Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
να απευθυνεσαι σε αυτους που κλαινε...αν δεν εχετε λεφτα να κανετε τα γουστα σας,βρειτε γκομενες...
με τα 120 που σκασ μαστορα ,παιρνασ απο ολγασ πρωρα ,μετα τσιμισκι,βλεπεισ 500 ξεκολα σε 30 λεπτα και μετα πασ και γαμασ?τησ ξεσκιζεισ?ζητημα με τα 120 αν προλαβαινεισ να τον ακουμπισεισ κανα 5 λεπτοο απο τησ καυλεσ τησ τσιμισκη, :2funny:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
να απευθυνεσαι σε αυτους που κλαινε...αν δεν εχετε λεφτα να κανετε τα γουστα σας,βρειτε γκομενες...

ενταξει ρε φιλε.....
δεν ανακαλυψες τη διασπαση του ατομου.....
πληρωνεις για να γαμας πουτανες που πανε με 1000 διαφορετικους καθε μηνα...
χαλαρωσε λιγο....
κ εμεις το κανουμε αλλα δεν την ειδαμε κ μαγκες.....
υπαρχουν κ αλλα καλυτερα γουστα απ το να πας αποκλειστικα..με πληρωμενες....
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
ενταξει ρε φιλε.....
δεν ανακαλυψες τη διασπαση του ατομου.....
πληρωνεις για να γαμας πουτανες που πανε με 1000 διαφορετικους καθε μηνα...
χαλαρωσε λιγο....
κ εμεις το κανουμε αλλα δεν την ειδαμε κ μαγκες.....
υπαρχουν κ αλλα καλυτερα γουστα απ το να πας αποκλειστικα..με πληρωμενες....
τα ειπαμε  ποιο πανω.απο τα 40 λεπτα που καθετε μεσα,τα 35 πλατσα πλατσα πλουτσα στα νερα και τα 5 πρωλαβαινει τον χωνει και λιγο. :2funny:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
και oσοι δε δινουν 200 για ενα γαμησι...δε σημαινει οτι δεν εχουν λεφτα...απλα μπορει να γουσταρουν να ξοδευουν τα λεφτα τους σε πραγματα που γουσταρουν κ πιστευουν οτι αξιζουν....περισσοτερο.......

εγω πχ εχω λεφτα πιστεψε με, αλλα το να δωσω για ενα γαμησι παραπανω απο 50...το θεωρω ξεφτιλα...οπως κ να πληρωσω 5 ευρω για εναν καφε....προτιμω να τα σταζω κ σε αλλα γουστα...ταξιδια, ποδοσφαιρο, σινεμα κτλ κτλ..


κ εννοειται οτι καθενας μπορει να δινει οσα γουσταρει...στο κατω κατω δικα του ειναι τα λεφτα.......αλλος μπορει να δωσει κ 1000 για ενα γαμησι....

απλα αυτοι που δινουν 100 κ 200 για ενα γαμησι...δεν καταλαβαινουν οτι χαλανε την πιατσα...

κ ο αλλος παει δινει 40.....κ τον κοιταει η αλλη με μισο ματι...κ καθεται 5-10 λεπτα με το ζορι...λες κ τα 40 ειναι λιγα...η μιση Ελλαδα δουλευει 2 μεροκαματα για να τα βγαλει.....αλλα ετσι κανουν οι κοπελες αν καποιοι τους τα σταζουν τρελλα...καλομαθαινουν....

κ το θεμα ειναι οτι λιγο αν σκεφτομασταν οπως λεει κ ο Τζαμαϊκανος...θα μπορουσαμε να γαμαμε ολοι με τα μισα λεφτα..απο σημερα....
κατι που συμφερει οχι μονο τα παιδια που δεν εχουν αλλα κ εμας που εχουμε...δλδ γιατι θα μας χαλουσε να δινουμε τα μισα?
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
αλοσ γαμιασ με 120.και συ φυλε του 5 λεπτου εισαι?
1) Ξοδεύω δικά σου λεφτά;
2) Του 50 € είμαι.
3) Εσύ είσαι η αιτία που οι τιμές δε πέφτουν. Εγώ πηγαίνω 1 φορά το τρίμηνο. Από εμένα ζήτημα είναι αν βγάζουν 300 € το χρόνο.
Εσύ πόσες φορές το μήνα πηγαίνεις;
Τέλος πρόσεχε τον τόνο σου, τη γλώσσα σου και το πως απευθύνεσαι στους άλλους.

Υ.Γ. Μαζί με μαθήματα ορθογραφίας ζήτησε και μαθήματα σεβασμού.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
η καρινα ειναι εσκορτ σιγα μην αφησει τα 200αρικα να παει σε ντελο.....και η σασα ειναι αθηνα και λεει δεν γυρναει με τιποτα.ασε που εχει χαλασει..βγαζουνε τρελο χρημα εκει με την νικολ και τις λοιπες οι οποιες καποτε ηταν τοπ στο φιβερ!!!χλωμο το κοβω ...
Για την Καρίνα το ξέρω. Εντάξει άμα βγάζει χρήμα λογικό είναι να μη πάει σε στούντιο.
Αλήθεια η Σάσα με τί ασχολείται ξέρεις;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Για την Καρίνα το ξέρω. Εντάξει άμα βγάζει χρήμα λογικό είναι να μη πάει σε στούντιο.
Αλήθεια η Σάσα με τί ασχολείται ξέρεις;
αθηνα ειναι..και το καλοκαιρι παει μυκονο...αυτη δεν αλλαζει..παντα αυτο που εκανε θα κανει!!
 

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο εφαρα, ενταξει απλα τοπ  :cheesy: οποιος σκευτεται να βγει αργοτερα αν θελει στελνει πμ. να του πω τι παιζει στα στουντιο που πηγα. ΧΑΓΚΕΜ ακους, καινουργιο πιπινι πολυ ομορφο στο στουντιο που ειναι διπλα απο μινωταυρου το ξυλινο, λεπτομερειες αν θελεις σε πμ.  :cheesy: επισεις αλλα δυο ξυλινα χτιζονται εκει κοντα. ΧΑΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ο γνωστος αλητης ειναι που μπαινει εδω μεσα για να μαλακιστει  :jerking:
Και τσιμπατε και καθεστε και ανοιγετε και κουβεντα μαζι του  :idiot: :idiot: :idiot:
Λιγο να σας κοβει ρε...και μονο απο την ορθογραφια κανει μπαμ αυτο το μουνοπανο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Νατος αποκαλυφθηκε παλι ο αλητης και μου στελνει και πμ...Τι ευχαριστηση βρισκει δε μπορω να καταλαβω.Του τελειωνουν τα ναρκωτικα και θυμαται να μπει εδω μεσα??  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

"re gydotyra se eipa poles fwres re malaka.den exeis arxidia.loula eisai,mono ban ksereis na kaneis.an eixes arxidia tha apantoyses prin to ban oxi twra'


 

Επισκέπτης
:2funny: Ειναι εξαρτημενος με την μπουρδελοκατασταση ο τυπος και την βρισκει ετσι.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
και συνεχιζει... :2funny: :2funny: γιδοτυρας ο gl

"telika re eisai paliopoystas.kai sy kai o alos o gydotyras o gl.sedwsan eksoysia re malaka kai antrepses.xerese twra kai grafeis,bgale to ban an exeis estw ena gramario arxidia.kanto epikolish oloklhro re blaka"
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
αποκαλυφθηκε ο αλλος απο την ορθογραφια του......κλαιω.... :2funny:

Τζαμαικανε νομιζω η Εφαρα ειναι με διαφορα η τοπ σε ενα μεσο ορο εμφανισης, συμπεριφορας κ σεξ....

καποιες μπορει για καποιους να ειναι καλυτερες μεμονωμενα σε ενα απο τα 3 χαρακτηριστικα αυτα...αλλα σαν μεσο ορο κ στα τρια νομιζω τις τρωει ολες....

all time classic!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
:2funny: Ειναι εξαρτημενος με την μπουρδελοκατασταση ο τυπος και την βρισκει ετσι.
επειδη το εχω συζητησει και με τον αντισθενη ο ανθρωπος τραβαει τα μαλλια του...
τετοιο μαλακα δεν εχει ξαναπετυχει και δε μας λεει και τι θελει τελικα.Ουτε στον αντισθενη λεει
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Γι' αυτό μόνο report με κάτι τέτοια μαλακιστήρια. Κανένας διάλογος.
 

Επισκέπτης
αποκαλυφθηκε ο αλλος απο την ορθογραφια του......κλαιω.... :2funny:

Τζαμαικανε νομιζω η Εφαρα ειναι με διαφορα η τοπ σε ενα μεσο ορο εμφανισης, συμπεριφορας κ σεξ....

καποιες μπορει για καποιους να ειναι καλυτερες μεμονωμενα σε ενα απο τα 3 χαρακτηριστικα αυτα...αλλα σαν μεσο ορο κ στα τρια νομιζω τις τρωει ολες....

all time classic!!
Απο εμφανιση δεν ειναι κατι το φοβερο! αλλα απο ολα τα αλλα απλα τελεια. Μιση ωρα σχεδον με το απλο, οταν βγηκα απο το στουντιο με πονουσαν τα ματια  :2funny: Παντως εαν δεν περνουσα στην εφη σιγουρα θα εμπαινα στην πιτσιρικα στο ξυλινο, μιλαμε με θαμπωσε με την ομορφια της η μικρη, την εχω βαλει νουμερο ενα στην λιστα για τα πρωινα η οποτε την πετυχω παλι, ελπιζω μονο να αξιζει μεσα.  :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Απο εμφανιση δεν ειναι κατι το φοβερο! αλλα απο ολα τα αλλα απλα τελεια. Μιση ωρα σχεδον με το απλο, οταν βγηκα απο το στουντιο με πονουσαν τα ματια  :2funny: Παντως εαν δεν περνουσα στην εφη σιγουρα θα εμπαινα στην πιτσιρικα στο ξυλινο, μιλαμε με θαμπωσε με την ομορφια της η μικρη, την εχω βαλει νουμερο ενα στην λιστα για τα πρωινα η οποτε την πετυχω παλι, ελπιζω μονο να αξιζει μεσα.  :)
Μηπως είναι καμια απ τις Ρομινες πού εγραψε ο Gameover???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom