Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
καλα με συγχωρεις τυπε..απλα το ειπα γιατι υπαρχουν τετοιοι τυποι και δεν κατεβαινουν οι τιμες που με τετοια κριση μου φενονται υπερβολικες...τουλαχιστον στην επαρχια

δηλαδή ο παίχτης που έχει τα 120 και γουστάρει να τα χώσει στην Κάντυ ή οποιαδήποτε Κάντυ, να μην το κάνει, για να ρήξουν οι κοπέλες τις τιμές και να μπορέσεις να πάρεις και εσύ τζακούζι;
αυτό ακούγεται πολύ έξυπνο ε;
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
καλα με συγχωρεις τυπε..απλα το ειπα γιατι υπαρχουν τετοιοι τυποι και δεν κατεβαινουν οι τιμες που με τετοια κριση μου φενονται υπερβολικες...τουλαχιστον στην επαρχια

φιλε στην επαρχια υπαρχει ακομα χρημα...μην κοιτας που κανουν μοκο....κ το παιζουν τρελλιτσα....
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
δηλαδή ο παίχτης που έχει τα 120 και γουστάρει να τα χώσει στην Κάντυ ή οποιαδήποτε Κάντυ, να μην το κάνει, για να ρήξουν οι κοπέλες τις τιμές και να μπορέσεις να πάρεις και εσύ τζακούζι;
αυτό ακούγεται πολύ έξυπνο ε;
ε τι φτανει πια με τους σπονσορες
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
καταλαβαινω το σκεπτικο σου,το θεμα πτωση τιμων το εχουν συνδεσει καποιοι με τα προγραμματα και μερικοι λεγαν παντα οτι μην παιρνετε προγραμματα χαλατε την πιατσα....

εγω ομως λεω οτι πρεπει να υπαρχει ενα απλο που σημειωτεον για αθηνα ειναι στο πενηνταρι πολλες φορες δλδ ακριβοτερο αλλα αξιοπρεπες απλο οχι μαλακιες απλο 30,χαλαρο 40 ανεβαινει απο πανω 50.....και ενα σπεσιαλ πχ στα 70-80 που να τα χει ολα τα αλλα μεσα 69,γυμνα,ισπανικα οχι εξτρα χρεωσεις για το καθενα.....ενταξει τζακουζια και τετοια προγραμματα ημιωρα,ωριαια,δυο εκτονωσεων κλπ ξεφευγουν,αμα ο αλλος εχει να τα δινει τι να πω;

το πρωκτικο παλι ειναι λιγο ακριβο,εμενα μου αρεσει πολυ και αμα το βρισκω σε καλη τιμη το παιρνω,ειμαι φαν του κωλου....
ετσι και μενα μ αρεσει το πρωκτικο τυπε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
απλα στην επαρχια πχ σερρες σου ζητανε 30ευρω για 5-10 λεπτα και το κανουν σαν αγγαρεια γιαυτο μου φενεται πολυ.
επρεπε να ειναι στο 15-20 με τετοια αντιμετωπιση που εχουμε στην επαρχια.δες και ο κουκλακης εχει γραψει ποσο χαλια ειναι.
επισης στο θρεντ της λαρισας αλλος εδωσε λεει 100ευρω για 20λεπτα :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ε μου φενονται πολλα και τους θεωρω κοροιδα..η προσωπικη μου γνωμη ειναι αυτη
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
φιλε στην επαρχια υπαρχει ακομα χρημα...μην κοιτας που κανουν μοκο....κ το παιζουν τρελλιτσα....
φιλε γιαννη εχω φιλο αθηνα που μου λεει σιγα τη κριση...μονο για τους υπαλληλους ειναι για να μη τους πληρωνουν ολοι οι αλλοι εχουν λεφτα..
εγω μεγαλωσα επαρχια ξερω οτι υπαρχει πιο πολυ χρημα σερρες θεσσαλονικη σε σχεση με αθηνα..τι να λεμε τωρα
ισως ειμαι μικρος σε ηλικια σε σχεση με τους αλλους που ειναι 50-60.ε αυτοι φυσικα κ εχουν λεφτα προλαβαν τις εποχες 80-90.
για μας ομως???
 

Επισκέπτης
κοστακι θα στο πω πολυ ωμα να  καταλαβεις τι παιζει εγω εχω λεφτα και δινω οσα γουσταρω και βγαζω γουστα εσυ που δεν εχεις σταρχιδια μου μη γαμησεις ποτε ;)
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
Moλις γυρισα απο το  :smitten: :smitten:..ΘΕΪΚΟ.. :smitten: :smitten:ΥΠΕΡΟΧΟ...
:smitten: :smitten:..ΤΡΥΦΕΡΟ.. :smitten: :smitten: ...ΟΜΟΡΦΟ  :smitten: :smitten:
ΚΑΙ ΑΝΕΠΑΛΗΠΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΚΑΝΤΥ !!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Τι ηταν αυτο ρε παιδια??...καλα ρε πατε καλα?  :idiot: :uglystupid:...αυτα τα λεει ο κοσμος να ξερουμε κι εμεις τι γινεται...
Επαθα πλακα με την Καντυ οπως ειχα παθει με τη Νατασα πριν κανα μηνα περιπου.
Παθος-ερωτισμος-συγχρονισμος-χημεια!!!Οι λεπτομερειες στην κριτικη...

ααα...και τα πηρα τα δωρακια μου  :kissass: :kissass:...μιλαμε για το απολυτο γλειφιτζουρι αν και η καριολα η τσατσα δε το αφηνε στα 50 απο 60 που ειναι και γι'αυτο εγω πηρα απλο προγραμμα στα 40ε  :birdman: :birdman: :birdman:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
Στα υπολοιπα σπιτια...

-Ερημιτη.η Χριστινα προσχαρη καστανη κοπελα με ωραια κορμοστασια και πολυ μεγαλο τατου στην αριστερη πλευρα του στερνου.Ενα ολοκληρο κειμενο ηταν το τατου
-Νικ.Ουρανου 26.η Γωγω το θεϊκο και αθωο πλασμα  :smitten: :smitten: φορουσε και στοκινς αποψε και ηταν γαμησε τα
-Μινωταυρου Venus.Η Καρλα ομορφη κοντουλα ξανθουλα με πιασιματα
-Μινωταυρου Ξυλινο.καινουριο σπιτι ακριβως διπλα στο προηγουμενο ιδιας ιδικτησιας και διαρρυθμισης..παλι φιδι στο σαλονι,ξυλινο τζακουζι κλπ...Η Ντανιελα το ξανθο γκομενακι με τα πολλα τατου ητανε
-Αχελωου.η Σισσυ πρωτη φορα την εβλεπα,συμπαθητικο,αερατο ξανθο κοριτσι
-Τσουκαλα 1.Εβελινα
-Τσουκαλα 2.Μιχαελα δε τη θυμαμαι καθολου αυτη τη στιγμη  :think:
-Τσουκαλα 3. :think: :think:...κενο μνημης κι εδω αυτη τη στιγμη
-Αν.Γεωργιου 19.κοντο προμιλφ μελαχρινο συμπαθητικο στο ιδιο στυλ με την Κατια τη γαλλιδα
-Αν.Γεωργιου 30.δωστε προσοχη εδω...Παολα ξανθια ελληνιδα πιτσιρικα,με μακρυ μαλλι,ομορφουλα με καλο κορμακι αν και μικροκαμωμενη.Πολυ επικοινωνιακη με χειραψια στο σαλονι,κουβεντουλα και διαφημιση της πραματειας της 'δεν υπαρχει αλλη ελληνιδα εδω γυρω'  :2funny: :2funny:...ναι τωρα μ'επεισες με το καλυτερο επιχειρημα
-Αν.Γεωργιου 24α. :think: :think:...κενο μνημης κι εδω αυτη τη στιγμη
-Αν.Γεωργιου 24β.η Μιρελα

-Σαπφους 8.Ρομινα πολυ ωραια και ομορφη μοντελισια γυφτισα με εξωτικα χαρακτηριστικα
-Προμηθεως 5.Λουιζα ειπε η προηγουμενη τσατσα,την εχω δει αλλα δε τη θυμαμαι καθολου

3 κενα μνημης σε μπουρδελοτσαρκα του al pacino δεν εχει ξανασυμβει και ειναι πολυ κακο σημαδι.Προβληματιζομαι αυτη τη στιγμη...ή αρχιζω να γερναω,ή οι γκομενες ηταν αδιαφορες και δε θυμαμαι,ή απλα η Καντυ μου πηρε το μυαλο και εχω κολλησει τωρα  :P
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
sexartimene εσυ με τα λεφτα που δινεις εσυ σαν χουβαρντας εγω γαμαω πανω στη  βουλγαρια 10φορες παραπανω απο εσενα!!!
οποτε  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
το προβλημα στην σαλονικα και ολοι πιστευω πως θα συμφωνησουν εχει νακανει στο εξης...πληρωνεις αρκετα και οι υπηρεσιες ειναι για τον πουτσοπαρτε και συγκρινετε τις κοπελες που δουλευουν στα σπιτια της αθηνας με αυτα τις σαλονικα...χαωδες διαφορα... :S :S :S :S συγκρινετε υπηρεσιες της αθηνας με αυτες της σαλονικα...χαος :S :S :S :S ειδικα αν εχεις παει αθηνα και υπαρχει μετρο συγκρισης,,,, :S :S :S :S
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
το προβλημα στην σαλονικα και ολοι πιστευω πως θα συμφωνησουν εχει νακανει στο εξης...πληρωνεις αρκετα και οι υπηρεσιες ειναι για τον πουτσοπαρτε και συγκρινετε τις κοπελες που δουλευουν στα σπιτια της αθηνας με αυτα τις σαλονικα...χαωδες διαφορα... :S :S :S :S συγκρινετε υπηρεσιες της αθηνας με αυτες της σαλονικα...χαος :S :S :S :S ειδικα αν εχεις παει αθηνα και υπαρχει μετρο συγκρισης,,,, :S :S :S :S
ετσι ακριβως ειναι και για σερρες κομοτηνη λαρισα εντελως για το μπουτσο πες τα τυπε
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Ποιος ξέρει να μου πει για μια Τατιάνα μιλφ μιλφ από Κοζάνη ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538
Και πανω που ημουν ετοιμος να πω που ειναι ο αζαζελ να μας πεταξει την ατακα παλι και να φυγει;

:grin: :grin:
Και γω κατι ξερω...
Κατι μου σφυρηξε ο ΑΖΑΖΕΛ,αλλα υποσχεθηκα να μη μιλησω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom