Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλημέρα η υπομο(υ)νη ειναι χρυσός!!!
Καμία σχεση Βερονικα και Εμμα Κύπρια.
θα μας το κανεις σηριαλ καλημερα ζωη εσυ ,το βλεπω.....σαν τους διαλογους φωσκολου θα μας πετας ενα μνμ την μερα μεχρι να μας το πεις.... :grin: :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ξεχάσατε θαρρώ οτι ηταν πρωταπριλιά χθες :)
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
μπορει καποιος να με πει που ειναι η χριστινα η ρουμανα απο φριξου 14? ο gl με ειχε ενημερωσει οτι ηταν ανδρεου γεωργιου 32, πηγα αλλα η τσατσα με ειπε οτι σταματησε απο μας, καμια νεα info? η γιασμιν που δουλευει τωρα που ηταν βραδυνη στο φριξου 14?
 

johndoe30

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
http://www.bourdela.com/stountio/th...5a/#jr_review_42712[color=red[/URL]] [/color]
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Moλις γυρισα απο το  :smitten: :smitten:..ΘΕΪΚΟ.. :smitten: :smitten:ΥΠΕΡΟΧΟ...
:smitten: :smitten:..ΤΡΥΦΕΡΟ.. :smitten: :smitten: ...ΟΜΟΡΦΟ  :smitten: :smitten:
ΚΑΙ ΑΝΕΠΑΛΗΠΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΚΑΝΤΥ !!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Τι ηταν αυτο ρε παιδια??...καλα ρε πατε καλα?  :idiot: :uglystupid:...αυτα τα λεει ο κοσμος να ξερουμε κι εμεις τι γινεται...
Επαθα πλακα με την Καντυ οπως ειχα παθει με τη Νατασα πριν κανα μηνα περιπου.
Παθος-ερωτισμος-συγχρονισμος-χημεια!!!Οι λεπτομερειες στην κριτικη...

ααα...και τα πηρα τα δωρακια μου  :kissass: :kissass:...μιλαμε για το απολυτο γλειφιτζουρι αν και η καριολα η τσατσα δε το αφηνε στα 50 απο 60 που ειναι και γι'αυτο εγω πηρα απλο προγραμμα στα 40ε  :birdman: :birdman: :birdman:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Απο χρονια τα λέγαμε....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Στα υπολοιπα σπιτια...

-Ερημιτη.η Χριστινα προσχαρη καστανη κοπελα με ωραια κορμοστασια και πολυ μεγαλο τατου στην αριστερη πλευρα του στερνου.Ενα ολοκληρο κειμενο ηταν το τατου
-Νικ.Ουρανου 26.η Γωγω το θεϊκο και αθωο πλασμα  :smitten: :smitten: φορουσε και στοκινς αποψε και ηταν γαμησε τα
-Μινωταυρου Venus.Η Καρλα ομορφη κοντουλα ξανθουλα με πιασιματα
-Μινωταυρου Ξυλινο.καινουριο σπιτι ακριβως διπλα στο προηγουμενο ιδιας ιδικτησιας και διαρρυθμισης..παλι φιδι στο σαλονι,ξυλινο τζακουζι κλπ...Η Ντανιελα το ξανθο γκομενακι με τα πολλα τατου ητανε
-Αχελωου.η Σισσυ πρωτη φορα την εβλεπα,συμπαθητικο,αερατο ξανθο κοριτσι
-Τσουκαλα 1.Εβελινα
-Τσουκαλα 2.Μιχαελα δε τη θυμαμαι καθολου αυτη τη στιγμη  :think:
-Τσουκαλα 3. :think: :think:...κενο μνημης κι εδω αυτη τη στιγμη
-Αν.Γεωργιου 19.κοντο προμιλφ μελαχρινο συμπαθητικο στο ιδιο στυλ με την Κατια τη γαλλιδα
-Αν.Γεωργιου 30.δωστε προσοχη εδω...Παολα ξανθια ελληνιδα πιτσιρικα,με μακρυ μαλλι,ομορφουλα με καλο κορμακι αν και μικροκαμωμενη.Πολυ επικοινωνιακη με χειραψια στο σαλονι,κουβεντουλα και διαφημιση της πραματειας της 'δεν υπαρχει αλλη ελληνιδα εδω γυρω'  :2funny: :2funny:...ναι τωρα μ'επεισες με το καλυτερο επιχειρημα
-Αν.Γεωργιου 24α. :think: :think:...κενο μνημης κι εδω αυτη τη στιγμη
-Αν.Γεωργιου 24β.η Μιρελα

-Σαπφους 8.Ρομινα πολυ ωραια και ομορφη μοντελισια γυφτισα με εξωτικα χαρακτηριστικα
-Προμηθεως 5.Λουιζα ειπε η προηγουμενη τσατσα,την εχω δει αλλα δε τη θυμαμαι καθολου

3 κενα μνημης σε μπουρδελοτσαρκα του al pacino δεν εχει ξανασυμβει και ειναι πολυ κακο σημαδι.Προβληματιζομαι αυτη τη στιγμη...ή αρχιζω να γερναω,ή οι γκομενες ηταν αδιαφορες και δε θυμαμαι,ή απλα η Καντυ μου πηρε το μυαλο και εχω κολλησει τωρα  :P
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716

Επισκέπτης
3 κενα μνημης σε μπουρδελοτσαρκα του al pacino δεν εχει ξανασυμβει και ειναι πολυ κακο σημαδι.Προβληματιζομαι αυτη τη στιγμη...ή αρχιζω να γερναω,ή οι γκομενες ηταν αδιαφορες και δε θυμαμαι,ή απλα η Καντυ μου πηρε το μυαλο και εχω κολλησει τωρα  :P
σουρομενος ησουνα φαινεται
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Moλις γυρισα απο το  :smitten: :smitten:..ΘΕΪΚΟ.. :smitten: :smitten:ΥΠΕΡΟΧΟ...
:smitten: :smitten:..ΤΡΥΦΕΡΟ.. :smitten: :smitten: ...ΟΜΟΡΦΟ  :smitten: :smitten:
ΚΑΙ ΑΝΕΠΑΛΗΠΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΚΑΝΤΥ !!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Τι ηταν αυτο ρε παιδια??...καλα ρε πατε καλα?  :idiot: :uglystupid:...αυτα τα λεει ο κοσμος να ξερουμε κι εμεις τι γινεται...
Επαθα πλακα με την Καντυ οπως ειχα παθει με τη Νατασα πριν κανα μηνα περιπου.
Παθος-ερωτισμος-συγχρονισμος-χημεια!!!Οι λεπτομερειες στην κριτικη...

ααα...και τα πηρα τα δωρακια μου  :kissass: :kissass:...μιλαμε για το απολυτο γλειφιτζουρι αν και η καριολα η τσατσα δε το αφηνε στα 50 απο 60 που ειναι και γι'αυτο εγω πηρα απλο προγραμμα στα 40ε  :birdman: :birdman: :birdman:
χαχαχαχ που να δεις τι γινεται στα 120....φιλεεεε ενα θα σου πω...ξεχναω το ονομα μου!!!βγαινω και εχω το χαμογελο του βλακα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Απο χρονια τα λέγαμε....
τα λεγατε αλλα δε με πεισατε...εσεις φταιτε αρα  :rolleyes: :rolleyes:

Al αυτη ειναι η ιδια Ρομινα η ομορφη που αναφερθηκε στα μινωταυρου;;
δεν ξερω νομιζω οτι τωρα τελευταια παιζει αρκετα αυτο το ονομα...παλια ηταν μοδα οι Κορινες μια περιοδο

σουρομενος ησουνα φαινεται
οχι ρε δεν ημουνα...και σημερα ακομα δε μπορεσα να τις θυμηθω.Δεν εχει ξανασυμβει αυτο  :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τα λεγατε αλλα δε με πεισατε...εσεις φταιτε αρα  :rolleyes: :rolleyes:
την καντυ επειδη την ειχε ερωτευτει ο τζο νομιζαμε ολοι οτι ειχε την αποκλειστικοτητα και δεν παιρναμε στα σοβαρα ποσο power ειναι μεσα....αλλα μια δοκιμη μας επεισε ολους
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
χαχαχαχ που να δεις τι γινεται στα 120....φιλεεεε ενα θα σου πω...ξεχναω το ονομα μου!!!βγαινω και εχω το χαμογελο του βλακα...
ναι σιγα μη δωσω και 200...μαλλον εισαι βλακας αν δινεις τοσα λεφτα τυπε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ναι σιγα μη δωσω και 200...μαλλον εισαι βλακας αν δινεις τοσα λεφτα τυπε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
καλα χαλαρωσε με τους χαρακτηρισμους....ο καθενας δινει οσα εχει και οσα θελει να δωσει αναλογα με τα γουστα του.....καθε προγραμμα εχει και την χαρη του,αμα θελει να πλατσουρισει μια ωρα στο νερο,να την μπαλαμουτιασει καργα,να του τον ρουφηξει ακαποτα και να την γαμησει και απο κωλο μπορει να σκασει και 120.....γουστο και καπελο του
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
καλα χαλαρωσε με τους χαρακτηρισμους....ο καθενας δινει οσα εχει και οσα θελει να δωσει αναλογα με τα γουστα του.....καθε προγραμμα εχει και την χαρη του,αμα θελει να πλατσουρισει μια ωρα στο νερο,να την μπαλαμουτιασει καργα,να του τον ρουφηξει ακαποτα και να την γαμησει και απο κωλο μπορει να σκασει και 120.....γουστο και καπελο του
καλα με συγχωρεις τυπε..απλα το ειπα γιατι υπαρχουν τετοιοι τυποι και δεν κατεβαινουν οι τιμες που με τετοια κριση μου φενονται υπερβολικες...τουλαχιστον στην επαρχια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα με συγχωρεις τυπε..απλα το ειπα γιατι υπαρχουν τετοιοι τυποι και δεν κατεβαινουν οι τιμες που με τετοια κριση μου φενονται υπερβολικες...τουλαχιστον στην επαρχια
καταλαβαινω το σκεπτικο σου,το θεμα πτωση τιμων το εχουν συνδεσει καποιοι με τα προγραμματα και μερικοι λεγαν παντα οτι μην παιρνετε προγραμματα χαλατε την πιατσα....

εγω ομως λεω οτι πρεπει να υπαρχει ενα απλο που σημειωτεον για αθηνα ειναι στο πενηνταρι πολλες φορες δλδ ακριβοτερο αλλα αξιοπρεπες απλο οχι μαλακιες απλο 30,χαλαρο 40 ανεβαινει απο πανω 50.....και ενα σπεσιαλ πχ στα 70-80 που να τα χει ολα τα αλλα μεσα 69,γυμνα,ισπανικα οχι εξτρα χρεωσεις για το καθενα.....ενταξει τζακουζια και τετοια προγραμματα ημιωρα,ωριαια,δυο εκτονωσεων κλπ ξεφευγουν,αμα ο αλλος εχει να τα δινει τι να πω;

το πρωκτικο παλι ειναι λιγο ακριβο,εμενα μου αρεσει πολυ και αμα το βρισκω σε καλη τιμη το παιρνω,ειμαι φαν του κωλου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom