Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Παιδια επειδη οτι και να χαμε το γαμησαμε,η Δαναη δουλευει μεσημερι στο 3 και η Μιχαελα δουλευει βραδυ παλι στο 3.
Η Ευα δουλευει μεσημερι στο 2.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Παιδια επειδη οτι και να χαμε το γαμησαμε,η Δαναη δουλευει μεσημερι στο 3 και η Μιχαελα δουλευει βραδυ παλι στο 3.
Η Ευα δουλευει μεσημερι στο 2.
Η ξεκάρφωτη απορία που έχω΄τόση ώρα είναι η εξής. Πως λανσάρεται η Δανάη ρε παιδιά? Για να το κάνω πιο λιανά να καταλάβετε. Όταν μπαίνεις μέσα η τσατσά τι λέει. Από εδώ η καινούρια μας κοπέλα η Δανάη, η την παρουσιάζει με άλλο όνομα  :think:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Η ξεκάρφωτη απορία που έχω΄τόση ώρα είναι η εξής. Πως λανσάρεται η Δανάη ρε παιδιά? Για να το κάνω πιο λιανά να καταλάβετε. Όταν μπαίνεις μέσα η τσατσά τι λέει. Από εδώ η καινούρια μας κοπέλα η Δανάη, η την παρουσιάζει με άλλο όνομα  :think:

μόλις επέστρεψα και η τσατσα λέει: Από εδώ η καινούρια μας κοπέλα η Δανάη
σώμα μεσογειακού τύπου, μαλί μαύρο ίσιο, ηλικία γύρω στα 25-27, στο δωμάτιο άνετη (στο απλό 30 ευρώ), πολύ καλή πίπα και χωρίς καμιά βιασίνη. Πάντα πρωί κατά δήλωσή της
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
οπότε τα πρωινά έχουμε:
- Εύα
-Δανάη
-Έφη
-Νατάσα

και αν έχει βάρδια καμιά Κάντυ, Αντριάνα.....

άπαπα θα με ρήξουν στα βιάγκρα  :grin:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
μόλις επέστρεψα και η τσατσα λέει: Από εδώ η καινούρια μας κοπέλα η Δανάη
σώμα μεσογειακού τύπου, μαλί μαύρο ίσιο, ηλικία γύρω στα 25-27, στο δωμάτιο άνετη (στο απλό 30 ευρώ), πολύ καλή πίπα και χωρίς καμιά βιασίνη. Πάντα πρωί κατά δήλωσή της
Οι βυζάρες παραμένουν όπως τις θυμάμαι?  :tits: Άρμεξες καλά ή σου έκανε τπτ κόνξιες?  :grin:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Οποτε 2 τα συμπερασματα

Επισκεψη σε Ευα σε κανα 10ημερο γιατι τωρα δεν θα προλαβει να κλεισε μπουτι
Η πρωινη βαρδια καλυτερη απο βραδυνη σε γενικες γραμμες.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Οποτε 2 τα συμπερασματα

Επισκεψη σε Ευα σε κανα 10ημερο γιατι τωρα δεν θα προλαβει να κλεισε μπουτι
Η πρωινη βαρδια καλυτερη απο βραδυνη σε γενικες γραμμες.

Ποια Ευα ειναι αυτη; Η βουλγαρα που ηταν καποτε Ανδρ Γεωργιου 4?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αυτη τη στιγμη εχω πολυ ορεξη και εχω στο μυαλο μου Νταϊανα,Καρμεν,Καντυ,Ειρηνη και Μονικα...μονο αυτες  :bigdick: :bigdick:

Τι να κανω που να παω??  :grin: :grin:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Νομιζω Μονικα ειναι η καλυτερη επιλογη!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
αυτη τη στιγμη εχω πολυ ορεξη και εχω στο μυαλο μου Νταϊανα,Καρμεν,Καντυ,Ειρηνη και Μονικα...μονο αυτες  :bigdick: :bigdick:

Τι να κανω που να παω??  :grin: :grin:
χαχαχ ο αλλος σου προτεινε μιραμπελα..αχαχαχ :2funny: κλαιω...καντυ ρε που αλλου...δεν εχει κοσμο μεσημερια και γουσταρει τα γαμησια που διαρκουν.σε μιση ωρα θα ειμαι εκει θα σε προλαβω

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
χαχαχ ο αλλος σου προτεινε μιραμπελα..αχαχαχ :2funny: κλαιω...καντυ ρε που αλλου...δεν εχει κοσμο μεσημερια και γουσταρει τα γαμησια που διαρκουν.σε μιση ωρα θα ειμαι εκει θα σε προλαβω
Η Κάντυ όμως δεν είναι για τα γούστα του Πατσίνο, πουτσοτριψίματα, γλωσσόφιλα, κωλοδάχτυλα κ λοιπά βρώμικα.. Πάνε Μόνικα να γουστάρεις Πατς. ΥΓ. Αλίνα έχεις δοκιμάσει  :think:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Η Κάντυ όμως δεν είναι για τα γούστα του Πατσίνο, πουτσοτριψίματα, γλωσσόφιλα, κωλοδάχτυλα κ λοιπά βρώμικα.. Πάνε Μόνικα να γουστάρεις Πατς. ΥΓ. Αλίνα έχεις δοκιμάσει  :think:
εννοειται πως τα κανει η καντυ αυτα....
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
εννοειται πως τα κανει η καντυ αυτα....
Σοβαρά? Νομίζω πως όχι. Δεν την έχω πάρει δλδ αλλά δε θυμάμαι κάποια κριτική που να αναφέρονται τέτοια kinky από κάντυ. Την έχω πιο πολύ για στυλ της Έφης..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Λοιπον μολις γυρισα απο τσαρκα και διπλη καταθεση σε Λιζα πανεμορφο Βουλγαρακι στην Ερημιτη και στο καπακι θεια Ευα στο τριδυμο Νο.2 η οποια ηταν εντελως τυπικη και τιποτα το ιδιαιτερο  :- :-

Λιζα 20-22 χρονων μελαχρινο,ασπρουλιαρικο,πανεμορφο με γαλαζια ματια,κωλαρα αφρατη και στητη,μικρα βυζακια με μεγαλες ρωγες.Θεωρητικα δε μου αρεσει καθολου αυτος ο τυπος γυναικας αλλα το συγκεκριμενο ηταν πολυ ομορφο για να του αντισταθω.Μετα το γλειφομουνι στα 40ε παραδοθηκε πληρως,τη γαμησα πολυ ωρα χωρις να με αγχωσει καθολου για το χρονο,με κοιτουσε και με τις ματαρες της  :smitten: :smitten:
Δεν κανει φιλια ομως,δεν θελει δαχτυλα,δε θελει πουτσοτριψιματα....Συνολικα κρινεται αποτελεσματικη ομως

2η καταθεση:
Θεια Ευα Βουλγαρα 55 χρονων,πολυ καλυτερη εμφανισιακα απ'οσο την ξεραμε.Τσιτωσε η φατσα,κορμι απαιχτο για την ηλικια της,μακρυ ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο,βυζαρες χορταστικες.Εγω προσωπικα δε την ειχα πεθυμησει και τοσο μιας και την ειχα παρει μονο μια φορα στο παρελθον με καλες εντυπωσεις αλλα μεχρι εκει.
Στο πρωτο περασμα που εκανα σημερα ειχε 3 δωματια γεματα!!...συνεχισα την τσαρκα,πηγα στο πιπινι αλλα μετα την ειχα ακομα στο μυαλο οποτε επεστρεψα για ενα απλο προγραμμα.Δεν κανει γυμνο τσιμπουκι ουτε κωλαρακι πλεον.
Αφου περιμενα κανα μισαωρο μεχρι να ερθει,ειχε μια ψυχρη και υποτονικη συμπεριφορα,φορουσε και ενα ολοσωμο σετακι με ζαρτιερες,κορσε,σουτιεν οποτε δεν ειχες και πολυ περιθωριο.
Αρνηθηκε να κατσει πανω στον πουτσο για να ζεσταθουμε λιγο,μου περασε αμεσως καποτα σε πεσμενο πουτσο,δεν κανει φιλια,πουτσοτριψιματα δαχτυλακια...Πιπα πολυ αργη,υποτονικη,εκανα μια αποπειρα να χωσω τη μουρη μου στον κωλο της ενω φορουσε ακομα βρακι αλλα μου εξηγησε οτι αυτα δε γινονται στο απλο προγραμμα.Με δυο λογια μου μπλοκαρε καθε κινηση μου αλλα τελικα ειχαμε αποτελεσμα διοτι με την εμπειρια της με καυλωσε και καταφερα και την εχυσα.
Η καταθεση κρινεται μετριοτατη,δεν ειναι κατι σπουδαιο για μενα η Ευα παρα μονο μια εντυπωσιακη μιλφ μονο για τους λατρεις του ειδους.Απο ουσια ομως μπροστα σε Ειρηνη και Μονικα δεν πιανει μια...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Στα υπολοιπα σπιτια...

-Τριδυμο Νο 3.Εχω κι εγω καλες αναμνησεις απο 5 χρονια πριν που δουλευε στο Προμηθεως 19 αλλα απο εμφανιση γαμησε τα...τελοσπαντων καλη κοπελα,μιλησαμε και λιγο στο σαλονι θα μεινει για πολυ λιγες μερες οποτε οποιος προλαβει
-Τριδυμο Νο 1.η Χριστινα η ρωσσοπακιστανη...γυφτακι σκετο
-Νικ.Ουρανου 1α.Ιζαμπελα ξανθο ομορφο,μικροκαμωμενο πιπινακι που πρωτη φορα εβλεπα
-Νικ.Ουρανου 1β.Λενα Ουκρανη,μελαχρινη κουκλαρα και κορμαρα.Πολυ δυνατο συνολο λεμε
-Βιλα Ερωτικα.η Καρμεν η καυλιαρα η τρελιαρα με τις βυζαρες της εξω  :bigdick: :bigdick: Το σκεφτηκα λιγο αλλα ειχα παει πολυ προσφατα
-Red light district.η εντυπωσιακη και γλυκεια Καντυ την οποια εχω στο στοχαστρο πολυ καιρο αλλα ουτε σημερα της εκατσε.Ρε σεις αυτη μιλαει κανονικα ελληνικα
-Νικ.Ουρανου 26.ενα μικροσκοπικο ομορφο κοριτσακι που πρωτη φορα εβλεπα.Απο αυριο παλι η Ειρηνη
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Η Κάντυ όμως δεν είναι για τα γούστα του Πατσίνο, πουτσοτριψίματα, γλωσσόφιλα, κωλοδάχτυλα κ λοιπά βρώμικα.. Πάνε Μόνικα να γουστάρεις Πατς. ΥΓ. Αλίνα έχεις δοκιμάσει  :think:
κι ομως οι κακες γλωσσες λενε πως κανει τα παντα αμα γουσταρει  :rolleyes: :rolleyes:

Θα ελεγα οτι θεωρητικα ο τομεας της Νικ.ουρανου εχει δυναμωσει παρα πολυ στην πρωινη βαρδια.Αλλα η Δαναη ξεκαθαριζει οτι δε θα μεινει και η Ευα αν ειναι ετσι οπως ηταν σημερα δε τη βλεπω να τραβαει.Αλλα και παλι με Ειρηνη,Νταϊανα,Λιζα η οποια ειναι πολυ καλη,Καρμεν με Καντυ ή αλλιως Καρμεν με Αντριαννα και οταν ειναι η Εφη,και λιγο παραπερα με το υπεροπλο Νατασα εχεις δηλαδη καθημερινα 6-7 στανταρακια στην πρωινη βαρδια.Δε ξερεις σε ποια να πας δηλαδη οπως επαθα εγω σημερα...

Αλλα η βραδυνη βαρδια υστερει παρα πολυ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
κι ομως οι κακες γλωσσες λενε πως κανει τα παντα αμα γουσταρει  :rolleyes: :rolleyes:

Θα ελεγα οτι θεωρητικα ο τομεας της Νικ.ουρανου εχει δυναμωσει παρα πολυ στην πρωινη βαρδια.Αλλα η Δαναη ξεκαθαριζει οτι δε θα μεινει και η Ευα αν ειναι ετσι οπως ηταν σημερα δε τη βλεπω να τραβαει.Αλλα και παλι με Ειρηνη,Νταϊανα,Λιζα η οποια ειναι πολυ καλη,Καρμεν με Καντυ ή αλλιως Καρμεν με Αντριαννα και οταν ειναι η Εφη,και λιγο παραπερα με το υπεροπλο Νατασα εχεις δηλαδη καθημερινα 6-7 στανταρακια στην πρωινη βαρδια.Δε ξερεις σε ποια να πας δηλαδη οπως επαθα εγω σημερα...

Αλλα η βραδυνη βαρδια υστερει παρα πολυ
αντιγραφω απο την κριτικη μου για καντυ
-οχι απλα πολυ καλα αλλα τελεια και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα εκανε καποια μαζι μου αν και δεν ξερω αν κανει με ολους ,πιπα πολυ καλη χωρις καραμελωμα στις μπαλες,αρκετα βαθια και μετα περασμα καποτας με το χερι
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα και εχει δυνατη και καλη συμμετοχη και οταν την εγλειφα και μετα που την καρφωνα δυνατα στα τεσσερα
-γλωσσοφιλα κανει και δεν κανει οπως ηδη ανεφερα,πιθανως αναλογα στον πελάτη και τι θα της βγει....με μενα εκανε παντως
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- πιπα καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια
-ανεβαινει απο πανω και μαλιστα κουνιεται πολυ καλα σε διαφορα τεμπο,καναμε σεξ και στα τεσσερα οπου εφαγε και δυνατο σφυροκοπημα μεχρι που την εχυσα δυνατα.στο ιεραποστολικο επισης ειναι πολυ ωραια στο στησιμο και gfe απο αγκαλιτσες
- στο γλειψιμο ανταποκρινεται πολυ καλα,αφηνει παιχνιδι και με τα δαχτυλα εξωτερικα στην κλειτοριδα της αλλα και μεσα και fingerfucking αλλα εχει και καλη συμμετοχη και φανηκε να το απολαμβανει


οσο για την πρωινη βαρδια ηταν ειναι και θα ειναι η βαρδια με τα καλυτερα κοριτσια,η ποιοτικη βαρδια,η βαρδια του ρεπατζη,του εισοδηματια,του ελευθεροεπαγγελματια,του λεφτα,του σεξοτουριστα,του συνειδητοποιημενου μπουρδελιαρη που παει στοχευμενα,του πελατη που αφηνει λεφτα ενω η βραδινη βαρδια επειδη μαζευε και μαζευει πολλη σαβουρα μεθυσμενους,προβληματικους,περιεργους,ματακηδες κλπ ηταν μια βαρδια που γενικα οι κοπελες δεν την πολυπροτιμουσαν και οσες ειχαν καποια ενσημα στον χωρο προσπαθουσαν να την αποφυγουν

εξαλλου αν το σκεφτεις η βραδυνη βαρδια τρεις με τεσσερις ωρες ουσιαστικη δουλεια ειναι μεχρι τις 12,μετα τις καθημερινες πλην παρασκευης σαββατου νεκρωνει η πολη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom