Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χθες μεσημερακι πηγα κωλετη για αφροδιτη ή εφη αλλα ηταν μια αλλη, δεν θυμαμαι ονομα.
Τελικα κατεληξα καρμεν στο red light, κλασικη αξια αλλα εχει νταρντανεψει πολυ απο την τελευεταια φορα που βρεθηκαμε.

Τελικα τι ωρες δουλευει εφη και αφροδιτη, ξερει καποιος ?
 

xose mparozo2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εφη ΠΠΣΚ νομιζω..
αφροδιτη εχω καιρο να ακουσω νεα της..αλλα νομιζω πρωινα
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Απο αντζελα και ελενα δηλαδη εμφανισιακα ποια θα προτεινατε;
Η Αντζελα εχει μοντελισιο σωμα και φοβερο κωλο,μετρια φατσα και παρα πολυ μικρο στηθος.Η Ελενα τα εχει τα κιλα της αλλα εχει πολυ ομορφο προσωπο και σχετικα μεγαλο στηθος.
Η Αντζελα δεν κανει καθολου προκαταρκτικα,βαζει αμεσως καποτα εκτος κι αν ξεκινησεις εσυ το μπαλαμουτι οποτε θα κατσει λιγο μηχανικα να το δεχτει.Η Ελενα κανει καλα προκαταρκτικα με βυζοτριψιμο και φιλακια παντου.
Η Αντζελα στο σεξ κανει σαν νυμφομανης και οσο πιο πολυ την  :knockinb: :knockinb: τοσο τα δινει ολα.Η Ελενα κι αυτη βογγαει σαν σκυλι του πολεμου αλλα βγαζει κατι πιο αισθησιακο.
Αν ανηκεις κι εσυ στην φετιχιστικη σχολη και οι 2 στο footjob/heeljob ειναι πολυ καλες με την Ελενα λιγο πιο εμπειρη στο θεμα και κατα την αποψη μου απο τις πιο εμπειρες στην Θεσσαλονικη.
Οποτε η αποψη μου ειναι να πας και στις δυο.

Χθες μεσημερακι πηγα κωλετη για αφροδιτη ή εφη αλλα ηταν μια αλλη, δεν θυμαμαι ονομα.
Τελικα κατεληξα καρμεν στο red light, κλασικη αξια αλλα εχει νταρντανεψει πολυ απο την τελευεταια φορα που βρεθηκαμε.

Τελικα τι ωρες δουλευει εφη και αφροδιτη, ξερει καποιος ?
H Eφη δουλευει στο Φριξου 15 εδω και παρα πολυ καιρο φιλε και οχι Κωλεττη.Δουλευει ΠΠΣΚ ως τις 7 η 8 οπως ειπε και ο sotiris.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Η Αντζελα εχει μοντελισιο σωμα και φοβερο κωλο,μετρια φατσα και παρα πολυ μικρο στηθος.Η Ελενα τα εχει τα κιλα της αλλα εχει πολυ ομορφο προσωπο και σχετικα μεγαλο στηθος.
Η Αντζελα δεν κανει καθολου προκαταρκτικα,βαζει αμεσως καποτα εκτος κι αν ξεκινησεις εσυ το μπαλαμουτι οποτε θα κατσει λιγο μηχανικα να το δεχτει.Η Ελενα κανει καλα προκαταρκτικα με βυζοτριψιμο και φιλακια παντου.
Η Αντζελα στο σεξ κανει σαν νυμφομανης και οσο πιο πολυ την  :knockinb: :knockinb: τοσο τα δινει ολα.Η Ελενα κι αυτη βογγαει σαν σκυλι του πολεμου αλλα βγαζει κατι πιο αισθησιακο.
Αν ανηκεις κι εσυ στην φετιχιστικη σχολη και οι 2 στο footjob/heeljob ειναι πολυ καλες με την Ελενα λιγο πιο εμπειρη στο θεμα και κατα την αποψη μου απο τις πιο εμπειρες στην Θεσσαλονικη.
Οποτε η αποψη μου ειναι να πας και στις δυο.

Σε ευχαριστω για την αναλυση, ησουν κατατοπιστικότατος. Θα περασω να την δω αποψε και την Ελενα αν και δε μου αρεσουν οι αφρατες ιδιαιτερα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Προβλεπω το θρεντ σε λιγο καιρο να παρει φωτια  :grin:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Προτείνετε καμιά από βραδυνή βάρδια;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Βασικα δε μπορω να πω,εδωσα τον ορκο της σιωπης  :S
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
με το τσιγκελι θα στα βγαζουμε μαν;στειλε πμ σε μενα που δεν εδωσα κανεναν ορκο.....


χαχαχαχαχα αφου ειπα δεν μπορω να πω παραπανω πραγματα,υπομονη δε θα αργησει να γινει το μπαμ!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Βασικα δε μπορω να πω,εδωσα τον ορκο της σιωπης   :S

ορκο σιωπης εδωσες................οχι γραφης!! :grin: :grin:

θα γραψεις στον gl! δεν θα του πεις τιποτα!! αμμαν βρε ολο δικαιολογιες ειστε!! χαχαχα

πες μου οτι θα ερθει καμια εμμανουελα κυπρια :tits2: :tits2: να χαρω λιγο!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
χαχαχαχαχα αφου ειπα δεν μπορω να πω παραπανω πραγματα,υπομονη δε θα αργησει να γινει το μπαμ!!!
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....λεγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! θα με κανεις να παρω τηλ την βερονικα τωρα και θα εκτεθωωωω!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Καλημέρα η υπομο(υ)νη ειναι χρυσός!!!
Καμία σχεση Βερονικα και Εμμα Κύπρια.
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Καλημέρα η υπομο(υ)νη ειναι χρυσός!!!
Καμία σχεση Βερονικα και Εμμα Κύπρια.
Αφού γύρισε Ευα και Δανάη, το μονο που έμεινε είναι επιστροφή Νικόλ Γαλλίδας, ή Λαφάμενας...  :fuck1:
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
Αφού γύρισε Ευα και Δανάη, το μονο που έμεινε είναι επιστροφή Νικόλ Γαλλίδας, ή Λαφάμενας...  :fuck1:
σωστα νικολ γαλιδα μαστορακο μου.να πηδηξουμε και κανια τεν, γιατι βαρετηυκαμε τησ 60 αρεσ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom