Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
και εγω αυτο υποπτοευομαι..οτι καποια καλα τεμαχια απο τα stip clubs θα σκασουν μυτη για ''δουλεια''
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
σημερα το μεσημερι πηγα στο βαρδαρη, και απο τα 4 που εχει ανοιχτα πηγα στη σαπφους στο τερμα μονο του που ειναι μετα την τανταλου.

Ιζαμπελα ειναι η κοπελα κανονικη στα κιλα, με μεγαλα ματια .βγαινει ολογυμη εξω. χαλια τσιμπουκι, οχι μην ακουμπας εκει, οχι δεν ανεβαζω τα ποδια μου τοσο ψηλα και αλλα τετοια...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ! αγενεστατη, στα 7-8 λεπτα χτυπησε την πορτα η τσατσα και μου ειπε φευγω.....συζηταω μαζι της και  ενω ημουν ετοιμος να εισαβαλλω σε σταση πισοκολλητου ανοιγει η τσατσα την πορτα και λεει τερμα...

πρωτα φορα μου συμβαινει αυτο...ειναι σαν να μπαινουν οι φιλαλθοι μεσα στο γηπεδο και να διακοπτουν το ματς με τη βια...γαμησε τα....

Τιμωρια εδρας λοιπον και κανενα να μην την επισκεφτει...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Και πανω που ημουν ετοιμος να πω που ειναι ο αζαζελ να μας πεταξει την ατακα παλι και να φυγει;

:grin: :grin:


Λοιπον θα σας πω οτι μπορω,θα εχουμε μεταγγραφες απο μασαζοιδρυματα σε ντελα πολυτελειας(πιστευω γνωριζεται ποια ειναι αυτα)  ;)
 

Επισκέπτης
καταλαβαινω το σκεπτικο σου,το θεμα πτωση τιμων το εχουν συνδεσει καποιοι με τα προγραμματα και μερικοι λεγαν παντα οτι μην παιρνετε προγραμματα χαλατε την πιατσα....

εγω ομως λεω οτι πρεπει να υπαρχει ενα απλο που σημειωτεον για αθηνα ειναι στο πενηνταρι πολλες φορες δλδ ακριβοτερο αλλα αξιοπρεπες απλο οχι μαλακιες απλο 30,χαλαρο 40 ανεβαινει απο πανω 50.....και ενα σπεσιαλ πχ στα 70-80 που να τα χει ολα τα αλλα μεσα 69,γυμνα,ισπανικα οχι εξτρα χρεωσεις για το καθενα.....ενταξει τζακουζια και τετοια προγραμματα ημιωρα,ωριαια,δυο εκτονωσεων κλπ ξεφευγουν,αμα ο αλλος εχει να τα δινει τι να πω;

το πρωκτικο παλι ειναι λιγο ακριβο,εμενα μου αρεσει πολυ και αμα το βρισκω σε καλη τιμη το παιρνω,ειμαι φαν του κωλου....
Γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει να υπαρχουν τετοια εξτρα προγραμματα. Βεβαια δικαιωμα του καθενως ειναι να κανει οτι θελει και να ξοδεψει οσα λεφτα θελει με οποιον τροπο νομιζει. Οι τιμες μην περιμενετε να πεσουν πιθωντας εδω μεσα 5,10 ατομα να μην παιρνουν ακριβα προγραμματα....μια μονη λυση υπαρχη αλλα ειναι καπως δυσκολη για ολους σχεδον  :grin: να σταματησουμε να πηγαινουμε για ενα αρκετα μεγαλο διαστημα και μιλαμε ουτε για το απλο, ενταξει και αυτο να το κανουμε εμεις εδω μεσα παλι δεν θα ειναι σιγουρα αποτελεσματικο γιατι απο την εμπειρια μου στα μπουρδελα (αρκετα χρονια στο αθλημα  :grin:)ειμαστε πολυ λιγη ισως και το 5 με 10% αυτον που πανε μεσο ορο καθημερινα, αλλα πιστευω οτι επιδεις ειμαστε οι περισσοτεροι εδω, ατομα που μας βλεπουν συχνα.. να παρουν το μνμ. Τωρα θα μου πειτε το νικ τζαμαικαν θα πει στο νικ τζ ελ η στο νικ αλ η στο νικ αζαζελ και αλους τους αλλους εδω μεσα μην πατε ρε παιδια ειναι για το καλο μας και αυτη θα ακουσουν, δεν νομιζω  :grin: απλα αυτο μπορουμε να κανουμε και να επηρεασουμε καπως την κατασταση. Αλλιως πληρωστε 30αρια αυτη που δεν εχουμε  :grin: και 120αρια αυτη που τα εχετε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Η πατάτα της τετραετίας, μόνο έτσι μπορεί να χαρακτηριστεί η συνευρεσή μου με αυτήν τη κοπέλα, ο λόγος για την Ρομίνα του Βαρδαρίου όχι την Ρομίνα της Μινωταύρου, εντυπωσική η πιπινεδίστικη εμφάνιση της, έχει κορμί κάτσε καλά αλλά μέχρι εκεί, μη και μη, τελείως αντιερωτική, με το ρολόϊ στο χέρι, δεν λέω το 10λεπτο το γέμισε έστω και με βλακείες, μυαλό όμως κουκούτσι, θα μπορούσε άνετα να με ξεπετάξει στο 5λεπτο μα την εμφάνιση που έχει αν είχε μια υποτυπώση συμμετοχή κι΄αν μου κανε λίγο τα γλυκά μάτια και να πήγαινε θριαμβευτικά στον επόμενο, αντί να με ταλαιπωρήσει για 10 ολόκληρα λεπτά, να χάσει αυτή το χρόνο της κι΄εγώ τον δικό μου, τέλος πάντων 25 πέταξα και αυτά συμβαίνουν, εγω είμαι ο φταίχτης που δεν άκουσα το φιλαράκι μου για τα μη και μη που του είχε ξηγηθεί και σ΄ αυτόν, λοιπάμια ειλικρινά, κρίμα το κορμί δεν έχω να πω κάτι άλλο, προσοχή στους υπόλοιπους, δεν είναι κακιά η κοπέλα απλά πολύ κουτή, μακάρι να βρει τον δρόμο της  :idiot:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
μαγκες για μια Αλεξανδρα Μεξικανα ξερετε κατι? Καλη ειναι?
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
την καντυ επειδη την ειχε ερωτευτει ο τζο νομιζαμε ολοι οτι ειχε την αποκλειστικοτητα και δεν παιρναμε στα σοβαρα ποσο power ειναι μεσα....αλλα μια δοκιμη μας επεισε ολους

Οχι ρε gl ο τζο ειχε ερωτευτει την κουμπαρα του την Κριστιν, μπερδευεσαι :P
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.177
Κριτικές
10
Like
6.282
Πόντοι
7.095
βολτα μετα απο πολυ καιρο...περα απο τις βιλες η κατασταση ειναι τραγικη...πραγματικα ουτε καν με 20 δε θα εμπαινα στις πιο πολλες...δε μπηκα πουθενα...ξενερωσα
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σημερα πρωινο γαμησι στισ μελισσες στην ανδρεου γεωργιου.. ηταν μια κοπελιτσα ονοματι τζεσικα απο ουγγαρια.Τρελο μωρο,πανεμορφο προσωπο απιστευτο καο ωραιο γενικα κορμι...  στα του αγωνα της βαζω 10 σε ολα... πολυ καλο γαμησι... απιστευτο...  θελω να την ξαναδω...γαμω τις γκομενες και τρελο γαμησι..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
ναι σιγα μη δωσω και 200...μαλλον εισαι βλακας αν δινεις τοσα λεφτα τυπε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
τωρα να σου απαντησω;δεν λεει θα πεσω επιπεδο.....σου τα ειπανε οι υπολοιποι που ξερουν και καταλαβαινουν!!
..οποτε φιλε μου καλε η καντυ και κανα 2 ακομα σιγουρα αξιζουνε αυτο που δινω..αυτο και γραμματα γνωριζω...την καλημερα μου παω καντυυυυυυυ!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Θα ρισκάρω να κάνω μια πρόβλεψη που θα μου άρεζε.
Καρίνα ή Σάσα από το Φίβερ θα δουλέψουν σε σπιτάκια;  :)
η καρινα ειναι εσκορτ σιγα μην αφησει τα 200αρικα να παει σε ντελο.....και η σασα ειναι αθηνα και λεει δεν γυρναει με τιποτα.ασε που εχει χαλασει..βγαζουνε τρελο χρημα εκει με την νικολ και τις λοιπες οι οποιες καποτε ηταν τοπ στο φιβερ!!!χλωμο το κοβω ...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
τα κοροιδα μια ζωη θα υπαρχουν.μετα θελετε τα στουντιο απο 40 που εχουν να το πανε 25.κουνα που σασ κουναγε :headbang:
να απευθυνεσαι σε αυτους που κλαινε...αν δεν εχετε λεφτα να κανετε τα γουστα σας,βρειτε γκομενες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom