Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μηπως είναι καμια απ τις Ρομινες πού εγραψε ο Gameover???
Μολις πηγα να κανω αποσυνδεση στο τσακ με προλαβες.  :grin: Εγω πρωτη φορα την βλεπω, ρωτησε ενας συναθλητης αν ειναι αυτη που λετε, μετα οταν την ειδε δεν φανηκε να την γνωριζει, η τσατσα μας ειπε οτι ειναι καινουργια. Τεσπα εγω θα την  :knockinb: συντομα μ' αρεσε πολυ. ιταλιαν και καλα αλλα μαλλον απο ρουμανια ειναι.  :grin:
 

sfaliaras84

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2013
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και oσοι δε δινουν 200 για ενα γαμησι...δε σημαινει οτι δεν εχουν λεφτα...απλα μπορει να γουσταρουν να ξοδευουν τα λεφτα τους σε πραγματα που γουσταρουν κ πιστευουν οτι αξιζουν....περισσοτερο.......

εγω πχ εχω λεφτα πιστεψε με, αλλα το να δωσω για ενα γαμησι παραπανω απο 50...το θεωρω ξεφτιλα...οπως κ να πληρωσω 5 ευρω για εναν καφε....προτιμω να τα σταζω κ σε αλλα γουστα...ταξιδια, ποδοσφαιρο, σινεμα κτλ κτλ..


κ εννοειται οτι καθενας μπορει να δινει οσα γουσταρει...στο κατω κατω δικα του ειναι τα λεφτα.......αλλος μπορει να δωσει κ 1000 για ενα γαμησι....

απλα αυτοι που δινουν 100 κ 200 για ενα γαμησι...δεν καταλαβαινουν οτι χαλανε την πιατσα...

κ ο αλλος παει δινει 40.....κ τον κοιταει η αλλη με μισο ματι...κ καθεται 5-10 λεπτα με το ζορι...λες κ τα 40 ειναι λιγα...η μιση Ελλαδα δουλευει 2 μεροκαματα για να τα βγαλει.....αλλα ετσι κανουν οι κοπελες αν καποιοι τους τα σταζουν τρελλα...καλομαθαινουν....

κ το θεμα ειναι οτι λιγο αν σκεφτομασταν οπως λεει κ ο Τζαμαϊκανος...θα μπορουσαμε να γαμαμε ολοι με τα μισα λεφτα..απο σημερα....
κατι που συμφερει οχι μονο τα παιδια που δεν εχουν αλλα κ εμας που εχουμε...δλδ γιατι θα μας χαλουσε να δινουμε τα μισα?

καλα τα λες ρε μαγκα ... Οι αθηναιοι  που τους βριζουμε ειναι 100 φορες πιο μπροστα απο μας.. Και ολο αυτο γινεται γιατι ολοι κοιταμε την παρτυ μας και ειμαστε μονοφαγαδες..
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
και oσοι δε δινουν 200 για ενα γαμησι...δε σημαινει οτι δεν εχουν λεφτα...απλα μπορει να γουσταρουν να ξοδευουν τα λεφτα τους σε πραγματα που γουσταρουν κ πιστευουν οτι αξιζουν....περισσοτερο.......

εγω πχ εχω λεφτα πιστεψε με, αλλα το να δωσω για ενα γαμησι παραπανω απο 50...το θεωρω ξεφτιλα...οπως κ να πληρωσω 5 ευρω για εναν καφε....προτιμω να τα σταζω κ σε αλλα γουστα...ταξιδια, ποδοσφαιρο, σινεμα κτλ κτλ..


κ εννοειται οτι καθενας μπορει να δινει οσα γουσταρει...στο κατω κατω δικα του ειναι τα λεφτα.......αλλος μπορει να δωσει κ 1000 για ενα γαμησι....

απλα αυτοι που δινουν 100 κ 200 για ενα γαμησι...δεν καταλαβαινουν οτι χαλανε την πιατσα...

κ ο αλλος παει δινει 40.....κ τον κοιταει η αλλη με μισο ματι...κ καθεται 5-10 λεπτα με το ζορι...λες κ τα 40 ειναι λιγα...η μιση Ελλαδα δουλευει 2 μεροκαματα για να τα βγαλει.....αλλα ετσι κανουν οι κοπελες αν καποιοι τους τα σταζουν τρελλα...καλομαθαινουν....

κ το θεμα ειναι οτι λιγο αν σκεφτομασταν οπως λεει κ ο Τζαμαϊκανος...θα μπορουσαμε να γαμαμε ολοι με τα μισα λεφτα..απο σημερα....
κατι που συμφερει οχι μονο τα παιδια που δεν εχουν αλλα κ εμας που εχουμε...δλδ γιατι θα μας χαλουσε να δινουμε τα μισα?

μπηκα τσακα τσακα μονο κ μονο για να συμφωνισω με αυτο που εγραψες!!
κριμα που τα πραγματα εχοθν ετσι εδω στην πολη μας!!

πανω σε αυτο να γραψω κατι που με ετυχε πριν λιγες μερεσ στο ανδρ.γεωργιου 32 (μελισσες)
στην βραδυνη βαρδια......λεω αντε ας μπω να δω τι παιζει μπας κ φερανε τιποτα!!?
γιατι σε αυτο το μαγαζι ουτε που παταω! πολι σπανια!
μπενω μεσα μια γνωστη τσατσα (απο τον βαρδαρι νομιζω) μου λεει:
καινουρια κοπελα πορνοσταρ.............
οπα λεω...........ναι? ρωταω!
βεβαια μου απανταει πρωτη μερα στην δουλεια μας ηρθε απο την αθηνα......
αχα λεω..............
να σε πω προγραματα?...........με ρωταει!
οχι λεω κατσε να δουμε την κοπελα!!
ξεκιναει απο 40 ευρω μου λεει.........
ΣΩΠΑ!!!..........τις λεω! 40 εεε????
εεε ναι μου λεει!! ειναι πορνοσταρ η κοπελα δεν βιαζετε καθολου κ ξερει την δουλεια της!!
αχα.......τις λεω!! για να δουμε??

που λετε παιδια ερχετε ενα αδυνατο,ψηλο,μελαχρινο μαλι,αδυνατο σωμα,στυλ εβελινας,στραβα ποδια ατσουμπαλη(οχι πως μου αρεσει ιδιετερα)με κατι βυζια πλαστικα τελειως στην οψη που δεν τεριαζαν καθολου στο κορμι της!! τουλαχιστον τις εβελινας νομιζω ειναι νατουραλ!!
συνεχια λοιπον.............
ΩΡΑΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΕΕ????? μου λεει.........
ρωταω ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΚΑΝΕΙ???
κολαρακιιιιι??? εεε οχι μου λεει!!
κ απαντω................
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!!??? ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!! ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΙΠΑ ΜΟΝΟ ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ......
ΤΙΣ ΕΙΠΑΝΕ ΕΛΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΥΣ Μ.... ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΕΤΕ!!
ΑΙ... ΣΤΟ ΔΙΑ...... ειπα απο μεσα μου κ εφυγα!!
αντε πατε στην αθηνα να βαρατε πιπα κωλο με 10 ευρω!!
τα λεω κ με ποιανουν τα νευρα!!

αυτα κ σορρυ για τον τροπο που τα γραφω!
τα συμπερασματα δικα σας.........
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Μολις πηγα να κανω αποσυνδεση στο τσακ με προλαβες.  :grin: Εγω πρωτη φορα την βλεπω, ρωτησε ενας συναθλητης αν ειναι αυτη που λετε, μετα οταν την ειδε δεν φανηκε να την γνωριζει, η τσατσα μας ειπε οτι ειναι καινουργια. Τεσπα εγω θα την  :knockinb: συντομα μ' αρεσε πολυ. ιταλιαν και καλα αλλα μαλλον απο ρουμανια ειναι.  :grin:

Περνώντας μπηκα και ειδα την καινουργια. Ενω εξω με εψησε και μπηκα, τελικα μεσα δε λεει τιποτα, κι απο κοντα δεν ειναι τοσο ωραια.

Ας μου θυμίσει κάποιος το ονομα της γιατι ΔΕΝ μπορω να το θυμηθω με τιποτα τωρα, για να ανεβασω και κριτικη.

Εν συντομια, εχει σημαδακια στην πλατη, εχει ψιλοαξυριστο μουνι, εχει ΤΡΙΧΑ στη μεση, πανω απο τον κωλο, εχει ΠΑΡΑ πολυ στενο μουνι στο οποιο δεν μπηκα παρα μονο 10 δευτερολεπτα και ξαναβγηκε (πρωτη φορα που παρακαλουσα να εχει τζελ, και δεν ειχε). Επισης δε μιλαει γρι ελληνικα και αγγλικα, μονο ιταλικα, οποτε συνεννοηση στη νοηματικη, γαμησε τα. Με τελειωσε με το χερι, εφυγα και εκλαψα τα 30 μου.

Υ/Γ: Το μαγαζι ειναι κλασεις κατωτερο απο το διπλανο (στο ξυλινο μπηκα), το δωματιο ηταν ισα με το κρεβατι και για να περασεις εκανες πλαγια βηματα, το μηχανημα του χαρτιου χαλασμενο, και τα πατακια στο πατωμα μουσκεμα. Ελεος
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Συναγωνιστες Νταινα εχει παει κανεις τωρα προσφατα?? συνεχιζει μονο πρωι να δουλευει?
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
απογευματινη βολτα στη Νικ Ουρανου..γινοτανε χαμος απο εργα και μπουλντοζες..

Φριξου 15. Εφη
Φριξου 13.η επιδοτουμενη..(Μιραμπελα) κυνηγουσε μυγες..
Φριξου 9 Red Light.Γαληνη
Φριξου 9 Vila .Καντυ.ο ορος ''καταθεση'' περνει αλλο νοημα.ητανε μεσα 2 καταθετες και περιμεναν να μπουνε με απλα προγραματα και μεσα ειχε προγραμμα η Καντυ..η τσατσα με ειπε θα βαλουν μηχανημα για την σειρα που θα δινει χαρτακια οπως οι τραπεζες (καταθετες στην κυριολεξια!!) λεφτα ακομα υπαρχουν!!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Θελεις να σου στειλω το τηλ της για περισσοτερα?
Αν ιδιοτεύει όχι ευχαριστώ. Αν είναι σε κανένα μαγαζί, αν θέλεις πες σε ποιό γιατί θα κατέβω σύντομα στην Αθήνα.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπον θα σας πω οτι μπορω,θα εχουμε μεταγγραφες απο μασαζοιδρυματα σε ντελα πολυτελειας(πιστευω γνωριζεται ποια ειναι αυτα)  ;)

ντελα πολυτελειας?τι ενοας συναδελφε?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Αν ιδιοτεύει όχι ευχαριστώ. Αν είναι σε κανένα μαγαζί, αν θέλεις πες σε ποιό γιατί θα κατέβω σύντομα στην Αθήνα.



Δε γνωριζω φιλε,γι αυτο ειπα να σου δωσω το τηλ της μπας και βγαλεις καμια ακρη  ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Επιστροφή στις νίκες, μετά το χθεσινό πατατράκ, επίσκεψη στη Σαντάλ στο Κοροβάγκου στο καλύτερο γαμήσι της χρονιάς έως τώρα, πέρασα  μέσα με το 40 και έγινε χαμός, γαμήσι μέχρι τελικής πτώσης από το Ναδιρ Στο Ζενίθ, γράφονται και οι κριτικές  :rockon:
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Επιστροφή στις νίκες, μετά το χθεσινό πατατράκ, επίσκεψη στη Σαντάλ στο Κοροβάγκου στο καλύτερο γαμήσι της χρονιάς έως τώρα, πέρασα  μέσα με το 40 και έγινε χαμός, γαμήσι μέχρι τελικής πτώσης από το Ναδιρ Στο Ζενίθ, γράφονται και οι κριτικές  :rockon:

Επειδη μαλλον ταιριαζουμε στα γουστα η Σανταλ ειναι απο τις καλυτερες της πιατσας και τα δινει ολα μεσα στο δωματιο. Σεβεται μεχρι και το τελευταιο σου ευρω. Ελπιζω να μεινει για καιρο στην πολη μας, μιας και ελλειπε για 7 μηνες στην Πολωνια. Παντως να ξερετε μην περιμενετε καμια μουναρα. Προς νταρντανομωρο φερνει, εως και χοντρη.

Απορω ο Αλ που εχει δοκιμασει και Καμελια και Αντζελικα, πως και δεν εχει παρει Σανταλ;

Υ.Γ. Εχει χαθει ο Καραμαν η εμενα μου φαινεται;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Επειδη μαλλον ταιριαζουμε στα γουστα η Σανταλ ειναι απο τις καλυτερες της πιατσας και τα δινει ολα μεσα στο δωματιο. Σεβεται μεχρι και το τελευταιο σου ευρω. Ελπιζω να μεινει για καιρο στην πολη μας, μιας και ελλειπε για 7 μηνες στην Πολωνια. Παντως να ξερετε μην περιμενετε καμια μουναρα. Προς νταρντανομωρο φερνει, εως και χοντρη.
Συμφωνώ για τις υπηρεσίες της, αλλά για την κατηγορία της είναι μουνάρα, πληθωρική θα την έλεγα  :tits: :tits2: με τίποτα όμως χοντρή.


.Απορω ο Αλ που εχει δοκιμασει και Καμελια και Αντζελικα, πως και δεν εχει παρει Σανταλ;
Την έχει δοκιμάσει  :grin: :grin:
Εμφανισιακά όμως δεν έχει καμιά απολύτως σχέση με τις δύο που ανέφερες, ειδικά με τη Καμέλια σε εμφάνιση, και από υπηρεσίες η Αντζέλικα τεμπελιάζει λιγάκι, όχι γιατί το θέλει αλλά λόγω ιδιοσυγκρασίας.


Υ.Γ. Εχει χαθει ο Καραμαν η εμενα μου φαινεται;

Σου φαίνεται  :rolleyes: εδώ είναι ο Karaman  :sunglasses:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Απο εμφανιση δεν ειναι κατι το φοβερο! αλλα απο ολα τα αλλα απλα τελεια. Μιση ωρα σχεδον με το απλο, οταν βγηκα απο το στουντιο με πονουσαν τα ματια  :2funny: Παντως εαν δεν περνουσα στην εφη σιγουρα θα εμπαινα στην πιτσιρικα στο ξυλινο, μιλαμε με θαμπωσε με την ομορφια της η μικρη, την εχω βαλει νουμερο ενα στην λιστα για τα πρωινα η οποτε την πετυχω παλι, ελπιζω μονο να αξιζει μεσα.  :)

Ονομα ? περιγραφη ? χωρα ?  :think:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
απογευματινη βολτα στη Νικ Ουρανου..γινοτανε χαμος απο εργα και μπουλντοζες..

Φριξου 15. Εφη
Φριξου 13.η επιδοτουμενη..(Μιραμπελα) κυνηγουσε μυγες..
Φριξου 9 Red Light.Γαληνη
Φριξου 9 Vila .Καντυ.ο ορος ''καταθεση'' περνει αλλο νοημα.ητανε μεσα 2 καταθετες και περιμεναν να μπουνε με απλα προγραματα και μεσα ειχε προγραμμα η Καντυ..η τσατσα με ειπε θα βαλουν μηχανημα για την σειρα που θα δινει χαρτακια οπως οι τραπεζες (καταθετες στην κυριολεξια!!) λεφτα ακομα υπαρχουν!!
αν πηγες γυρω στις 4 εγω θα την ειχα μεσα για καμια ωρα...  :P :P :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom