Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
κι ομως οι κακες γλωσσες λενε πως κανει τα παντα αμα γουσταρει  :rolleyes: :rolleyes:

Θα ελεγα οτι θεωρητικα ο τομεας της Νικ.ουρανου εχει δυναμωσει παρα πολυ στην πρωινη βαρδια.Αλλα η Δαναη ξεκαθαριζει οτι δε θα μεινει και η Ευα αν ειναι ετσι οπως ηταν σημερα δε τη βλεπω να τραβαει.Αλλα και παλι με Ειρηνη,Νταϊανα,Λιζα η οποια ειναι πολυ καλη,Καρμεν με Καντυ ή αλλιως Καρμεν με Αντριαννα και οταν ειναι η Εφη,και λιγο παραπερα με το υπεροπλο Νατασα εχεις δηλαδη καθημερινα 6-7 στανταρακια στην πρωινη βαρδια.Δε ξερεις σε ποια να πας δηλαδη οπως επαθα εγω σημερα...

Αλλα η βραδυνη βαρδια υστερει παρα πολυ
εχει γυρισει η Εμμα..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
κι ομως οι κακες γλωσσες λενε πως κανει τα παντα αμα γουσταρει  :rolleyes: :rolleyes:

Θα ελεγα οτι θεωρητικα ο τομεας της Νικ.ουρανου εχει δυναμωσει παρα πολυ στην πρωινη βαρδια.Αλλα η Δαναη ξεκαθαριζει οτι δε θα μεινει και η Ευα αν ειναι ετσι οπως ηταν σημερα δε τη βλεπω να τραβαει.Αλλα και παλι με Ειρηνη,Νταϊανα,Λιζα η οποια ειναι πολυ καλη,Καρμεν με Καντυ ή αλλιως Καρμεν με Αντριαννα και οταν ειναι η Εφη,και λιγο παραπερα με το υπεροπλο Νατασα εχεις δηλαδη καθημερινα 6-7 στανταρακια στην πρωινη βαρδια.Δε ξερεις σε ποια να πας δηλαδη οπως επαθα εγω σημερα...

Αλλα η βραδυνη βαρδια υστερει παρα πολυ
ρε παιδια η καντυ αφηνει τα παντα..εκτος απο ελευθερο στοματικο...δεν την εχω παρει βεβαια στο απλο ποτε..απο 60 και πανω..εγω εχω κανει τα παντα μαζι της..εχεις και απο την αλλη την νταιανα=war dog...και την αντριαννα να συμπληρωνει την καντυ σε αυτο που της λειπει-ελευθερη πιπα..η καρμεν ειναι για αγριο...και η νατασσα οκ εδω βαραμε προσοχη..
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Eπισκεψη πριν λιγο στην Ευα στα Τριδυμα

Προγραμμα των 40 για χαλαρο.

Η Ευα κλασσικα οπως ηταν, μεγαλη αλλα με κορμι λαμπαδα, κ ωραο φυσικο στηθος, που βαζει κατω τις περισσοτερες με τα μισα της χρονια...(χωρις ιχνος κυτταριτιδας κ χωρις παχακια...σε αντιθεση με πολλες ελεεινιδες που απο τα 18 τους η κυτταριτιδα κανει παρτυ...τι σου ειναι το DNA της φυλης ρε φιλε....)

τεσπαντων.....μπαινει στο δωματια κ για κανα 10 λεπτο συζητησουλα κ χαδακια...

μετα σεξ για κανα 20-25 λεπτο σε 7-8 διαφορετικες στασεις....

κ η Ευα με πολλη ορεξη, αψογη συμπεριφορα κ εννοειται εμπειρια....

κλεινοντας για να μη λεω πολλα καταπληκικη καταθεση....τα 40 ευρω επιασαν τοπο κ με το παραπανω....να πω την αληθεια μονο απο με την Εφη εχω περασει τοσο καλα...

αλλα αυτα ειναι γουστα......

εννοειται προτεινεται για τους μιλφακηδες κ τους πιο ...τρυφερους, χαλαρους.....

οσοι θελουν κολοδαχτυλα, γυμνα κ αλλα ....επικινδυνα σπορ που οταν τα κανεις ειναι καλα αλλα μετα μπορει να βαρας το κεφαλι σου μια ζωη....(καλο θα ειναι να τα λεμε κ αυτα επειδη εδω μας διαβαζουν κ πιτσιρικαδες που δεν ξερουν οτι στο σεξ καποια πραγματα ειναι επικινδυνα....κ δεν μιλαω στον αερα...ξερω περιπτωση φιλου που τραβιεται χρονια...) καλο θα ηταν να δοκιμασουν σε καποιες αλλες που για ενα 30αρι, 40αρι μπορει να εκθετουν κ τη δικη τους υγεια κ την υγεια των πελατων τους σε κινδυνο....κ μην ξεχναμε οτι αν εχει κατι μια απο καποιον μετα μπορει να το μεταδωσει σε δεκαδες....
 

carmikoa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2012
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια η Ευα σε πιο μαγαζι εμφανιζεται? Δεν ξερω ποια ειναι τα Τριδυμα.
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Στα υπολοιπα σπιτια...

-Νικ.Ουρανου 1β.Λενα Ουκρανη,μελαχρινη κουκλαρα και κορμαρα.Πολυ δυνατο συνολο λεμε

Για πες καμια λεπτομερια για αυτο, ακουγεται πολυ ενδιαφερον. Τηλεφωνο απο εκει εχουμε γιατι οσα βρηκα εδω δε δουλευουν;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Για πες καμια λεπτομερια για αυτο, ακουγεται πολυ ενδιαφερον. Τηλεφωνο απο εκει εχουμε γιατι οσα βρηκα εδω δε δουλευουν;
δεν εχω τηλεφωνο...ε τι αλλη λεπτομερεια?μια κουκλαρα με ματαρες και πολυ ωραιο κορμι,σπανιο κομματι θα ελεγα
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
αντιγραφω απο την κριτικη μου για καντυ

οσο για την πρωινη βαρδια ηταν ειναι και θα ειναι η βαρδια με τα καλυτερα κοριτσια,η ποιοτικη βαρδια,η βαρδια του ρεπατζη,του εισοδηματια,του ελευθεροεπαγγελματια,του λεφτα,του σεξοτουριστα,του συνειδητοποιημενου μπουρδελιαρη που παει στοχευμενα,του πελατη που αφηνει λεφτα ενω η βραδινη βαρδια επειδη μαζευε και μαζευει πολλη σαβουρα μεθυσμενους,προβληματικους,περιεργους,ματακηδες κλπ ηταν μια βαρδια που γενικα οι κοπελες δεν την πολυπροτιμουσαν και οσες ειχαν καποια ενσημα στον χωρο προσπαθουσαν να την αποφυγουν

εξαλλου αν το σκεφτεις η βραδυνη βαρδια τρεις με τεσσερις ωρες ουσιαστικη δουλεια ειναι μεχρι τις 12,μετα τις καθημερινες πλην παρασκευης σαββατου νεκρωνει η πολη

ετσι ακριβως φιλε...οι καλες προτιμανε τα πρωινα...καλυτερος κοσμος κ χρημα σε γενικες γραμμες
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
δεν εχω τηλεφωνο...ε τι αλλη λεπτομερεια?μια κουκλαρα με ματαρες και πολυ ωραιο κορμι,σπανιο κομματι θα ελεγα

Αυτο ρε φιλε ειναι η εκκλησια; Περασα και ηταν η Αντζελα. Ρωτησα και λεει μαλλον λες την Ελενα, παντα πρωινη ειναι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αυτο ρε φιλε ειναι η εκκλησια; Περασα και ηταν η Αντζελα. Ρωτησα και λεει μαλλον λες την Ελενα, παντα πρωινη ειναι
ε ναι πρωινη βαρδια την ειδα κι εγω...η μια μουναρα το πρωι και η αλλη το βραδυ
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Γαμω δε το μπορω το πρωινο. Πληροφοριακα και η ρομινα η αλλη ωραια που αναφερθηκε στο Μινωταυρου θα ειναι πρωινη αυριο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Γαμω δε το μπορω το πρωινο. Πληροφοριακα και η ρομινα η αλλη ωραια που αναφερθηκε στο Μινωταυρου θα ειναι πρωινη αυριο
πρωινο λεγοντας αυτες καθονται μεχρι τις 19.00 συνηθως...η Αντζελα δε σου αρεσε
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
  Η Έλενα εχει πανω απο ενα χρονο στη Θεσσαλονίκη. Δουλεψε και στο Βαρδάρη, στην Τανταλου. Τον τελευταίο χρονο ειναι στα Τριδυμα, η στην Εκκλησία. Πολυ ωραιο κορμι, αλλα μια φορα που τη δοκιμασα στο Κεφαλληνίας, ηταν μετρια.
   Η Αντζελα οταν πρωτοξεκινησε ηταν υπεροχη!!! Δυστυχως οσο περναει ο καιρός γινεται επαγγελματίας...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Απο αντζελα και ελενα δηλαδη εμφανισιακα ποια θα προτεινατε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom