάει σε άλλες χώρες που θα τα βγάλει άρα για να την προσελκύσει ο μαγαζάτορας της δίνει καλά λεφτά.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Σε συνεχεια των παραπανω....Αληθεια, με τη φορολογηση των μπουρδελων τι γινεται???? Που ειναι ο Στουρναρας??? Ο Βενιζελος??? Πως και δεν περιληφθηκαν σε κανα πολυνομοσχέδιο???
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Πως και δεν περιληφθηκαν σε κανα πολυνομοσχέδιο???
κι ομως συμπεριληφθηκαν με πολυ ασχημο τροπο οπως με ενημερωσε χθες η κυρια Λαφαμ,που αν εφαρμοστει θα εχουμε μεγαλες αναταραχες  >:( >:(
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
κι ομως συμπεριληφθηκαν με πολυ ασχημο τροπο οπως με ενημερωσε χθες η κυρια Λαφαμ,που αν εφαρμοστει θα εχουμε μεγαλες αναταραχες  >:( >:(
Παρακαλω να ποσταρετε το Φ.Ε.Κ να το μελετησουμε να λαβουμε τα μετρα μας :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Παρακαλω να ποσταρετε το Φ.Ε.Κ να το μελετησουμε να λαβουμε τα μετρα μας :)
λοιπον ακου τωρα να τραβας τα μαλλια σου...μου τα'πε η Αννα χθες.
200 μετρα αποσταση απο ξενοδοχειο 3,4,5 αστερων...
Δηλαδη η Αν.Γεωργιου πρεπει να κλεισει ολη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ποιοι τα σκεφτονται αυτα δεν μπορω να καταλαβω  :jerking: ειναι να απορει κανεις
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Εχουμε Μπουτάρη εμεις, δεν καταλαβαινει απο τετοια...
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Σε συνεχεια των παραπανω....Αληθεια, με τη φορολογηση των μπουρδελων τι γινεται???? Που ειναι ο Στουρναρας??? Ο Βενιζελος??? Πως και δεν περιληφθηκαν σε κανα πολυνομοσχέδιο???
καποτε ειχαν αναγκαστει να κοβουν αποδειξεις.δεν εφαρμοστηκε ποτε οπως και πολλα αλλα σε αυτο το κρατος...
γενικα οσοι ειναι εχοντες και κατεχοντες και εχουν κονε δεν πληρωνουν τιποτα και οσοι ειναι απλοι εργατες-δουλευτιαρηδες του μεροκαματου τους ξεσκιζουν τα πρεκια..

παντως απο συζητηση με κοπελες με εχουν πει οτι πληρωνουν μονο το ΙΚΑ  τους.
Το μπουρδελο-στουντιο ομως πρεπει ειναι στο ονομα  κοπελας με άδεια ιεροδουλης..οπως ξερουμε τα περισσοτερα μαγαζια ειναι στο ονομα αλλοδαπων κυριως απο Ρουμανια..
Λογικα το αφεντικο εχει αναλαβει να πληρωνει την εφορια (οποια φορολογηση υφισταται) ή....αφηνει φεσι στην αλλοδαπη...και της ερχετε μια μερα κανα τρελο προστιμο απο την εφορια και δουλεευει μετα τζαμπα για να το ξεχρεωσει..
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Αν.Γεωργιου 21 σημερα το πρωι η τσατσα μου δειχνει την κοπελα και μου λεει οτι ειναι καινουρια  :S με καταγωγη απο το Περου  :2funny: :2funny: :2funny: ο,τι μαλακια τους ερθει στο κεφαλι την πετανε  :jerking:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538
Αν.Γεωργιου 21 σημερα το πρωι η τσατσα μου δειχνει την κοπελα και μου λεει οτι ειναι καινουρια  :S με καταγωγη απο το Περου  :2funny: :2funny: :2funny: ο,τι μαλακια τους ερθει στο κεφαλι την πετανε  :jerking:
Μπορει να τη κοπανισε από τη πατριδα της λογου του σεισμου.....
:S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
:s&m_3: θα κλεισεις το στουνιο... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :lheel: :lheel: :zfuck:

οχι οχι....απλα θα τους πω να πληρώσουν :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

βγαινουμε στις αγορες ρε!!!!! μιλαμε για τσουναμι ανακαμψης τυφλα να εχει το περου!!! :uglystupid: :uglystupid:

 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Αν.Γεωργιου 21 σημερα το πρωι η τσατσα μου δειχνει την κοπελα και μου λεει οτι ειναι καινουρια  :S με καταγωγη απο το Περου  :2funny: :2funny: :2funny: ο,τι μαλακια τους ερθει στο κεφαλι την πετανε  :jerking:

:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

ithan

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
πρωινη περατζαδα    
κεφαληνιας   ξανξια καρλα .διπλα ξηλινο καινουριο πιπινη :kissass: βενετα καινουρια ιταλιδα
ερημιτη      λίζα βουλγαρα
τριδυμο1    ατζελα η γνωστη ψηλη  τριδυμο3 μια ψηλη ρουμανα μελαχρινη ατσουμπαλη
ν ουρανου26  η γνωστη μιλφ ειρηνη
αχελλοου  η γνωστη ξανθια λιγο παχουλη
φριξου 9 σανταλ    
ρεντλαιτ ντιστρικτ η βυζοπουλα γαληνη :tits:
εκκλησια  η ελενα ουκρανιδα
στο διπλα μικρικαμμωμενη αντελα που συνεχεια κουναει την ουρα
βιλα πριβε η αντριαννα .τουμπανιεθ
αν γεωργιου 50  η φλωριτα
στο λειντις  η μικροκαμομενη γαλιδα και καλα
αν γεωργιου 34  η τζινφ τανια
μελλησσες κλειστο
στο διπλα η μιλφ σιλβια
πιοδιπλα μια μαρια ξανθια (ωραια)
ερως 16 ξανθια αντριαννα
μιρελοσπιτο κλειστο άνοιξε το βράδι με τη μιρελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom